דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר מייביניר רוכשת את ip.access כדי להרחיב את תיק האלחוט OpenRAN עבור CSPs ורשתות פרטיות ארגוניות
מייביניר רוכשת את ip.access כדי להרחיב את תיק האלחוט OpenRAN עבור CSPs ורשתות פרטיות ארגוניות
חיים נוי 30/09/20 |  צפיות: 5800

מייביניר רוכשת את ip.access כדי להרחיב את תיק האלחוט OpenRAN עבור CSPs ורשתות פרטיות ארגוניות

ההתפתחות של OpenRAN מוסיפה 2G/3G ב-RAN מאוחד אחד כדי לתמוך בגישת אלחוט "רב דורית"

קיימברידג', אנגליה וריצ'רדסון, טקסס, 28 בספטמבר 2020, (BUSINESS WIRE):

Mavenir, ספקית מובילה של תוכנת רשתות מקצה לקצה מקורית בענן עבור ספקי שירותי תקשורת (CSPs) הודיעה היום שהיא רכשה את ip.access Ltd, ספקית מובילה של פתרונות תאים קטנים 2G, 3G, 4G ומוכנים ל-5G. הרכישה הזאת מרחיבה את ההובלה של מייביניר באלחוטOpenRAN בשלוש חזיתות:

  • ספקי שירותיתקשורת: הוספת יכולות G2 ו-G3לתיק ה-OpenRAN.
  • ארגונים: הוספתחבילה שלמה של פתרונות אלחוט ארגוניים למוצרי הרשתות הפרטיות של מייביניר,כולל פתרונות עם אישור OnGo/CBRS.
  • רשתות לא מסורתיות:ניצול פתרונות vRAN מוגדרי תוכנה מובילים בשוק לרשתותתעופתיות, ימיות, חקלאיות ומרוחקות עם פתרונות מהדור הבא באוויר, ביבשה ובים.

"המפעילים מבקשים לשנות את רשתות ה-2G/3G שלהם כשהם עוברים ל-G4 ו-G5", אמר פרדיפ קוהיל, נשיא ומנכ"ל מייביניר. "אנחנו מצפים שנספק מוצרRANאחד עם טכנולוגיית גישה רב אלחוטית חלקה לאותם מפעילים, שיאפשר להם ליהנות מהיתרונות של פתרונות אלחוט מתקדמים בכל השכבות".

"ip.access מביאה דריסת רגל חזקה ב-G2, G3 ו-G4 וגם בתחום הארגוני שלדעתנו מחזק את הובלת השוק של מייביניר", אמר אנירודו באסו, סגן נשיא בכיר ומנהל כללי, עסקים מתפתחים, מייביניר. "שילוב הנכסים שלנו מחזק את מעמדנו כרשת מקצה לקצה, מספק נתיב התפתחות RAN אחד "רב דורי" לחברות התקשורת ויוצר הצעה מובילה בשוק לשוק הרשתות הפרטיות הארגוניות".

"מנויים רבים ברשתות ואזורים ג"ג רבים צריכים שירות GSM ו-G3 עם LTE גם כשמוכנס לשימוש G5. הפתרונות OpenRAN ו-Enterprise של מייביניר יחד עם טכנולוגיות גישת האלחוט המרובה של ip.access ממצבים את החברה המשולבת באופן מושלם לעתיד הזה", אמר ריצ'רד סטייבלי, מנכ"ל ip.access.

ניק ג'ונסון, המייסד ומנהל הטכנולוגיות של ip.access, הוסיף: "CBRS/OnGo בארה"ב ויוזמות של תחומי תדרים משותפים באירופה הן רק כמה מההזדמנויות הפוטנציאליות. זה כבר לא רק שירותים לצרכנים, אלא גם רשתות פרטיות תעשייתיות, רשתות לקבוצות סגורות מקצועיות עבור פיננסים, בריאות, פנאי ואירוח, בין רבים אחרים. אנחנו מצפים ליישם את הניסיון הרב שלנו ברשתות פרטיות כדי להשלים את התיק הקיים של מייביניר במתן שירות לבסיס הלקוחות הזה שגדל הרבה מאוד".

ip.access תפעל כיחידה עסקית בקבוצת העסקים המתפתחים של מייביניר וצפויה לפתח סינרגיות חזקות עם החבילות OpenRAN, Cloud Core, Edge ו-Analytics של מייביניר וליצור הצעות משכנעות לרשתות מקצה לקצה למגזרי ה-CSP ובידור/ תעשייה. ip.access מביאה את הרקורד המוכח שלה עם יותר מ-50 רשתות פעילות שהותקנו בעולם אצל CSPs, ומאות רשתות פרטיות בתעשייה, תשתיות קריטיות, הפקת כסף מנתונים, אבטחה ומעקב.

אודות ip.access:

ip.access מפתחת פתרונות בדרגת חברות תקשורת מאז 2002 והיא מובילת שוק בפתרונות של תאים קטנים וחיישני נוכחות. היא משרתת ספקי שירותי תקשורת, ארגונים פרטיים ושווקים אחרים של יישומים מיוחדים בכל העולם עם תיק של פתרונות תאים קטנים. עם רקורד חזק של עבודה עם שותפים אמינים בפתרונות ושירותים משולבים, ip.access משחררת את הערך של תחומי תדרים עבור לקוחות בכל העולם. www.ipaccess.com

אודות מייביניר:

Mavenir מייביניר היא הספקית היחידה בענף של תוכנת רשתות מקצה לקצה מקורית בענן ושילוב של פתרונות/ מערכות, שמתמקדת בהאצת השינוי של רשתות תוכנה עבור ספקי שירותי תקשורת (CSPs). מייביניר מציעה תיק מוצרים מקצה לקצה מקיף בכל שכבה של ערימת התשתית של הרשת. משכבות היישומים/ שירותים של G5 ועד לליבת המנות ו-RAN, מייביניר מובילה בפתרונות רשת מפותחים מקוריים בענן שמאפשרים למשתמשי הקצה חוויות חדשניות ומאובטחות. תוך שימוש בחידושים ב-IMS (VoLTE, VoWiFi, העברת הודעות מתקדמת (RCS)), רשתות פרטיות וגם vEPC, 5G Core ו-OpenRAN vRAN, מייביניר מאיצה את שינוי הרשתות עבור יותר מ-250 לקוחות CSP ביותר מ-120 מדינות, שמשרתים יותר מ-50% מהמנויים בעולם.

מייביניר מאמצת ארכיטקטורות טכנולוגיה ומודלים עסקיים חדשניים ומשבשים שמגבירים את הזריזות, הגמישות והמהירות. עם פתרונות שמניעים את התפתחות ה-NFV כדי להשיג נתונים כלכליים בקנה מידה של האינטרנט, מייביניר מציעה פתרונות שעוזרים ל-CSPs להפחית עלויות, ליצור הכנסות ולהגן על הכנסות. www.mavenir.com

צפו בגרסת המקור באתר businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20200928005183/en/

אנשי קשר

Maryvonne Tubb/Denise Hogberg

[email protected]

ip.access:
Emmanuela Spiteri
[email protected]

GlobalResults PR
Kevin Taylor
[email protected]

MatterNowPR
Loren Guertin
[email protected]

מקור: Mavenir


תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
תוכניות ההגירה באמצעות השקעות האטרקטיביות בעולם בשנת 2024
תוכניות אישור מגורים וקבלת אזרחות אירופאיות באמצעות השקעות ממשיכות לתפוס את המקומות הראשונים בדירוג השנתי של תוכניות הגירת ההשקעות המבוקשות ביותר בעולם של חברת ייעוץ העושר העולמית Henley & Partners.

מחקר של ASICS מאשר קשר חיובי בין פעילות גופנית לבריאות הנפשית של נשים, אך באופן מדאיג יותר ממחצית הנשים ברחבי העולם נושרות או מפסיקות פעילות גופנית לחלוטין
באופן מעודד, מחקרים מראים את ההשפעה של יחידים וארגונים עממיים בתמיכה ביותר נשים לזוז; ASICS מזהה את אלה שעושים את ההבדל.

קול קורא להגשת מועמדות לטקס פרסי העסקים הבינלאומי השנתי ה-21
קטגוריות פרסים של פתרונות טכנולוגיים חדשים עבור בינה מלאכותית

איגוד יצרני הסאקה והשוצ'ו ביפן קיים ארוחת ערב בליון לציון שיתוף הפעולה עם אומני קולינריה צרפתים
Japan Sake and Shochu Makers Association - איגוד יצרני הסאקה והשוצ'ו ביפן (JSS), בשיתוף עם ה-Union de la Sommellerie Française, קיים ארוחת ערב במכון Lyfe (מכון פול בוקוז לשעבר) בליון, צרפת, ב-19 בפברואר ב-7 בערב. שבעה סומלייה שמחזיקים בתואר MOF, אשר מוענק רק לאומנים בעלי כישורים מתקדמים שנחשבים לממשיכים ראויים של תרבות צרפת, הפגינו את מומחיותם על ידי שילוב הסאקה עם המטבח הצרפתי.

Karate Combat 46 תשפר את מעמדה של דובאי כיעד תיירות ספורט מוביל
Karate Combat, הליגה המובילה בעולם ללחימה מקצועית במגע מלא, שיתפה פעולה עם מחלקת הכלכלה והתיירות של דובאי (DET) ומועצת הספורט של דובאי (DSC) כדי להביא את Karate Combat 46 (KC46) לאמירות באביב הקרוב.

נדידת נתונים ללא דאגות, עכשיו בכל אפליקציה: eSIM חדשני של 1GLOBAL נותן ל- FinTech שירות נדידה עצמאי
*עניין גובר באינטגרציה הייחודית של תקשורת סלולרית API של GLOBAL1 מחברות נסיעות ופיננסים *בקרוב יוצעו חבילות נתונים ברחבי העולם ללא דמי נדידה למיליוני לקוחות אירופאים *קבוצת Fintech הופכת לראשונה במגזר המשלבת את 1GLOBAL tech באפליקציית הבנקאות

קוריה ממנה את סטיב לאווזולי לסגן נשיא, מוצרים ביולוגיים
Curia, חברה מובילה למחקר, פיתוח וייצור לפי חוזים, הודיעה היום כי מינתה את סטיב לאווזולי (Steve Lavezoli) לסגן נשיא לתכשירים ביולוגיים החל מה-26 בפברואר. לאווזולי יוביל את חטיבת הביולוגיה של Curia, ויפקח על שירותי הגילוי, הפיתוח והייצור שלה.

Dyadic מקדמת שיתוף פעולה עם המכון הביולוגי הישראלי (IIBR) להתמקדות באיומים ביולוגיים ופתרונות למחלות מתפתחות
Dyadic International, Inc (נאסד"ק: DYAI), חברת ביוטכנולוגיה גלובלית המתמחה בפלטפורמות מיקרוביאליות מתקדמות לפיתוח חלבונים וייצור ביולוגי ומתן מענה לצרכים קליניים, והמכון למחקר ביולוגי (IIBR) הודיעו כי קידמו את שיתוף הפעולה עם המכון למחקר ביולוגי (IIBR) והזרוע המסחרית שלו Life Science Research Israel (LSRI), כדי להתמקד בפתרונות מתפתחים למחלות.

IRONSCALES מחזקת את ההנהלה הבכירה עם מינויו של גיל מזור לתפקיד מנהל המוצר והמו"פ הראשי והמנהל הכללי בישראל
מינויו של מזור לתפקיד החדש מבשר על עידן חדש של חדשנות עבור החברה המובילה בתחום אבטחת הדואר האלקטרוני הארגוני באמצעות בינה מלאכותית

Rimkus חוגגת מורשת של 40 שנה וזוכה להשקעה מ-HGGC
השותפות עם HGGC תאפשר ל-Rimkus להעמיק את המומחיות ולהרחיב את הנוכחות שלה בשוק
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI