דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר מייביניר רוכשת את ip.access כדי להרחיב את תיק האלחוט OpenRAN עבור CSPs ורשתות פרטיות ארגוניות
מייביניר רוכשת את ip.access כדי להרחיב את תיק האלחוט OpenRAN עבור CSPs ורשתות פרטיות ארגוניות
חיים נוי 30/09/20 |  צפיות: 3757

מייביניר רוכשת את ip.access כדי להרחיב את תיק האלחוט OpenRAN עבור CSPs ורשתות פרטיות ארגוניות

ההתפתחות של OpenRAN מוסיפה 2G/3G ב-RAN מאוחד אחד כדי לתמוך בגישת אלחוט "רב דורית"

קיימברידג', אנגליה וריצ'רדסון, טקסס, 28 בספטמבר 2020, (BUSINESS WIRE):

Mavenir, ספקית מובילה של תוכנת רשתות מקצה לקצה מקורית בענן עבור ספקי שירותי תקשורת (CSPs) הודיעה היום שהיא רכשה את ip.access Ltd, ספקית מובילה של פתרונות תאים קטנים 2G, 3G, 4G ומוכנים ל-5G. הרכישה הזאת מרחיבה את ההובלה של מייביניר באלחוטOpenRAN בשלוש חזיתות:

  • ספקי שירותיתקשורת: הוספת יכולות G2 ו-G3לתיק ה-OpenRAN.
  • ארגונים: הוספתחבילה שלמה של פתרונות אלחוט ארגוניים למוצרי הרשתות הפרטיות של מייביניר,כולל פתרונות עם אישור OnGo/CBRS.
  • רשתות לא מסורתיות:ניצול פתרונות vRAN מוגדרי תוכנה מובילים בשוק לרשתותתעופתיות, ימיות, חקלאיות ומרוחקות עם פתרונות מהדור הבא באוויר, ביבשה ובים.

"המפעילים מבקשים לשנות את רשתות ה-2G/3G שלהם כשהם עוברים ל-G4 ו-G5", אמר פרדיפ קוהיל, נשיא ומנכ"ל מייביניר. "אנחנו מצפים שנספק מוצרRANאחד עם טכנולוגיית גישה רב אלחוטית חלקה לאותם מפעילים, שיאפשר להם ליהנות מהיתרונות של פתרונות אלחוט מתקדמים בכל השכבות".

"ip.access מביאה דריסת רגל חזקה ב-G2, G3 ו-G4 וגם בתחום הארגוני שלדעתנו מחזק את הובלת השוק של מייביניר", אמר אנירודו באסו, סגן נשיא בכיר ומנהל כללי, עסקים מתפתחים, מייביניר. "שילוב הנכסים שלנו מחזק את מעמדנו כרשת מקצה לקצה, מספק נתיב התפתחות RAN אחד "רב דורי" לחברות התקשורת ויוצר הצעה מובילה בשוק לשוק הרשתות הפרטיות הארגוניות".

"מנויים רבים ברשתות ואזורים ג"ג רבים צריכים שירות GSM ו-G3 עם LTE גם כשמוכנס לשימוש G5. הפתרונות OpenRAN ו-Enterprise של מייביניר יחד עם טכנולוגיות גישת האלחוט המרובה של ip.access ממצבים את החברה המשולבת באופן מושלם לעתיד הזה", אמר ריצ'רד סטייבלי, מנכ"ל ip.access.

ניק ג'ונסון, המייסד ומנהל הטכנולוגיות של ip.access, הוסיף: "CBRS/OnGo בארה"ב ויוזמות של תחומי תדרים משותפים באירופה הן רק כמה מההזדמנויות הפוטנציאליות. זה כבר לא רק שירותים לצרכנים, אלא גם רשתות פרטיות תעשייתיות, רשתות לקבוצות סגורות מקצועיות עבור פיננסים, בריאות, פנאי ואירוח, בין רבים אחרים. אנחנו מצפים ליישם את הניסיון הרב שלנו ברשתות פרטיות כדי להשלים את התיק הקיים של מייביניר במתן שירות לבסיס הלקוחות הזה שגדל הרבה מאוד".

ip.access תפעל כיחידה עסקית בקבוצת העסקים המתפתחים של מייביניר וצפויה לפתח סינרגיות חזקות עם החבילות OpenRAN, Cloud Core, Edge ו-Analytics של מייביניר וליצור הצעות משכנעות לרשתות מקצה לקצה למגזרי ה-CSP ובידור/ תעשייה. ip.access מביאה את הרקורד המוכח שלה עם יותר מ-50 רשתות פעילות שהותקנו בעולם אצל CSPs, ומאות רשתות פרטיות בתעשייה, תשתיות קריטיות, הפקת כסף מנתונים, אבטחה ומעקב.

אודות ip.access:

ip.access מפתחת פתרונות בדרגת חברות תקשורת מאז 2002 והיא מובילת שוק בפתרונות של תאים קטנים וחיישני נוכחות. היא משרתת ספקי שירותי תקשורת, ארגונים פרטיים ושווקים אחרים של יישומים מיוחדים בכל העולם עם תיק של פתרונות תאים קטנים. עם רקורד חזק של עבודה עם שותפים אמינים בפתרונות ושירותים משולבים, ip.access משחררת את הערך של תחומי תדרים עבור לקוחות בכל העולם. www.ipaccess.com

אודות מייביניר:

Mavenir מייביניר היא הספקית היחידה בענף של תוכנת רשתות מקצה לקצה מקורית בענן ושילוב של פתרונות/ מערכות, שמתמקדת בהאצת השינוי של רשתות תוכנה עבור ספקי שירותי תקשורת (CSPs). מייביניר מציעה תיק מוצרים מקצה לקצה מקיף בכל שכבה של ערימת התשתית של הרשת. משכבות היישומים/ שירותים של G5 ועד לליבת המנות ו-RAN, מייביניר מובילה בפתרונות רשת מפותחים מקוריים בענן שמאפשרים למשתמשי הקצה חוויות חדשניות ומאובטחות. תוך שימוש בחידושים ב-IMS (VoLTE, VoWiFi, העברת הודעות מתקדמת (RCS)), רשתות פרטיות וגם vEPC, 5G Core ו-OpenRAN vRAN, מייביניר מאיצה את שינוי הרשתות עבור יותר מ-250 לקוחות CSP ביותר מ-120 מדינות, שמשרתים יותר מ-50% מהמנויים בעולם.

מייביניר מאמצת ארכיטקטורות טכנולוגיה ומודלים עסקיים חדשניים ומשבשים שמגבירים את הזריזות, הגמישות והמהירות. עם פתרונות שמניעים את התפתחות ה-NFV כדי להשיג נתונים כלכליים בקנה מידה של האינטרנט, מייביניר מציעה פתרונות שעוזרים ל-CSPs להפחית עלויות, ליצור הכנסות ולהגן על הכנסות. www.mavenir.com

צפו בגרסת המקור באתר businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20200928005183/en/

אנשי קשר

Maryvonne Tubb/Denise Hogberg

[email protected]

ip.access:
Emmanuela Spiteri
[email protected]

GlobalResults PR
Kevin Taylor
[email protected]

MatterNowPR
Loren Guertin
[email protected]

מקור: Mavenir


תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Cellebrite ו-Chainalysis שותפים למודרניזציה של חקירות דיגיטליות על ידי שחרור נתוני כסף קריפטוגרפי
Cellebrite DI Ltd מובילה עולמית בפתרונות מודיעין דיגיטלי (DI) למגזר הציבורי והפרטי, ו-Chainalysis, פלטפורמת נתוני הבלוקצ'יין, השיקו שותפות כדי לאפשר ללקוחות לזהות ולהעריך בקלות פעילות פלילית הכרוכה במטבעות קריפטוגרפים במהלך חקירות דיגיטליות כדי לזרז את פתרון הבעיה.

המרכז לחקר אנרגיה מוכוונת של המכון לחדשנות טכנולוגית יארח את כנס GLOBALEM באבו דאבי בנובמבר 2022
המכון לחדשנות טכנולוגית - Technology Innovation Institute (TII), מרכז מחקר עולמי ועמוד תווך בתחום המחקר היישומי של מועצת המחקר הטכנולוגי המתקדם של אבו דאבי (ATRC), הודיע כי המרכז לחקר האנרגיה המוכוונת (DERC) שלו, יארגן את המפגש הקרובה של GLOBALEM, כנס מוגדר לאלקטרומגנטיות גבוהה (HPEM).

SINOVAC משלבת ידיים עם צוות המחקר HKU-CTC ובית החולים גלנאיגלס הונג קונג כדי להתחיל ניסוי קליני של חיסון מומת מוגדר לאומיקרון לשימוש כזריקת דחף בהונג קונג, סין
הפתיחה של המיזם נערכה בבית החולים גלנאיגלס בהונג קונג עם התחלת ניסוי קליני להערכת הבטיחות והאימונוגניות של החיסון המבוסס על נגיף מומת של SINOVAC עבור קוביד-19, ובאופן מוגדר עבור זן האומיקרון. הוא שימש כזריקת דחף במבוגרים בריאים, בציפייה לקבלת ראיות מדעיות לאסטרטגיית חיסונים עתידית.

Juniper Research: ההוצאה עבור ניהול זהויות וגישה תגיע ל-26 מיליארד דולר גלובלית עד 2027, וזאת בשל צמיחת מודל המנויים
מחקר חדש של Juniper Research מצא שההוצאה העולמית על פתרונות ניהול זהויות וגישה תגדל מ-16 מיליארד דולר ב-2022 ל-26 מיליארד דולר ב-2027. מדובר בצמיחה כללית של 62% במהלך 5 השנים הבאות.

VOOPOO חושפת 3 מוצרים חדשים, ומספרת את סיפור מסע היזמות בן 8 השנים שלה ב-30 דקות
ההשקה הווירטואלית של המוצר החדש ל-2022, More than Infinity מבית VOOPOO, נערכה ב-29 ביוני 2022, אירוע בו נדרשה VOOPOO ל-30 דקות כדי לסקור את סיפור המותג שלה במהלך 8 השנים מאז הקמתה, תוך שהיא מסבירה את הקשר בין "סמל האינסוף" לרוח המותג, ומפגינה את מחויבותה ליצירת אינסוף אפשרויות חדשות באמצעות טכנולוגיה ב-3 פרקים. בינתיים, הדגש של האירוע היה סביב 3 מוצרי POD חדשים הכוללים את הטכנולוגיה החדישה ביותר של VOOPOO.

להרוס את הבית – שיפוצים קומדיה חסרת מעצורים על הנושא הישראלי ביותר – בית ליסין
04/07/22 | תיאטרון
שיפוצים , קומדיה רותחת על נושא ישראלי, היא הצגה משובבת נפש, אקטואלית ומצחיקה , ממש לימות הקיץ החמים. ההצגה העולה בבית ליסין מחזירה לתיאטרון את מיה דגן שפרשה בשעתו בטון צורם ועתה היא שבה אל מה שהיה ביתה.

רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד משקיעים ב- HUMBL, LLCעם עודף הפסדים העולים על מאה אלף דולר, לעבור ייעוץ
רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד משקיעים ב- HUMBL, LLCעם עודף הפסדים העולים על מאה אלף דולר, לעבור ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב של 19 ביולי בתביעה ייצוגית בניירות ערך– HMBL

רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים ב- IonQ, Inc. שצברו עודף הפסדים העולים על 100 אלף דולר, לעבור ייעוץ
רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים ב- IonQ, Inc. שצברו עודף הפסדים העולים על 100 אלף דולר, לעבור ייעוץ בטוח לפני מועד אחרון חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – IONQ

רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי , מעודד משקיעים ב- World Wrestling Entertainment, Inc., עם עודף הפסדים
רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי , מעודד משקיעים ב- World Wrestling Entertainment, Inc., עם עודף הפסדים העולים על 100 אלף דולר, לברר על תביעות פוטנציאליות בניירות ערך– WWE

רוזן, יועץ למשקיעים מהשורה הראשונה, מעודד את המשקיעים ב- Inotiv, Inc. שצברו עודף הפסדים העולים על מאה אלף דולר, לעבור ייעוץ
רוזן, יועץ למשקיעים מהשורה הראשונה, מעודד את המשקיעים ב- Inotiv, Inc. שצברו עודף הפסדים העולים על מאה אלף דולר, לעבור ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך שהחל המשרד – TDOC
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI