דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים חברת Infinidat משיקה את InfiniBox™ SSA II
חברת Infinidat משיקה את InfiniBox™ SSA II
איריס וינשטיין 28/04/22 |  צפיות: 243

חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון לארגוני אנטרפרייז, מכריזה היום על InfiniBox™ SSA II, הדור הבא של פתרון ה-SSA, הכלול במסגרת הפורטפוליו הרחב של פתרונות האחסון והסייבר של שלה.

עם הכרזה זו, Infinidat מרחיבה את יכולות השרידות פורצות הדרך שלה עם ®InfiniSafe לאחסון עיקרי ומשיקה שיפורים משמעותיים לביצועים, ל-AIOps וליעילות של הדור הראשון של InfiniBox SSA. פתרון ה-InfiniBox SSA II החדש הינו כעת פתרון האחסון מבוסס ה-all flash המהיר ביותר בתעשייה עם זמן אחזור קצר באופן חסר תקדים.

"Infinidat מאיצה את עסקיה עם פלטפורמת ה-SSA של InfiniBox, מרחיבה הזדמנויות וזוכה בעסקאות בשוק האחסון לארגוני אנטרפרייז, שבו נדרשת הרמה הגבוהה ביותר של ביצועים וזמינות, שרידות מורחבת ויחס עלות תועלת מצוין עבור יישומים ועומסי עבודה תובעניים", אמר פיל באלינג'ר, מנכ"ל Infinidat. "יש לנו פורטפוליו מקיף של פתרונות אחסון וסייבר המבוססים על ארכיטקטורת התוכנה הקיימת בפלטפורמות InfiniBox, InfiniBox SSA II ו-InfiniGuard שלנו, לאחר שהגדלנו באופן נרחב את הערך והיכולות שאנו מספקים ללקוחותינו מאז תחילת 2021".

בהכרזה של Infinidat ארבעה מרכיבים מרכזיים:

· Infinidat מרחיבה את יכולות השרידות - סימן היכר של פתרון האחסון המשני שלה, ®InfiniGuard מורחב לפלטפורמות האחסון העיקריות שלה עם InfiniSafe Reference Architecture. פתרון InfiniSafe משלב צילומי בזק בלתי ניתנים לשינוי (Immutable SnapShots), logical air gapping, ״רשתות מגודרות״ (Fencing Networks) ושחזור נתונים כמעט מידי, והוא מורחב כעת לתוך InfiniBox SSA II, כמו גם למשפחת InfiniBox כולה. שרידות היא בין הדרישות החשובות והמתבקשות ביותר כדי להבטיח אבטחת סייבר יוצאת מהכלל ולהילחם בהתקפות בסביבת האחסון ותשתית הנתונים.

· InfiniBox SSA II החדש מספק זמן אחזור חסר תקדים וקצר יותר מכל פלטפורמת אחסון דומה אחרת בתעשייה - 35 מיקרו שניות. שיפור זה מספק ללקוחות, לא רק ביצועים אופטימליים של יישומים ועומסי עבודה, אלא גם קונסולידציה משמעותית, שינוי דרמטי של ביצועי האחסון, הגדלת היעילות והפחתת העלות הכוללת.

· Infinidat שיפרה את תוכנת הליבה שלה, ביצעה אופטימיזציה לחיבורים נוספים תוך הגברת המקביליות לליבות נוספות. אלגוריתמים חדשים מספקים גם אופטימיזציה של עומסי העבודה. מינוף העדכונים הללו כרכיב ליבה, מאפשר ל- Neural Cacheשל Infinidat לספק ל-InfiniBox ביצועים גבוהים באופן עקבי וזמן אחזור קצר ביותר. יתר על כן, ה-InfiniBox, כולל Neural Cache עם cache המסתגל אוטומטית לשינויים, כגון הוספת שרתים ויישומים חדשים ללא התערבות אנושית. גישת "הגדר ושכח" ש-Infinidat הייתה חלוצה בה, מאפשרת קלות שימוש ותקורת ניהול נמוכה מאוד.

· Infinidat מציגה את ™InfiniOps, פורטפוליו ניהול הכולל AIOps עם ™InfiniVerse בתוך מערך האחסון וכן אינטגרציה הדוקה עם האקוסיסטם המתרחב של הדטה סנטר של ה-AIOps והרחבה של פתרונות DevOps. כחלק מהכרזה זו, החברה משיקה גם תמיכה חדשה ב-CSI 2.1.0 עבור סביבות Kubernetes, VMware Tanzu ו-RedHat OpenShift. בנוסף, Infinidat מספקת שיפורים באינטגרציה של Ansible כדי לפשט את הניהול והאינטגרציה של פתרון האחסון.

השילוב של InfiniSafe עם שיפורי הביצועים ויכולות האינטגרציה המורחבות של InfiniOps בפתרון החדש משבש את הסטטוס קוו בתעשיית ה-all flash. ה-InfiniBox SSA II ממשיך להעלות את רף הביצועים, תוך שימוש ב- 100% טכנולוגיית SSA, בשילוב עם Neural Cache, תוכנה מתקדמת ואוטומציה אוטונומית של החברה. בנוסף, ה-SSA II החדש מספק את אותה זמינות של 100%, שירות ברמה הגבוהה ביותר ועלות בעלות כוללת נמוכה יותר, שמגדירים את חווית הלקוח עטורת השבחים של InfiniBox.

"בין 5% ל-10% מהיישומים של רוב ארגוני מערכות המידע נחשבים 'שכבה 0' ודורשים את זמן האחזור הנמוך והעקבי ביותר. ארגונים רבים יסתכלו רק על מערכות all-flash כדי לתת מענה לדרישות זמן האחזור של עומסי העבודה הקריטיים הללו", אמר אריק בורגנר, סגן נשיא למחקר, קבוצת מערכות תשתית, פלטפורמות וטכנולוגיות ב-IDC. "חברת Infinidat מכוונת באופן ישיר לפלח השוק הזה עם ה- InfiniBox SSAשלה. היכולות המעודכנות, בפרט היכולת לספק זמן אחזור קצר עד 35 מיקרו שניות ותמיכה בשרידות עם ה- InfiniSafe, הופכות את ה- InfiniBox SSA החדש לבעל התאמה מצוינת לעומסי עבודה ברמה 0 בארגון. ה-SSA הצליח מאוד עבור Infinidat: ברבעון הפיסקאלי האחרון שהסתיים במרץ הוא תרם כ- 15% מההכנסות הכוללות".

ה-InfiniBox SSA II זמין גם עם אפשרויות הצריכה הגמישות של Infinidat, כמו כל הפתרונות שלה, כולל Storage-as-a-Service עם תכנית FLX של Capacity-on-Demand הכוללת את מודל התמחור האלסטי של Infinidat לצד רכישה מסורתית.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברתF5 ממנה את דוד עדשה למנהל שירותי המומחה במגזר הציבורי
חברת F5 ממנה את דוד עדשה למנהל שירותי המומחה במגזר הציבורי של המטה הישראלי. במסגרת תפקידו עדשה יהיה אחראי על ביצוע פרויקטים מורכבים ולהטמעת הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים של F5 במגזר הביטחוני והממשלתי. בין היתר יבצע תכנון ויישום לפרויקטים בתחום אבטחת המידע בענן, אופטימיזציה של שירותים אפליקטיביים, ופרויקטים בהם משתלבת פלטפורמת NGINX.

חברת Infinidat מקדמת אסטרטגיית יציאה לשוק עם פורטל שותפים חדש ומרחיבה את רשת השותפים עם אחסון-כשירות ב-ArrowSphere
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הכריזה היום על מהלכים חדשים לקידום מעמדה החזק באמצעות חיזוק רשת השותפים והאצת האימוץ של אחסון כשירות (STaaS). החברה תשיק ביולי גרסה חדשה ומורחבת של פורטל השותפים, שנבנה מחדש מהיסוד, במטרה להכשיר שותפים ברחבי העולם ולספק להם כלים להגדלת הכנסותיהם בקצב מהיר יותר, ולצד זאת לספק ללקוחות ערך עסקי וטכני.

צים מודיעה על השלמת השקעה של 6 מיליון דולר בחברת הבינה המלאכותית (AI) Data Science Group (DSG)
צים שירותי ספנות משולבים בע"מ (NYSE: ZIM) ו-DSG (Data Science Consulting Group) חברה ישראלית מובילה המתמחה בפיתוח מוצרים ופתרונות בתחום הבינה המלאכותית (AI), הכריזו היום כי סגרו סבב גיוס במניות בכורה A של DSG בהיקף של 6 מיליון דולר, במסגרתו ביצעה צים השקעה בהון המניות של DSG. זוהי השקעת ההון המשמעותית הראשונה ב-DSG מיום הקמתה.

איטרניטי ו- GigaSpacesמשיקות שיתוף פעולה אסטרטגי
חברת איטרניטי, מקבוצת אמן, וחברת GigaSpaces משיקות שיתוף פעולה אסטרטגי לשיווק והטמעה של פתרון הדור הבא להאצת חדשנות דיגיטלית בארגון. איטרניטי, המתמחה באינטגרציה לעולמות ה-BI והביג דאטה, תקדם ותטמיע את פלטפורמת Smart DIH (Digital Integration Hub) של חברת GigaSpaces, המאפשרת ניהול אחוד של נתונים בזמן אמת באמצעות רשת מידע בעלת ביצועים גבוהים וזמני תגובה מהירים.

חוקרי F5 Labs חושפים: נוזקה חדשה במכשירי אנדרואיד – MaliBot
חוקרי F5 Labs חושפים נוזקה מזן חדש במכשירי אנדרואיד, אותה הם מכנים "MaliBot". הנוזקה החדשה לרוב מתחזה ליישומי כריית מטבעות קריפטוגרפיים ומתמקדת בגניבת מידע פיננסי ונתונים אישיים, תוך יכולת לשלוט מרחוק במכשירים נגועים

חברת Infinidat ממנה את ג'יימס לואיס למנהל שותפים לאזורי EMEA ו-APJ
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הודיעה היום על מינויו של ג'יימס לואיס למנהל השותפים לאזורי EMEA ו-APJ , כולל יפן. הניסיון הרב של לואיס בתחום יחזק משמעותית את רשת השותפים העולמית הקיימת של החברה, הכוללת צוות מוערך של המומחים בתחום האחסון.

חברת F5 משיקה שירות NGINX ל-Microsoft Azure כדי לאפשר אספקת יישומים מאובטחים ובעלי ביצועים גבוהים
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) משיקה את NGINX ל- Microsoft Azure, שירות מובנה (""Azure-native), שפותח בשיתוף עם מיקרוסופט, המסייע לספק יישומים מודרניים בענן ה-Azure במספר קליקים בלבד. עם NGINX for Azure, מפתחים יכולים להעביר יישומים (lift & shift) מהסביבה המקומית לענן ב-Azure ולפרוס שירותים ענניים חדשים באמצעות NGINX, פתרון איזון העומסים המוכר והאמין.

חברת GigaSpaces ממנה את תמי בן יעקב לסמנכ"לית משאבי האנוש העולמית
חברת GigaSpaces מהרצליה ממנה את תמי בן-יעקב לסמנכ"לית משאבי האנוש העולמית. במסגרת תפקידה, תנהל את מערך משאבי האנוש הגלובאלי בחברה בדגש על תרבות ארגונית, גיוס הון אנושי, פיתוח מקצועי וחיבור כלל הארגון ליעדיו העסקיים.

חברת F5 ממנה את מוטי בן-שושן למנהל בכיר לחטיבת השותפים בדרום אירופה
חברת F5 ממנה את מוטי בן-שושן למנהל בכיר לחטיבת השותפים בדרום אירופה. במסגרת תפקידו ינהל בן שושן את פעילות מנהלי השותפים, השותפים והמפיצים באזור, וכמו גם על שיתופי הפעולה עם ספקיות הענן וספקי שירות ויפעל לפיתוח השווקים השונים באזור ולהרחבתם.

מחקר F5: כ-90% מהארגונים ימנפו בינה מלאכותית כדי להתמודד עם המורכבות הנובעת מתנופת הטרנספורמציה דיגיטלית
דוח מצב אסטרטגית היישומים של F5, בשם 2022 State of Application Strategy Report1 קובע כי כ-90% מהארגונים בכל התעשיות מתכננים ליישם בינה מלאכותית כדי לספק שירות טוב יותר ללקוחות ולהציף תובנות בעלות ערך שיסייעו להם להתמודד עם המורכבות הנובעת ממאמצי הטרנספורמציה הדיגיטלית. עם זאת, בינה מלאכותית אפקטיבית דורשת שקיפות נתונים, אינטגרציה וניהול טובים יותר מאלו הקיימים כיום.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI