דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים חברת ThetaRay משתפת פעולה עם Qolo כדי לספק טכנולוגיית ניטור עסקאות עבור פלטפורמת התשלומים הרב-ערוצית שלה
חברת ThetaRay משתפת פעולה עם Qolo כדי לספק טכנולוגיית ניטור עסקאות עבור פלטפורמת התשלומים הרב-ערוצית שלה
איריס וינשטיין 08/05/22 |  צפיות: 498

עם שילוב הפתרון נגד הלבנת הון, מבוסס בינה מלאכותית, של ThetaRay, השותפות החדשה שואפת לזהות ולמנוע פשעים פיננסיים

חברת ThetaRay, ספקית מובילה של טכנולוגיית ניטור עסקאות מבוססת בינה מלאכותית, ו-Qolo, פלטפורמה רב-ערוצית המאפשרת העברה מיידית של כסף מ-API יחיד, הכריזו היום על שיתוף פעולה כדי לזהות ולמנוע פשעים פיננסיים בכל מגוון שירותי התשלום של Qolo.

בהמשך לחתימה על ההסכם, Qolo תטמיע את פתרון(AML) SaaSSONAR, נגד הלבנת הון, של ThetaRay כדי לנטר את כל סוגי העסקאות שלה – ביניהם תשלומי עובדים, כרטיסי מתנה, עיבוד עסקי מרובה מטבעות ועוד - עבור לקוחותיה הקיימים והחדשים.

Qolo היא ספקית תשלומים מובילה והראשונה שהשרותים שלה מבוססים ב-100% על טכנולוגיות ענן. Qolo מציעה חווית משתמש קלה ללקוחותיה עם פונקציונליות מקיפה הכוללת אפשרויות פיננסיות נרחבות וזמן תגובה מהיר יותר.

"אנו מחויבים לאפשר פתרונות תשלום מהירים, גמישים ומאובטחים ללקוחותינו", אמרה פטרישיה מונטסי,מנכ"לית Qolo. "הפתרון של ThetaRay מזהה את הסימנים המוקדמים ביותר לפעילות הלבנת הון אמיתית, תוך הפחתת התראות שווא ועוזר לקדם את המחויבות שלנו לטפל בנקודות החולשה שמצויות בתעשייה ולבסס טוב יותר את אמון הלקוחות שלנו. "

ה-SONAR של ThetaRay היא פלטפורמה ייחודית מבוססת טכנולוגיית SaaS, המנתחת נתונים ממספר מקורות תשלום כדי לזהות חריגות המצביעות על פעילות הלבנת הון במסלולים תשלום מורכבים. היא משלבת מתודולוגיית למידת מכונה קניינית המדמה "בינה מלאכותית אינטואטיבית" עם בינה מלאכותית מהדור החדש כדי לנתח, במהירות, מדדי סיכון הקשורים לפשעים פיננסיים עבור תשלומים מקומיים וחוצי גבולות כאחד. כתוצאה מכך, SONAR מספקת התראות ראויות לחקירה ב-95% מהמקרים ומזהה איומים ידועים ואיומים לא ידועים המוסתרים בתוך כמויות אדירות של נתונים.

"אנו מצפים לעבוד עם Qolo כדי לשלב חדשנות מובילה ולבסס אמון באקו-סיסטם הפיננסי הגלובלי ההולך וגדל של היום", אמר מארק גזית, מנכ"ל ThetaRay. "ה-AI המתקדם של ThetaRay יאפשר ל-Qolo לזהות טוב יותר פשיעה פיננסית ולהגדיל את הרווחיות שלה."

"אנו נרגשים לשתף פעולה עם Qolo ולהצמיח עסקים תוך שמירה על בטיחות הרשתות שלהם מפני הלבנת הון ופשעים פיננסיים אחרים", אמר דן ווליס, סגן נשיא צפון אמריקה. "יש סינרגיה נהדרת בין ThetaRay ו-Qolo, כאשר פתרון ה-SaaS שלנו משלים ומחזק את תשתית התשלומים של Qolo בענן.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת F5 ממנה את ארז הסה ל- Sales Specialist באירופה המזרח התיכון ואפריקה
חברת F5 ממנה את ארז הסה ל- Sales Specialist EMEA. במסגרת תפקידו יהיה הסה אחראי על מכירת פתרון ה-Distributed Cloud, פתרון הSAAS - והסקיוריטי של F5 , בשיתוף עם אנשי מכירות ושותפים עסקיים של F5 ברוב מדינות EMEA על מנת לאתר, למצב ולמקד את פתרון הענן של F5 ללקוחות חדשים וקיימים של החברה.

חברת Snyk , המובילה העולמית לאבטחת פלטפורמות פיתוח, חתמה על הסכם שותפות עם COMMITלשוק הישראלי
חברת Snyk , המובילה העולמית לאבטחת פלטפורמות פיתוח , חתמה על הסכם שותפות עם COMMIT. הסכם זה יאפשר ללקוחות COMMIT להנות מפלטפורמת אבטחה המיועדת למפתחים וישמש גם את הפעילות הענפה, של זרוע הפיתוח במיקור חוץ, שלה.

שלמה יונה מונה למנהל החטיבה העסקית של F5 בישראל ויוון
שלמה יונה (51), מונה למנהל החטיבה העסקית של F5 בישראל ויוון. במסגרת תפקידו יוביל יונה את קבוצת המכירות ללקוחות אנטרפרייז ולארגונים מובילים בעולמות הטלקו, ההייטק והבריאות. בין היתר, ינהל יונה את צוותי המכירות בענפים אלו ויפעל להעמקת פתרונות החברה ולפיתוח שווקים חדשים, כמו גם לקידום פתרונות טכנולוגיים חדשים באזור.

אביב ששוני מונה למנהל החטיבה הביטחונית והציבורית של F5 בישראל וקפריסין
אביב ששוני (49, נ+4), מונה למנהל החטיבה הביטחונית והציבורית של F5 בישראל וקפריסין. במסגרת תפקידו ששוני יפעל להעמקת הפעילות והגדלת המכירות באזור. בנוסף, ששוני יהיה מנוי על גיבוש תכנית אסטרטגית להרחבת פעילות החברה ומערך המכירות בקפריסין ויישומה, תוך יצירת ערוצי שיווק חדשים והעמקת ערוצים קיימים, וקידום יוזמות לפיתוח שותפים מקומיים.

חברת F5 מספקת טכנולוגיה לצמצום עלויות ושיפור ביצועים באמצעות תמיכה בפרויקט טלמטריה בקוד פתוח
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) מכריזה על המשך תמיכתה ב-OpenTelemetry של Cloud Native Computing Foundation - מסגרת קוד פתוח, המספקת כלים סטנדרטיים להפקה וייצוא של נתוני טלמטריה, המסייעים לנתח טוב יותר ביצועים ופעילות של פתרונות טכנולוגיים בסביבת מערכות המידע.

מחקר גלובלי של F5 Labs: חמישית מבקשות האימות הן זדוניות
מחקר חדש של F5 Labs חושף כי זהויות דיגיטליות הפכו לשדה קרב בזירת הסייבר, כאשר חמישית מבקשות האימות מגיעות ממערכות אוטומטיות זדוניות. דוח 2023 Identity Threat Report: The Unpatchablesניתח 320 מיליארד טרנזקציות של נתונים, המתרחשות במערכות של 159 ארגונים בין מרץ 2022 לאפריל 2023. כאשר ההתקפות אינן מיורטות, שיעור האוטומציה הממוצע, המהווה אינדיקטור להתקפות credential stuffing, עמד על 19.4%. שיעור זה ירד ביותר משני שליש, ל-6%, כאשר יורטה הפעילות הזדונית באופן יזום.

קבוצת אמן תשווק ותטמיע את פתרונות ה-ERP הענניים של Infor בישראל
קבוצת אמן חתמה על הסכם שיתוף פעולה לשיווק והטמעה של פתרונות ה-ERP הענניים של חברת Infor לארגוני תעשייה. במסגרת השותפות, קבוצת אמן תהיה אמונה על פעילות פתרונות Infor CloudSuite בישראל ותספק שירותים מקצה לקצה לארגוני תעשייה, החל משלב המכירה, דרך ביצוע פרויקטי הטמעה וכלה במתן תמיכה ושירות שוטף. ההסכם בין החברות קובע עוד כי חברת Infor תבצע לוקליזציה של הפתרונות לשפה העברית, לרגולציה ולחוקי המיסוי הישראליים.

חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית
חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית. המטה, הממוקם במגדל One Tower רוגובין אקרו במוקד העסקים השוקק של רמת גן, מתפרס על פני שלוש קומות בהיקף של 4,500 מ"ר. פרויקט הקמת המטה בוצע על ידי סתר אדריכלים.

מחקר של F5 חושף את דרגת הבשלות הדיגיטלית של ארגונים ביחס לקצב השינוי
מדד הבשלות הדיגיטלית, Digital Maturity Index1, הראשון של F5, כולל 300 תגובות מדוח State of Application Strategy Report לשנת 2023, שהוערכו על פי סט של שש יכולות טכניות2. תשתית, העברת אפליקציות, נתונים, הנדסת אמינות אתרים (SRE), נראות ואוטומציה, ואבטחה.

גילת טלקום משיקה פלטפורמת שירותים חדשה לספקי אינטרנט המבוססת על פתרונות F5
גילת טלקום משיקה פלטפורמת שירותים חדשה לספקי האינטרנט הישראליים, המבוססת על הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים של חברת F5. הפלטפורמה מאפשרת לספקי השירות להציע למשתמשים חבילות מוזלות, מהירות וביצועים גבוהים יותר. היקף פרויקט הטמעת פתרונות F5 בפלטפורמה של גילת מוערך במעל מיליון שקלים. הפלטפורמה סופקה בימים אלו למספר ספקי שירות גדולים ומובילים בישראל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI