דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים חברת ThetaRay משתפת פעולה עם Qolo כדי לספק טכנולוגיית ניטור עסקאות עבור פלטפורמת התשלומים הרב-ערוצית שלה
חברת ThetaRay משתפת פעולה עם Qolo כדי לספק טכנולוגיית ניטור עסקאות עבור פלטפורמת התשלומים הרב-ערוצית שלה
איריס וינשטיין 08/05/22 |  צפיות: 175

עם שילוב הפתרון נגד הלבנת הון, מבוסס בינה מלאכותית, של ThetaRay, השותפות החדשה שואפת לזהות ולמנוע פשעים פיננסיים

חברת ThetaRay, ספקית מובילה של טכנולוגיית ניטור עסקאות מבוססת בינה מלאכותית, ו-Qolo, פלטפורמה רב-ערוצית המאפשרת העברה מיידית של כסף מ-API יחיד, הכריזו היום על שיתוף פעולה כדי לזהות ולמנוע פשעים פיננסיים בכל מגוון שירותי התשלום של Qolo.

בהמשך לחתימה על ההסכם, Qolo תטמיע את פתרון(AML) SaaSSONAR, נגד הלבנת הון, של ThetaRay כדי לנטר את כל סוגי העסקאות שלה – ביניהם תשלומי עובדים, כרטיסי מתנה, עיבוד עסקי מרובה מטבעות ועוד - עבור לקוחותיה הקיימים והחדשים.

Qolo היא ספקית תשלומים מובילה והראשונה שהשרותים שלה מבוססים ב-100% על טכנולוגיות ענן. Qolo מציעה חווית משתמש קלה ללקוחותיה עם פונקציונליות מקיפה הכוללת אפשרויות פיננסיות נרחבות וזמן תגובה מהיר יותר.

"אנו מחויבים לאפשר פתרונות תשלום מהירים, גמישים ומאובטחים ללקוחותינו", אמרה פטרישיה מונטסי,מנכ"לית Qolo. "הפתרון של ThetaRay מזהה את הסימנים המוקדמים ביותר לפעילות הלבנת הון אמיתית, תוך הפחתת התראות שווא ועוזר לקדם את המחויבות שלנו לטפל בנקודות החולשה שמצויות בתעשייה ולבסס טוב יותר את אמון הלקוחות שלנו. "

ה-SONAR של ThetaRay היא פלטפורמה ייחודית מבוססת טכנולוגיית SaaS, המנתחת נתונים ממספר מקורות תשלום כדי לזהות חריגות המצביעות על פעילות הלבנת הון במסלולים תשלום מורכבים. היא משלבת מתודולוגיית למידת מכונה קניינית המדמה "בינה מלאכותית אינטואטיבית" עם בינה מלאכותית מהדור החדש כדי לנתח, במהירות, מדדי סיכון הקשורים לפשעים פיננסיים עבור תשלומים מקומיים וחוצי גבולות כאחד. כתוצאה מכך, SONAR מספקת התראות ראויות לחקירה ב-95% מהמקרים ומזהה איומים ידועים ואיומים לא ידועים המוסתרים בתוך כמויות אדירות של נתונים.

"אנו מצפים לעבוד עם Qolo כדי לשלב חדשנות מובילה ולבסס אמון באקו-סיסטם הפיננסי הגלובלי ההולך וגדל של היום", אמר מארק גזית, מנכ"ל ThetaRay. "ה-AI המתקדם של ThetaRay יאפשר ל-Qolo לזהות טוב יותר פשיעה פיננסית ולהגדיל את הרווחיות שלה."

"אנו נרגשים לשתף פעולה עם Qolo ולהצמיח עסקים תוך שמירה על בטיחות הרשתות שלהם מפני הלבנת הון ופשעים פיננסיים אחרים", אמר דן ווליס, סגן נשיא צפון אמריקה. "יש סינרגיה נהדרת בין ThetaRay ו-Qolo, כאשר פתרון ה-SaaS שלנו משלים ומחזק את תשתית התשלומים של Qolo בענן.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברתF5 ממנה את דוד עדשה למנהל שירותי המומחה במגזר הציבורי
חברת F5 ממנה את דוד עדשה למנהל שירותי המומחה במגזר הציבורי של המטה הישראלי. במסגרת תפקידו עדשה יהיה אחראי על ביצוע פרויקטים מורכבים ולהטמעת הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים של F5 במגזר הביטחוני והממשלתי. בין היתר יבצע תכנון ויישום לפרויקטים בתחום אבטחת המידע בענן, אופטימיזציה של שירותים אפליקטיביים, ופרויקטים בהם משתלבת פלטפורמת NGINX.

חברת Infinidat מקדמת אסטרטגיית יציאה לשוק עם פורטל שותפים חדש ומרחיבה את רשת השותפים עם אחסון-כשירות ב-ArrowSphere
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הכריזה היום על מהלכים חדשים לקידום מעמדה החזק באמצעות חיזוק רשת השותפים והאצת האימוץ של אחסון כשירות (STaaS). החברה תשיק ביולי גרסה חדשה ומורחבת של פורטל השותפים, שנבנה מחדש מהיסוד, במטרה להכשיר שותפים ברחבי העולם ולספק להם כלים להגדלת הכנסותיהם בקצב מהיר יותר, ולצד זאת לספק ללקוחות ערך עסקי וטכני.

צים מודיעה על השלמת השקעה של 6 מיליון דולר בחברת הבינה המלאכותית (AI) Data Science Group (DSG)
צים שירותי ספנות משולבים בע"מ (NYSE: ZIM) ו-DSG (Data Science Consulting Group) חברה ישראלית מובילה המתמחה בפיתוח מוצרים ופתרונות בתחום הבינה המלאכותית (AI), הכריזו היום כי סגרו סבב גיוס במניות בכורה A של DSG בהיקף של 6 מיליון דולר, במסגרתו ביצעה צים השקעה בהון המניות של DSG. זוהי השקעת ההון המשמעותית הראשונה ב-DSG מיום הקמתה.

איטרניטי ו- GigaSpacesמשיקות שיתוף פעולה אסטרטגי
חברת איטרניטי, מקבוצת אמן, וחברת GigaSpaces משיקות שיתוף פעולה אסטרטגי לשיווק והטמעה של פתרון הדור הבא להאצת חדשנות דיגיטלית בארגון. איטרניטי, המתמחה באינטגרציה לעולמות ה-BI והביג דאטה, תקדם ותטמיע את פלטפורמת Smart DIH (Digital Integration Hub) של חברת GigaSpaces, המאפשרת ניהול אחוד של נתונים בזמן אמת באמצעות רשת מידע בעלת ביצועים גבוהים וזמני תגובה מהירים.

חוקרי F5 Labs חושפים: נוזקה חדשה במכשירי אנדרואיד – MaliBot
חוקרי F5 Labs חושפים נוזקה מזן חדש במכשירי אנדרואיד, אותה הם מכנים "MaliBot". הנוזקה החדשה לרוב מתחזה ליישומי כריית מטבעות קריפטוגרפיים ומתמקדת בגניבת מידע פיננסי ונתונים אישיים, תוך יכולת לשלוט מרחוק במכשירים נגועים

חברת Infinidat ממנה את ג'יימס לואיס למנהל שותפים לאזורי EMEA ו-APJ
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הודיעה היום על מינויו של ג'יימס לואיס למנהל השותפים לאזורי EMEA ו-APJ , כולל יפן. הניסיון הרב של לואיס בתחום יחזק משמעותית את רשת השותפים העולמית הקיימת של החברה, הכוללת צוות מוערך של המומחים בתחום האחסון.

חברת F5 משיקה שירות NGINX ל-Microsoft Azure כדי לאפשר אספקת יישומים מאובטחים ובעלי ביצועים גבוהים
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) משיקה את NGINX ל- Microsoft Azure, שירות מובנה (""Azure-native), שפותח בשיתוף עם מיקרוסופט, המסייע לספק יישומים מודרניים בענן ה-Azure במספר קליקים בלבד. עם NGINX for Azure, מפתחים יכולים להעביר יישומים (lift & shift) מהסביבה המקומית לענן ב-Azure ולפרוס שירותים ענניים חדשים באמצעות NGINX, פתרון איזון העומסים המוכר והאמין.

חברת GigaSpaces ממנה את תמי בן יעקב לסמנכ"לית משאבי האנוש העולמית
חברת GigaSpaces מהרצליה ממנה את תמי בן-יעקב לסמנכ"לית משאבי האנוש העולמית. במסגרת תפקידה, תנהל את מערך משאבי האנוש הגלובאלי בחברה בדגש על תרבות ארגונית, גיוס הון אנושי, פיתוח מקצועי וחיבור כלל הארגון ליעדיו העסקיים.

חברת F5 ממנה את מוטי בן-שושן למנהל בכיר לחטיבת השותפים בדרום אירופה
חברת F5 ממנה את מוטי בן-שושן למנהל בכיר לחטיבת השותפים בדרום אירופה. במסגרת תפקידו ינהל בן שושן את פעילות מנהלי השותפים, השותפים והמפיצים באזור, וכמו גם על שיתופי הפעולה עם ספקיות הענן וספקי שירות ויפעל לפיתוח השווקים השונים באזור ולהרחבתם.

מחקר F5: כ-90% מהארגונים ימנפו בינה מלאכותית כדי להתמודד עם המורכבות הנובעת מתנופת הטרנספורמציה דיגיטלית
דוח מצב אסטרטגית היישומים של F5, בשם 2022 State of Application Strategy Report1 קובע כי כ-90% מהארגונים בכל התעשיות מתכננים ליישם בינה מלאכותית כדי לספק שירות טוב יותר ללקוחות ולהציף תובנות בעלות ערך שיסייעו להם להתמודד עם המורכבות הנובעת ממאמצי הטרנספורמציה הדיגיטלית. עם זאת, בינה מלאכותית אפקטיבית דורשת שקיפות נתונים, אינטגרציה וניהול טובים יותר מאלו הקיימים כיום.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI