דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Sphera נבחרה כמובילת שוק עבור תוכנות לניהול פחמן בדו"ח מחקר עצמאי
Sphera נבחרה כמובילת שוק עבור תוכנות לניהול פחמן בדו"ח מחקר עצמאי
חיים נוי 03/08/22 |  צפיות: 81

Sphera נבחרה כמובילת שוק עבור תוכנות לניהול פחמן בדו"ח מחקר עצמאי

תוכנת ה-ESG של Sphera זכתה להכרה בדו"ח הראשון אודות פתרונות ניהול פחמן ארגוניים שביצעה חברת אנליסטים עצמאית

שיקאגו, 2 באוגוסט 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

Sphera®, ספקית עולמית מובילה של תוכנת ניהול ביצועים וסיכונים סביבתיים, חברתיים וממשלתיים (ESG), ניהול נתונים ושירותי ייעוץ, הוכרזה כמובילה בשוק תוכנות ניהול הפחמן בידי Verdantix, חברת ניתוח שוק עצמאית, בדו"ח Green Quadrant החדש שלה.

הדו"ח Green Quadrant Carbon Management Software נועד לעזור לארגונים להבין טוב יותר את ההתפתחות באקו סיסטם של שוק תוכנות ניהול הפחמן על ידי צלילה עמוקה בפתרונות פלטפורמת התוכנה הנוכחיים. דו"ח המדד, המבוסס על מתודולוגיית Verdantix Green Quadrant הקניינית, מעריך 17 יכולות ו-10 קטגוריות של מומנטום בשוק. הניתוח התבסס גם על שעתיים של תדרוך חי והדגמת מותר מצד הספקיות, מתן תשובות ל-103 שאלות וראיונות עם לקוחות.

Sphera זכתה בציון הגבוה ביותר מבין הספקיות עבור מנוע חישוב פליטת פחמן, מידול נתונים עבור פליטה ברמה 3 במעלה ובמורד הזרם וניהול חשיפה לפחמן. היכולות החזקות של Sphera באחסון, במיקור, בחישוב ובכיסוי של גורמי פליטה צוינו ידי Verdantix. Product Sustainability LCA Database של Sphera (לשעבר GaBi), המכסה למעלה מ-15,000 מערכי נתונים ומכיל מודלים של LCA עבור יותר מ-700 תערובות רשת ב-92 מדינות, צוין כאחד מגורמי הבידול המרכזיים. על פי הדו"ח Green Quadrant, "Sphera ממוקמת היטב לשרת חברות הזקוקות להבנת טביעת הרגל הפחמנית של המוצרים שלהן וכדי לזהות נקודות חמות של פליטות בתוך שרשרת האספקה", וכי Sphera "מציעה מודלים מובנים מראש של נתונים במעלה ובמורד הזרם לחישובי פליטה ברמה 3".

Sphera קיבלה גם ציונים גבוהים עבור פיתוח אסטרטגיות נטו אפס, רכישת נתונים וניהול נתונים, כשגם יכולות לכידת נתונים ממוכנות ואינטגרציה עם מערכות IT פנימיות צוינו כנקודות חוזק מרכזיות. בנוסף, Sphera קיבלה את הציון הגבוה ביותר מבין כל הספקיות עבור ניהול פיננסי של הפחמן. כפי שצוין בדו"ח, "מנהלי נכסים ומנהלי קרנות הון פרטי יכולים למנף את יכולות צבירת הנתונים הפיננסיים של Sphera כדי לאסוף מידע מחטיבות, קרנות והפורטפוליו של ארגונים שונים". רק השנה, Blackstone Group, מחברות ההשקעה הפרטיות הגדולות בעולם והמשקיעה של Sphera, שילבה את פתרונות חשבונאות הפחמן של Sphera בתוכנית הפחתת פליטות הפחמן שלה, השואפת להפחית את פליטת הפחמן ב-15% בכמה מהחברות בפורטפוליו של Blackstone.

"אנו גאים מאוד לקבל הכרה מ-Verdantix כמובילים בתוכנת ניהול פחמן", אמר פול מרושקה, מנכ"ל ונשיא Sphera. "Sphera מחויבת לעזור ללקוחותיה לפתח יעדי אפס נטו חזקים, מבוססי מדע, הניתנים למדידה, המובילים לפעולה וניתנים לביקורת. ואנחנו נרגשים לראות את ההכרה והענקת האימות לפתרונות שלנו שאומצו על ידי חברות מובילות בתעשיות שונות. הבאת פתרונות חדשניים לשוק, המאפשרים לארגונים להעריך את קו הבסיס של פליטות הפחמן שלהם, להאיץ את מאמצי ההפחתה ולשפר את ביצועי הקיימות הארגונית היא קריטית למשימה שלנו ליצור עולם בטוח יותר, בר קיימא ופרודוקטיבי יותר".

חשבונאות פחמן היא חלק חיוני עבור כל אסטרטגיה אקלימית. פתרון חשבונאות הפחמן ודיווח הפחמן של Sphera מאפשר לחברות לאסוף בקלות נתוני פליטת גזי חממה, לחשב באופן אוטומטי את טביעת הרגל הפחמנית של הארגון שלהם, להתמודד ולפתור אתגרי כימות פליטה ברמה 3 ולהגיב למספר רב של מסגרות דיווח ויוזמות של בעלי עניין. הדו"ח גם ציין כי עבור חברות שרוצות גם תוכנה וגם ייעוץ מחברה אחת, "Sphera מציעה פתרון משולב של תוכנה, נתונים ומומחיות בייעוץ. יועצי הקיימות [שלה] מייעצים ללקוחות לגבי הגדרת יעדי אפס ואסטרטגיות נטו שלאחר מכן עוקבים אחריהם באמצעות התוכנה".

אודות Sphera

Sphera היא הספקית המובילה של תוכנת ביצועים וניהול סיכונים סביבתיים, חברתיים וממשל (ESG) שירותי נתונים וייעוץ המתמקדים בסביבה, בריאות, בטיחות וקיימות (EHS&S), ניהול סיכונים תפעוליים וניהול מוצרים. במשך יותר מ-30 שנה, שירתנו למעלה מ-6,700 לקוחות ויותר ממיליון משתמשים ב-80 מדינות כדי לעזור לחברות לשמור על האנשים שלהן בטוחים, על המוצרים שלהן בני קיימא ועל הפעילות שלהן פרודוקטיבית. למידע נוסף על Spheraבקרו בכתובת www.sphera.com. עקבו אחר Spheraבלינקדאין.

למידע נוסף:

Astrid Dickinson
[email protected]

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
אנטרה ביו מספקת דגשים עסקיים ותוצאות כספיות לרבעון השני של 2022
Entera Bio Ltd, (נאסד"ק: ENTX), מובילה בפיתוח תרופות המתבססות על מולקולות גדולות שניתנות דרך הפה, הודיעה היום על תוצאותיה הכספיות והתפעוליות לרבעון שהסתיים ב-30 ביוני 2022.

Mary Kay Inc. ממשיכה בתמיכתה בהעצמת נשים בכנס אבן הפינה הבינלאומי של פורום הנשים בצ'ילה
מחקר בלעדי על התקדמות השוויון המגדרי ב-25 השנים האחרונות ב-18 מדינות באמריקה הלטינית נחשף

פלטפורמת Anomali מקדמת יכולות זיהוי ותגובה מונעות מודיעין ומונעת שיבושים עסקיים תוך מיטוב של הוצאות האבטחה
יכולות חדשות ממשיכות את ההתמקדות של Anomali כדי לאפשר לתאגידים ארגוניים להישאר צעד אחד לפני היריבים

רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד משקיעים ב- Outset Medical, Inc.לעבור ייעוץ
רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד משקיעים ב- Outset Medical, Inc.לעבור ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – OM

OKX ולינקדאין פרסמו יחדיו את דו"ח הכישרונות העולמי של תעשיית הבלוקצ'יין
*ההיצע והביקוש של כישרונות בתחום הבלוקצ'יין העולמי יוצא מאיזון בגלל חוסר במועמדים *הביקוש לכישרון ליבה עבר מהתמקדות בפיננסים להתמקדות טכנית

Insilico Medicine מכריזה על השקעה חדשה בהובלת חברת Prosperity7 Ventures הנתמכת בידי Aramco, ומביאה את סך המימון בסדרה D ל-95 מיליון דולר
* Insilico Medicineמכריזה על סגירת סבב סדרה D2 שלה, נתון שמביא את סך המימון מסדרה D ל-95 מיליון דולר, למרות חוסר הוודאות בשוק

Lakemore Partners ממנה את פול גיירה כיו"ר ועדת הביקורת
Lakemore Partners LTD והישויות האחרות בקבוצה שלה (Lakemore), חברת השקעות אשראי פרטית מובילה המשקיעה בעיקר בשליטה בהון CLO, הודיעה כי מינתה את פול גיירה ליו"ר העצמאי של ועדת הביקורת של Lakemore Partners.

Legit Security הכריזה על תמיכה במסגרות ציות חדשות כדי להגביר את האבטחה והשלמות של שרשרת אספקת התוכנה
ניקוד סיכונים בזמן אמת, ניטור סחיפה, אנטי-שיבוש ואימות מוצא נדרשים יותר ויותר כדי להבטיח שרשרת אספקת תוכנה מאובטחת

פסיפיק גרין מבצעת בהצלחה את מודל המעבר שלה לאנרגיה מתחדשת ומודיעה על הדו"ח השנתי שלה לשנה המסתיימת ב-31 במרץ 2022
Pacific Green Technologies, Inc., (OTCQB:PGTK)) מודיעה כי השלימה בהצלחה את אבן הדרך הראשונה שלה בתהליך של גיוון והסדרה של זרמי ההכנסה שלה. פסיפיק גרין עוברת מספקית ציוד טכנולוגי יחיד במגזר הימי לחברת פיתוח מונעת נכסים של "בנייה-עצמית-הפעלה" של אנרגיה מתחדשת ומערכת אגירת אנרגיה סוללות ("BESS"), בהובלת הסגירה הפיננסית ביוני 2022 של הפרויקט הראשון שלה בסך 99.98 מגה-וואט בפארק האנרגיה ריצ'בורו, כחלק מצינור 1.1 ג'יגה-וואט של פסיפיק גרין של פיתוחי BESS בבריטניה.

Elektros מכריזה על אסטרטגיית תחנות טעינה לאזורים כפריים ומעוטי יכולת
חברת Elektros (OTC PINK:ELEK), מובילה מתפתחת באספקת פתרונות ניידות חשמלית, הודיעה כי Ludlow Researchפרסמה חוות דעת מחקרית על החברה בהתבסס על העברת חוק האקלים ותמריצי מס לרכבים חשמליים (EV) שעברו לאחרונה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI