דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים חברת Stor.ai משתפת פעולה עם F5 כדי לספק לרשתות השיווק ולקמעונאים יכולות אבטחת מידע מתקדמות
חברת Stor.ai משתפת פעולה עם F5 כדי לספק לרשתות השיווק ולקמעונאים יכולות אבטחת מידע מתקדמות
איריס וינשטיין 15/09/22 |  צפיות: 396

שותפות חדשה תאפשר ל-stor.ai להציע לרשתות השיווק ולקמעונאים אבטחת WAF לפלטפורמות המסחר האלקטרוני למניעת התקפות סייבר

חברת Stor.ai, המציעה פתרון מסחר דיגיטלי מקיף לרשתות שיווק וקמעונאים, משיקה שיתוף פעולה עם חברת F5, מובילה עולמית באבטחה והעברת יישומים בסביבות רב ענניות, כדי לצייד רשתות שיווק וקמעונאים ב-Firewall בשכבת היישומים עם יכולות WAF מתקדמות (Web Application Firewall) להגנה על פלטפורמות מסחר אלקטרוני.

שילוב של למידת מכונה, זיהוי איומים חכם ומומחיות עמוקה ביישומים, מאפשר לקמעונאים, המשתמשים בפלטפורמה של Stor.ai, לפרוס מנגנוני הגנה מתקדמים כדי להגן על פתרון המסחר האלקטרוני שלהם מפני התקפות זדוניות פוטנציאליות במהירות ובצורה חלקה.

פלטפורמות מסחר אלקטרוני הפכו למטרה קריטית עבור תוקפים, מאחר שהנתונים שהן צוברות כוללים בדרך כלל כמויות גדולות של מידע אישי ורגיש (PII), הנחשב בעל ערך רב לתוקפים, המחפשים הזדמנויות לנצל נקודות תורפה. עם זאת, באופן היסטורי, לקמעונאים רבים חסרו האמצעים ליישם יכולות אבטחת מידע מתקדמות, בין אם בשל עלויות גבוהות, מומחיות טכנולוגית לא מספקת או תהליכי הטמעה ארוכים. באופן מסורתי, לקמעונאים לא היה פתרון מקיף המאפשר להם לשלב אבטחת מידע בתוך פלטפורמות המסחר האלקטרוני הקיימות שלהם.

שיתוף הפעולה של Stor.ai עם F5 מגשר על הפער ומאפשר לקמעונאים לבנות יכולות מסחר אלקטרוני ואבטחת מידע במקביל. שיתוף הפעולה מאפשר אינטגרציה מובנית, זמן הטמעה מצומצם, עלויות נמוכות יותר ועדכונים שוטפים של קוד ותשתית, כך שלא יהיו שיבושים ביכולת שלהם לנהל את העסק.

חברת Stor.ai ממנפת כעת את יכולות F5 Distributed Cloud WAF, על מנת לספק לרשתות השיווק ולקמעונאים, המשתמשים בפתרון הדיגיטלי שלה, את היכולת להגן על פתרון המסחר האלקטרוני שלהם מפני התקפות, לפני ששחקנים זדוניים פורצים לתשתית שלהם. יכולות WAF אלו מבטיחות שתעבורה לגיטימית לא תיפגע על ידי רה-קונפיגורציה אוטומטית של בקשות בזמן אמת ללא התערבות אנושית. ה-WAF עוקב אחר כל בקשה שהאפליקציה מקבלת ואחר התגובה המתאימה שלה בכל הצמתים שבהם משתמשים מקיימים עמה אינטראקציה. גישה זו עוזרת לזהות כל פעילות חשודה וזדונית, להתריע על האקרים, למזער את הסיכון לדליפות נתונים ולמנוע כל סוג של נזק.

"האצת הטרנספורמציה הדיגיטלית במהלך המגיפה, לצד אימוץ והרחבת המסחר האלקטרוני בענף הקמעונאות, הגדילו את היקף האיומים איתם מתמודדות חברות בתחום זה", אמר גלעד גלובן, סמנכ"ל הטכנולוגיות ב-Stor.ai. "אנו שמחים לשתף פעולה עם F5 כדי להציע 'אבטחת מידע-כשרות', הטובה ביותר מסוגה, שכן אנו מחויבים לסייע לקמעונאים להגדיר אתרים יעילים ומאובטחים ולשמור על המערכות מוגנות בכל עת. עם Distributed Cloud WAF של F5, קמעונאים יכולים לשמור בבטחה על הנוכחות שלהם און ליין, לצמצם את איום הגניבה, להגן על שורת הרווח שלהם ולהציע אבטחה משופרת לשותפיהם המוערכים ביותר – הלקוחות שלהם".

"אבטחת מידע נמצאת במצב מתמיד של אבולוציה, ואנו גאים להציע חדשנות עם חברות כמו Stor.ai כדי לאפשר להן להתמקד בחוויית הלקוח ולא באיומי אבטחה פוטנציאליים ובמורכבות הנלוות להם", אמרה דניאל אלפרוב, מהנדסת פתרונות במגזר הפיננסי והפינטק בחברת F5. "ה-WAF הוא כלי רב עוצמה המסייע בצמצום החשיפה לפגיעויות. עם מספר גדל והולך של התקפות סייבר מתוחכמות, המשפיעות על מגוון הולך ומתרחב של ענפים, חברות חייבות לצייד את הלקוחות באבטחת יישומים כאמצעי הכרחי לצמיחה ושמירה על העסק שלהן."

חברת Stor.ai נוסדה כדי לענות על דרישות הטרנספורמציה הדיגיטלית של רשתות השיווק והקמעונאים על ידי שילוב מעורבות דיגיטלית של לקוחות בכל נקודות המגע בפלטפורמה אחת. בעבר, רכישת מצרכים און ליין התקיימה בנפרד מהחוויה בחנות, וכתוצאה מכך נוצרה חווית קנייה לא עקבית, המאופיינת בנקודות מגע דיגיטליות שונות. ממסחר אלקטרוני מותאם אישית ועד איסוף אופטימלי, Stor.ai תומכת בקמעונאים המבקשים לפתח את חווית הלקוח שלהם, תוך שמירה על בעלות הנתונים, המותג ונאמנות הלקוחות שלהם בעידן הדיגיטלי החדש.

הפרויקט ב-Stor.ai בוצע בשיתוף פעולה עם זברה טכנולוגיות, המפיץ המקומי של F5, כאשר תמיכה נוספת מגיעה מאואזיס, שותפת פלטינום של F5.

"הפרויקט מאפשר ל-Stor.ai לספק ללקוחותיה שירות מקצה לקצה, עם אבטחת מידע מתקדמת, הניתנת לניהול, הן במהירות והן בפשטות", אמר עדי ארביב, מנהל מכירות ושותפים F5 בזברה טכנולוגיות. "היכולת לספק שירותי אבטחת מידע על פי דרישה, במגוון סביבות ותשתיות, מעניקה ל-Stor.ai ערך מוסף אדיר, כמו גם את היכולת להציע שירותי F5 נוספים בעתיד, עם שירותי התמיכה הניתנים על ידי אואזיס. יחד, אנו מספקים ערך עסקי מרבי ופלטפורמה לחדשנות נוספת".


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
דו"ח מחקר איומים מ-Threat Labs Netskope: מספר יישומי ענן הנגועים בתוכנות זדוניות הוכפל כמעט פי שלושה בשנת 2022
דו"ח מחקר איומים מ-Threat Labs Netskope: מספר יישומי ענן הנגועים בתוכנות זדוניות הוכפל כמעט פי שלושה בשנת 2022 • 401 אפליקציות ענן נמצאו כנגועות בתוכנות זדוניות • Microsoft OneDrive סיפקה 30% מכל ההורדות של תוכנות זדוניות בענן

חברת Infinidat מרחיבה את רשת השותפים עם תכנית שותפים משודרגת
Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, משיקה סדרה של יוזמות חדשות, הרחבות ועדכונים לתוכניות השותפים שלה ברחבי העולם. החברה ממשיכה להשקיע רבות בתמיכה בשותפים, שכן הכנסותיה משותפים עלו בשנה האחרונה ב-52% ברחבי העולם.

חברת eWave Mobile תשווק ותטמיע את פלטפורמת שרשרת האספקה של Infor בישראל
חברת eWave Mobile חתמה על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי לשיווק והטמעה של פלטפורמת Infor Nexus™, הפלטפורמה המובילה של חברת Infor לתזמור ואופטימיזציה של שרשרת אספקה בתחום המסחר והלוגיסטיקה.

חברת Infinidat צוברת מומנטום כספקית פתרונות אחסון נבחרת לשירותי ענן, שירותים מנוהלים ואירוח מנוהל
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, צוברת מומנטום בקרב ספקי שירותי ענן (CSPs), ספקי שירותים מנוהלים (MSPs) וספקי אירוח מנוהל (הוסטינג - MHPs). החברה הגדילה את פעילותה העסקית במגזרים אלו, והם מייצגים כיום כ-31% מבסיס הלקוחות שלה.

חברת F5 הגלובלית תקים בישראל מתקן PoP - Point of Presence לשירותי ענן
חברת F5 הגלובלית תקים בישראל מתקן PoP – Point of Presence על מנת לענות על הביקוש הגובר לשירותי הענן המבוזר שלה, F5 Distributed Cloud. מתקן ה-PoP, שיושק רשמית בתל אביב במהלך 2023, יספק מענה לאלפי ארגונים.

טריפל סי משדרגת את מערך האחסון של הענן הציבורי עם הפתרונות של Infinidat
ספקית הענן והשירותים הטכנולוגיים המובילה טריפל סי, משדרגת את מערך אחסון הנתונים של הענן הציבורי שלה עם פתרונות האחסון המתקדמים של חברת Infinidat. בפרויקט, הנאמד במיליוני שקלים, טריפל סי בחרה שוב להטמיע את פתרון InfiniBox בהיקף של מספר פטה-בייטים, דבר שהכפיל את נפח האחסון שלה ואפשר קונסולידציה של מספר מערכי אחסון לפתרון אחוד.

חברת Infinidat זכתה בפרס החדשנות CRN 2022 Tech Innovator עבור שרידות סייבר ואחסון נתונים בעל ביצועים גבוהים
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הודיעה היום כי CRN®, מותג של חברת The Channel Company, העניק לה פרס חדשנות ב-2022 CRN Tech Innovator Awards.

פרויקט ענק: דלק ישראל משדרגת את מערך אבטחת המידע שלה ושל החברות הבנות עם F5
דלק ישראל השלימה פרויקט אבטחת מידע מקיף עם פתרונותF5 לענן המבוזר. במהלך הפרויקט הוטמעו שירותי F5 Distributed Cloud Services, אשר יספקו אבטחה אחודה ל-2500 עובדי הקבוצה העובדים מהבית ומהמשרדים. F5 תאבטח אפליקציות קריטיות ואתרי שיווק ומסחר, המשמשים את רשת תחנות הדלק וחברות הבנות, בהן רשת קפה ג'ו, רשת ברגר קינג, דלק גז, דלק שינוע ואתרי הלקוחות שלה. הפרויקט בוצע על ידי איירון קלאד מערכות.

חברת האנליסטים GigaOm מכירה ב-Infinidat כמובילה בהגנה מפני כופרות באחסון בלוק
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הוכרה על ידי חברת האנליסטים GigaOm כמובילה בהגנה מפני כופרות באחסון מבוסס בלוק. על פי הניתוח העצמאי של GigaOm, שפורסם בדוח "GigaOm Sonar Report for Block-based Primary Storage Ransomware Protection", חברת Infinidat ייחודית בזכות ארכיטקטורת אחסון מודרנית ומבוססת תוכנה, המבטיחה אחסון נתונים עם גישה אסטרטגית, ארוכת טווח, פונקציונליות רחבה ועמוקה וחדשנות ברמה גבוהה.

חברת Infinidat מציגה חידושים משמעותיים בפתרונות אחסון נתונים ושרידות סייבר
חברת Infinidat, הספקית המובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, מציגה סדרה של חידושים משמעותיים בפלטפורמות InfiniBox® ו-InfiniGuard®, המרחיבים את היכולות הטכנולוגיות ואת האחריות ל-SLA. חידושים אלו מחזקים את מעמדה של Infinidat כמובילה באחסון מרכזי, אבטחת מידע מודרנית ושרידות סייבר. השיפורים החדשים מאפשרים לארגונים לשפר את שרידות הסייבר עם יכולות InfiniSafe® רחבות יותר, התאוששות מהירה ומובטחת ממתקפת סייבר, דטה סנטר ירוק יותר עם דרישות חשמל וקירור נמוכות, וצמצום עלות הבעלות הכוללת בשיעור דו ספרתי, מעבר לניתן כיום עם מערכות קיימות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI