דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים דלתא גליל משדרגת את שרשרת האספקה עם Infor
דלתא גליל משדרגת את שרשרת האספקה עם Infor
איריס וינשטיין 28/09/22 |  צפיות: 419

הפלטפורמה תשרת את כלל פעילות הספקים הגלובלית של החברה בארה"ב, סין, מזרח אסיה, ישראל ואירופה. היקף הפרויקט נאמד במאות אלפי דולרים

דלתא גליל תעשיות, מובילה גלובלית בתכנון, ייצור, הפצה ומכירה של הלבשה תחתונה וספורט, משלימה פרויקט לשדרוג תהליך שרשרת האספקה. במהלך הפרויקט, שהחל באפריל וצפוי להסתיים בדצמבר, הוטמעה הפלטפורמה המובילה של חברת Infor לניהול שרשרת אספקה, Infor Nexus supply chain. הפלטפורמה תשרת את כלל פעילות הספקים הגלובלית של החברה בארה"ב, סין, מזרח אסיה, ישראל ואירופה. היקף הפרויקט נאמדבמאות אלפי דולרים.

פלטפורמת Infor Nexus supply chain הינה בעלת אינטגרציה מלאה למערכות ה-ERP של החברה, דבר שמגביר את הנראות של דלתא גליל לכל אורך שרשרת האספקה ומצמצם עלויות. הפלטפורמה מאפשרת לחברה תהליכי משלוח דיגיטליים, בקרת ייצור אצל קבלני המשנה ואוטומציה בתהליכי תכנון ומשלוח, תוך קבלת תחזיות רכש. יתרה מכך, היא מאפשרת לדלתא גליל להאיץ את צירופם של ספקים ושותפים עסקיים חדשים ולהרחיב את שיתוף המידע עם ספקים ולקוחות. דלתא גליל מתכננת בהמשך להטמיע גם מרכז בקרה לחיזוי משלוחים (PETA). בנוסף, הפלטפורמה תומכת בשרשרת אספקה פיננסית ובייעול תהליכי התשלום.

"דלתא גליל מנהלת מספר רב של מותגים, חנויות, אתרי ייצור ואתרי סחר אלקטרוני, ולכן מחויבת לפעול בצורה יעילה ולהגיב במהירות לשוק", אומר עדי נוב, סמנכ"ל מערכות המידע הגלובלי בדלתא גליל. "Infor Nexus מספק לנו יתרון תחרותי בפעילות עם ספקים קיימים ומאפשר לנו לגייס במהירות שותפים חדשים. ניהול מתקדם של מותגים מבוסס במידה רבה על סטנדרט גבוה של שרשרת אספקה. אנו פועלים מול מאות ספקים בכל העולם, ומשנים את המודל העסקי שלנו, כדי לספק סטנדרטיזציה ושיטות מיטביות, שישפרו את הגמישות וזמן התגובה שלנו בכל השווקים".

"שלוב היבטים לוגיסטיים ופיננסים של שרשרת האספקה בתהליכי העבודה מאפשר התרחבות מהירה ומבוקרת" אומר מרק אילידג', סגן נשיא ומנכ"ל תחום שרשרת אספקה EMEA ב-Infor. "פעילות המותגים בשוק האופנה הדינמי מאתגרת ודורשת הגברת המהירות וזמן התגובה לאורך כל שרשרת האספקה כדי להצליח. הטכנולוגיה של Infor Nexus הינה מרכיב חיוניבכך".

"ענף האופנה התחרותי והדינמי, בו דלתא פועלת, מחייב אימוץ שיטות עבודה מיטביות ותהליכים, שיאפשרו למנף את הביקוש העולמי, לגדול, להגביר את היעילות ולהאיץ את ההתפתחות העסקית" אומר מני דוידוב, מנהל הפעילות של Infor בישראל. "Infor ממשיכה לפתח פתרונות מבוססי ענן מובילים בתחום שרשרת האספקה לוורטיקלים מגוונים בתעשייה. פתרונות אלו תומכים בטרנספורמציה העסקית ומאפשרים לארגוני תעשייה לשגשג. אנחנו מחויבים לתמוך בהתפתחות המואצת של חברות תעשייה ולהוביל לחדשנות עם התמחות וורטיקלית".


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
דו"ח מחקר איומים מ-Threat Labs Netskope: מספר יישומי ענן הנגועים בתוכנות זדוניות הוכפל כמעט פי שלושה בשנת 2022
דו"ח מחקר איומים מ-Threat Labs Netskope: מספר יישומי ענן הנגועים בתוכנות זדוניות הוכפל כמעט פי שלושה בשנת 2022 • 401 אפליקציות ענן נמצאו כנגועות בתוכנות זדוניות • Microsoft OneDrive סיפקה 30% מכל ההורדות של תוכנות זדוניות בענן

חברת Infinidat מרחיבה את רשת השותפים עם תכנית שותפים משודרגת
Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, משיקה סדרה של יוזמות חדשות, הרחבות ועדכונים לתוכניות השותפים שלה ברחבי העולם. החברה ממשיכה להשקיע רבות בתמיכה בשותפים, שכן הכנסותיה משותפים עלו בשנה האחרונה ב-52% ברחבי העולם.

חברת eWave Mobile תשווק ותטמיע את פלטפורמת שרשרת האספקה של Infor בישראל
חברת eWave Mobile חתמה על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי לשיווק והטמעה של פלטפורמת Infor Nexus™, הפלטפורמה המובילה של חברת Infor לתזמור ואופטימיזציה של שרשרת אספקה בתחום המסחר והלוגיסטיקה.

חברת Infinidat צוברת מומנטום כספקית פתרונות אחסון נבחרת לשירותי ענן, שירותים מנוהלים ואירוח מנוהל
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, צוברת מומנטום בקרב ספקי שירותי ענן (CSPs), ספקי שירותים מנוהלים (MSPs) וספקי אירוח מנוהל (הוסטינג - MHPs). החברה הגדילה את פעילותה העסקית במגזרים אלו, והם מייצגים כיום כ-31% מבסיס הלקוחות שלה.

חברת F5 הגלובלית תקים בישראל מתקן PoP - Point of Presence לשירותי ענן
חברת F5 הגלובלית תקים בישראל מתקן PoP – Point of Presence על מנת לענות על הביקוש הגובר לשירותי הענן המבוזר שלה, F5 Distributed Cloud. מתקן ה-PoP, שיושק רשמית בתל אביב במהלך 2023, יספק מענה לאלפי ארגונים.

טריפל סי משדרגת את מערך האחסון של הענן הציבורי עם הפתרונות של Infinidat
ספקית הענן והשירותים הטכנולוגיים המובילה טריפל סי, משדרגת את מערך אחסון הנתונים של הענן הציבורי שלה עם פתרונות האחסון המתקדמים של חברת Infinidat. בפרויקט, הנאמד במיליוני שקלים, טריפל סי בחרה שוב להטמיע את פתרון InfiniBox בהיקף של מספר פטה-בייטים, דבר שהכפיל את נפח האחסון שלה ואפשר קונסולידציה של מספר מערכי אחסון לפתרון אחוד.

חברת Infinidat זכתה בפרס החדשנות CRN 2022 Tech Innovator עבור שרידות סייבר ואחסון נתונים בעל ביצועים גבוהים
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הודיעה היום כי CRN®, מותג של חברת The Channel Company, העניק לה פרס חדשנות ב-2022 CRN Tech Innovator Awards.

פרויקט ענק: דלק ישראל משדרגת את מערך אבטחת המידע שלה ושל החברות הבנות עם F5
דלק ישראל השלימה פרויקט אבטחת מידע מקיף עם פתרונותF5 לענן המבוזר. במהלך הפרויקט הוטמעו שירותי F5 Distributed Cloud Services, אשר יספקו אבטחה אחודה ל-2500 עובדי הקבוצה העובדים מהבית ומהמשרדים. F5 תאבטח אפליקציות קריטיות ואתרי שיווק ומסחר, המשמשים את רשת תחנות הדלק וחברות הבנות, בהן רשת קפה ג'ו, רשת ברגר קינג, דלק גז, דלק שינוע ואתרי הלקוחות שלה. הפרויקט בוצע על ידי איירון קלאד מערכות.

חברת האנליסטים GigaOm מכירה ב-Infinidat כמובילה בהגנה מפני כופרות באחסון בלוק
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הוכרה על ידי חברת האנליסטים GigaOm כמובילה בהגנה מפני כופרות באחסון מבוסס בלוק. על פי הניתוח העצמאי של GigaOm, שפורסם בדוח "GigaOm Sonar Report for Block-based Primary Storage Ransomware Protection", חברת Infinidat ייחודית בזכות ארכיטקטורת אחסון מודרנית ומבוססת תוכנה, המבטיחה אחסון נתונים עם גישה אסטרטגית, ארוכת טווח, פונקציונליות רחבה ועמוקה וחדשנות ברמה גבוהה.

חברת Infinidat מציגה חידושים משמעותיים בפתרונות אחסון נתונים ושרידות סייבר
חברת Infinidat, הספקית המובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, מציגה סדרה של חידושים משמעותיים בפלטפורמות InfiniBox® ו-InfiniGuard®, המרחיבים את היכולות הטכנולוגיות ואת האחריות ל-SLA. חידושים אלו מחזקים את מעמדה של Infinidat כמובילה באחסון מרכזי, אבטחת מידע מודרנית ושרידות סייבר. השיפורים החדשים מאפשרים לארגונים לשפר את שרידות הסייבר עם יכולות InfiniSafe® רחבות יותר, התאוששות מהירה ומובטחת ממתקפת סייבר, דטה סנטר ירוק יותר עם דרישות חשמל וקירור נמוכות, וצמצום עלות הבעלות הכוללת בשיעור דו ספרתי, מעבר לניתן כיום עם מערכות קיימות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI