דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים חברת Infinidat מציגה חידושים משמעותיים בפתרונות אחסון נתונים ושרידות סייבר
חברת Infinidat מציגה חידושים משמעותיים בפתרונות אחסון נתונים ושרידות סייבר
איריס וינשטיין 27/10/22 |  צפיות: 564

חברת Infinidat, הספקית המובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, מציגה סדרה של חידושים משמעותיים בפלטפורמות InfiniBox® ו-InfiniGuard®, המרחיבים את היכולות הטכנולוגיות ואת האחריות ל-SLA. חידושים אלו מחזקים את מעמדה של Infinidat כמובילה באחסון מרכזי, אבטחת מידע מודרנית ושרידות סייבר. השיפורים החדשים מאפשרים לארגונים לשפר את שרידות הסייבר עם יכולות InfiniSafe® רחבות יותר, התאוששות מהירה ומובטחת ממתקפת סייבר, דטה סנטר ירוק יותר עם דרישות חשמל וקירור נמוכות, וצמצום עלות הבעלות הכוללת בשיעור דו ספרתי, מעבר לניתן כיום עם מערכות קיימות.

"Infinidat קובעת את הסטנדרט של אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז", אמר פיל באלינג'ר, מנכ"ל Infinidat. "אנו פותרים את האתגרים הקיימים בקרב לקוחות בשוק האנטרפרייז וספקי שירותי הענן על ידי שדרוג פלטפורמות ה-InfiniBox ו-InfiniGuard שלנו עם יכולות נוספות ומתקדמות מסוגן, שדרוג האחריות, שיפור משמעותי של שרידות הסייבר וצמצום עלות הבעלות הכוללת (TCO). אנו מספקים חווית לקוח ללא תחרות ומעבר לציפיות וממשיכים להתקדם עם ארכיטקטורת האחסון מבוססת התוכנה שלנו, הקיימת בכל הפלטפורמות, המאפשרת לנו להציג סט חדש יכולות ופונקציות".

החידושים כוללים:

יכולות InfiniSafe מורחבות ב-InfiniGuard - קיבולת גדולה יותר עבור מאגר InfiniSafe ייעודי בעל קיבולת אפקטיבית של עד 35 פטה-בייט לצילומי בזק (סנאפשוטים) בלתי ניתנים לשינוי, מאגר גיבוי מלא בעל קיבולת אפקטיבית של עד 50 פטה-בייט, והכפלת משך זמן נעילת הסנאפשוטים לתקופה של עד 60 ימים.

אחריות חדשה לשרידות סייבר ב-InfiniGuard - יכולת שחזור מובטחת של סנאפשוטים בלתי ניתנים לשינוי של InfiniSafe, ושחזורם תוך 20 דקות או פחות, ללא קשר לגודל הסנאפשוט.

הגדלת הקיבולת והרחבת יכולות VMware ב-InfiniBox - הגדלת ההחזר על ההשקעה (ROI) וצמצום עלות הבעלות הכוללת (TCO) עד 36%; צמצום צריכת החשמל ב-42% לכל פטה-בייט של קיבולת אפקטיבית, המאפשרת למלא את ההבטחה של "IT ירוק"; מתן תמיכה עבור NVMe-oF (Over Fabrics) - NVMe/TCP לקצב IOPs גבוה ב-30% וצמצום זמן האחזור ב-35% לעומת iSCSI. Infinidat היא אחת הספקיות הבודדות עם פתרון אחסון ארגוני המאושר עם NVMe/TCP עבור VMware.

עבור אחסון מרכזי, פלטפורמת InfiniBox מספקת קיבולת אפקטיבית של 17.287 פטה-בייט. שיפור זה מאפשר קונסולידציה רחבה יותר של אחסון נתונים, שכן דרושים פחות מערכי אחסון כדי לזכות באותן יכולות.

"אבטחת מידע נמצאת בראש סדר העדיפויות של ארגונים ברחבי העולם", אמר פיל גודווין, סגן נשיא מחקר, פלטפורמות תוכנה לתשתיות ב-IDC. "משתמשי קצה ממשיכים לחפש פתרונות שיכולים להעלות את הרף במתן הגנה מלאה לאחסון הנתונים. על ידי הרחבת האחריות של Infinidat עם השקת אחריות לשרידות של InfiniGuard, החברה מציעה כעת חבילה מקיפה של אחריות שיכולה לספק ערך משמעותי ללקוחות".


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
דוח F5 NGINX: ארגונים מתמודדים עם מורכבות הענן בעוד אימוץ אפליקציות מודרניות צובר מומנטום
מחקר חדש של חלוצי הקוד הפתוח F5 NGINX1 מעלה כי סביבות של אפליקציות מודרניות ממשיכות לצבור מומנטום סביב העולם, למרות האתגרים המיוחסים לענן ולסט הכישורים של הצוותים המקצועיים.

חברת F5 ממנה את משה שטרית למנהל הצלחת הלקוח
חברת F5, המתמחה בשירותי יישומים ואבטחת מידע בסביבה רב-עננית, ממנה את משה שטרית (39) למנהל הצלחת הלקוח (Customer Success Manager). במסגרת תפקידו, שטרית יהיה אחראי על הבטחת שביעות רצון גבוהה של לקוחות החברה ושימוש מוצלח בפתרונותיה הטכנולוגיים. בכלל זאת, שטרית יהיה אחראי על עשרות החברות שנמצאות בתכנית ה-ELA (Enterprise License Agreement) של החברה, המאפשרת פריסת פתרונות באופן גמיש ועל פי דרישה.

מגן קרדיט משלימה סבב גיוס של 117 מיליון שקלים
חברת מגן קרדיט, המתמחה בפתרונות מימון ואשראי חוץ בנקאי למשקי בית, השלימה סבב גיוס של 117 מיליון שקלים, לטובת העמדת אשראי מגובה נדל"ן למשקי בית. במסגרת סבב הגיוס, אחת מחברות הביטוח הגדולות ביותר בישראל העמידה לחברה קו אשראי בסך 90 מיליון שקלים; קרן ארבל העמידה לחברה קו אשראי והשקעה הונית בהיקף כולל של עד 24 מיליון שקלים; והכשרה חברה לביטוח השקיעה 3 מיליון שקלים בהשקעה הונית.

חברת F5 משיקה פתרון הוליסטי לניטור והגנת התשתית האפליקטיבית של הארגון
חברתF5 (NASDAQ: FFIV) מרחיבה את פורטפוליו פתרונות האבטחה מבוססי ה-SaaS, עם פתרוןF5 Distributed Cloud App Infrastructure Protection (AIP) , המספק נראות והגנה לתשתית העננית של האפליקציות. הפתרון מרחיב את פורטפוליו שירותי הענן המבוזר של החברה (F5 Distributed Cloud Services), כך שהוא מספק כעת הגנה על אפליקציות לצד הגנה על התשתית שבה הן פועלות.

דו"ח מחקר איומים מ-Threat Labs Netskope: מספר יישומי ענן הנגועים בתוכנות זדוניות הוכפל כמעט פי שלושה בשנת 2022
דו"ח מחקר איומים מ-Threat Labs Netskope: מספר יישומי ענן הנגועים בתוכנות זדוניות הוכפל כמעט פי שלושה בשנת 2022 • 401 אפליקציות ענן נמצאו כנגועות בתוכנות זדוניות • Microsoft OneDrive סיפקה 30% מכל ההורדות של תוכנות זדוניות בענן

חברת Infinidat מרחיבה את רשת השותפים עם תכנית שותפים משודרגת
Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, משיקה סדרה של יוזמות חדשות, הרחבות ועדכונים לתוכניות השותפים שלה ברחבי העולם. החברה ממשיכה להשקיע רבות בתמיכה בשותפים, שכן הכנסותיה משותפים עלו בשנה האחרונה ב-52% ברחבי העולם.

חברת eWave Mobile תשווק ותטמיע את פלטפורמת שרשרת האספקה של Infor בישראל
חברת eWave Mobile חתמה על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי לשיווק והטמעה של פלטפורמת Infor Nexus™, הפלטפורמה המובילה של חברת Infor לתזמור ואופטימיזציה של שרשרת אספקה בתחום המסחר והלוגיסטיקה.

חברת Infinidat צוברת מומנטום כספקית פתרונות אחסון נבחרת לשירותי ענן, שירותים מנוהלים ואירוח מנוהל
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, צוברת מומנטום בקרב ספקי שירותי ענן (CSPs), ספקי שירותים מנוהלים (MSPs) וספקי אירוח מנוהל (הוסטינג - MHPs). החברה הגדילה את פעילותה העסקית במגזרים אלו, והם מייצגים כיום כ-31% מבסיס הלקוחות שלה.

חברת F5 הגלובלית תקים בישראל מתקן PoP - Point of Presence לשירותי ענן
חברת F5 הגלובלית תקים בישראל מתקן PoP – Point of Presence על מנת לענות על הביקוש הגובר לשירותי הענן המבוזר שלה, F5 Distributed Cloud. מתקן ה-PoP, שיושק רשמית בתל אביב במהלך 2023, יספק מענה לאלפי ארגונים.

טריפל סי משדרגת את מערך האחסון של הענן הציבורי עם הפתרונות של Infinidat
ספקית הענן והשירותים הטכנולוגיים המובילה טריפל סי, משדרגת את מערך אחסון הנתונים של הענן הציבורי שלה עם פתרונות האחסון המתקדמים של חברת Infinidat. בפרויקט, הנאמד במיליוני שקלים, טריפל סי בחרה שוב להטמיע את פתרון InfiniBox בהיקף של מספר פטה-בייטים, דבר שהכפיל את נפח האחסון שלה ואפשר קונסולידציה של מספר מערכי אחסון לפתרון אחוד.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI