דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים חברת האנליסטים GigaOm מכירה ב-Infinidat כמובילה בהגנה מפני כופרות באחסון בלוק
חברת האנליסטים GigaOm מכירה ב-Infinidat כמובילה בהגנה מפני כופרות באחסון בלוק
איריס וינשטיין 03/11/22 |  צפיות: 499

חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הוכרה על ידי חברת האנליסטים GigaOm כמובילה בהגנה מפני כופרות באחסון מבוסס בלוק. על פי הניתוח העצמאי של GigaOm, שפורסם בדוח "GigaOm Sonar Report for Block-based Primary Storage Ransomware Protection", חברת Infinidat ייחודית בזכות ארכיטקטורת אחסון מודרנית ומבוססת תוכנה, המבטיחה אחסון נתונים עם גישה אסטרטגית, ארוכת טווח, פונקציונליות רחבה ועמוקה וחדשנות ברמה גבוהה.

"Infinidat מציעה פתרון מלא ומאוזן להגנה מפני כופרות", נכתב בדוח GigaOm Sonar, המדגיש את טכנולוגיית ההתאוששות החדשנית, InfiniSafe, המוטמעת בכל הפלטפורמות של החברה: InfiniBox®, InfiniBox™ SSA ו-InfiniGuard® . טכנולוגיה זאת עונה על דרישות היסוד לשחזור מידע מקיף וכמעט מידי של גיבויים בכל סדר גודל, עם סנאפשוטים בלתי ניתנים לשינוי, logical air-gapping ורשתות מגודרות".

"Infinidat לקחה לשלב הבא את יתרונות ההגנה מפני כופרות באחסון בלוק, כולל שחזור מובטח של סנאפשוטים תוך דקה אחת או פחות, קלות שימוש רבה יותר וגמישות סייבר מקיפה", אמר אריק הרצוג, סמנכ"ל שיווק ב-Infinidat. "ההכרה כמובילה במאבק בכופרות לא רק מעניקה לנו מומנטום עצום קדימה כספקית פתרונות שרידות סייבר ואבטחת מידע מודרנית, אלא גם מאפשרת לנו לדבר עם ארגונים גדולים וספקי שירותים על מה אנחנו יכולים לעשות כדי לחסל את איום הכופרות עבורם".

Infinidat מאפשרת התאוששות כמעט מידית מהתקפות סייבר, דבר שמסייע לארגונים להימנע מתשלום כופר, אך עדיין לשחזר את הנתונים היקרים בשלמותם, ללא פשרות. חברת Infinidat מספקת את אחריות הסייבר הראשונה בתעשייה לשחזור של אחסון מרכזי - אחריות InfiniSafe® Cyber ​​Storage. החברה הרחיבה לאחרונה את שרידות הסייבר לפלטפורמות האחסון שלה, InfiniBox ו-InfiniBox SSA II עם ארכיטקטורת InfiniSafe Reference Architecture, המספקת אחריות להתאוששות של סנאפשוטים בלתי ניתנים לשינוי, תוך דקה אחת או פחות. InfiniSafe הוכרזה בפלטפורמת InfiniGuard המודרנית להגנה על נתונים ושרידות סייבר בפברואר השנה.

בנוסף, GigaOm הכירה ב-Infinidat כ"Fast Mover", והיא אחד משני הספקים היחידים שזכו לציון לשבח זה. ארגונים מסוג זה צפויים לספק את הפתרונות והטכנולוגיות שלהם מהר יותר ועם יותר תכונות ופונקציונליות לעומת ספקים אחרים הידועים בשם "Forward Movers". Infinidat סיפקה במהירות טכנולוגיה חדשה, מספר סוגי אחריות ויכולות חדשות במהלך 18 החודשים האחרונים, כולל הרחבה של תכונות ופונקציות חדשות ל-InfiniSafe.

"נתונים הנמצאים באחסון מרכזי הם נקודת ההתקפה הראשונה של מתקפות כופר, ולכן קריטי לארגונים ליישם פתרונות אחסון מרכזיים המשלבים הגנת מפני כופרות, כמו פתרונות שרידות הסייבר של Infinidat", אמר מקס מורטילארו, אנליסט ב-GigaOm. "דוח GigaOm Sonar החדש שלנו על הגנה מפני כופרות עבור אחסון בלוק מגיע בזמן שבו התקפות כופר הפכו לנפוצות ולאיום מתמשך עבור כל הארגונים בכל התעשיות. דרך הניתוח שלנו ראינו כיצד כופרות עלולות לגרום נזק משמעותי לחברות ולמוסדות ממשלתיים".

דוח GigaOm Sonar מדגיש את האטרקטיביות של פתרונות האחסון של Infinidat בעיני סמנכ"לי מערכות מידע, אבטחת מידע וטכנולוגיה. הדוח מזהה את היכולות והפונקציונליות של טכנולוגיית שרידות הסייבר של חברה: "InfiniGuard מספקת יכולות אבטחת סייבר חזקות ללא עלות נוספת, ומאפשרת ללקוחות לשחזר נתונים במהירות ובאופן מאובטח במקרה של תקיפה, אפילו בקנה מידה גדול".

להורדת דוח האנליסטים המלא, הקליקו כאן.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
דוח F5 NGINX: ארגונים מתמודדים עם מורכבות הענן בעוד אימוץ אפליקציות מודרניות צובר מומנטום
מחקר חדש של חלוצי הקוד הפתוח F5 NGINX1 מעלה כי סביבות של אפליקציות מודרניות ממשיכות לצבור מומנטום סביב העולם, למרות האתגרים המיוחסים לענן ולסט הכישורים של הצוותים המקצועיים.

חברת F5 ממנה את משה שטרית למנהל הצלחת הלקוח
חברת F5, המתמחה בשירותי יישומים ואבטחת מידע בסביבה רב-עננית, ממנה את משה שטרית (39) למנהל הצלחת הלקוח (Customer Success Manager). במסגרת תפקידו, שטרית יהיה אחראי על הבטחת שביעות רצון גבוהה של לקוחות החברה ושימוש מוצלח בפתרונותיה הטכנולוגיים. בכלל זאת, שטרית יהיה אחראי על עשרות החברות שנמצאות בתכנית ה-ELA (Enterprise License Agreement) של החברה, המאפשרת פריסת פתרונות באופן גמיש ועל פי דרישה.

מגן קרדיט משלימה סבב גיוס של 117 מיליון שקלים
חברת מגן קרדיט, המתמחה בפתרונות מימון ואשראי חוץ בנקאי למשקי בית, השלימה סבב גיוס של 117 מיליון שקלים, לטובת העמדת אשראי מגובה נדל"ן למשקי בית. במסגרת סבב הגיוס, אחת מחברות הביטוח הגדולות ביותר בישראל העמידה לחברה קו אשראי בסך 90 מיליון שקלים; קרן ארבל העמידה לחברה קו אשראי והשקעה הונית בהיקף כולל של עד 24 מיליון שקלים; והכשרה חברה לביטוח השקיעה 3 מיליון שקלים בהשקעה הונית.

חברת F5 משיקה פתרון הוליסטי לניטור והגנת התשתית האפליקטיבית של הארגון
חברתF5 (NASDAQ: FFIV) מרחיבה את פורטפוליו פתרונות האבטחה מבוססי ה-SaaS, עם פתרוןF5 Distributed Cloud App Infrastructure Protection (AIP) , המספק נראות והגנה לתשתית העננית של האפליקציות. הפתרון מרחיב את פורטפוליו שירותי הענן המבוזר של החברה (F5 Distributed Cloud Services), כך שהוא מספק כעת הגנה על אפליקציות לצד הגנה על התשתית שבה הן פועלות.

דו"ח מחקר איומים מ-Threat Labs Netskope: מספר יישומי ענן הנגועים בתוכנות זדוניות הוכפל כמעט פי שלושה בשנת 2022
דו"ח מחקר איומים מ-Threat Labs Netskope: מספר יישומי ענן הנגועים בתוכנות זדוניות הוכפל כמעט פי שלושה בשנת 2022 • 401 אפליקציות ענן נמצאו כנגועות בתוכנות זדוניות • Microsoft OneDrive סיפקה 30% מכל ההורדות של תוכנות זדוניות בענן

חברת Infinidat מרחיבה את רשת השותפים עם תכנית שותפים משודרגת
Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, משיקה סדרה של יוזמות חדשות, הרחבות ועדכונים לתוכניות השותפים שלה ברחבי העולם. החברה ממשיכה להשקיע רבות בתמיכה בשותפים, שכן הכנסותיה משותפים עלו בשנה האחרונה ב-52% ברחבי העולם.

חברת eWave Mobile תשווק ותטמיע את פלטפורמת שרשרת האספקה של Infor בישראל
חברת eWave Mobile חתמה על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי לשיווק והטמעה של פלטפורמת Infor Nexus™, הפלטפורמה המובילה של חברת Infor לתזמור ואופטימיזציה של שרשרת אספקה בתחום המסחר והלוגיסטיקה.

חברת Infinidat צוברת מומנטום כספקית פתרונות אחסון נבחרת לשירותי ענן, שירותים מנוהלים ואירוח מנוהל
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, צוברת מומנטום בקרב ספקי שירותי ענן (CSPs), ספקי שירותים מנוהלים (MSPs) וספקי אירוח מנוהל (הוסטינג - MHPs). החברה הגדילה את פעילותה העסקית במגזרים אלו, והם מייצגים כיום כ-31% מבסיס הלקוחות שלה.

חברת F5 הגלובלית תקים בישראל מתקן PoP - Point of Presence לשירותי ענן
חברת F5 הגלובלית תקים בישראל מתקן PoP – Point of Presence על מנת לענות על הביקוש הגובר לשירותי הענן המבוזר שלה, F5 Distributed Cloud. מתקן ה-PoP, שיושק רשמית בתל אביב במהלך 2023, יספק מענה לאלפי ארגונים.

טריפל סי משדרגת את מערך האחסון של הענן הציבורי עם הפתרונות של Infinidat
ספקית הענן והשירותים הטכנולוגיים המובילה טריפל סי, משדרגת את מערך אחסון הנתונים של הענן הציבורי שלה עם פתרונות האחסון המתקדמים של חברת Infinidat. בפרויקט, הנאמד במיליוני שקלים, טריפל סי בחרה שוב להטמיע את פתרון InfiniBox בהיקף של מספר פטה-בייטים, דבר שהכפיל את נפח האחסון שלה ואפשר קונסולידציה של מספר מערכי אחסון לפתרון אחוד.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI