דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים פרויקט ענק: דלק ישראל משדרגת את מערך אבטחת המידע שלה ושל החברות הבנות עם F5
פרויקט ענק: דלק ישראל משדרגת את מערך אבטחת המידע שלה ושל החברות הבנות עם F5
איריס וינשטיין 14/11/22 |  צפיות: 343

הפרויקט ישרת את 2500 עובדי החברה, את האפליקציה ואתרי השיווק והמסחר, רשת תחנות הדלק והחברות הבנות בהן קפה ג'ו, ברגר קינג, דלק גז, דלק שינוע ועוד

דלק ישראל השלימה פרויקט אבטחת מידע מקיף עם פתרונותF5 לענן המבוזר. במהלך הפרויקט הוטמעו שירותי F5 Distributed Cloud Services, אשר יספקו אבטחה אחודה ל-2500 עובדי הקבוצה העובדים מהבית ומהמשרדים. F5 תאבטח אפליקציות קריטיות ואתרי שיווק ומסחר, המשמשים את רשת תחנות הדלק וחברות הבנות, בהן רשת קפה ג'ו, רשת ברגר קינג, דלק גז, דלק שינוע ואתרי הלקוחות שלה. הפרויקט בוצע על ידי איירון קלאד מערכות.

שירותי הענן המבוזר של F5 מספקים הגנה מקיפה ואחודה לכלל האתרים, סביבות הענן והסביבות המקומיות של דלק ישראל, באופן מרוכז ממקום אחד. במסגרת זאת, F5 מספקת לדלק ישראל גם עדכוני אבטחה שוטפים ואוטומטיים לאיומים חדשים, גיבוי בענן ושרידות סייבר מתקדמת. בין היכולות שהוטמעו במהלך הפרויקט ניתן למנות הגנת WAF מבוססת בינה מלאכותית, הגנה מקיפה לפרטי זיהוי של לקוחות הקצה, יכולת איתור איומים מתקדמת, אבטחת ממשקי API מול ספקים ולקוחות והגנה מפני התקפות בוטים, הונאות והתקפות מניעת שירות (DDoS).

אורן שמעוני, ממונה אבטחת מידע והגנת הפרטיות של דלק ישראל אמר כי: "דלק ישראל מחויבת לספק ללקוחותיה שירות 24/7 וכפועל יוצא נדרשת לזמינות מערכות מקסימלית ולעמידה בדרישות אבטחת המידע המחמירות ביותר. בחרנו בפתרונות הסייבר של F5 אחרי בדיקה והשוואה של ספקים ויצרנים רבים. שירותי הענן המבוזר של החברה מאפשרים לנו לאחד את אבטחת המידע של כלל הסביבות שלנו, הן בענן והן באתרים המקומיים, דבר שמייעל את תהליכי העבודה שלנו ומאפשר לנו יציבות ויכולת לשמור על רמה גבוהה של אבטחת מידע".

חגית גואל, מנהלת מכירות אזורית בחברת F5 אמרה כי: "דלק ישראל מצטרפת לשורת לקוחות שאמצו את שירותי הענן המבוזר שלנו וזכו ניהול ותחזוקה אחודים ופשוטים, לצד חסכון כספי אדיר. הפרויקט מספק לדלק ישראל מענה לאיומי הסייבר הידועים והחדשים, עם מודיעין מתקדם ויכולת שרידות, שהנם קריטיים לחברה בסדר הגודל שלה ובתחומים בהם היא עוסקת. פורטפוליו השירותים הכלולים במסגרת הענן המבוזר משתכללים ומתרחבים כל הזמן, דבר שמאפשר לקבוצת דלק ישראל להיות מעודכנת בחזית הגנת הסייבר ".

עמיעד נחום, סמנכ"ל טכנולוגיות בחברת איירון קלאד מערכות אמר כי: "דלק ישראל היא חברה בעלת אופי מבוזר, המאופיין בפעילויות מגוונות וחברות בנות ולכן סביבות המחשוב שלה מורכבות. הפרויקט מאפשר לקבוצה ליצור אחידות ברמת אבטחת המידע ולתחזק אותה לאורך זמן בצורה פשוטה, כאשר F5 מספקת כלים, עדכונים ומודיעין מתקדמים, המתאימים לחברה העוסקת בתשתיות קריטיות".


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
דו"ח מחקר איומים מ-Threat Labs Netskope: מספר יישומי ענן הנגועים בתוכנות זדוניות הוכפל כמעט פי שלושה בשנת 2022
דו"ח מחקר איומים מ-Threat Labs Netskope: מספר יישומי ענן הנגועים בתוכנות זדוניות הוכפל כמעט פי שלושה בשנת 2022 • 401 אפליקציות ענן נמצאו כנגועות בתוכנות זדוניות • Microsoft OneDrive סיפקה 30% מכל ההורדות של תוכנות זדוניות בענן

חברת Infinidat מרחיבה את רשת השותפים עם תכנית שותפים משודרגת
Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, משיקה סדרה של יוזמות חדשות, הרחבות ועדכונים לתוכניות השותפים שלה ברחבי העולם. החברה ממשיכה להשקיע רבות בתמיכה בשותפים, שכן הכנסותיה משותפים עלו בשנה האחרונה ב-52% ברחבי העולם.

חברת eWave Mobile תשווק ותטמיע את פלטפורמת שרשרת האספקה של Infor בישראל
חברת eWave Mobile חתמה על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי לשיווק והטמעה של פלטפורמת Infor Nexus™, הפלטפורמה המובילה של חברת Infor לתזמור ואופטימיזציה של שרשרת אספקה בתחום המסחר והלוגיסטיקה.

חברת Infinidat צוברת מומנטום כספקית פתרונות אחסון נבחרת לשירותי ענן, שירותים מנוהלים ואירוח מנוהל
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, צוברת מומנטום בקרב ספקי שירותי ענן (CSPs), ספקי שירותים מנוהלים (MSPs) וספקי אירוח מנוהל (הוסטינג - MHPs). החברה הגדילה את פעילותה העסקית במגזרים אלו, והם מייצגים כיום כ-31% מבסיס הלקוחות שלה.

חברת F5 הגלובלית תקים בישראל מתקן PoP - Point of Presence לשירותי ענן
חברת F5 הגלובלית תקים בישראל מתקן PoP – Point of Presence על מנת לענות על הביקוש הגובר לשירותי הענן המבוזר שלה, F5 Distributed Cloud. מתקן ה-PoP, שיושק רשמית בתל אביב במהלך 2023, יספק מענה לאלפי ארגונים.

טריפל סי משדרגת את מערך האחסון של הענן הציבורי עם הפתרונות של Infinidat
ספקית הענן והשירותים הטכנולוגיים המובילה טריפל סי, משדרגת את מערך אחסון הנתונים של הענן הציבורי שלה עם פתרונות האחסון המתקדמים של חברת Infinidat. בפרויקט, הנאמד במיליוני שקלים, טריפל סי בחרה שוב להטמיע את פתרון InfiniBox בהיקף של מספר פטה-בייטים, דבר שהכפיל את נפח האחסון שלה ואפשר קונסולידציה של מספר מערכי אחסון לפתרון אחוד.

חברת Infinidat זכתה בפרס החדשנות CRN 2022 Tech Innovator עבור שרידות סייבר ואחסון נתונים בעל ביצועים גבוהים
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הודיעה היום כי CRN®, מותג של חברת The Channel Company, העניק לה פרס חדשנות ב-2022 CRN Tech Innovator Awards.

פרויקט ענק: דלק ישראל משדרגת את מערך אבטחת המידע שלה ושל החברות הבנות עם F5
דלק ישראל השלימה פרויקט אבטחת מידע מקיף עם פתרונותF5 לענן המבוזר. במהלך הפרויקט הוטמעו שירותי F5 Distributed Cloud Services, אשר יספקו אבטחה אחודה ל-2500 עובדי הקבוצה העובדים מהבית ומהמשרדים. F5 תאבטח אפליקציות קריטיות ואתרי שיווק ומסחר, המשמשים את רשת תחנות הדלק וחברות הבנות, בהן רשת קפה ג'ו, רשת ברגר קינג, דלק גז, דלק שינוע ואתרי הלקוחות שלה. הפרויקט בוצע על ידי איירון קלאד מערכות.

חברת האנליסטים GigaOm מכירה ב-Infinidat כמובילה בהגנה מפני כופרות באחסון בלוק
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הוכרה על ידי חברת האנליסטים GigaOm כמובילה בהגנה מפני כופרות באחסון מבוסס בלוק. על פי הניתוח העצמאי של GigaOm, שפורסם בדוח "GigaOm Sonar Report for Block-based Primary Storage Ransomware Protection", חברת Infinidat ייחודית בזכות ארכיטקטורת אחסון מודרנית ומבוססת תוכנה, המבטיחה אחסון נתונים עם גישה אסטרטגית, ארוכת טווח, פונקציונליות רחבה ועמוקה וחדשנות ברמה גבוהה.

חברת Infinidat מציגה חידושים משמעותיים בפתרונות אחסון נתונים ושרידות סייבר
חברת Infinidat, הספקית המובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, מציגה סדרה של חידושים משמעותיים בפלטפורמות InfiniBox® ו-InfiniGuard®, המרחיבים את היכולות הטכנולוגיות ואת האחריות ל-SLA. חידושים אלו מחזקים את מעמדה של Infinidat כמובילה באחסון מרכזי, אבטחת מידע מודרנית ושרידות סייבר. השיפורים החדשים מאפשרים לארגונים לשפר את שרידות הסייבר עם יכולות InfiniSafe® רחבות יותר, התאוששות מהירה ומובטחת ממתקפת סייבר, דטה סנטר ירוק יותר עם דרישות חשמל וקירור נמוכות, וצמצום עלות הבעלות הכוללת בשיעור דו ספרתי, מעבר לניתן כיום עם מערכות קיימות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI