דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים חברת Infinidat זכתה בפרס החדשנות CRN 2022 Tech Innovator עבור שרידות סייבר ואחסון נתונים בעל ביצועים גבוהים
חברת Infinidat זכתה בפרס החדשנות CRN 2022 Tech Innovator עבור שרידות סייבר ואחסון נתונים בעל ביצועים גבוהים
איריס וינשטיין 15/11/22 |  צפיות: 275

חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הודיעה היום כי CRN®, מותג של חברת The Channel Company, העניק לה פרס חדשנות ב-2022 CRN Tech Innovator Awards.

Infinidat זכתה להכרה זאת בזכות פתרון InfiniSafe®, אשר דורג כבחירה המובילה בקטגוריית ההגנה על מידע (Data Protection Software). פתרון InfiniBox™ SSA II דורג כמוביל בקטגוריית אחסון הנתונים לארגוני אנטרפרייז.

"ההכרה של CRN בפתרונות שלנו מדגימה את החשיבות הקריטית של שרידות סייבר בשוק ואת ההובלה הטכנולוגית של Infinidat בהגנה מודרנית על מידע ואחסון מהיר וזמין-תמיד, כולל מערך אחסון flash המהיר ביותר בשוק", אמר אריק הרצוג, סמנכ"ל השיווק ב-Infinidat. "פתרונות InfiniSafe ו-InfiniBox SSA II משכו את תשומת לבם של סמנכ"לי מערכות מידע, אבטחת מידע ומקבלי החלטות אחרים, הפועלים כדי להגן בצורה יעילה יותר על ארגונים מפני כופרות, נוזקות והתקפות סייבר אחרות, תוך שיפור הביצועים וצמצום עלות הבעלות. הפרס נותן משנה תוקף לעובדה שטכנולוגיות השרידות שלנו חדשנית ומתקדמת".

שרידות הסייבר המקיפה של טכנולוגיית InfiniSafe משפרת את יכולתו של ארגון להילחם ולהתגונן מפני התקפות סייבר ופריצות לנתונים על ידי שילוב ייחודי של צילומי בזק בלתי ניתנים לשינוי (immutable snapshots), רשתות מגודרות, logical air gapping ושחזור נתונים כמעט מידי. החברה שילבה את היכולות המתקדמות של InfiniSafe בפלטפורמות InfiniBox®, InfiniBox™ SSA II ו- InfiniGuard®. בנוסף, החברה מספקת אחריות בתחום הסייבר עם יעדי SLA בפלטפורמותInfiniBoxו- InfiniBox SSA II ו-InfiniGuard ומספקת את טכנולוגיית InfiniSafe ללא עלות נוספת.

InfiniBox SSA II הוא פתרון ה-flash המהיר ביותר בשוק, עם זמן אחזור קצר באופן חסר תקדים, העומד על 35 מיקרו-שניות, דבר המאפשר ביצועים אופטימליים של יישומים ועומסי עבודה, קונסולידציה, יעילות גבוהה וצמצום העלות הכוללת. הפתרון מספק זמינות של 100%, שירות ועלות בעלות נמוכה יותר.

"פרסי CRN Tech Innovator מכירים בספקי טכנולוגיה בעלי ההשפעה הגדולה ביותר על טרנספורמציה דיגיטלית, עם מוצרים ושירותים ייחודיים ומתקדמים", אמר בליין ראדון, מנכ"ל The Channel Company. "אנו שמחים להכיר בספקים הטובים מסוגם, המניעים חדשנות בתחום מערכות המידע".

תכנית הפרס השנתית כוללת ספקים חדשניים בתחום מערכות המידע ב- 38 קטגוריות טכנולוגיות שונות, בתחומים עסקיים קריטיים, החל מענן, דרך אחסון נתונים ועד לאבטחת מידע ורשתות. תהליך הבחירה של הזוכים השנה היה בפיקוח הפאנל של עורכי CRN והוא מבוסס על סקירה של מאות מוצרים, תוך שימוש במספר קריטריונים. אלה כוללים יכולות מפתח, ייחודיות, כושר המצאה טכנולוגי והתאמה מיטבית לצרכי הלקוח.

פרסי Tech Innovator Awards יופיעו בגיליון דצמבר של CRN וניתן יהיה לצפות בהם בלינק: crn.com/techinnovators.

למידע נוסף על InfiniSafe הקליקו כאן.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
דו"ח מחקר איומים מ-Threat Labs Netskope: מספר יישומי ענן הנגועים בתוכנות זדוניות הוכפל כמעט פי שלושה בשנת 2022
דו"ח מחקר איומים מ-Threat Labs Netskope: מספר יישומי ענן הנגועים בתוכנות זדוניות הוכפל כמעט פי שלושה בשנת 2022 • 401 אפליקציות ענן נמצאו כנגועות בתוכנות זדוניות • Microsoft OneDrive סיפקה 30% מכל ההורדות של תוכנות זדוניות בענן

חברת Infinidat מרחיבה את רשת השותפים עם תכנית שותפים משודרגת
Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, משיקה סדרה של יוזמות חדשות, הרחבות ועדכונים לתוכניות השותפים שלה ברחבי העולם. החברה ממשיכה להשקיע רבות בתמיכה בשותפים, שכן הכנסותיה משותפים עלו בשנה האחרונה ב-52% ברחבי העולם.

חברת eWave Mobile תשווק ותטמיע את פלטפורמת שרשרת האספקה של Infor בישראל
חברת eWave Mobile חתמה על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי לשיווק והטמעה של פלטפורמת Infor Nexus™, הפלטפורמה המובילה של חברת Infor לתזמור ואופטימיזציה של שרשרת אספקה בתחום המסחר והלוגיסטיקה.

חברת Infinidat צוברת מומנטום כספקית פתרונות אחסון נבחרת לשירותי ענן, שירותים מנוהלים ואירוח מנוהל
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, צוברת מומנטום בקרב ספקי שירותי ענן (CSPs), ספקי שירותים מנוהלים (MSPs) וספקי אירוח מנוהל (הוסטינג - MHPs). החברה הגדילה את פעילותה העסקית במגזרים אלו, והם מייצגים כיום כ-31% מבסיס הלקוחות שלה.

חברת F5 הגלובלית תקים בישראל מתקן PoP - Point of Presence לשירותי ענן
חברת F5 הגלובלית תקים בישראל מתקן PoP – Point of Presence על מנת לענות על הביקוש הגובר לשירותי הענן המבוזר שלה, F5 Distributed Cloud. מתקן ה-PoP, שיושק רשמית בתל אביב במהלך 2023, יספק מענה לאלפי ארגונים.

טריפל סי משדרגת את מערך האחסון של הענן הציבורי עם הפתרונות של Infinidat
ספקית הענן והשירותים הטכנולוגיים המובילה טריפל סי, משדרגת את מערך אחסון הנתונים של הענן הציבורי שלה עם פתרונות האחסון המתקדמים של חברת Infinidat. בפרויקט, הנאמד במיליוני שקלים, טריפל סי בחרה שוב להטמיע את פתרון InfiniBox בהיקף של מספר פטה-בייטים, דבר שהכפיל את נפח האחסון שלה ואפשר קונסולידציה של מספר מערכי אחסון לפתרון אחוד.

חברת Infinidat זכתה בפרס החדשנות CRN 2022 Tech Innovator עבור שרידות סייבר ואחסון נתונים בעל ביצועים גבוהים
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הודיעה היום כי CRN®, מותג של חברת The Channel Company, העניק לה פרס חדשנות ב-2022 CRN Tech Innovator Awards.

פרויקט ענק: דלק ישראל משדרגת את מערך אבטחת המידע שלה ושל החברות הבנות עם F5
דלק ישראל השלימה פרויקט אבטחת מידע מקיף עם פתרונותF5 לענן המבוזר. במהלך הפרויקט הוטמעו שירותי F5 Distributed Cloud Services, אשר יספקו אבטחה אחודה ל-2500 עובדי הקבוצה העובדים מהבית ומהמשרדים. F5 תאבטח אפליקציות קריטיות ואתרי שיווק ומסחר, המשמשים את רשת תחנות הדלק וחברות הבנות, בהן רשת קפה ג'ו, רשת ברגר קינג, דלק גז, דלק שינוע ואתרי הלקוחות שלה. הפרויקט בוצע על ידי איירון קלאד מערכות.

חברת האנליסטים GigaOm מכירה ב-Infinidat כמובילה בהגנה מפני כופרות באחסון בלוק
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הוכרה על ידי חברת האנליסטים GigaOm כמובילה בהגנה מפני כופרות באחסון מבוסס בלוק. על פי הניתוח העצמאי של GigaOm, שפורסם בדוח "GigaOm Sonar Report for Block-based Primary Storage Ransomware Protection", חברת Infinidat ייחודית בזכות ארכיטקטורת אחסון מודרנית ומבוססת תוכנה, המבטיחה אחסון נתונים עם גישה אסטרטגית, ארוכת טווח, פונקציונליות רחבה ועמוקה וחדשנות ברמה גבוהה.

חברת Infinidat מציגה חידושים משמעותיים בפתרונות אחסון נתונים ושרידות סייבר
חברת Infinidat, הספקית המובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, מציגה סדרה של חידושים משמעותיים בפלטפורמות InfiniBox® ו-InfiniGuard®, המרחיבים את היכולות הטכנולוגיות ואת האחריות ל-SLA. חידושים אלו מחזקים את מעמדה של Infinidat כמובילה באחסון מרכזי, אבטחת מידע מודרנית ושרידות סייבר. השיפורים החדשים מאפשרים לארגונים לשפר את שרידות הסייבר עם יכולות InfiniSafe® רחבות יותר, התאוששות מהירה ומובטחת ממתקפת סייבר, דטה סנטר ירוק יותר עם דרישות חשמל וקירור נמוכות, וצמצום עלות הבעלות הכוללת בשיעור דו ספרתי, מעבר לניתן כיום עם מערכות קיימות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI