דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים טריפל סי משדרגת את מערך האחסון של הענן הציבורי עם הפתרונות של Infinidat
טריפל סי משדרגת את מערך האחסון של הענן הציבורי עם הפתרונות של Infinidat
איריס וינשטיין 24/11/22 |  צפיות: 261

בפרויקט, המוערך במיליוני שקלים, טריפל סי בוחרת שוב ב-Infinidat ומכפילה את נפח האחסון שלה

ספקית הענן והשירותים הטכנולוגיים המובילה טריפל סי, משדרגת את מערך אחסון הנתונים של הענן הציבורי שלה עם פתרונות האחסון המתקדמים של חברת Infinidat. בפרויקט, הנאמד במיליוני שקלים, טריפל סי בחרה שוב להטמיע את פתרון InfiniBox בהיקף של מספר פטה-בייטים, דבר שהכפיל את נפח האחסון שלה ואפשר קונסולידציה של מספר מערכי אחסון לפתרון אחוד.

הטמעה נוספת של InfiniBox התבצעה באתר המשני של טריפל סי בחיפה, המיועד להתאוששות מאסון. הפרויקט, שהחל לפני מספר שבועות, הסתיים ללא הפרעה לשירות וללא השבתות.

פתרון InfiniBox מספק לטריפל סי זמינות של 100% ללא השבתות, לצד ביצועים גבוהים ושרידות סייבר. אלגוריתמים חדשניים מאפשרים לחברה אופטימיזציה אוטומטית של עומסי העבודה, וה- Neural Cache של הפתרון מסתגל אוטומטית לשינויים בעומסים ובדפוסי העבודה ללא התערבות אנושית, עם גישת "הגדר ושכח" (set it and forget it) המאפשרת קלות שימוש וצמצום משמעותי של עלות התפעול. בהיבטי שרידות הסייבר, טריפל סי זוכה ליכולות של טכנולוגיית InfiniSafe, הכוללות נעילת צילומי בזק (סנאפשוטים) כך שיהיו בלתי ניתנים לשינוי, logical air-gapping, ״רשתות מגודרות״ (fenced forensic environments) ושחזור נתונים כמעט מידי לכל נפח נדרש.

רמי נחום, מנכ"ל טריפל סי, אמר כי: "הפרויקט מאפשר לנו לעמוד בקצב הגידול בנפח המידע הנדרש על ידי לקוחות הענן הציבורי ולספק לאלפי המשתמשים שלנו מהירות, זמינות ויכולת התאוששות כמעט מידית מהתקפת סייבר. יתרה מכך, InfiniBox מספק לנו תפעול פנימי קל ופשוט בהיבטי הקצאות ושחזור מידע, רפליקציות של שירותים שונים, הן מקומיות והן למתקן מרוחק, עם ניהול מרכזי, קל ונוח. Infinidat הינה שותפה שלנו לבניית הענן הישראלי המוביל מזה מספר שנים ואנחנו ומצפים להמשך שיתוף פעולה פורה לשנים נוספות רבות".

אורן ישרים, מנהל אזורי בחברת Infinidat אמר כי: "סביבת הענן של טריפל סי נהנית שנים רבות מהיתרונות המשמעותיים של InfiniBox ואנו שמחים כי בחרה להמשיך ולהתקדם אתנו גם לשנים הבאות. הפתרון יאפשר לטריפל סי לשמור על מיקומה בחזית הטכנולוגיה ולייצר יתרון תחרותי בשוק הענן, הן בהיבטי השירות ורמת ה-SLA והן בהיבטי המחיר, עם שרידות סייבר מתקדמת, שמאפשרת ללקוחות טריפל סי שקט נפשי וזמינות מלאה ללא פשרות".


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
דו"ח מחקר איומים מ-Threat Labs Netskope: מספר יישומי ענן הנגועים בתוכנות זדוניות הוכפל כמעט פי שלושה בשנת 2022
דו"ח מחקר איומים מ-Threat Labs Netskope: מספר יישומי ענן הנגועים בתוכנות זדוניות הוכפל כמעט פי שלושה בשנת 2022 • 401 אפליקציות ענן נמצאו כנגועות בתוכנות זדוניות • Microsoft OneDrive סיפקה 30% מכל ההורדות של תוכנות זדוניות בענן

חברת Infinidat מרחיבה את רשת השותפים עם תכנית שותפים משודרגת
Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, משיקה סדרה של יוזמות חדשות, הרחבות ועדכונים לתוכניות השותפים שלה ברחבי העולם. החברה ממשיכה להשקיע רבות בתמיכה בשותפים, שכן הכנסותיה משותפים עלו בשנה האחרונה ב-52% ברחבי העולם.

חברת eWave Mobile תשווק ותטמיע את פלטפורמת שרשרת האספקה של Infor בישראל
חברת eWave Mobile חתמה על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי לשיווק והטמעה של פלטפורמת Infor Nexus™, הפלטפורמה המובילה של חברת Infor לתזמור ואופטימיזציה של שרשרת אספקה בתחום המסחר והלוגיסטיקה.

חברת Infinidat צוברת מומנטום כספקית פתרונות אחסון נבחרת לשירותי ענן, שירותים מנוהלים ואירוח מנוהל
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, צוברת מומנטום בקרב ספקי שירותי ענן (CSPs), ספקי שירותים מנוהלים (MSPs) וספקי אירוח מנוהל (הוסטינג - MHPs). החברה הגדילה את פעילותה העסקית במגזרים אלו, והם מייצגים כיום כ-31% מבסיס הלקוחות שלה.

חברת F5 הגלובלית תקים בישראל מתקן PoP - Point of Presence לשירותי ענן
חברת F5 הגלובלית תקים בישראל מתקן PoP – Point of Presence על מנת לענות על הביקוש הגובר לשירותי הענן המבוזר שלה, F5 Distributed Cloud. מתקן ה-PoP, שיושק רשמית בתל אביב במהלך 2023, יספק מענה לאלפי ארגונים.

טריפל סי משדרגת את מערך האחסון של הענן הציבורי עם הפתרונות של Infinidat
ספקית הענן והשירותים הטכנולוגיים המובילה טריפל סי, משדרגת את מערך אחסון הנתונים של הענן הציבורי שלה עם פתרונות האחסון המתקדמים של חברת Infinidat. בפרויקט, הנאמד במיליוני שקלים, טריפל סי בחרה שוב להטמיע את פתרון InfiniBox בהיקף של מספר פטה-בייטים, דבר שהכפיל את נפח האחסון שלה ואפשר קונסולידציה של מספר מערכי אחסון לפתרון אחוד.

חברת Infinidat זכתה בפרס החדשנות CRN 2022 Tech Innovator עבור שרידות סייבר ואחסון נתונים בעל ביצועים גבוהים
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הודיעה היום כי CRN®, מותג של חברת The Channel Company, העניק לה פרס חדשנות ב-2022 CRN Tech Innovator Awards.

פרויקט ענק: דלק ישראל משדרגת את מערך אבטחת המידע שלה ושל החברות הבנות עם F5
דלק ישראל השלימה פרויקט אבטחת מידע מקיף עם פתרונותF5 לענן המבוזר. במהלך הפרויקט הוטמעו שירותי F5 Distributed Cloud Services, אשר יספקו אבטחה אחודה ל-2500 עובדי הקבוצה העובדים מהבית ומהמשרדים. F5 תאבטח אפליקציות קריטיות ואתרי שיווק ומסחר, המשמשים את רשת תחנות הדלק וחברות הבנות, בהן רשת קפה ג'ו, רשת ברגר קינג, דלק גז, דלק שינוע ואתרי הלקוחות שלה. הפרויקט בוצע על ידי איירון קלאד מערכות.

חברת האנליסטים GigaOm מכירה ב-Infinidat כמובילה בהגנה מפני כופרות באחסון בלוק
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הוכרה על ידי חברת האנליסטים GigaOm כמובילה בהגנה מפני כופרות באחסון מבוסס בלוק. על פי הניתוח העצמאי של GigaOm, שפורסם בדוח "GigaOm Sonar Report for Block-based Primary Storage Ransomware Protection", חברת Infinidat ייחודית בזכות ארכיטקטורת אחסון מודרנית ומבוססת תוכנה, המבטיחה אחסון נתונים עם גישה אסטרטגית, ארוכת טווח, פונקציונליות רחבה ועמוקה וחדשנות ברמה גבוהה.

חברת Infinidat מציגה חידושים משמעותיים בפתרונות אחסון נתונים ושרידות סייבר
חברת Infinidat, הספקית המובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, מציגה סדרה של חידושים משמעותיים בפלטפורמות InfiniBox® ו-InfiniGuard®, המרחיבים את היכולות הטכנולוגיות ואת האחריות ל-SLA. חידושים אלו מחזקים את מעמדה של Infinidat כמובילה באחסון מרכזי, אבטחת מידע מודרנית ושרידות סייבר. השיפורים החדשים מאפשרים לארגונים לשפר את שרידות הסייבר עם יכולות InfiniSafe® רחבות יותר, התאוששות מהירה ומובטחת ממתקפת סייבר, דטה סנטר ירוק יותר עם דרישות חשמל וקירור נמוכות, וצמצום עלות הבעלות הכוללת בשיעור דו ספרתי, מעבר לניתן כיום עם מערכות קיימות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI