דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים סנט קיטס ונוויס משדרגת את תוכנית האזרחות שלה על ידי השקעה כדי להגביר את תעשיית האירוח שלה
סנט קיטס ונוויס משדרגת את תוכנית האזרחות שלה על ידי השקעה כדי להגביר את תעשיית האירוח שלה
חיים נוי 07/12/22 |  צפיות: 221

סנט קיטס ונוויס משדרגת את תוכנית האזרחות שלה על ידי השקעה כדי להגביר את תעשיית האירוח שלה

באסטר, 7 בדצמבר 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

סנט קיטס ונוויס (St Kitts and Nevis) מחזקת את מגזר האירוח והתיירות המקומי שלה עם השקעות המתקבלות באמצעות תוכנית האזרחות על ידי השקעה.

כך על פי ראש הממשלה של פדרציית האיים התאומים שנבחר לאחרונה, שסיים ביקור בן ארבעה ימים בדובאי, בין ה-29 בנובמבר ל-3 בדצמבר 2022.

ראש הממשלה טרנס דרו היה בדובאי כדי ליצור קשר עם בעלי עניין חשובים, כולל פקידי ממשל בכירים, משקיעים בינלאומיים, סוכנים ומקדמים שאושרו על ידי הממשלה, הממלאים תפקיד חיוני בקידום ותמיכה בתוכנית האזרחות על ידי השקעה של המדינה ששודרגה לאחרונה.

כאשר תוכנית האזרחות על ידי השקעה במדינה עוברת מתיחת פנים, ראש הממשלה דרו אמר שהשינויים בתוכנית לא יהיו רק שטחיים אלא יבטיחו שהתוכנית תשיג את מה שהיא נועדה לו - חיזוק כלכלת סנט קיטס ונוויס.

באופן מסורתי, כלכלת מדינת שני האיים הייתה תלויה בגידול ועיבוד של קני סוכר, אך ההשפעה של ירידת המחירים בעולם על סחורה זו בעשורים האחרונים העבירה את תשומת הלב של הממשלה לתיירות, ייצור מוכוון יצוא ובנקאות ימית.

התיירות היא עמוד התווך של כלכלת סנט קיטס ונוויס, כאשר ארצות הברית, קנדה וטרינידד וטובגו הן חלק משותפות הסחר שלה. מגזר הנסיעות והתיירות היווה עשירית מהתוצר המקומי הגולמי (GPD) בסנט קיטס ונוויס בשנת 2021, וההערכה היא כי כ-200,000 תיירים ביקרו באיים בשנת 2009.

עם תוכנית אזרחות מחודשת, שבבסיסה פיקוח חקיקתי ומנהלי טוב יותר, אמר ראש הממשלה דרו כי הוא בטוח שלתוכנית תהיה השפעה רבה עוד יותר על מגזר התיירות במדינה.

הקבינט החדש נועד להבטיח שהיעד ימשיך להתקדם לקראת חידוש מלא של פעילות התיירות, כולל החזרת הרכבת האווירית והנחיתות של ספינות תענוגות, במטרה הסופית לשפר את איכות החיים של תושבי הפדרציה.

סנט קיטס ונוויס מחויבת להגביר את נוכחותה התיירותית ולחזק את ההשפעה הכלכלית של מגזר התיירות.

לאחרונה, במהלך נובמבר השנה, Wonder of the Seas, ספינת התענוגות הגדולה בעולם, עשתה את קריאת הפתיחה שלה לפורט זנטה בסנט קיטס ונוויס.  הספינה מקבוצת רויאל קריביאן הביאה עמה כמעט 6,500 אורחים ויותר מ-2,000 אנשי צוות.  שייט זה היהגם ההפלגה החמישית לסנט קיטס ונוויס מאז אוקטובר 2022.

השנה, ב-26 בנובמבר, יאכטת-על בשם Evrimaערכה את ביקורה הראשון באי עם מיטב השירותים והאורחים האמידים. Evrima יכולה לאכלס 298 אורחים והיא הראשונה מבין היאכטות שהוצגה עבור קו קולקציית היאכטות החדש של ריץ-קרלטון. אירוע זה שמר על המוניטין של סנט קיטס ונוויס כיעד בלעדי.

על פי ספר העובדות העולמי של ה-CIA, תיירים, בעיקר אמריקנים, מגיעים לאי באמצעות ספינות תענוגות דרך פורט זאנטה בבאסטר, טיסות דרך נמל התעופה הבינלאומי רוברט ל. ברדשו, ושדה התעופה הפרטי והרציף הפרטי ליאכטות פרטיות. סנט קיטס ונוויס היא גם ביתו של מבצר ברימסטון היל, אתר מורשת עולמית של אונסק"ו.

תוכנית האזרחות על ידי השקעות של המדינה סייעה בהבאת מותגים בעלי שם עולמי כמו מלון פארק הייאט שהושק לאחרונה בנמל כריסטוף בבננה ביי. המדינה תחפש להשתמש בתוכנית האזרחות המחודשת שלה על ידי השקעה כדי לפתח את מגזר האירוח שלה עוד יותר, המהווה מוקד משיכה מרכזי לא רק לתיירים, אלא למשקיעים המחפשים מוצרי נדל"ן לגיטימיים בחו"ל לקנות בהם.

חלק מתהליך השינוי ראה התייעצויות עם בעלי עניין שונים ביחידת ה- CBI של סנט קיטס ונוויס אשר יפקחו כעת מקרוב ויבטיחו כי פרויקטי נדל"ן הממומנים על ידי תוכנית CBI יושלמו.  לשם כך, הממשלה מחפשת גם מפתחים אמינים ואמינים שמוכנים לשים הון מאחורי פרויקטים יצירתיים וחזקים שישפרו עוד יותר את אזרחות סנט קיטס ונוויס על ידי הצעת השקעה.

תוכנית האזרחות על ידי השקעה של סנט קיטס ונוויס היא הוותיקה ביותר ואחת התוכניות המהימנות ביותר מסוגה. מאז 1984, היא אפשרה למשקיעים ולמשפחותיהם לקבל אזרחות באופן חוקי באחד המקומות האידיליים ביותר בקריביים.

תוכנית האזרחות על ידי השקעה של סנט קיטס ונוויס הייתה מרכזית בפיתוח מגזרים חשובים אחרים כגון בריאות, עסקים וחינוך במדינה. בעזרת תעשיית התיירות ותוכנית האזרחות על ידי השקעה, המדינה הייתה עדה להתפתחות חברתית-כלכלית בקצב משמעותי. כספים שנוצרו על ידי תוכנית אזרחות על ידי השקעה ימשיכו לסייע למדינה בסלילת נתיב הפיתוח ביעילות. ההוצאה על תשתיות הפכה את המדינה לבלתי מוכרת רק לפני 20 שנה - למשל יש מתחם נמל משגשג של ספינות תענוגות, וכבישים חדשים נסללו כדי להוריד את הלחץ מהתנועה בבאסטר.


את ראש הממשלה דרו ליוותה משלחת שכללה את מרשה הנדרסון, שרת התיירות, התובע הכללי, גארת' וילקין; מזכיר הממשלה ד"ר מרקוס נאטה; סילבסטר אנתוני וויירה גאלווי.

קשרי מדיה

PR St Kitts and Nevis

Government of St. Kitts and Nevis

mildred.thabane@csglobalpartners.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
איחוד האמירויות הערביות קוראת לקונצנזוס עולמי על ממשל של בינה מלאכותית
"ממשלות חייבות להפסיק לנסות לשלוט בבינה מלאכותית בכללותה ובמקום זאת להתמקד בהסדרת תחומי שימוש", אומר שר הבינה המלאכותית של איחוד האמירויות

סוראב צ'נדראקר מכחיש בתוקף את ההאשמות בהונאת האפליקציות של Mahadev
סוראב צ'נדראקר קורא לכלי התקשורת לתקן את הנרטיב הרווח ומציע שיתוף פעולה מלא כדי להבטיח שהצדק ייעשה

LiveRamp משיקה הפעלה מקורית של חדרים נקיים ורזולוציית זהות משופרת בכל שירותי הענן העיקריים
יכולות ענן מקוריות חדשות המתרכזות בפרטיות עוזרות ללקוחות להתגבר על אובדן אותות, לחבר במדויק בין התמונה של הלקוחות ולהגיע באופן אפקטיבי ליותר צרכנים בכל רחבי האקו-סיסטם.

המומנטום של ExaGrid לרבעון השלישי של 2023
ExaGrid ממשיכה בצמיחה – 11 רבעונים רצופים של תזרים מזומנים חופשי

דדליין חשוב לתביעה נגד FOURT: רוזן, יועץ למשקיעים מהימן, מעודד את המשקיעים ב- Shift4 Payments, Inc להבטיח ייעוץ
דדליין חשוב לתביעה נגד FOURT: רוזן, יועץ למשקיעים מהימן, מעודד את המשקיעים ב- Shift4 Payments, Inc להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב של 19 באוקטובר בתביעה ייצוגית בניירות ערך – FOUR

התראת דדליין למשקיעי HAWAIIAN ELECTRIC: רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד משקיעים עם הפסדים ב- Hawaiian Electric Industries, Inc להבטיח ייעוץ
התראת דדליין למשקיעי HAWAIIAN ELECTRIC: רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד משקיעים עם הפסדים ב- Hawaiian Electric Industries, Inc להבטיח ייעוץ לפני מועד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך - HE

רוזן, פירמת עורכי דין מוערכת בעולם, מעודדת משקיעים עם הפסדים ב- UiPath, Inc. להבטיח ייעוץ
רוזן, פירמת עורכי דין מוערכת בעולם, מעודדת משקיעים עם הפסדים ב- UiPath, Inc. להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – PATH

סורן ביורן מונה למנכ"ל Driscoll's
היו"ר והמנכ"ל הנוכחי של Driscoll's, ג'יי מיילס רייטר, יפרוש בינואר 2024, כדי להפוך ליו"ר בכיר

רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד משקיעים עם הפסדים ב- Advance Auto Parts, Inc. להבטיח ייעוץ
רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד משקיעים עם הפסדים ב- Advance Auto Parts, Inc. להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – AAP

מובילאיי מודיעה על תזמון של תוצאות הרבעון השלישי של 2023
חברת מובילאיי (Mobileye Global Inc) (נאסד"ק: MBLY) (מובילאיי) הודיעה היום כי תפרסם את תוצאותיה הפיננסיות לרבעון השלישי של 2023 ביום חמישי, 26 באוקטובר 2023, לפני פתיחת השוק.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI