דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים חברת F5 הגלובלית תקים בישראל מתקן PoP - Point of Presence לשירותי ענן
חברת F5 הגלובלית תקים בישראל מתקן PoP - Point of Presence לשירותי ענן
איריס וינשטיין 08/12/22 |  צפיות: 433

ה-PoP יוקם במהלך 2023 על מנת לספק מענה לאלפי ארגונים בישראל

חברת F5 הגלובלית תקים בישראל מתקן PoP – Point of Presence על מנת לענות על הביקוש הגובר לשירותי הענן המבוזר שלה, F5 Distributed Cloud. מתקן ה-PoP, שיושק רשמית בתל אביב במהלך 2023, יספק מענה לאלפי ארגונים.

מתקן ה-PoP הפיזי יוקם בהשקעה משמעותית של F5 כחלק מהרשת העננית הגלובלית של של החברה, המונה 26 מתקנים סביב העולם, בהם שישה באזור EMEA. רשת זאת הינה רשת אפליקציה-לאפליקציה, המחברת ומאבטחת עבודה בסביבות רב-ענניות, בסביבות היברידיות ובסביבות edge.

"השוק הישראלי מאמץ את שירותי הענן המבוזר שלנו בקצב גבוה באזור EMEA, שכן עסקים ישראליים מובילים בחדשנות ובפיתוח שירותי דיגיטל בסביבות מגוונות. ניהול האפליקציות בסביבות מבוזרות הוא מורכב. בנוסף, תעבורת האינטרנט הציבורי נמצאת באופן תמידי תחת איומי סייבר. לכן, אבטחת אפליקציות וממשקי API הינה קריטית". אמרה רוני פוגל, סגנית נשיא לתחום ענן מבוזר EMEA ב-F5. "הקמת ה-PoP של F5 בישראל עונה על אתגרים אלו במלואם ומעניקה לעסקים ישראלים יתרון תחרותי משמעותי".

"השוק הישראלי הוא המוביל באירופה באימוץ שירותי הענן המבוזר של F5. ה-PoP שיוקם יאפשר לאלפי ארגונים ישראליים לנהל עומסי עבודה של אפליקציות ולהגן עליהן, הקמת ה-PoP היא ביטוי למחויבות של F5 לשוק הישראלי". אמר ארן אראל, מנהל הפעילות של F5 בישראל, יוון וקפריסין.

עוד ציין אראל כי: "ה-PoP שלנו מתוכנן בצורה אופטימלית לקישוריות אפליקציה-לאפליקציה ולכן בולט בשוק הישראלי עם יכולת לאחד שירותים מרובים, ולשרת אלפי לקוחות מקומיים. הדבר מפשט משמעותית את ניהול האפליקציות ואת אבטחתן וכן את קישוריות הרשת על פני תשתיות מבוזרות".

מתקני ה-PoP של F5 מספקים קיבולת (peered capacity) של יותר מ- 10 Tbps ומחוברים זה לזה באמצעות תשתיות פרטיות וייעודיות, חיבורים מרובים, המספקים קישוריות ישירה בין מספר ספקי ענן, אתרים, מיקומי edge וספקי טלקום. יתר על כן, F5 Distributed Cloud Mesh ו-App Stack נפרסים בכל מתקני ה-PoP של F5 כדי לספק ניתוב, SD-WAN termination, איזון עומסים, אבטחה רב-שכבתית, תזמור אפליקציות מבוסס Kubernetes ו-gateway מבוזר לאפליקציות.

ה-PoP הישראלי יציע:

הגנת DDoSאבטחה לתשתית ולאפליקציות על פני עננים היברידיים או מרובים עם הגנת DDoS לשכבות L3–L7+, המבוססת על התוכנה והחומרה המתקדמות של F5 Distributed Cloud Mesh.

אבטחת רשת – פיירוול וזיהוי אנומליות מבוסס AI למניעת התקפות ברמת הרשת. כל התעבורה בין מתקני ה-PoP של F5 מוצפנת במלואה.

אבטחת יישומים – שילוב של הזנות איומים, התאמת חתימות וטכניקות אלגוריתמיות ו-AI/ML מתקדמות, מאפשר להגן על ממשקי API ואפליקציות מפני התקפות המגיעות דרך האינטרנט הציבורי או מתוך הארגון.

ביטחון פיזי – כל מתקני ה-PoP מיישמים נהלי אבטחה קפדניים דוגמת חיישני וידאו, ביומטריה ואימות אנושי, כדי להבטיח גישה מאובטחת לפלטפורמה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
דוח F5 NGINX: ארגונים מתמודדים עם מורכבות הענן בעוד אימוץ אפליקציות מודרניות צובר מומנטום
מחקר חדש של חלוצי הקוד הפתוח F5 NGINX1 מעלה כי סביבות של אפליקציות מודרניות ממשיכות לצבור מומנטום סביב העולם, למרות האתגרים המיוחסים לענן ולסט הכישורים של הצוותים המקצועיים.

חברת F5 ממנה את משה שטרית למנהל הצלחת הלקוח
חברת F5, המתמחה בשירותי יישומים ואבטחת מידע בסביבה רב-עננית, ממנה את משה שטרית (39) למנהל הצלחת הלקוח (Customer Success Manager). במסגרת תפקידו, שטרית יהיה אחראי על הבטחת שביעות רצון גבוהה של לקוחות החברה ושימוש מוצלח בפתרונותיה הטכנולוגיים. בכלל זאת, שטרית יהיה אחראי על עשרות החברות שנמצאות בתכנית ה-ELA (Enterprise License Agreement) של החברה, המאפשרת פריסת פתרונות באופן גמיש ועל פי דרישה.

מגן קרדיט משלימה סבב גיוס של 117 מיליון שקלים
חברת מגן קרדיט, המתמחה בפתרונות מימון ואשראי חוץ בנקאי למשקי בית, השלימה סבב גיוס של 117 מיליון שקלים, לטובת העמדת אשראי מגובה נדל"ן למשקי בית. במסגרת סבב הגיוס, אחת מחברות הביטוח הגדולות ביותר בישראל העמידה לחברה קו אשראי בסך 90 מיליון שקלים; קרן ארבל העמידה לחברה קו אשראי והשקעה הונית בהיקף כולל של עד 24 מיליון שקלים; והכשרה חברה לביטוח השקיעה 3 מיליון שקלים בהשקעה הונית.

חברת F5 משיקה פתרון הוליסטי לניטור והגנת התשתית האפליקטיבית של הארגון
חברתF5 (NASDAQ: FFIV) מרחיבה את פורטפוליו פתרונות האבטחה מבוססי ה-SaaS, עם פתרוןF5 Distributed Cloud App Infrastructure Protection (AIP) , המספק נראות והגנה לתשתית העננית של האפליקציות. הפתרון מרחיב את פורטפוליו שירותי הענן המבוזר של החברה (F5 Distributed Cloud Services), כך שהוא מספק כעת הגנה על אפליקציות לצד הגנה על התשתית שבה הן פועלות.

דו"ח מחקר איומים מ-Threat Labs Netskope: מספר יישומי ענן הנגועים בתוכנות זדוניות הוכפל כמעט פי שלושה בשנת 2022
דו"ח מחקר איומים מ-Threat Labs Netskope: מספר יישומי ענן הנגועים בתוכנות זדוניות הוכפל כמעט פי שלושה בשנת 2022 • 401 אפליקציות ענן נמצאו כנגועות בתוכנות זדוניות • Microsoft OneDrive סיפקה 30% מכל ההורדות של תוכנות זדוניות בענן

חברת Infinidat מרחיבה את רשת השותפים עם תכנית שותפים משודרגת
Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, משיקה סדרה של יוזמות חדשות, הרחבות ועדכונים לתוכניות השותפים שלה ברחבי העולם. החברה ממשיכה להשקיע רבות בתמיכה בשותפים, שכן הכנסותיה משותפים עלו בשנה האחרונה ב-52% ברחבי העולם.

חברת eWave Mobile תשווק ותטמיע את פלטפורמת שרשרת האספקה של Infor בישראל
חברת eWave Mobile חתמה על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי לשיווק והטמעה של פלטפורמת Infor Nexus™, הפלטפורמה המובילה של חברת Infor לתזמור ואופטימיזציה של שרשרת אספקה בתחום המסחר והלוגיסטיקה.

חברת Infinidat צוברת מומנטום כספקית פתרונות אחסון נבחרת לשירותי ענן, שירותים מנוהלים ואירוח מנוהל
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, צוברת מומנטום בקרב ספקי שירותי ענן (CSPs), ספקי שירותים מנוהלים (MSPs) וספקי אירוח מנוהל (הוסטינג - MHPs). החברה הגדילה את פעילותה העסקית במגזרים אלו, והם מייצגים כיום כ-31% מבסיס הלקוחות שלה.

חברת F5 הגלובלית תקים בישראל מתקן PoP - Point of Presence לשירותי ענן
חברת F5 הגלובלית תקים בישראל מתקן PoP – Point of Presence על מנת לענות על הביקוש הגובר לשירותי הענן המבוזר שלה, F5 Distributed Cloud. מתקן ה-PoP, שיושק רשמית בתל אביב במהלך 2023, יספק מענה לאלפי ארגונים.

טריפל סי משדרגת את מערך האחסון של הענן הציבורי עם הפתרונות של Infinidat
ספקית הענן והשירותים הטכנולוגיים המובילה טריפל סי, משדרגת את מערך אחסון הנתונים של הענן הציבורי שלה עם פתרונות האחסון המתקדמים של חברת Infinidat. בפרויקט, הנאמד במיליוני שקלים, טריפל סי בחרה שוב להטמיע את פתרון InfiniBox בהיקף של מספר פטה-בייטים, דבר שהכפיל את נפח האחסון שלה ואפשר קונסולידציה של מספר מערכי אחסון לפתרון אחוד.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI