דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים חברת Infinidat צוברת מומנטום כספקית פתרונות אחסון נבחרת לשירותי ענן, שירותים מנוהלים ואירוח מנוהל
חברת Infinidat צוברת מומנטום כספקית פתרונות אחסון נבחרת לשירותי ענן, שירותים מנוהלים ואירוח מנוהל
איריס וינשטיין 15/12/22 |  צפיות: 396

חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, צוברת מומנטום בקרב ספקי שירותי ענן (CSPs), ספקי שירותים מנוהלים (MSPs) וספקי אירוח מנוהל (הוסטינג - MHPs). החברה הגדילה את פעילותה העסקית במגזרים אלו, והם מייצגים כיום כ-31% מבסיס הלקוחות שלה.

החברה מדווחת כי במהלך השנה האחרונה, ספקים שאמצו את פתרונות האחסון שלה, חסכו עד 75% מעלות הבעלות הכוללת שלהם (TCO) ושיפרו את ההחזר על ההשקעה (ROI) ב-50% או יותר. במקביל, ספקים אלו שיפרו את ביצועי האפליקציות ועומסי העבודה והגדילו את הקיבולת בכ-70%.

"Infinidat הפכה לספקית פתרונות אחסון מועדפת עבור ספקי שירותי ענן, ספקי אירוח מנוהלים וספקי שירותים מנוהלים הפועלים בשוק הגלובלי", אמר אריק הרצוג, סמנכ"ל השיווק העולמי של Infinidat. "פתרונות האחסון שלנו מעניקים להם יתרון תחרותי חסר תקדים, מודלים גמישים של צריכה, שרידות סייבר, SLAs מובטחים ויעילות פיננסית, המאפשרים להם להתחרות עם השחקנים הגדולים ביותר בעולם. המומנטום שלנו בפלח השוק הזה מרקיע שחקים".

גורם מרכזי בהצלחתה המתמשכת של החברה הינה ארכיטקטורת האחסון המבוססת תוכנה של Infinidat, המהווה את הבסיס החיוני לכל הפלטפורמות של החברה, בהןInfiniBox, InfiniBox SSA II ו-InfiniGuard, הן לאחסון ראשוני והן למשני. הפתרונות של החברה מספקים אחסון בקנה מידה של פטה בייט, עם זמינות מובטחת של 100%, פשטות בשימוש ובתפעול השוטף ושדרוגים המתבצעים ללא השפעה על פעולות אקטיביות, דבר שמאפשר לספקים אלו לבדל את עצמם ולעלות על מתחרים גדולים יותר.

ספקי שירותי ענן, שירותים מנוהלים ואירוח מנוהל, המספקים Storage-as-a-Service (STAaS) עבור בסיס לקוחות צומח במהירות, דורשים שרידות סייבר וגישה רציפה ליכולות ומשאבי אחסון. הפתרונות של Infinidat מציעים אוטומציה אוטונומית באמצעות InfiniOps עם פשטות תפעולית של InfiniVerse AI, יכולות הגדר-ושכח, וביצועי אפליקציות בעולם האמתי ללא תחרות.

"Infinidat מציגה הצעה ייחודית עבור CSPs, MSPs ו-MHPs עם הצעת ערך חזקה מאוד התואמת את הדרישות העסקיות שלהם ואת הצורך בגמישות רבה. התמחור של Infinidat, הזמינות הגבוהה והסט העשיר של היכולות, וכן האסטרטגיה החזקה סביב פתרונות אבטחת סייבר, חשובים ביותר לשוק הזה וללקוחותיהם", אמר קמברלי בייטס, שותף מנהל ב-Evaluator Group. "אנחנו מתרשמים מרמת המחויבות של Infinidat ללקוחותיה וביכולתה לוודא שהם נשארים בחזית הטכנולוגיה עם יכולת אפקטיבית להתחרות בשוק".


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
דוח F5 NGINX: ארגונים מתמודדים עם מורכבות הענן בעוד אימוץ אפליקציות מודרניות צובר מומנטום
מחקר חדש של חלוצי הקוד הפתוח F5 NGINX1 מעלה כי סביבות של אפליקציות מודרניות ממשיכות לצבור מומנטום סביב העולם, למרות האתגרים המיוחסים לענן ולסט הכישורים של הצוותים המקצועיים.

חברת F5 ממנה את משה שטרית למנהל הצלחת הלקוח
חברת F5, המתמחה בשירותי יישומים ואבטחת מידע בסביבה רב-עננית, ממנה את משה שטרית (39) למנהל הצלחת הלקוח (Customer Success Manager). במסגרת תפקידו, שטרית יהיה אחראי על הבטחת שביעות רצון גבוהה של לקוחות החברה ושימוש מוצלח בפתרונותיה הטכנולוגיים. בכלל זאת, שטרית יהיה אחראי על עשרות החברות שנמצאות בתכנית ה-ELA (Enterprise License Agreement) של החברה, המאפשרת פריסת פתרונות באופן גמיש ועל פי דרישה.

מגן קרדיט משלימה סבב גיוס של 117 מיליון שקלים
חברת מגן קרדיט, המתמחה בפתרונות מימון ואשראי חוץ בנקאי למשקי בית, השלימה סבב גיוס של 117 מיליון שקלים, לטובת העמדת אשראי מגובה נדל"ן למשקי בית. במסגרת סבב הגיוס, אחת מחברות הביטוח הגדולות ביותר בישראל העמידה לחברה קו אשראי בסך 90 מיליון שקלים; קרן ארבל העמידה לחברה קו אשראי והשקעה הונית בהיקף כולל של עד 24 מיליון שקלים; והכשרה חברה לביטוח השקיעה 3 מיליון שקלים בהשקעה הונית.

חברת F5 משיקה פתרון הוליסטי לניטור והגנת התשתית האפליקטיבית של הארגון
חברתF5 (NASDAQ: FFIV) מרחיבה את פורטפוליו פתרונות האבטחה מבוססי ה-SaaS, עם פתרוןF5 Distributed Cloud App Infrastructure Protection (AIP) , המספק נראות והגנה לתשתית העננית של האפליקציות. הפתרון מרחיב את פורטפוליו שירותי הענן המבוזר של החברה (F5 Distributed Cloud Services), כך שהוא מספק כעת הגנה על אפליקציות לצד הגנה על התשתית שבה הן פועלות.

דו"ח מחקר איומים מ-Threat Labs Netskope: מספר יישומי ענן הנגועים בתוכנות זדוניות הוכפל כמעט פי שלושה בשנת 2022
דו"ח מחקר איומים מ-Threat Labs Netskope: מספר יישומי ענן הנגועים בתוכנות זדוניות הוכפל כמעט פי שלושה בשנת 2022 • 401 אפליקציות ענן נמצאו כנגועות בתוכנות זדוניות • Microsoft OneDrive סיפקה 30% מכל ההורדות של תוכנות זדוניות בענן

חברת Infinidat מרחיבה את רשת השותפים עם תכנית שותפים משודרגת
Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, משיקה סדרה של יוזמות חדשות, הרחבות ועדכונים לתוכניות השותפים שלה ברחבי העולם. החברה ממשיכה להשקיע רבות בתמיכה בשותפים, שכן הכנסותיה משותפים עלו בשנה האחרונה ב-52% ברחבי העולם.

חברת eWave Mobile תשווק ותטמיע את פלטפורמת שרשרת האספקה של Infor בישראל
חברת eWave Mobile חתמה על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי לשיווק והטמעה של פלטפורמת Infor Nexus™, הפלטפורמה המובילה של חברת Infor לתזמור ואופטימיזציה של שרשרת אספקה בתחום המסחר והלוגיסטיקה.

חברת Infinidat צוברת מומנטום כספקית פתרונות אחסון נבחרת לשירותי ענן, שירותים מנוהלים ואירוח מנוהל
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, צוברת מומנטום בקרב ספקי שירותי ענן (CSPs), ספקי שירותים מנוהלים (MSPs) וספקי אירוח מנוהל (הוסטינג - MHPs). החברה הגדילה את פעילותה העסקית במגזרים אלו, והם מייצגים כיום כ-31% מבסיס הלקוחות שלה.

חברת F5 הגלובלית תקים בישראל מתקן PoP - Point of Presence לשירותי ענן
חברת F5 הגלובלית תקים בישראל מתקן PoP – Point of Presence על מנת לענות על הביקוש הגובר לשירותי הענן המבוזר שלה, F5 Distributed Cloud. מתקן ה-PoP, שיושק רשמית בתל אביב במהלך 2023, יספק מענה לאלפי ארגונים.

טריפל סי משדרגת את מערך האחסון של הענן הציבורי עם הפתרונות של Infinidat
ספקית הענן והשירותים הטכנולוגיים המובילה טריפל סי, משדרגת את מערך אחסון הנתונים של הענן הציבורי שלה עם פתרונות האחסון המתקדמים של חברת Infinidat. בפרויקט, הנאמד במיליוני שקלים, טריפל סי בחרה שוב להטמיע את פתרון InfiniBox בהיקף של מספר פטה-בייטים, דבר שהכפיל את נפח האחסון שלה ואפשר קונסולידציה של מספר מערכי אחסון לפתרון אחוד.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI