דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים חברת eWave Mobile תשווק ותטמיע את פלטפורמת שרשרת האספקה של Infor בישראל
חברת eWave Mobile תשווק ותטמיע את פלטפורמת שרשרת האספקה של Infor בישראל
איריס וינשטיין 10/01/23 |  צפיות: 312

חברת eWave Mobile חתמה על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי לשיווק והטמעה של פלטפורמת Infor Nexus™, הפלטפורמה המובילה של חברת Infor לתזמור ואופטימיזציה של שרשרת אספקה בתחום המסחר והלוגיסטיקה.

חברת eWave Mobile מתמחה בפיתוח תוכנה לשרשרת האספקה ומיישמת פרויקטים בתחום במשך למעלה מעשור. ההסכם נחתם על רקע דרישה גוברת בקרב לקוחות החברה הגלובליים לפתרון מקיף המאפשר לייעל את הניהול והמעקב אחר תנועת המטענים בעולם. כיום, מתקיים פרויקט הטמעה מקיף של Infor Nexus בארגון ישראלי-גלובלי מוביל בתחומו, בשיתוף פעולה של eWave.

אסף לוי, סמנכ"ל ומנהל חטיבת שרשרת אספקה ב-eWave Mobile, מציין: "Infor Nexus מספקת פלטפורמת ניהול אחודה וחדשנית העונה באופן מלא על האתגרים המורכבים בתחום שרשרת האספקה, תוך צמצום מלאים, הגדלת תזרים המזומנים ושיפור רמת השירות ללקוחות. היא מאפשרת תקשורת רציפה ודיגיטלית עם לקוחות, ספקים, ספקי לוגיסטיקה ומוסדות פיננסיים. שיתוף הפעולה יאפשר ל-eWave להרחיב את פורטפוליו השירותים שלה ואת שווקי היעד ולספק יתרון תחרותי ללקוחותיה".

לדברי מני דוידוב, מנהל הפעילות של Infor בישראל: "לחברת eWave Mobile מתודולוגיות מוכחות והבנה טכנולוגית מעמיקה בפרויקטי שרשרת אספקה והיא מציגה ניסיון רב בתחום, לצד רמת שירות גבוהה. השותפות בין החברות תאפשר ללקוחות גלובליים בשוק הישראלי למצות את הפוטנציאל הגלום בפלטפורמת Infor Nexus ותגדיל את הנוכחות שלנו בשוק בישראל".

Infor Nexus, המוכרת על ידי גרטנר כמובילה בתחומה, היא פלטפורמת הדגל של חברת Infor לניהול שרשרת אספקה ברשת הכוללת ארגונים מרובים. הפלטפורמה מחברת בין השותפים השונים לכלל שרשרת האספקה ומאפשרת נראות מלאה, שיתופי פעולה ויכולות חיזוי מבוססות בינה מלאכותית. יכולות התכנון, ההוצאה לפועל וניהול התקציב, מאפשרות לארגונים לחזות ולהגיב לפעילות המתרחשת בתהליך שרשרת האספקה בזמן אמת. בנוסף, יכולות הרכש והפיננסים מאפשרות תזרים מזומנים משופר והופכות את שרשרת האספקה המורחבת לבת קיימא.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
דוח F5 NGINX: ארגונים מתמודדים עם מורכבות הענן בעוד אימוץ אפליקציות מודרניות צובר מומנטום
מחקר חדש של חלוצי הקוד הפתוח F5 NGINX1 מעלה כי סביבות של אפליקציות מודרניות ממשיכות לצבור מומנטום סביב העולם, למרות האתגרים המיוחסים לענן ולסט הכישורים של הצוותים המקצועיים.

חברת F5 ממנה את משה שטרית למנהל הצלחת הלקוח
חברת F5, המתמחה בשירותי יישומים ואבטחת מידע בסביבה רב-עננית, ממנה את משה שטרית (39) למנהל הצלחת הלקוח (Customer Success Manager). במסגרת תפקידו, שטרית יהיה אחראי על הבטחת שביעות רצון גבוהה של לקוחות החברה ושימוש מוצלח בפתרונותיה הטכנולוגיים. בכלל זאת, שטרית יהיה אחראי על עשרות החברות שנמצאות בתכנית ה-ELA (Enterprise License Agreement) של החברה, המאפשרת פריסת פתרונות באופן גמיש ועל פי דרישה.

מגן קרדיט משלימה סבב גיוס של 117 מיליון שקלים
חברת מגן קרדיט, המתמחה בפתרונות מימון ואשראי חוץ בנקאי למשקי בית, השלימה סבב גיוס של 117 מיליון שקלים, לטובת העמדת אשראי מגובה נדל"ן למשקי בית. במסגרת סבב הגיוס, אחת מחברות הביטוח הגדולות ביותר בישראל העמידה לחברה קו אשראי בסך 90 מיליון שקלים; קרן ארבל העמידה לחברה קו אשראי והשקעה הונית בהיקף כולל של עד 24 מיליון שקלים; והכשרה חברה לביטוח השקיעה 3 מיליון שקלים בהשקעה הונית.

חברת F5 משיקה פתרון הוליסטי לניטור והגנת התשתית האפליקטיבית של הארגון
חברתF5 (NASDAQ: FFIV) מרחיבה את פורטפוליו פתרונות האבטחה מבוססי ה-SaaS, עם פתרוןF5 Distributed Cloud App Infrastructure Protection (AIP) , המספק נראות והגנה לתשתית העננית של האפליקציות. הפתרון מרחיב את פורטפוליו שירותי הענן המבוזר של החברה (F5 Distributed Cloud Services), כך שהוא מספק כעת הגנה על אפליקציות לצד הגנה על התשתית שבה הן פועלות.

דו"ח מחקר איומים מ-Threat Labs Netskope: מספר יישומי ענן הנגועים בתוכנות זדוניות הוכפל כמעט פי שלושה בשנת 2022
דו"ח מחקר איומים מ-Threat Labs Netskope: מספר יישומי ענן הנגועים בתוכנות זדוניות הוכפל כמעט פי שלושה בשנת 2022 • 401 אפליקציות ענן נמצאו כנגועות בתוכנות זדוניות • Microsoft OneDrive סיפקה 30% מכל ההורדות של תוכנות זדוניות בענן

חברת Infinidat מרחיבה את רשת השותפים עם תכנית שותפים משודרגת
Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, משיקה סדרה של יוזמות חדשות, הרחבות ועדכונים לתוכניות השותפים שלה ברחבי העולם. החברה ממשיכה להשקיע רבות בתמיכה בשותפים, שכן הכנסותיה משותפים עלו בשנה האחרונה ב-52% ברחבי העולם.

חברת eWave Mobile תשווק ותטמיע את פלטפורמת שרשרת האספקה של Infor בישראל
חברת eWave Mobile חתמה על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי לשיווק והטמעה של פלטפורמת Infor Nexus™, הפלטפורמה המובילה של חברת Infor לתזמור ואופטימיזציה של שרשרת אספקה בתחום המסחר והלוגיסטיקה.

חברת Infinidat צוברת מומנטום כספקית פתרונות אחסון נבחרת לשירותי ענן, שירותים מנוהלים ואירוח מנוהל
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, צוברת מומנטום בקרב ספקי שירותי ענן (CSPs), ספקי שירותים מנוהלים (MSPs) וספקי אירוח מנוהל (הוסטינג - MHPs). החברה הגדילה את פעילותה העסקית במגזרים אלו, והם מייצגים כיום כ-31% מבסיס הלקוחות שלה.

חברת F5 הגלובלית תקים בישראל מתקן PoP - Point of Presence לשירותי ענן
חברת F5 הגלובלית תקים בישראל מתקן PoP – Point of Presence על מנת לענות על הביקוש הגובר לשירותי הענן המבוזר שלה, F5 Distributed Cloud. מתקן ה-PoP, שיושק רשמית בתל אביב במהלך 2023, יספק מענה לאלפי ארגונים.

טריפל סי משדרגת את מערך האחסון של הענן הציבורי עם הפתרונות של Infinidat
ספקית הענן והשירותים הטכנולוגיים המובילה טריפל סי, משדרגת את מערך אחסון הנתונים של הענן הציבורי שלה עם פתרונות האחסון המתקדמים של חברת Infinidat. בפרויקט, הנאמד במיליוני שקלים, טריפל סי בחרה שוב להטמיע את פתרון InfiniBox בהיקף של מספר פטה-בייטים, דבר שהכפיל את נפח האחסון שלה ואפשר קונסולידציה של מספר מערכי אחסון לפתרון אחוד.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI