דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים חברת Infinidat מרחיבה את רשת השותפים עם תכנית שותפים משודרגת
חברת Infinidat מרחיבה את רשת השותפים עם תכנית שותפים משודרגת
איריס וינשטיין 19/01/23 |  צפיות: 288

Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, משיקה סדרה של יוזמות חדשות, הרחבות ועדכונים לתוכניות השותפים שלה ברחבי העולם. החברה ממשיכה להשקיע רבות בתמיכה בשותפים, שכן הכנסותיה משותפים עלו בשנה האחרונה ב-52% ברחבי העולם.

בין היתר, החברה משיקה תכנית שותפים משודרגת לאזורי EMEA ו-APJ ותוכנית חדשה להכשרה ותמיכה במכירות, בשם "Infuziast Certified Partner Program", לצד שדרוגים של תכניות אזוריות, דוגמת ״פורום ייעוץ״ לשותפים.

Infinidat גם הרחיבה את רשת השותפים שלה עם 22 שותפים ומפיצים חדשים וכן את צוות מכירות השותפים עם תוספת של שבעה מנהלי שותפים חדשים ברחבי העולם. יתר על כן, החברה הוסיפה באזורי EMEA וAPJ- מנהלים חדשים ומנוסים למכירות דרך שותפים, דבר שהאיץ את המומנטום שלה ושל שותפיה באזורים אלה.

"אנו גאים בהרחבה ובהעמקה של תכניות השותפים שלנו, במיוחד באזורי EMEA ו-APJ, ואנחנו יודעים שהשותפים מצפים לתכניות שיוצגו ב-2023", אמר אריק הרצוג, סמנכ"ל השיווק של Infinidat. "שנת 2022 התאפיינה בתנופה בתוכניות ממוקדות שותפים, שגרפו מספר פרסים והכרה בתעשייה. עם התוספות והשדרוגים החדשים שאנו מביאים לחוויית השותפים, שנת 2023 תהיה חזקה אפילו יותר".

השדרוגים העיקריים לתוכניות השותפים של Infinidat כוללים:

· שדרוג תכנית השותפים באזורי EMEA ו-APJInfinidat -משדרגת את תכנית השותפים שלה באזורים אלו עםמודל דרוג חדש עבור שותפים; תהליך רישום עסקה משופר; תכנית הנחות חדשה, קריטריונים חדשים ל-MDF; תכנית למערכות דמו (NFR); תכנית תמיכה והכשרה חדשה בפורטל השותפים של InfiniVersity; והגברת מאמצי השיווק המשותפים.

· Infuziast Certified Partner Program - החברה מציגה את תכנית המכירות וההכשרה החדשה והמורחבת שלה באמריקה החל מהמחצית הראשונה של 2023, וב-EMEA ו-APJ החל מהמחצית השנייה של 2023. השותפים, החל מיועצי מכירות ועד לצוותים טכניים, יוכלו לקבל הסמכה באמצעות תכנית חדשה זו, הכוללת גם מרכיב תגמול.

· הרחבת כוח אדם – Infinidat הודיעה בשנת 2022,על מנהל חדש לשותפים באזורי EMEA ו-APJ, עם מינויו של ג'יימס "ג'יי.טי" לואיס. בנוסף, החברה מינתה שבעה מנהלי שותפים חדשים לצוות המכירות העולמי שלה כדי לתמוך במספר הגדל של שותפים ומפיצים ברחבי העולם. המנהל הבכיר למכירות שותפים באמריקה, מיץ' דיודטו, ממשיך לכהן בתפקידו עם צוות מורחב.

· ועדות מייעצות לשותפים Infinidat תקים במהלך 2023 ועדות מייעצות לשותפים באמריקה ובאזורי EMEA ו-APJ לסייע להם בתהליכי מכירה בהסתכלות גלובאלית.

· מועדוני טכנולוגיה לשותפים - Infinidat תקים מועדוני טכנולוגיה לשותפים, המיועדים למהנדסים, ארכיטקטים של פתרונות ויועצים באזורי EMEA ו-APJ.

תנופת השותפים של Infinidat גדלה בהתמדה במהלך 2022 :

• Infinidat זכתה להכרה על פעילותה עם שותפים, עם שמונה פרסים, מתוך סך של 25 פרסים בתחום.

• גרטנר הכירה ב-Infinidat כמובילה ברביע הקסם לאחסון ראשי זו השנה החמישית ברציפות.

• תכנית השותפים של Infinidat זכתה בדירוג של חמישה כוכבים מ-CRN.

• אריק הרצוג, מנהל השיווק של Infinidat, נבחר על ידיCRNלסמנכ"ל השיווק המוביל לשנת 2022.

• GigaOm הכירה ב- Infinidat כמובילה בהגנת אחסון (סביבות SAN) מפני תוכנות כופר.

• Infinidat נכללה ברשימת CRN 100 היוקרתית.

• טכנולוגיית InfiniSafe® זכתה בפרס CRN Tech Innovators לשנת 2022 בתחום אבטחת המידע.

• Infinidat שידרגה את פורטל השותפים שלה וזכתה לביקורות נלהבות.

הקליקו כאן כדי לקרוא עוד על היתרונות של תכנית Infuziast החדשה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
דוח F5 NGINX: ארגונים מתמודדים עם מורכבות הענן בעוד אימוץ אפליקציות מודרניות צובר מומנטום
מחקר חדש של חלוצי הקוד הפתוח F5 NGINX1 מעלה כי סביבות של אפליקציות מודרניות ממשיכות לצבור מומנטום סביב העולם, למרות האתגרים המיוחסים לענן ולסט הכישורים של הצוותים המקצועיים.

חברת F5 ממנה את משה שטרית למנהל הצלחת הלקוח
חברת F5, המתמחה בשירותי יישומים ואבטחת מידע בסביבה רב-עננית, ממנה את משה שטרית (39) למנהל הצלחת הלקוח (Customer Success Manager). במסגרת תפקידו, שטרית יהיה אחראי על הבטחת שביעות רצון גבוהה של לקוחות החברה ושימוש מוצלח בפתרונותיה הטכנולוגיים. בכלל זאת, שטרית יהיה אחראי על עשרות החברות שנמצאות בתכנית ה-ELA (Enterprise License Agreement) של החברה, המאפשרת פריסת פתרונות באופן גמיש ועל פי דרישה.

מגן קרדיט משלימה סבב גיוס של 117 מיליון שקלים
חברת מגן קרדיט, המתמחה בפתרונות מימון ואשראי חוץ בנקאי למשקי בית, השלימה סבב גיוס של 117 מיליון שקלים, לטובת העמדת אשראי מגובה נדל"ן למשקי בית. במסגרת סבב הגיוס, אחת מחברות הביטוח הגדולות ביותר בישראל העמידה לחברה קו אשראי בסך 90 מיליון שקלים; קרן ארבל העמידה לחברה קו אשראי והשקעה הונית בהיקף כולל של עד 24 מיליון שקלים; והכשרה חברה לביטוח השקיעה 3 מיליון שקלים בהשקעה הונית.

חברת F5 משיקה פתרון הוליסטי לניטור והגנת התשתית האפליקטיבית של הארגון
חברתF5 (NASDAQ: FFIV) מרחיבה את פורטפוליו פתרונות האבטחה מבוססי ה-SaaS, עם פתרוןF5 Distributed Cloud App Infrastructure Protection (AIP) , המספק נראות והגנה לתשתית העננית של האפליקציות. הפתרון מרחיב את פורטפוליו שירותי הענן המבוזר של החברה (F5 Distributed Cloud Services), כך שהוא מספק כעת הגנה על אפליקציות לצד הגנה על התשתית שבה הן פועלות.

דו"ח מחקר איומים מ-Threat Labs Netskope: מספר יישומי ענן הנגועים בתוכנות זדוניות הוכפל כמעט פי שלושה בשנת 2022
דו"ח מחקר איומים מ-Threat Labs Netskope: מספר יישומי ענן הנגועים בתוכנות זדוניות הוכפל כמעט פי שלושה בשנת 2022 • 401 אפליקציות ענן נמצאו כנגועות בתוכנות זדוניות • Microsoft OneDrive סיפקה 30% מכל ההורדות של תוכנות זדוניות בענן

חברת Infinidat מרחיבה את רשת השותפים עם תכנית שותפים משודרגת
Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, משיקה סדרה של יוזמות חדשות, הרחבות ועדכונים לתוכניות השותפים שלה ברחבי העולם. החברה ממשיכה להשקיע רבות בתמיכה בשותפים, שכן הכנסותיה משותפים עלו בשנה האחרונה ב-52% ברחבי העולם.

חברת eWave Mobile תשווק ותטמיע את פלטפורמת שרשרת האספקה של Infor בישראל
חברת eWave Mobile חתמה על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי לשיווק והטמעה של פלטפורמת Infor Nexus™, הפלטפורמה המובילה של חברת Infor לתזמור ואופטימיזציה של שרשרת אספקה בתחום המסחר והלוגיסטיקה.

חברת Infinidat צוברת מומנטום כספקית פתרונות אחסון נבחרת לשירותי ענן, שירותים מנוהלים ואירוח מנוהל
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, צוברת מומנטום בקרב ספקי שירותי ענן (CSPs), ספקי שירותים מנוהלים (MSPs) וספקי אירוח מנוהל (הוסטינג - MHPs). החברה הגדילה את פעילותה העסקית במגזרים אלו, והם מייצגים כיום כ-31% מבסיס הלקוחות שלה.

חברת F5 הגלובלית תקים בישראל מתקן PoP - Point of Presence לשירותי ענן
חברת F5 הגלובלית תקים בישראל מתקן PoP – Point of Presence על מנת לענות על הביקוש הגובר לשירותי הענן המבוזר שלה, F5 Distributed Cloud. מתקן ה-PoP, שיושק רשמית בתל אביב במהלך 2023, יספק מענה לאלפי ארגונים.

טריפל סי משדרגת את מערך האחסון של הענן הציבורי עם הפתרונות של Infinidat
ספקית הענן והשירותים הטכנולוגיים המובילה טריפל סי, משדרגת את מערך אחסון הנתונים של הענן הציבורי שלה עם פתרונות האחסון המתקדמים של חברת Infinidat. בפרויקט, הנאמד במיליוני שקלים, טריפל סי בחרה שוב להטמיע את פתרון InfiniBox בהיקף של מספר פטה-בייטים, דבר שהכפיל את נפח האחסון שלה ואפשר קונסולידציה של מספר מערכי אחסון לפתרון אחוד.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI