דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים פתרונות ה-Multi-cloud של F5 מגדילים את השליטה על אפליקציות מבוזרות ומאיצים את הנגשתן
פתרונות ה-Multi-cloud של F5 מגדילים את השליטה על אפליקציות מבוזרות ומאיצים את הנגשתן
איריס וינשטיין 27/04/23 |  צפיות: 928

שירותי F5 Distributed Cloud Services מאיצים את אספקת האפליקציות המבוזרות, מצמצמים מורכבות ומאפשרים קישור מאובטח של אפליקציות בסביבות ענניות והיברידיות

חברת F5 (NASDAQ: FFIV) משיקה יכולות רשת בסביבה רב עננית (multi-cloud networking - MCN) המיועדות להרחבה פשוטה של שירותי אפליקציות ואבטחה בענן ציבורי אחד או יותר, בארכיטקטורות היברידיות, בסביבות Kubernetes ובאתרי קצה שונים. היכולות החדשות מאפשרות לארגונים קישור מאובטח בין אתרים בתוך ספק שירותי ענן אחד או בין ספקי ענן שונים, כמו גם קישור ואבטחה של שירותי אפליקציה מבוזרים, וכתוצאה מכך מספקים זמינות מעולה למשתמשים.

על פי דוח 2023 State of Application Strategy (SOAS) report, כ-85% מהארגונים מריצים אפליקציות במספר ארכיטקטורות ואתרים. עם זאת, פריסות מבוזרות אלו הן חסרות נראות, מעלות את מורכבות התשתיות ומגדילות את משטח התקיפה. פתרונות F5 מסייעים לארגונים להאיץ הנגשה של אפליקציות מבוזרות, בשילוב רשתות ארגוניות מסורתיות. הדבר מאפשר להרחיב את קנה המידה של אפליקציות מודרניות בארגון מבלי להגדיל את המורכבות או לאבד שליטה ונראות. שירותי F5 Distributed Cloud Services מספקים קישוריות ואבטחה, הן בשכבות הרשת והן בשכבות האפליקציה.

"קישוריות מאובטחת בין אפליקציה לאפליקציה היא מטרה חשובה עבור כל ארגון דיגיטלי, אבל האופן שבו הדבר מושג הפך לחשוב", אמר אסף סהר, מהנדס פתרונות ב-F5. "ריבוי ארכיטקטורות ענן וארכיטקטורות היברידיות, שירותי מיקרו ואפליקציות מבוזרות ועתירות API, תורם למורכבות ומצמצם נראות. הגישה המבוססת פלטפורמה של F5 עונה על הדרישות של ארגונים בסביבה היברידית, עם יכולות המספקות גמישות ואבטחה עבור תשתית גלובלית".

גישה מקיפה לאבטחת רשתות רב ענניות

מודלים מסורתיים של תשתית וקישוריות אינם מסוגלים לעמוד בדרישות של אפליקציות מודרניות, בעיקר משום שאפליקציות חדשות ומבוססות מיקרו-שירותים מסתמכות על שירותים מבוזרים בסביבות Kubernetes וממשקי API, ואינן מוגבלות לענן אחד.

לפי הדוח, האתגרים המובילים של ארגונים בסביבה הרב עננית הם מורכבות הכלים וממשקי API, אבטחה עקבית וביצועים אופטימליים. כדי להתמודד עם אתגרים אלה, נדרשת גישה מקיפה יותר לאבטחת סביבות רב ענניות, הן ברמת הרשת והן ברמת השירותים כדי למזער את המורכבות ולהגביר את הגמישות; שילוב יכולות גמישות בענן לדיסקברי של אפליקציות, רשתות ואבטחה, כמו גם לקישוריות פרטית מקצה לקצה; שליטה בתקשורת אפליקציה לאפליקציה עבור אפליקציות מודרניות עם אבטחת מובנית.

חברת F5 מאפשרת קישוריות מהירה בין עננים ובין דטה סנטרים מקומיים, סביבות היברידיות ואתרי קצה. מאז השקת שירותי F5 Distributed Cloud, החברה המשיכה לבצע שיפורים משמעותיים בפלטפורמה, כולל התוספת האחרונה של הגנה על תשתית ענן מבוזרת, וכאמור, לפני כמספר חודשים גם הכריזה על הקמתו של POP חדש בישראל.

"אסטרטגיות הענן של ארגונים מתפתחות ממספר אפליקציות המפוזרות על פני מספר עננים לארכיטקטורות בהן האפליקציה הבודדת מבוזרת בין מספר עננים. הדבר דורש מאנשי ארכיטקטורת הענן והרשתות לתכנן תשתיות מורכבות כדי לספק קישוריות רשת ושכבת יישומים כאחד", אמר זאוס קרוואלה, מייסד ואנליסט ראשי בחברת האנליסטים ZK Research. "חברת F5 מובילה זה זמן רב את התחום, והיא מספקת סט משולב ומלא של שירותים לשכבה 3-7 לקישור מאובטח בין עננים, אפילו לאלה הפרוסים בקצה או בסניף מרוחק".


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
מחקר גלובלי של F5 Labs: חמישית מבקשות האימות הן זדוניות
מחקר חדש של F5 Labs חושף כי זהויות דיגיטליות הפכו לשדה קרב בזירת הסייבר, כאשר חמישית מבקשות האימות מגיעות ממערכות אוטומטיות זדוניות. דוח 2023 Identity Threat Report: The Unpatchablesניתח 320 מיליארד טרנזקציות של נתונים, המתרחשות במערכות של 159 ארגונים בין מרץ 2022 לאפריל 2023. כאשר ההתקפות אינן מיורטות, שיעור האוטומציה הממוצע, המהווה אינדיקטור להתקפות credential stuffing, עמד על 19.4%. שיעור זה ירד ביותר משני שליש, ל-6%, כאשר יורטה הפעילות הזדונית באופן יזום.

קבוצת אמן תשווק ותטמיע את פתרונות ה-ERP הענניים של Infor בישראל
קבוצת אמן חתמה על הסכם שיתוף פעולה לשיווק והטמעה של פתרונות ה-ERP הענניים של חברת Infor לארגוני תעשייה. במסגרת השותפות, קבוצת אמן תהיה אמונה על פעילות פתרונות Infor CloudSuite בישראל ותספק שירותים מקצה לקצה לארגוני תעשייה, החל משלב המכירה, דרך ביצוע פרויקטי הטמעה וכלה במתן תמיכה ושירות שוטף. ההסכם בין החברות קובע עוד כי חברת Infor תבצע לוקליזציה של הפתרונות לשפה העברית, לרגולציה ולחוקי המיסוי הישראליים.

חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית
חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית. המטה, הממוקם במגדל One Tower רוגובין אקרו במוקד העסקים השוקק של רמת גן, מתפרס על פני שלוש קומות בהיקף של 4,500 מ"ר. פרויקט הקמת המטה בוצע על ידי סתר אדריכלים.

מחקר של F5 חושף את דרגת הבשלות הדיגיטלית של ארגונים ביחס לקצב השינוי
מדד הבשלות הדיגיטלית, Digital Maturity Index1, הראשון של F5, כולל 300 תגובות מדוח State of Application Strategy Report לשנת 2023, שהוערכו על פי סט של שש יכולות טכניות2. תשתית, העברת אפליקציות, נתונים, הנדסת אמינות אתרים (SRE), נראות ואוטומציה, ואבטחה.

גילת טלקום משיקה פלטפורמת שירותים חדשה לספקי אינטרנט המבוססת על פתרונות F5
גילת טלקום משיקה פלטפורמת שירותים חדשה לספקי האינטרנט הישראליים, המבוססת על הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים של חברת F5. הפלטפורמה מאפשרת לספקי השירות להציע למשתמשים חבילות מוזלות, מהירות וביצועים גבוהים יותר. היקף פרויקט הטמעת פתרונות F5 בפלטפורמה של גילת מוערך במעל מיליון שקלים. הפלטפורמה סופקה בימים אלו למספר ספקי שירות גדולים ומובילים בישראל.

דוח F5: מהירות התגובה היא מניע משמעותי בבחירה באבטחת מידע כשירות, Zero Trust ואימוץ טכנולוגיית בינה מלאכותית
ארגונים גלובליים מאמצים יותר ויותר פתרונות Security-as-a-A-Service (SECaaS) תוך האצת השימוש ב-Zero Trust ואימוץ מודלים של בינה מלאכותית, כך על פי דוח F5 2023 State of Application Strategy Report (SOAS). מהדוח עולה כי 42% מהמשיבים טוענים ש"מהירות צמצום האיומים" היא הסיבה העיקרית לפנייה לשירותי SECaaS, הכוללים מינוף מודלים המסופקים בענן למיקור חוץ של שירותי אבטחת סייבר.

ארן אראל, מנהל הפעילות של F5 בישראל, יוון וקפריסין, מונה גם למנהל הפעילות באזור ספרד ופורטוגל
ארן אראל, מנהל הפעילות של F5 בישראל, יוון וקפריסין, קודם וינהל גם טריטוריות משמעותיות בדרום אירופה, הכוללות את ספרד ופורטוגל. המינוי הוא על רקע ההצלחה של אראל בהרחבת הפעילות והגדלת נתח השוק של החברה באזור ישראל, יוון וקפריסין. במסגרת תפקידו יהיה אראל אחראי על פיתוח יוזמות אסטרטגיות להעמקת הפעילות, ופיתוח השווקים באזור המורחב. בנוסף, אראל יהיה מנוי על הרחבת רשת השותפים של החברה באזור, ופיתוח שיתופי פעולה אסטרטגיים. אראל יוביל גם את מערך השיווק וההסברה של החברה באזור זה.

חברת F5 ממנה את רן כהן למנהל שותפים בישראל, יוון וקפריסין
חברת F5, המתמחה בשירותי יישומים ואבטחת מידע בסביבה רב-עננית, ממנה את רן כהן (48) למנהל שותפים בישראל, יוון וקפריסין. במסגרת תפקידו כהן יפעל לפיתוח השווקים והרחבתם באמצעות שותפים, מפיצים והשותפויות האסטרטגיות של החברה. בנוסף, כהן יהיה אחראי על פיתוח אסטרטגיות ערוצי ההפצה וכן על ניהול שיתופי הפעולה עם ספקי הענן השונים.

חברת F5 משיקה יכולות אבטחה מבוססות AI להגנה על שירותים דיגיטליים
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) משיקה יכולות אבטחה חדשות המעניקות לארגונים הגנה ושליטה מקיפות לאפליקציות וממשקי API בסביבות מבוזרות, הכוללות את הדטה סנטר המקומי, הענן והEdge-. מדובר ביכולות למידת מכונה חדשות המספקות גילוי אוטומטי מתקדם של נקודות קצה בממשקי API (API Endpoint Discovery), זיהוי אנומליות, איסוף טלמטריה מקיפה וניתוח התנהגותי.

חברת Netskope הוכרזה כמובילה עולמית ב- Gartner® Magic Quadrant™ for Security Service Edge לשנת 2023
חברת Netskope, הוכרזה כמובילה עולמית בתחום Secure Access Service Edge (SASE). החברה השיגה את הציון הגבוה ביותר בין שני הפתרונות המובילים שצוינו בכל מקרי השימוש שזוהו בדוח Gartner Critical Capabilities for Security Service Edge (SSE) לשנת 2023. בנוסף, Netskope היא הספקית היחידה שהוכרזה כמנהיגה ב-2023 Gartner Magic Quadrant™ for Security Service Edge ששוחרר לאחרונה, שדורגה גם בין שלושת הספקים בעלי הניקוד הגבוה ביותר עבור כל ארבעת מקרי השימוש ליכולות הקריטיות עבור SSE ב-.2023
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI