דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים חברת F5 משיקה יכולות אבטחה מבוססות AI להגנה על שירותים דיגיטליים
חברת F5 משיקה יכולות אבטחה מבוססות AI להגנה על שירותים דיגיטליים
איריס וינשטיין 23/05/23 |  צפיות: 856

יכולות אבטחה משופרות לממשקי API, למידת מכונה גרנולרית ושירותים מנוהלים חדשים מספקים הגנה מקיפה לסביבות היברידיות מבוזרות

חברת F5 (NASDAQ: FFIV) משיקה יכולות אבטחה חדשות המעניקות לארגונים הגנה ושליטה מקיפות לאפליקציות וממשקי API בסביבות מבוזרות, הכוללות את הדטה סנטר המקומי, הענן והEdge-.

מדובר ביכולות למידת מכונה חדשות המספקות גילוי אוטומטי מתקדם של נקודות קצה בממשקי API (API Endpoint Discovery), זיהוי אנומליות, איסוף טלמטריה מקיפה וניתוח התנהגותי.
יכולות אלו מחזקות את מערך אבטחת המידע של ארגונים עם מנוע ניתוח המשתפר ללא הרף ואכיפת מדיניות אבטחה אחידה בכל הסביבות. יתרה מכך, הן מאפשרות תקשורת מאובטחת בין אפליקציה לאפליקציה באמצעות ממשקי API מאומתים ומנוטרים, ובכך הן מצמצמות את הזמן שצוותי אבטחה מקדישים לתיקון תוצאות חיוביות שגויות (false positive) ומאיצות את זמן הפריסה של שירותים חדשים.

"אפליקציות וממשקי API הם אבני הבניין של שירותים דיגיטליים באמצעותם כולנו עובדים, צורכים שירותים בנקאיים, קונים, ניגשים לטיפולי בריאות, נוסעים ומשחקים", אמרה קארה ספראג, סגנית נשיא ומנהלת מוצר ראשית ב-F5. "רמת האבטחה שלהם נקבעת על ידי האפליקציה או ממשק ה-API הפגיעים ביותר. פתרונות האבטחה של האפליקציות וממשקי ה-API של F5 מספקים יעילות רבה יותר, עם טכניקות מתוחכמות לבניית פרופיל ואפשרויות פריסה על פני שירותי SaaS, התקני חומרה ושירותים מנוהלים. בכך אנו ממשיכים במשימה שלנו לפשט משמעותית את אבטחת האפליקציות וממשקי ה-API, ולאפשר ללקוחות להאיץ חדשנות דיגיטלית עם הגנה מקיפה, לא משנה איך האפליקציות שלהם בנויות או היכן הן נמצאות".

דביר פרץ, מהנדס פתרונות בכיר ב-F5, אמר כי: "המתודולוגיה הכוללת שלנו לאבטחת מידע מאפשרת לנו לאסוף ולנתח מידע על איומי סייבר בכל סביבה, כולל נתונים על התקפות סייבר מתמשכות וחדשות שזוהו על ידי המודיעין שלנו באמצעות שירות F5 Threat Campaigns.
הודות לפורטפוליו רחב יותר של חומרה, תוכנה, שירותי SaaS ושירותים מנוהלים, פתרונות האבטחה של F5 מגנים על תמהיל מגוון של אפליקציות מבוזרות וממשקי API בכל סביבה, ומצמצמים את המורכבות התפעולית. זאת לצד יכולות הנגשת אפליקציות מהמתקדמות בעולם".

יכולות אלו מושקות על רקע העדפה ברורה של ארגונים מודרניים לפתרונות היברידיים. על פי דוח 2023 State of Application Strategy (SOAS) Report של F5, כ-85% ממקבלי ההחלטות בתחום מערכות המידע פרסו אפליקציות וממשקי API בסביבות מבוזרות המשתרעות על פני עננים ציבוריים מרובים, כמו גם בדטה סנטר המקומי ובמיקומי קצה. יותר מ-20% מהם פורסים אפליקציות וממשקי API בשש סביבות שונות. במקביל, צוותי אבטחה נאבקים לספק הגנה אחידה ונראות כנגד משטח תקיפה המתרחב במהירות. שיפורים אלו מצטרפים לשירותי הענן המבוזר של החברה,שהוצגו ב-2022 ולהשקה האחרונה של יכולות רשת בסביבה רב עננית (multi-cloud networking - MCN).

אבטחת API משופרת מספקת הגנה טובה יותר לאפליקציות מודרניות: בניגוד לספקי אבטחה לממשקי API בלבד, F5 מספקת גילוי אוטומטי של ממשקי API, אכיפת מדיניות וזיהוי חריגות כחלק משירות WAAP מאוחד, דבר שמפשט את התפעול והאכיפה באמצעות קונסולה אחת להגנה על אפליקציות וממשקי API. F5 Distributed Cloud API Security משתמש בלמידת מכונה לגילוי אוטומטי של API, זיהוי איומים ואכיפה.

בינה מלאכותית כמרכיב חיוני באבטחת אפליקציות: החברה מציגה גם יכולות פיירוול אפליקטיבי (WAF) מבוססות בינה מלאכותית לאפליקציות ווב, כולל זיהוי וחסימת משתמשים זדוניים והצגת ציון מבוסס ניתוח התנהגותי של רמת האיום של כל משתמש.

פישוט אבטחת אפליקציות באמצעות שירותים מנוהלים: לאור האתגרים בפריסת אבטחה אחידה על פני תשתיות מבוזרות - כמו גם באיתור כוח אדם זמין עם כישורי האבטחה הנדרשים - F5 מרחיבה את היצע השירותים המנוהלים שלה עם Distributed Cloud WAAP Managed Services, המאפשרים גישה לניסיון ולמומחיות של מרכז ה- SOCשל F5; ועם Distributed Cloud Managed Service Portal, המאפשר לספקי השירות של F5 לבנות ולהתאים את השירותים המנוהלים שלהם על בסיס יכולות האבטחה המובילות של F5 Distributed Cloud WAAP.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
מחקר גלובלי של F5 Labs: חמישית מבקשות האימות הן זדוניות
מחקר חדש של F5 Labs חושף כי זהויות דיגיטליות הפכו לשדה קרב בזירת הסייבר, כאשר חמישית מבקשות האימות מגיעות ממערכות אוטומטיות זדוניות. דוח 2023 Identity Threat Report: The Unpatchablesניתח 320 מיליארד טרנזקציות של נתונים, המתרחשות במערכות של 159 ארגונים בין מרץ 2022 לאפריל 2023. כאשר ההתקפות אינן מיורטות, שיעור האוטומציה הממוצע, המהווה אינדיקטור להתקפות credential stuffing, עמד על 19.4%. שיעור זה ירד ביותר משני שליש, ל-6%, כאשר יורטה הפעילות הזדונית באופן יזום.

קבוצת אמן תשווק ותטמיע את פתרונות ה-ERP הענניים של Infor בישראל
קבוצת אמן חתמה על הסכם שיתוף פעולה לשיווק והטמעה של פתרונות ה-ERP הענניים של חברת Infor לארגוני תעשייה. במסגרת השותפות, קבוצת אמן תהיה אמונה על פעילות פתרונות Infor CloudSuite בישראל ותספק שירותים מקצה לקצה לארגוני תעשייה, החל משלב המכירה, דרך ביצוע פרויקטי הטמעה וכלה במתן תמיכה ושירות שוטף. ההסכם בין החברות קובע עוד כי חברת Infor תבצע לוקליזציה של הפתרונות לשפה העברית, לרגולציה ולחוקי המיסוי הישראליים.

חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית
חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית. המטה, הממוקם במגדל One Tower רוגובין אקרו במוקד העסקים השוקק של רמת גן, מתפרס על פני שלוש קומות בהיקף של 4,500 מ"ר. פרויקט הקמת המטה בוצע על ידי סתר אדריכלים.

מחקר של F5 חושף את דרגת הבשלות הדיגיטלית של ארגונים ביחס לקצב השינוי
מדד הבשלות הדיגיטלית, Digital Maturity Index1, הראשון של F5, כולל 300 תגובות מדוח State of Application Strategy Report לשנת 2023, שהוערכו על פי סט של שש יכולות טכניות2. תשתית, העברת אפליקציות, נתונים, הנדסת אמינות אתרים (SRE), נראות ואוטומציה, ואבטחה.

גילת טלקום משיקה פלטפורמת שירותים חדשה לספקי אינטרנט המבוססת על פתרונות F5
גילת טלקום משיקה פלטפורמת שירותים חדשה לספקי האינטרנט הישראליים, המבוססת על הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים של חברת F5. הפלטפורמה מאפשרת לספקי השירות להציע למשתמשים חבילות מוזלות, מהירות וביצועים גבוהים יותר. היקף פרויקט הטמעת פתרונות F5 בפלטפורמה של גילת מוערך במעל מיליון שקלים. הפלטפורמה סופקה בימים אלו למספר ספקי שירות גדולים ומובילים בישראל.

דוח F5: מהירות התגובה היא מניע משמעותי בבחירה באבטחת מידע כשירות, Zero Trust ואימוץ טכנולוגיית בינה מלאכותית
ארגונים גלובליים מאמצים יותר ויותר פתרונות Security-as-a-A-Service (SECaaS) תוך האצת השימוש ב-Zero Trust ואימוץ מודלים של בינה מלאכותית, כך על פי דוח F5 2023 State of Application Strategy Report (SOAS). מהדוח עולה כי 42% מהמשיבים טוענים ש"מהירות צמצום האיומים" היא הסיבה העיקרית לפנייה לשירותי SECaaS, הכוללים מינוף מודלים המסופקים בענן למיקור חוץ של שירותי אבטחת סייבר.

ארן אראל, מנהל הפעילות של F5 בישראל, יוון וקפריסין, מונה גם למנהל הפעילות באזור ספרד ופורטוגל
ארן אראל, מנהל הפעילות של F5 בישראל, יוון וקפריסין, קודם וינהל גם טריטוריות משמעותיות בדרום אירופה, הכוללות את ספרד ופורטוגל. המינוי הוא על רקע ההצלחה של אראל בהרחבת הפעילות והגדלת נתח השוק של החברה באזור ישראל, יוון וקפריסין. במסגרת תפקידו יהיה אראל אחראי על פיתוח יוזמות אסטרטגיות להעמקת הפעילות, ופיתוח השווקים באזור המורחב. בנוסף, אראל יהיה מנוי על הרחבת רשת השותפים של החברה באזור, ופיתוח שיתופי פעולה אסטרטגיים. אראל יוביל גם את מערך השיווק וההסברה של החברה באזור זה.

חברת F5 ממנה את רן כהן למנהל שותפים בישראל, יוון וקפריסין
חברת F5, המתמחה בשירותי יישומים ואבטחת מידע בסביבה רב-עננית, ממנה את רן כהן (48) למנהל שותפים בישראל, יוון וקפריסין. במסגרת תפקידו כהן יפעל לפיתוח השווקים והרחבתם באמצעות שותפים, מפיצים והשותפויות האסטרטגיות של החברה. בנוסף, כהן יהיה אחראי על פיתוח אסטרטגיות ערוצי ההפצה וכן על ניהול שיתופי הפעולה עם ספקי הענן השונים.

חברת F5 משיקה יכולות אבטחה מבוססות AI להגנה על שירותים דיגיטליים
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) משיקה יכולות אבטחה חדשות המעניקות לארגונים הגנה ושליטה מקיפות לאפליקציות וממשקי API בסביבות מבוזרות, הכוללות את הדטה סנטר המקומי, הענן והEdge-. מדובר ביכולות למידת מכונה חדשות המספקות גילוי אוטומטי מתקדם של נקודות קצה בממשקי API (API Endpoint Discovery), זיהוי אנומליות, איסוף טלמטריה מקיפה וניתוח התנהגותי.

חברת Netskope הוכרזה כמובילה עולמית ב- Gartner® Magic Quadrant™ for Security Service Edge לשנת 2023
חברת Netskope, הוכרזה כמובילה עולמית בתחום Secure Access Service Edge (SASE). החברה השיגה את הציון הגבוה ביותר בין שני הפתרונות המובילים שצוינו בכל מקרי השימוש שזוהו בדוח Gartner Critical Capabilities for Security Service Edge (SSE) לשנת 2023. בנוסף, Netskope היא הספקית היחידה שהוכרזה כמנהיגה ב-2023 Gartner Magic Quadrant™ for Security Service Edge ששוחרר לאחרונה, שדורגה גם בין שלושת הספקים בעלי הניקוד הגבוה ביותר עבור כל ארבעת מקרי השימוש ליכולות הקריטיות עבור SSE ב-.2023
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI