דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Lantronix הכריזה על Percepxion™ פלטפורמת תוכנת הענן עבור התקני אינטרנט של הדברים שלה
Lantronix הכריזה על Percepxion™ פלטפורמת תוכנת הענן עבור התקני אינטרנט של הדברים שלה
חיים נוי 23/02/24 |  צפיות: 174

Lantronix הכריזה על Percepxion™פלטפורמת תוכנת הענן עבור התקני אינטרנט של הדברים שלה

Percepxion™ משולבת ומוגדרת מראש בשערים, נתבים, שערי מעקב ומתגים של Lantronix כדי להאיץ פריסות של מכשירי קצה

אירווין, קליפורניה, 22 בפברואר 2024, (GLOBE NEWSWIRE):

Lantronix Inc. לנטרוניקס (נאסד"ק: LTRX), ספקית גלובלית של פתרונות אינטרנט של הדברים (IoT), מחשוב וקישוריות, הכריזה על Percepxion™, פלטפורמת פתרונות IoT מהקצה עד לענן החדשה שלה. Percepxion משולבת ומוגדרת מראש בשערי ה-IoT, הנתבים, שרתי המעקב והמתגים של עטורי הפרסים של Lantronix כדי לספק ניהול מחזור חיים מאובטח ומקיף של התקנים. פלטפורמת Percepxion מקדמת ביעילות פריסות קצה מרמה אזורית לגלובלית, ומנוהלת באמצעות חלון בקרה יחיד ואינטואיטיבי.

"פלטפורמת Percepxion מספקת ללקוחותינו פתרון IoT קל לפריסה שמגיע מוגדר מראש במוצרי הקישוריות והמחשוב שלנו", אמר ז'אק עיסא (Jacques Issa), סגן נשיא לשיווק ב-Lantronix Inc. "תכונת ריבוי המופעים של Percepxion מאפשרת פתרון B2B, ויוצרת תזרימי הכנסה מצטברים עבור לקוחות הקצה שלנו".

ההתקנה מרחוק של התקני Lantronix כוללת גם הקצאה אוטומטית עם אפס מגע המנוהלת באמצעות Percepxion. הקושחה, התצורה והאישורים הנדרשים באתר נטענים מרחוק כדי להבטיח תקשורת נתונים מאובטחת ותאימות של ההתקנים. היא מיטבית לניהול תשתית קריטית, ניהול צי, ערים חכמות ופתרונות IoT, מקצה לקצה, אחרים.

תכונות עיקריות של Percepxion כוללות:

*אבטחה מוצקה. Percepxion מפשטת עדכוני תוכנה לשמירה על אבטחת סייבר חזקה עבור ההתקנים. פלטפורמת הענן עומדת בדרישות אבטחה מורכבות ממשרדי אבטחה ארגוניים עבור מכשירים, גישה לנתונים ומשתמשים, ומבטיחה שלמות וסודיות לאורך כל הפתרונות.

*תפעול התקן בזמן אמת. Percepxion מאפשרת גישה מרחוק בזמן אמת לאבחון ופתרון בעיות וכן עדכונים דרך האוויר עבור קבוצות נבחרות וניטור ממוכן שיוצרים התראות והודעות כדי למזער את זמן ההשבתה של המערכת.

*אינטגרציה ואנליטיקה רבי עוצמה. לוחות המחוונים המותאמים של Percepxion מספקים נראות לנתוני הטלמטריה של המכשיר. האנליטיקה של המגמות מספקת תובנות קצה לשיפור היעילות ויצירת חיזוי עבור יישומי תחזוקה. תרחישי שימוש ארגוניים יכולים לגשת לנתונים באמצעות שירותי Percepxion API לתפעול ללא צורך בהתערבות אנושית.

הגישה ההוליסטית של Percepxion לפתרונות IoT בקצה מאיצה את הזמן עד להכנסה על ידי פישוט הניהול והתחזוקה של מכשירי הקצה, תוך מתן סיוע וביטחון ללקוחות לטווח ארוך.

שירות Percepxion עבור מכשירי Lantronix

פלטפורמת הענן מרובת המופעים של Percepxion, המסופקת כשירות, מעניקה לעסקים ניהול מחזור חיים מקיף של ההתקנים באמצעות אפליקציות דפדפן וטלפון. היא מוצעת עם שילוב תמיכה ברמה טכנית, אחריות מוגבלת ושירותים אפשריים אחרים.

לקבלת מידע נוסף על Percepxion ולסקירת הצעת הניסיון בחינם ל-60 יום, בקרו באתר https://www.lantronix.com/percepxion/.

אודות Lantronix

לנטרוניקס (Lantronix Inc) היא ספקית גלובלית של פתרונות IoT, מחשוב וקישוריות המכוונות לתעשיות בצמיחה גבוהה, כולל ערים חכמות, רכב וארגונים. המוצרים והשירותים של Lantronix מעצימים חברות להגיע להצלחה בשווקי ה-IoT הצומחים עם אספקת פתרונות הניתנים להתאמה ונותנים מענה לכל שכבה בערמת התקני ה-IoT. הפתרונות המובילים של Lantronix כוללים תשתית תחנות משנה חכמות, מערכות מידע/בידור ומעקב וידאו, וכן ניהול מתקדם מחוץ לפס (OOB) עבור מחשוב ענן וקצה.

לקבלת מידע נוסף, בקרו באתר האינטרנט של Lantronix.

© 2024 Lantronix, Inc כל הזכויות שמורות. Lantronix הוא סימן מסחרי רשום. סימנים מסחריים ושמות מסחריים אחרים הם של בעליהם בהתאמה.

למידע נוסף:

:Lantronix Media Contact
Gail Kathryn Miller
Corporate Marketing &
Communications Manager
[email protected]
949-212-0960

:Lantronix Analyst and Investor Contact
Jeremy Whitaker
Chief Financial Officer
[email protected]
949-450-7241

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
רוזן, משרד עורכי דין מוערך בעולם, מעודד את משקיעי iRobot Corporation לקבל ייעוץ
רוזן, משרד עורכי דין מוערך בעולם, מעודד את משקיעי iRobot Corporation לקבל ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – IRBT

רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד את משקיעי Innoviz Technologies Ltd. לקבל ייעוץ
רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד את משקיעי Innoviz Technologies Ltd. לקבל ייעוץ לפני מועד אחרון חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – INVZ, INVZW

רוזן, יועץ השקעות מוכר, מעודד את משקיעי BLUEBIRD BIO Inc לקבל ייעוץ
רוזן, יועץ השקעות מוכר, מעודד את משקיעי BLUEBIRD BIO Inc לקבל ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – BLUE

Nyxoah ממנה את ד"ר מאוריץ ס. בון למנהל רפואי ראשי
Nyxoah SA (נאסד"ק/יורונקסט בריסל: NYXH) ("Nyxoah" או "החברה"), חברת טכנולוגיות רפואיות שמתמקדת בפיתוח ומסחור של פתרונות ושירותים חדשניים לדום נשימה בשינה (OSA), הודיעה היום על מינויו של ד"ר מאוריץ ס. בון, MD (Dr. Maurits S. Boon) למנהל רפואי ראשי.

התראה למשקיעים עם הפסדים ב- ADSK: רוזן, יועץ משפטי ארצי, מעודד משקיעים של Autodesk, Inc לשאול
התראה למשקיעים עם הפסדים ב- ADSK: רוזן, יועץ משפטי ארצי, מעודד משקיעים של Autodesk, Inc לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – ADSK

ExaGrid בין המועמדות הסופיות לפרסי האחסון לשנת 2024
קו המוצרים של ExaGrid, תוכנית השותפים והצוות שלה מועמדים ב-12 קטגוריות של טקס פרסי "The Storries XXI".

רוזן, יועץ השקעות בעל שם ידוע, מעודד את משקיעי BLUEBIRD BIO Inc לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – BLUE
משרד רוזן עורכי דין (Rosen Law Firm), משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של bluebird bio Inc. (נאסד"ק: BLUE) הנובעות מהטענות כי bluebird פרסמה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד את משקיעי Waldencast PLC לברר לגבי חקירת תביעות ייצוגיות בניירות ערך – WALD, WALDW
משרד רוזן עורכי דין (Rosen Law Firm), משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של Waldencast plc (נאסד"ק: WALD, WALDW) הנובעות מהטענות כי Waldencast פרסמה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

הודעת למשקיעי EQIX: רוזן, משרד עורכי דין מוכר ביותר, מעודד את המשקיעים ב- Equinix, Inc לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – EQIX
משרד רוזן עורכי דין (Rosen Law Firm), משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של Equinix Inc. (נאסד"ק: EQIX) הנובעות מהטענות כי Equinix פרסמה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

הודעת למשקיעי EQIX: רוזן, משרד עורכי דין מוכר ביותר, מעודד את המשקיעים ב- Equinix, Inc לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – EQIX
משרד רוזן עורכי דין (Rosen Law Firm), משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של Equinix Inc. (נאסד"ק: EQIX) הנובעות מהטענות כי Equinix פרסמה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI