דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים CSG קיבלה הכרה כמתאמת מסע לקוחות מובילה מטעם חברת אנליסטים ראשית
CSG קיבלה הכרה כמתאמת מסע לקוחות מובילה מטעם חברת אנליסטים ראשית
חיים נוי 12/06/24 |  צפיות: 162

CSG קיבלה הכרה כמתאמת מסע לקוחות מובילה מטעם חברת אנליסטים ראשית

פלטפורמת מעורבות הלקוחות CSG Xponent קיבלה את הדירוג הגבוה ביותר שניתן לקבל ב-16 קריטריונים

דנבר, 12 ביוני 2024, (BUSINESS WIRE):

הציפיות ההולכות וגדלות של לקוחות יוצרות צורך קריטי עבור מותגים לפגוש את הלקוח במקום שחשוב לו באותו הרגע. כגורם מוביל ב-The Forrester Wave™: Customer Journey Orchestration Platforms, Q2 2024, אשר פורסם היום, CSG® (נאסד"ק: CSGS) עוזרת למותגים המוכרים ביותר בעולם להפוך תובנות של לקוחות לפעולות. CSG Xponent, הפלטפורמה הטובה מסוגה למעורבות לקוחות, קיבלה את הציון הגבוה ביותר ב-16 מתוך 30 הקריטריונים של Forrester Wave™, כולל ניתוח מסע לקוחות, תיאום בין מסעות שונים וכן קבלת החלטות בזמן אמת.

"מותגים גדולים מסתמכים עלינו כיום יותר מתמיד לשליטה בנתונים שלהם ולניהול פעיל של מסע הלקוח, במקום לראות מהצד את המסע שמתקיים מעצמו", אמר מארק סמית, סגן נשיא בכיר לחוויית לקוחות ב-CSG. "ההכרה שלנו כחברה מובילה בדוח תיאום המסעות של Forrester Wave מהווה עבורנו אבן דרך למשימה המתמשכת שלנו כחברה ממוקדת לקוחות, מונעת נתונים וזריזה. תיאום הלקוחות, כולל קבלת החלטות בזמן אמת ובינה מלאכותית במסע חזוי, נמצאים בליבה של פלטפורמת CSG Xponent ועושים הבדל חשוב עבור לקוחות ותיקים המעוניינים להאיץ את הצמיחה העסקית שלהם, לזכות בנאמנות ולהגדיל את שביעות הרצון של לקוחות ועובדים כאחד".

The Forrester Wave™: Customer Journey Orchestration Platforms ציינה כי "CSG היא מועמדת טובה עבור חברות וחברות ייעוץ בתחום ה-CX המעוניינות במודלים בשלים ומותאמים אישית בענף, ביכולות נתונים מעמיקות ובמוצרי AI מבוססי מסע בתחום הטלקומוניקציה, השירותים הפיננסיים, שירותי הבריאות והקמעונאות".

המקרה הספציפי: CSG Xponent עוזרת לספקי שירותים פיננסיים באמריקה לתאם את תהליך הקצאת הלידים ולמטב את חוויית הלקוחות והעובדים. החברה מתבססת על יכולות תיאום המסע של CSG Xponent ומבצעת ניתוב מותאם היטב של לידים אל סוכן הביטוח המתאים בהתאם להיסטוריית הלקוח, לכוונותיו וליכולות הסוכן. הפלטפורמה מחברת בין הלקוח לסוכן המתאים ביותר תוך שימוש ביכולות קבלת החלטות בזמן אמת והאזנה, ומיידעת את הסוכן באופן מידי דרך רשת התקשורת של החברה. CSG Xponent עוזרת לענקית השירותים הפיננסיים להקצות למעלה מ-500,000 לידים מדי שנה, מה שמשפר משמעותית את תוצאות המכירות, תומך בקיבולת העובדים, מקצר את זמן התגובה ויוצר חוויית לקוח נטולת שיבושים בין הערוצים השונים. בעקבות הצלחה מרשימה זו החברה הטמיעה מספר שיפורים נוספים בחוויית הלקוח והעובדים המבוססת על CSG Xponent.

CSG קיבלה את הציון הגבוה ביותר ב-16 קטגוריות של דוח תיאום מסע הלקוח מטעם The Forrester Wave™, כולל:

*קבלת החלטות בזמן אמת: יכולות הליבה של CSG Xponent ניתנות למדרוג בקנה מידה נרחב, זהו מנוע קבלת החלטות בזמן אמת שמסוגל לקבל למעלה מ-1,000 החלטות מורכבות בשנייה.

*חיבור נתונים בין מקורות: "רבים טוענים ליכולת לאחד נתונים ממקורות שונים, אך רק מעטים אכן עושים זאת. הצלחנו להגיע לכך הודות ל-CSG Xponent", ציין לקוח ממליץ. "לכך יש השפעה מידית על העסק משום שאנו יכולים לראות בזמן אמת כיצד הפעולות משפיעות בצורה ישירה על תגובת הלקוח".

*בינה מלאכותית במסע צפוי מראש: בעידן הבינה המלאכותית, CSG נותנת עדיפות לשימוש אחראי ופרגמטי ב-AI ובלמידה חישובית כדי לשפר ולהתאים לדרישות הלקוח בזמן אמת וכדי למטב את התוצאות.

קראו את הניתוח של Forrester העוסק ב"תשעת הספקים החשובים ביותר" בדוח The Forrester Wave™: Customer Journey Orchestration Platforms, Q2 2024.

אודות CSG

CSG מעצימה חברות ומאפשרת להן לגבש חוויות בלתי נשכחות אשר לאנשים ולעסקים קל יותר להתחבר ולהשתמש בהן ואף לשלם עבור השירותים המוערכים ביותר. פתרונות חווית הלקוח, החיוב והתשלומים שלנו עוזרים לחברות בכל גודל להרוויח כסף ולעשות הבדל. פתרונות SaaS שלנו מאפשרות למנהיגי חברות לקחת פיקוד על העתיד שלהם ולהתחבר אל עזרי הנחיה מאנשי CSG ברחבי העולם, עם מחויבות עיקשת וחשיבה הצופה אל העתיד.

רוצים להתכונן לעתיד ולחולל שינויים כמו מותגים גלובליים שסומכים על CSG? בקרו בכתובת csgi.com לפרטים נוספים.

למידע נוסף:

Julia Dakhlia
Public Relations
+1 (402) 431-7376
[email protected]

John Rea
Investor Relations
+1 (210) 687-4409
[email protected]

מקור: CSG

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
אנדרסן גלובל מרחיבה את טביעת הרגל בצ'כיה
אנדרסן גלובל Andersen Global מקדמת את כיסוי הערכת השווי שלה באירופה דרך הסכם שיתוף פעולה עם הפירמה להערכת שווי עסקים המבוססת בצ'כיה (PZK) Pražská Znalecká Kancelář.

קובעי המדיניות צריכים להכיר בטיפולי בריאות למניעה עצמית #SelfCareIsHealthcare בניסיון הקמפיין להתמודד עם אתגרי הבריאות העולמיים
* טיפול עצמי מתאר את תפקידם של אנשים במניעת מחלות, קידום ושמירה על בריאותם הנפשית והגופנית, והשתתפות פעילה בטיפול הרפואי שלהם

Telenor Denmark מובילה עידן חדש בתחום החדשנות האלחוטית עם CSG
עוצמת הענן והבינה המלאכותית משפרות את חוויות הלקוח ומקדמות את הצמיחה העסקית העתידית

PDF Solutions חתמה על הסכם עם ADMATI Agencies שתשמש כנציגת המכירות שלה
PDF Solutions, Inc, ספקית מובילה של פתרונות נתונים מקיפים לאקו סיסטם של שוק המוליכים למחצה והאלקטרוניקה, הודיעה כי חתמה על הסכם רשמי עם ADMATI Agencies Ltd - אדמתי סוכנויות לפי היא תשתמש כנציגת המכירות של הפתרונות מבית PDF ברחבי ישראל.

אנשים, תשוקה וכדור הארץ: מרי קיי מפרסמת את דו"ח הקיימות לשנת 2024
Mary Kay Inc., מובילה עולמית בתחום הייעוץ והקיימות התאגידית, הכריזה היום על פרסום דו"ח הקיימות שלה לשנת 2024. הדו"ח - שבוחן השפעה לפי סביבה, חברה וכלכלה - מדגיש את מחוייבות החברה ליצירה ולטיפוח של מודל עסקי אשר מעשיר את חיי הנשים ותומך בקהילות, תוך הגנה על כדור הארץ.

.i2c Inc מכריזה על שותפות אסטרטגית עם Beyon Money Business להשקת תוכנית כרטיס תאגידי
יוזמה חדשה להשקת כרטיס תאגידי מציעה פריסה מהירה לצד אבטחה משופרת

Asahi Kasei בוחרת ב- PolymRize™ כדי לקדם מידענות של פולימרים לטובת חדשנות בת-קיימא
Matmerize, Inc., חברת סטארטאפ מובילה בתחום המידענות של הפולימרים ובינה מלאכותית של חומרים, נרגשת להודיע על התקשרות עם Asahi Kasei, חברה יפנית רב-לאומית מגוונת. Asahi Kasei פועלת בשלושה מגזרים: חומרים, בתים ושירותי בריאות, עם דגש חזק על יוזמות של קיימות ועם יעד להפוך לחברה חברה ניטרלית פחמנית עד 2050.

Corpay Cross-Border מקבלת הכרה כשותפת B2B FX הרשמית עבור AEG Presents UK באירופה
מציעה גישה לניהול סיכונים בתחום המטבע ובפתרונות תשלום בין מדינות

Advantive מרחיבה את הנוכחות הבינלאומית שלה עם רכישתPepperi , חברה מובילה בתחום המסחר המאוחד B2B
Advantive מחזקת את הפתרונות הקריטיים הקיימים שלה לביצוע משימות במטרה לשפר את היעילות ואת הפעילות עבור יצרנים ומפיצים מתמחים

DigiAsia Corp מודיעה על צמיחה של 74% בהיקף העסקאות שנה מול שנה בהתאם למסלול הצמיחה החזק שלה
החברה עוברת לרווחיות תפעולית
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI