דף הבית דקל צרקצי

דקל צרקצי

 מאמרים אחרונים של הכותב
חברה:
אתר אינטרנט:  xn--eebibqt.co.il/
טלפון:
צור קשר עם הכותב: צור קשר
אודות הכותב:
מאמרים נוספים מאת דקל צרקצי
 
מגבות חוף לילדים הבחירה שלי!
15/01/15 | אינטרנט ועסקים מקוונים
ילדים אוהבים מותגים ודמויות מוכרות מתוכניות טלוויזיה שונות. עם ההיצע הרב שקיים כיום בשוק, תוכלו למצוא כמעט כל פריט לילדים עם הדפס של דמויות אהובות כמו- בגדים, מצעים כלי כתיבה, מגבות חוף ועוד מגוון פריטים שונים המתאימים גם לבנים וגם לבנות. כיום, תוכלו למצוא מגבות חוף לילדים בהדפסים של דמיות האהובות על ילדכם, במחירים זהים למגבות חלקות. אז למה שלא תפנקו את ילדכם במגבות חוף יפיפיות.
למאמר המלא...

כיצד לבחור מגבות?
15/01/15 | אינטרנט ועסקים מקוונים
תתפלאו עד כמה מגבת טובה יכולה לשדרג את חווית האמבטיה. בסך הכל מדובר בפיסת בד סופג אשר מייבש את גופכם בתום מקלחת נעימה. אך כאשר מדובר במגבות באיכות גבוהה, תוכלו לראות את ההבדל בין אם מדובר במגבת המיועדת לייבוש הגוף או במגבת המיועדת לייבוש הפנים והידיים. הרי אין כמו לנגב את הפנים או את הגוף במגבת רכה ונעימה לעור.
למאמר המלא...

כיסוי למיטה
14/01/15 | אינטרנט ועסקים מקוונים
כיסוי למיטה – הוא ללא ספק משדרג את נראות חדר השינה שלכם ובנוסף, מגן על המצעים מפני אבק ולכלוך, כך שתוכלו בסוף היום להיכנס למיטה נקייה ורעננה. המרכיב הראשון לשינה איכותית ונעימה – הם המצעים שעל המיטה, לאחר מכן, השמיכה והכריות, והחשוב מכל הוא כיסוי למיטה, אשר נועד להגן עליהם ולשמור עליהם לטווח ארוך.
למאמר המלא...

חידוש הסלון ללא מאמץ
14/01/15 | אינטרנט ועסקים מקוונים
כיסוי לסלון הוא אטרקטיבי משני סיבות עיקריות האחת – על מנת לשמור על הספות לטווח ארוך,והשנייה – אם מאסתם בסלון הישן, תוכלו בקלות לרענן אותו על ידי כיסוי סלון יוקרתי. הכיסוי עצמו מגן על הסלון מפני חדירת לכלוך וקל ונוח לכיבוס מידי במקרה של לכלוך או כתמים.
למאמר המלא...
    
שיווק באינטרנט על ידי WSI