דף הבית מדעי הטבע  

מאמרים בנושא מדעי הטבע

 מאמרים אחרונים בקטגוריה
 
במרכז ועידת קלינטק למים 2018: הפיכת משבר המים למנוע צמיחה כלכלי אדיר
ועידת קלינטק למים 2018, תתקיים ביוזמת קבוצת "משוב" ביום רביעי, 10 לאוקטובר 2018, במרכז הכנסים Avenue שבקריית שדה התעופה ליד נתב"ג.
למאמר המלא...

מסמלצים את תופעת ה- Crosstalk של אנטנות במטוס!
05/05/15 |  מאת: מעיין סבן | פיזיקה
בעולם בו מערכות התקשורת בכלי טיס הופכות מורכבות יותר ויותר, לעיתים קרובות ניתן למצוא מספר אנטנות הממוקמות באותו המטוס. הדבר יוצר תופעה הנקראת "ערב דיבור", Crosstalk באנגלית, הפרעה באותות אשר זולגים מקו אחד למשנהו, דבר שעלול להפריע לתפקוד של כלי הטיס. במודל אשר יוצג בפירוט במאמר זה, נראה כיצד לבנות בתוכנת COMSOL Multiphysics 5.1 סימולציה של ההתערבות בין שתי אנטנות זהות - אחת משדרת והשניה מקבלת - במרכב של מטוס, במטרה לנתח את ההשפעה של תופעת ה- Crosstalk.
למאמר המלא...

המסגרת המחייבת של לימודי הנהלת חשבונות
בכל ארגון אנו יכולים למצוא מישהו שמתעסק עם החשבונות. אחרי הכול אי אפשר לנהל ולו עסק קטן אפילו אם לא יודעים כמה שילמנו לספקים לאורך השנה, מהו סכום המכירות של העסק, האם המאזן של החברה אכן מאוזן, וכיו'. לכן למנהל החשבונות יש חלק חשוב בכל ארגון.
למאמר המלא...

על התפקידים השונים של מד מוליכות?
למדי מוליכות ישנם תפקידים רבים ומגוונים ובין היתר: אבחון של שינויים במקורות מים מסוגים שונים. בקה על תהליכים של ייצור מים טהורים. בקרה על מיהול של כימיקליים במים. בקרה על כניסת שפכים בעת תהלים של טיפול בשפכים ותפקידים נוספים.
למאמר המלא...

אקוצ'ק- חיזוי קרינה
06/11/14 |  מאת: חיים | כימיה
חוק קרינה בלתי מייננת משנת 2006 מחייב כל בעלים של מתקן חשמל לקבל היתר מהמשרד להגנת הסביבה להקמת ולהפעלת מקור קרינה בתדר רשת החשמל. על מנת לקבל את ההיתר הזה, נדרש מבעלי המתקן למלא דוח הערכת רמת חשיפה לשדות מגנטיים וחשמליים וזאת על סמך חיזוי קרינה
למאמר המלא...

בגרות בכימיה - האם כדאי?
31/03/14 |  מאת: מיכאל רומנסקי | כימיה
לימודי כימיה מתחילים היום ברוב מוסדות לחינוך חובה בכיתות חטיבת הביניים. בשלב הראשוני כל התלמידים לומדים באותה הכיתה את הנושאים אשר שייכים לקטגוריית "מבוא". בהמשך, במידה והתלמיד מעוניין לגשת לבחינת בגרות בכימיה ברמה מקיפה, הוא יופנה לכיתת לימוד מוגברת ובמידה ולא, לימודי הכימיה הבסיסיים יסתיימו בעת עליה לתיכון. לבגרות בכימיה יוגשו רק תלמידים שבחרו את המקצוע המרתק הזה בתור אחד המקצועות המוגברים שלו. אז האם כדאי או לא ללמוד כימיה ברמה מוגברת ולגשת בסיום הלימודים לבחינת בגרות?
למאמר המלא...

שולטים במכשירים?
11/02/13 |  מאת: moosheyoni | ביולוגיה
מחפשים לקדם את עצמכם בחיים? מרגישים שזה הזמן הנכון? אולי הגיע הזמן? כפי שידוע לכולנו, היום ידוע לכולם כי לימודים לתואר הם המסלול היותר נחוץ לתעלתכם בעתיד. מי שלא מתאמץ נותר מאחור. אם ברצונכם להיות פסיכולוגים או פסיכיאטרים? דרככם לשם חייבת לעבור במוסד האקדמיה. אז למה לבזבז את זמנכם היקר?.
למאמר המלא...

תחנת סניקה – עוצרים בדרך לטיהור
05/11/12 |  מאת: שירה ט | מדעי הטבע - אחר
אם גם אתם שמעתם פעם על תחנת סניקה, ואף ראיתם תחנה כזו במו עיניכם, אך לא ידעתם מה עושים שם בדיוק, זה הזמן להתעדכן ולקרוא על אחד המתקנים החשובים במערכת הביוב. קצת על תחנת סניקה וחשיבותה בשורות הבאות.
למאמר המלא...

ג'ק3די, ג'ק 3 די - תוסף מזון לאנרגיה וכוח
חלק מהם: מתחריו, זאת בגלל שילוב מנצח של מספר רכיבים חשובים לאימון כוחני ולהלן תוסף הכוח לפני אימון הנמכר ביותר בעולם כיום ובזמן קצר מאוד דרס את כל

Schizandrol .1 מסייע בכוח פיזי ובכך לעלייה בכוח Schizadra -מופק מצמח ה Schizandrol קפאין(

גופנו ועל נפשנו. על באימון אנאירובי )הרמת המשקולות(. , הצמח מסוגל לגרום להשפעה ממריצה) Methylxanthines .2 הם מסוגלים .methylxanthine מסייע להגברת העירנות ושיפור באמצים האינטלקטואליים יחד עם תחושת "היי". ישנו יתרון למניעת תחושת העייפות ומעורר פוקוס בלתי רגיל באימון, הרכיב לעורר את מערכת העצבים המרכזית, ולגרות את שרירי השלד באופן ישיר. לקפאי
למאמר המלא...

טיסה לחוות נחשים בתאילנד
13/02/11 |  מאת: מישל ארנסט | ביולוגיה
הנחש הוא נחשב לאויב האדם משחר ימי אדם וחווה. אלא שהנחש הוא עוד חיה שמבלה את חייה בטבע,פרט לכמה נחשים שאנשים פרטיים, שמתייחסים אליהם כאל חיית מחמד והפכו אותם לאסירים בכלובי זכוכית
למאמר המלא...
1 2 עמוד הבא >
  
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI