דף הבית מאי

מאי

 מאמרים אחרונים של הכותב
חברה:
אתר אינטרנט:  
טלפון:
צור קשר עם הכותב: צור קשר
אודות הכותב:
מאמרים נוספים מאת מאי
 
בא לך נערת ליווי עד הבית?
15/04/15 | אירועים וחתונות
מלטפים ולופתים את שירותי ליווי התלוליות מחוממות החלקה של הלחיים התחת החשופים שלי בדיוק כמו שאני דבשת וסובבתי את הירכיים שלי. זה היה נערות ליווי מעדיפים את זה גופו היה התאמה האידיאלי לשלי של העבה שלו והטבעתי אותו בחם הלח מעמקי הפה שלי. לאט לאט התחלתי לעבוד הפה שלי קדימה ואחורה שירותי ליווי מוצץ כל היה פעם שאני נסוגותי לאחור, ותוך מנוצל שירותי ליווי בשתי נערות ליווי הידיים שלי ללבות.
למאמר המלא...

יעוץ בשירותי לייווי
30/03/15 | אימון זוגי
ופשוט מחליק בליווי, מקבל באורך שירותי ליווי המלא שלו בי. הוא לקח את זה לאט, בקצב שאיבה פנימה והחוצה ממני.הסתכלתי עליו ומנשק אותו, שירות ליווי כורך את רגליי סביב מותניו. משכתי זהה בעמוק יותר אליי בדיוק כמו שהוא האיץ מעט. התחלתי לנשק את צווארו כשהוא הלך, שנינו גונחים, ליווי בתל אביב גדלו מזיע. לך יותר קשה אני מוכן נאנק אליו והוא מהנהן בראשו.הוא החל לצלול לתוך שלי קשה יותר ומהר שירותי ליווי בת תל אביב גדול יותר מקודם ליווי.
למאמר המלא...

שירותי ליווי בשבילך
11/03/15 | מיתוג
לקדם את עצמו ולייצר עבורו כרטיס ביקור מכובד ואני גם מאמין שזה מתחיל בשירותי ליווי לקרות כבר עכשיו ובעוד ליווי כמה שנים לכל אחד יהיה אתר משלו ליווי עם מידע בעיקר מקצועי לגביו שישמש בשירותי ליווי כמאין כרטיס ביקור שירותי ליווי.
למאמר המלא...
    
שיווק באינטרנט על ידי WSI