דף הבית בועז יפת

בועז יפת

 מאמרים אחרונים של הכותב
חברה: מרכז שנג לרפואה סינית
אתר אינטרנט:  www.shengby.co.il
טלפון: 03-5252771
צור קשר עם הכותב: צור קשר
אודות הכותב:

בועז יפת - מנהל מרכז שנג לרפואה סינית                                           
מאבחן ומטפל ברפואה סינית, דיקור סיני, שיאצו, צמחי מרפא, תזונה, יועץ באסטרטגיה סינית, אסטרולוגיה סינית ואי צ'ינג.  
מפתח האבחון התלת מימדי - גישה חדשנית לאבחון העוצמות והחולשות של האדם המתבטאות בפן הפיזי המנטאלי והרגשי בשלבי החיים השונים.
מרצה במרכז שנג ובמכללות שונות לרפואה סינית .
מאמרים נוספים מאת בועז יפת
 
שנת השור - אסטרולוגיה ורפואה סינית
02/02/09 | מדעי הרוח - אחר
האסטרולוגים הסיניים כמו חבריהם המערביים מתבוננים מזה שנים רבות במצבי השמים השונים. האסטרולוגיה הסינית מציינת את מאפייני השמים והאדמה בנקודות זמן שונות: שנה, חודש, יום ושעה. כל נקודה על ציר הזמן חוזרת על עצמה במקצבים קבועים, הרי אנו, היצורים החיים, נעים במעגליות אינסופית - שבה התחלה וסוף אחד הם.

התרבות הסינית מיחסת חשיבות רבה ל-12 החיות. כל שעה,יום ,חודש ושנה משקפים את איכויות 12 החיות ( עכברוש, שור, נמר, ארנב, דרקון, נחש, סוס, עז, קוף, תרנגול, כלב וחזיר) וכל אחת מהחיות פועלת בתוכנו, כל חיה וצידת המאפיינים שלה, הכוללת: מצבים פיסיים, רגשיים, רוחניים , נפשיים ומנטאליים, כיוון במרחב וכ
למאמר המלא...

דיקור סיני במקום בוטוקס ?
24/12/08 | קוסמטיקה וטיפוח
פעם נוספת הוליווד היא זו שהפכה את שיודעים כבר מיליוני סינים זה אלפי שנים לטרנד החדש.
שחקני הקולנוע אשר נואשו מהפרוצדורה הפלסטית שגרמה לקיבוע והקפאת הבעות פניהם ובכך פגעה בכישורי המשחק שלהם, הפכו את הדיקור הקוסמטי לשיטת הטיפול המועדפת כמחדשת את ברק העור וגורמת לחיזוק והרפיית שרירי הפנים .

שיטת הטיפול: דיקור קוסמטי
את דרכו סלל הדיקור הקוסמטי לפני שנים רבות כנישה טיפולית של הרפואה הסינית להשגת בריאות ויופי. בעלי המעמד הגבוה בהיררכית הקיסרות הסינית השתמשו בדיקור הקוסמטי כטיפול לשימור חיוניות ויופי הנעורים.
למאמר המלא...
    
שיווק באינטרנט על ידי WSI