דף הבית ניצן גולדברג

ניצן גולדברג

 מאמרים אחרונים של הכותב
חברה: ניצן גולדברג- ניהול כספים והדרכה פיננסית
אתר אינטרנט:  www.nitzngoldberg.com
טלפון: 0544-207061
צור קשר עם הכותב: צור קשר
אודות הכותב:

הכותב - ניצן גולדברג-M.A מנכ"ל "ניצן גולדברג ניהול כספים והדרכה פיננסית", יועץ עצמאי בכיר לניהול כספים והדרכה פיננסית. מנהל בכיר בתחומי הכספים, הייעוץ וההדרכה הפיננסית מזה 25 שנה. בעבר סמנכ"ל לכספים בחברות בין-לאומיות והי-טק גדולות כגון, D&B וקבוצת גאלופ למחקר. רכז אקדמי ומרצה ראשי בקורסי "חשבים מנהלי כספים" ו"מנהלי גבייה עסקית". עוסק באימון אישי ניהולי פיננסי של מנהלים בכירים.


      כתובת דוא"ל:    [email protected]

    כתובת האתר :                      www.nitzangoldberg.com
מאמרים נוספים מאת ניצן גולדברג
 
קופות הגמל וקרנות ההשתלמות - התרסקות נוספת על חשבון החוסכים ערכת התגוננות לחוסך התמים המשלם מחירים בלתי נסבלים
25/09/11 | קופות גמל
עד אמצע שנות התשעים היו קופות הגמל וקרנות ההשתלמות כלי לחיסכון לאומי שנתפס - ובצדק - ככלי סולידי ומשלים לחיזוק סל החיסכון הפנסיוני. במסגרות יישום מסקנות "ועדת בכר", הפקירו את קופות הגמל, לספקולציות.
למאמר המלא...

אימון וליווי עסקי אישי - פתרון אסטרטגי לטווח ארוך
22/08/10 | אימון עיסקי
יותר מתמיד ,פונים אלי רבים מבין בעלי העסקים אשר חווים כעת, את התפרצות שיא המשבר הכלכלי העולמי והמקומי וכפועל יוצא את משבר הנזילות הבנקאית.

זהו הרי לא רק משבר בפן העסקי של הפירמה, אלא ובמיוחד גם "חבילה" אישית ומשפחתית אקוטית. לפתע, בנוסף לעסקים הנקלעים למערבולת, מסתבכים עימם גם בעלי העסק באופן אישי.
מה אם כך ניתן לעשות?
למאמר המלא...

השפעות הרפורמה הירוקה על שוק הרכב הצמוד 2011 - תדמיות שיווקיות של חיסכון או אחזקת רכב מתייקרת?
22/08/10 | ליסינג והשכרה
לא אחת אני נתקל, במסגרת סדנאות שוק הרכב- ליסינג שאני מקיים, בשאלה החוזרת ונשנית : "מהי הרפורמה הירוקה לרכב ומה השפעותיה על עלויות אחזקת הרכב"?
למעשה, משרד האוצר הכין תוכנית לספיגת מס חדשה, והפעם בשם המכובס של "הרפורמה הירוקה". הצליל נשמע נעים? תלוי מצדו של איזה כיס עמוק מתבוננים. מצדם של משרד האוצר וייבואני הרכב, ההצלחה נראית מובטחת. מכיוונם של הצרכנים - הן המוסדיים והן הפרטיים, המציאות היא של עליית מחירים!
למאמר המלא...

שוק הרכב הצמוד ושוק הליסינג 2010 בראי הרפורמה הירוקה ועל פי שווי השימוש הליניארי
20/12/09 | ליסינג והשכרה
בראשית שנת 2010, עומדים כללי המשחק לשוק הרכב הצמוד להשתנות שוב. במועד זה, ייכנסו לתוקף תקנות "שווי השימוש הליניארי", במסגרת "הרפורמה הירוקה" שאושרה בוועדת הכספים של הכנסת ביום 25/11/09.
למאמר המלא...
    
שיווק באינטרנט על ידי WSI