דף הבית עיצוב אירועים

מאמרים בנושא עיצוב אירועים

 מאמרים אחרונים בקטגוריה
 
מרכז כנסים במרכז
13/11/17 |  מאת: הגר | עיצוב אירועים
כמו בכל תחום בחיים גם בתחום של בחירת אולם או מרכז כנסים הוא אלמנט אשר בעזרתו האירוע יהיה מוצלח או ההפך ואז כבר לא יהיה רלוונטי מה היה באירוע עצמו. במקרה וברצונכם להעביר אירוע באולם כנים אך אתם מתלבטים איזה מרכז כנסים לבחור ובכללי איך לבחור את האולם האידיאלי, מאמר זה בשבילכם.
למאמר המלא...

מגנטים לאירועים מתנה בלתי נשכחת
14/04/15 |  מאת: dadon | עיצוב אירועים
אירועים גדולים ושמחים, אין כל יום! אז אם יש לכם אירוע משמח בדרך, תדאגו להשאיר מזכרת ממנו לכם ולאורחים שלכם.
למאמר המלא...

מתקני תצוגה לתערוכות
בתערוכות משתתפים בדרך כלל בתי עסק רבים. כל חברה מציגה את מוצריה ומשתדלת למשוך את עייני המבקרים אל הביתן שלה כדי לזכות בתשומת לב מרבית מצד המבקרים בתערוכה. איך להפוך את ביתן התצוגה שלכם בתערוכה לבולט ומיוחד – כזה שאיש לא יוכל לחלוף על פניו מבלי להתייחס למוצגיו?
למאמר המלא...

פרחים ליום הולדת
אחת המתנות המקסימות ביותר שאפשר לתת לאישה אהובה היא פרחים ליום הולדת. כמעט ואין אישה שלא תעריך את הפרחים אשר יגיעו אליה עם שליח או עם איש אהוב כמתנה ליום ההולדת שלה. הפרחים יכולים להגיע עד לפתח הדלת עם שליח נחמד וניתן לקחת אותם באיסוף עצמי. כמה טיפים קטנים שיכולים לסייע על מנת להפתיע עם פרחים כמו שצריך הם לתכנן את המתנה מספר ימים לפני יום ההולדת, להתאים את הפרחים לחוגגת וכמובן שכדאי לחשוב מי יביא את הפרחים כך שהמתנה תהיה הכי מיוחד והאם כדאי להוסיף למתנה עוד משהו.
למאמר המלא...

ארבעה כללים לעיצוב אירועים מוצלח
אם אתם עומדים בפני אירוע משפחתי רחב היקף (כמו חתונה למשל), מגיע לכם מזל טוב. אתם וודאי נרגשים, ומקווים כי האירוע יצא מוצלח ככל האפשר. השקעתם בו הרבה כסף, מחשבה ומאמץ, ואתם מקווים כי כל המוזמנים ייהנו. הנה לפניכם חמש דרכים שיסייעו לכם בהשגת עיצוב אירועים שכולם עוד דברו עליו.
למאמר המלא...

מתנות בהתאמה אישית
הקיץ הוא זמן קסום וחברת אידיאל מתנות בתאמה אישית מבינה את הצורך שלכם למשהו מיוחד. אבל מעבר לכך שכולם מסביב נשארים במתנות הפשוטות והשבלוניות מסביב ומשווקים את אותו הדבר רק באריזה אחרת סטודיו אידיאל עיצובים מביאה FEEL והרגשה של משהו חדש עם המתנות המיוחדות לקיץ לילדים הרכים בשנים וגם לא שוכחת את הגננות שעמלות כול הקיץ על חינוך הילדים.
למאמר המלא...

סטנדים לתערוכה
06/05/13 |  מאת: רחלי | עיצוב אירועים
השתתפות בתערוכה על מנת לשווק את בית העסק שלכם או את המוצר או המוצרים שאתם מייצרים היא כבר יוזמה חשובה בפני עצמה בתהליך השיווק
למאמר המלא...

הקמת תערוכה
06/05/13 |  מאת: רחלי | עיצוב אירועים
הקמת תערוכה היא לא עניין קל כלל וכלל. מדובר באירוע לוגיסטי חשוב המערב אנשים רבים – תלוי בגודל התערוכה,
למאמר המלא...

אטרקציות לבר מצווה שלא ראיתם
הנוער של היום יודע יותר מהדור הקודם מה הוא רוצה לעצמו, בין אם מדובר בלבוש, גאדג'טים, בילויים וכדומה.
למאמר המלא...

רעיונות לאטרקציות בר מצווה
זו לא יכולה להיות חגיגת בר מצווה ללא קצת אקשן... דמיינו לעצמכם את חתן בר המצווה, המשפחה והחברים, כולם לבושים בחליפות ונלחצים באקדחי לייזר. למעשה, מדובר בפעילות שמזכירה את משחקי הפיינטבול, רק באופן ממוחשב.
למאמר המלא...
1 2 3 עמוד הבא >
 
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI