דף הבית מעו"ף

מאמרים בנושא מעו"ף

 מאמרים אחרונים בקטגוריה
 
מסחר באופציות דרך האינטרנט - חסרונות ויתרונות:
19/02/12 |  מאת: דנקו | מעו"ף
בעידן המודרני קל יותר, נגיש יותר ופשוט יותר לסחור בניירות ערך בכלל ובאופציות בפרט. בלעדיי הרשת הגדולה בעולם, לא היינו יכולים לקבל אפשרות נוחה זו ובעקבות כך היא הייתה נחסמת בפני סוחרים רבים. אין ספק כי האפשרות להשתמש במכשיר כה מתקדם וחשוב, שלעיתים קרובות עוזר לרבים לגדר את השקעותינו ולהרכיב את תיק ההשקעות האישי בצורה הטובה ביותר וכן גם לשמור על רמת סיכון רצויה וקבועה מסייע לשמור על מסחר גלובלי תקין.
למאמר המלא...

סקירת מעו"ף 17.9.2011 - לימודי שוק ההון
17/09/11 |  מאת: Best Trader | מעו"ף
בגרפים שיצורפו בהמשך הסקירה יהיה הסבר על מה שקרה והערכה להמשך. ניתן לראות שכל המהלכים נראו בגרפים טרם התרחשותם וכל השאר היו רק הסיבות למהלך אבל אותנו מעניינת התוצאה ולא הסיבה.
למאמר המלא...

מסחר אוטומטי בבורסה באמעצות תוכנת ה FMR
מעתה ניתן לשדרג את תוכנת ה FMR הוותיקה והפופולרית בקרב המשקעים בבורסה הישראלית.Go4iTRader הינה תוכנה אשר מתווספת לתוכנת ה FMR שלך ומאפשרת לך לסחור בבורסה באמעצות פקודות מסחר מתקדמות
למאמר המלא...

להרוויח ממסחר באופציות
מכיוון שהצלחת מסחר באופציות תלויה ביכולת הסוחר לזהות את כיווני השוק או לבצע מהלכים התואמים את מגמת השוק - ניתן לגזור מספר פרמטרים להצלחת סוחרי האופציות.
למאמר המלא...

מסחר באופציות מעו"ף
שוק מסחר באופציות מעו"ף נתון לתנודתיות רבה, באמצעות מסחר באופציות מעו"ף המתקיים על בסיס יומי, הרי שניתן לנצל את התנודתיות, להגיב במהירות לשינויים, ולהפיק מהם רווחים מבלי להישאר בפוזיציה ליום שלמחרת.
למאמר המלא...
 
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI