דף הבית קרנות נאמנות

מאמרים בנושא קרנות נאמנות

 מאמרים אחרונים בקטגוריה
 
מהן קרנות נאמנות ?
31/12/12 |  מאת: Michal Cohen | קרנות נאמנות
קרן נאמנות היא אחד המוצרים המובילים שמציעים בתי השקעות ללקוחותיהם, הרעיון העומד בבסיסה הוא שבמקום שכל אדם ירכוש בנפרד מניות של חברות הנסחרות בבורסה , אוספת הקרן את כספיהם של המשקיעים ובוחרת אילו מניות או מכשירים פיננסים אחרים כמו מט"ח או אג"ח לקנות ומתי למכור אותם על מנת שלמשקיעים תהיה תשואה מקסימאלית. הרעיון או המצאת קרן הנאמנות החלה ב-1868 באנגליה כך שמדובר במכשיר פיננסי ותיק שכבר הוכיח את יעילותו.
למאמר המלא...

קרנות נאמנות
בימים בהם אנשים מבקשים צדק חברתי ומחפשים יציבות כלכלית, ישנה העדפה גורסת להשקעה של קרנות הנאמנות דרך בתי ההשקעות המתמחים בתחום. בתי ההשקעות הגדולים מחזיקים מאגרי מידע רחבי היקף שמאפשרים להם לקבל אינדיקציה נרחבת על אופן ההשקעה הכדאי והבטוח ביותר.
למאמר המלא...

קרן נאמנות, במה מדובר וכיצד לבחור נכונה
כיום באפשרותכם לבחור בין מגוון אפיקי השקעה פנסיונים, קופות גמל, קרנות פנסיה, ביטוח מנהלים, קרנות השתלמות וכמובן קרנות נאמנות. קרן נאמנות למשל נחשבת כאפיק השקעה די פשוט ומובן שבו מספר אנשים מתקבצים יחדיו במטרה להשקיע את הונם המשותף ולצבור תשואה.
למאמר המלא...

מהן קרנות נאמנות?
האם יצא לכם לא פעם לפתוח את עיתון הכלכלה היומי ולהרגיש כי אתם קוראים סינית או יפנית? אל דאגה אתם לא לבד. ואם ברצונכם להתמקד לפחות בפן אחד של שוק אדיר זה מומלץ כי תבינו את המשמעות של קרנות נאמנות. קרנות נאמנות הינן פשוט אפיק השקעה בשוק ההון. חבורה של אנשים שמתאגדים יחדיו כצוות אחד ופועלים יחדיו. קרנות הנאמנות משקיעות את כספי החברים במגוון אפיקי השקעה שונים, במניות, אגרות חוב ממשלתיות, אגרות חוב כלליות וכו', ובהתאם צוברות הקרנות תשואה ורווחים.
למאמר המלא...

מכשירים פיננסיים -קרנות נאמנות
כולנו מושקעים, בדרך זו אחרת, בשוק ההון. גם מי שסבור שחשבון העובר ושב שלו, או הפיקדון קצר המועד שהוא מחזיק בבנק, אינו כסף שמושקע על ידי הבנק בשוק ההשקעות הגלובאלי, אינו מבין דבר וחצי דבר בכלכלת שוק.
למאמר המלא...

קרו נאמנות – למה זה טוב?
קרן נאמנות היא איחוד של כמה גורמים (חברות או אנשים פרטיים) המתאגדים יחדיו כדי לממש מדיניות השקעות משותפת במטרה לייצור רווחים. כל גורם החבר בקרן יקצה לטובתה משאבים ונכסים וההכנסות יתחלקו בין כולם. ניהול של קרן נאמנות יהיה משותף ומנוסח בהסכם, מדיניות השקעות תהיה קבועה וגלויה והיא יכולה להשתנות מפעם לפעם.
למאמר המלא...
 
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI