דף הבית מאמרים אחרונים

מאמרים אחרונים

 מאמרים אחרונים בקטגוריה
 
EB5 Capital חוגגת גזירת סרט ב-Rivergate (JF28)
חברי צוות EB5 Capital, יחד למפתחים IDI Group Companies ו-PTM Partners בחגיגת טקס גזירת הסרט של Rivergate, הידוע גם בשם Viridium, פרויקט JF28 של EB5 Capital הממוקם בוודברידג', וירג'יניה. אירוע זה מהווה ציון דרך חשוב לפרויקט, השלב השני בבניה של קהילת דירות יוקרה הכוללת 720 יחידות להשכרה על פני 13.5 דונם.
למאמר המלא...

מרכז הריצוף של דנטה גנומיקה בדובאי קיבל הסמכת מעבדה רפואית ISO 15189 כדי להביא ריצוף גנום שלם קליני למיליארד המטופלים הבאים
Dante Genomics, מובילה עולמית בתחום הגנומיקה והרפואה המדויקת, הודיעה כי המעבדה שלה בדובאי, המשמשת כמרכז עולמי לחצי הכדור המזרחי, קיבלה הסמכת מעבדה רפואית ISO 15189 כדי להביא ריצוף גנום שלם קליני לבתי חולים ורופאים במזרח התיכון, אסיה ואפריקה.
למאמר המלא...

Legitify, כלי אבטחת הקוד הפתוח של Legit Security, מוסיף תמיכה עבור GitLab ו-GitHub Enterprise Server
Legit Security , חברת אבטחת סייבר עם פלטפורמה ארגונית המגנה על שרשרת אספקת התוכנה של ארגונים מפני התקפה ומבטיחה אספקת יישומים מאובטחת, הודיעה היום כי התמיכה של Legitify, כלי האבטחה בקוד פתוח שהיא מחזיקה בנוסף לפלטפורמת התוכנה כשירות הארגונית שלה, הורחבה כך שהיא כוללת עתה את GitHub Enterprise Server ו-GitLab.
למאמר המלא...

פיתוח מוצר פטנט
26/01/23 |  מאת: [email protected] | פטנטים
יזמים רבים פונים לחברות רבות בתעשיה על מנת לפתח פטנט או רעיון ייחודי שעלה בראשם. יוזמה זו היא מבורכת ובזכותה העולם ובהתאם אנחנו הממציאים הגענו לאיפה שאנחנו היום.
למאמר המלא...

Evigence הבטיחה מימון של 18 מיליון דולר באמצעות סדרה B להרחבת המסחור של מערכת ניהול הטריות
Evigence, חברת טכנולוגיית ריטייל ומזון המספקת לראשונה נתוני טריות לאופטימיזציה של מוצרי המזון, הודיעה על סגירת מימון של 18 מיליון דולר באמצעות גיוס סבב B.
למאמר המלא...

Evigence הבטיחה מימון של 18 מיליון דולר באמצעות סדרה B להרחבת המסחור של מערכת ניהול הטריות
Evigence, חברת טכנולוגיית ריטייל ומזון המספקת לראשונה נתוני טריות לאופטימיזציה של מוצרי המזון, הודיעה על סגירת מימון של 18 מיליון דולר באמצעות גיוס סבב B.
למאמר המלא...

קבוצת ניקיסו אנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים מכריזה על מתקן מכירות ושירות חדש בקטאר
Nikkiso אנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים גאה להכריז על הרחבה נוספת של יכולות המכירות והשירות שלהם לשוק במזרח התיכון. Nikkiso Clean Energy & Industrial Gases Middle East QFZ LLC תמוקם בפארק החדשנות העסקית בראס בופונטס, קטאר
למאמר המלא...

תרו מוסרת תוצאות ל-31 בדצמבר 2022
תרו תעשיות פרמצבטיקה בע"מ (NYSE:TARO) פרסמה היום תוצאות כספיות לא מבוקרות ברבעון ובתשעת החודשים שהסתיימו ביום 31 בדצמבר 2022.
למאמר המלא...

דאק קריק טכנולוגיות זכתה להכרה בזכות המחויבות יוצאת דופן שלה לגיוון, הגינות והכלה על ידי Insurance Business America
חברת האינשורטק נבחרה כזוכה בפרס 5 כוכבים לגיוון, הגינות והכלה לשנת 2023
למאמר המלא...

מרי קיי מציגה ממצאים חדשים על היתרונות של תמצית עלים בוטניים בכנס השנתי של האגודה האמריקנית לתזונה
Mary Kay Inc, מובילה עולמית בחדשנות בתחום טיפוח העור ומדעי התזונה, חקרה לאחרונה את היתרונות של חליטת עלים בוטניים כאשר היא כלולה במשקאות תזונתיים המכילים חלבון, שומן וסיבים.
למאמר המלא...

אנדרסן גלובל מחזקת את טביעת הרגל האוסטרלית
אנדרסן גלובל מחזקת את הפלטפורמה האוסטרלית שלה באמצעות הסכם שיתוף פעולה עם חברת השירותים המקצועיים BoardRoom, ומוסיפה שלושה מיקומים בסידני, מלבורן ובריסבן.
למאמר המלא...

דו"ח המגמות בתעשייה לשנת 2023 של הפתרונות הארגוניים של Cellebrite
דו"ח המגמות בתעשייה לשנת 2023 של הפתרונות הארגוניים של Cellebrite מצא כי 70% מהמקצוענים בתחום חשיפת המסמכים המשפטית האלקטרונית מציינים שהגישה לנתונים מחוץ לאתר מהווה בעיה משמעותית באיסוף מנקודות קצה
למאמר המלא...

Tech Mahindra זכתה להכרה כארגון הצומח ביותר בעולם ב'דירוג ערך המותג' של Brand Finance
*שיפרה את דירוג המותג שלה בארבעה מיקומים השנה כשהגיע למקום ה-11, זינוק גדול יותר בדירוג מכל מותג אחר ברשימת 25 המובילים בעולם
למאמר המלא...

Mori Building יפתחו את מגדל תחנת טורנומון הילס בסתיו הקרוב
מגדל חדש ישפר מאוד את גבעות טורנומון, צומת תחבורה המחבר בין העולם למרכז טוקיו והתפתחותו כמרכז בינלאומי חדש ומרכז עסקים גלובלי
למאמר המלא...

רוסאריו אוצ'ואה מונתה למנכ"לית Nikkiso ACD עבור קבוצת ניקיסו אנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים
קבוצת האנרגיה הנקייה והגזים התעשייתיים של Nikkiso Cryogenic Industries (הקבוצה), חברת-בת של חברת ניקיסו ושות', בע"מ (יפן) שמחה להודיע כי רוסאריו אוצ'ואה (Rosario Ochoa) הצטרפה לקבוצה כמנהלת הכללית של Nikkiso ACD, החל מיום 16 בינואר 2023.
למאמר המלא...

Hillstone Networks שחררה את StoneOS 5.5R10 ומחזקת עוד יותר את עמדת האבטחה הכללית של הלקוחות
המהדורה החדשה מספקת חידושים מונעי בינה מלאכותית וניהול רשתות אפס אמון מרכזי, והיא מסייעת ללקוחות לשלוט במורכבות התפעולית ובמתקפות סייבר מתקדמות
למאמר המלא...

ואסים אל-ח'טיב מצטרף ללזארד כמנכ"ל בנקאות ההשקעות במזרח התיכון ובצפון אפריקה
חברתLazard Ltd (NYSE: LAZ) הודיעה היום על מינויו של ואסים אל-ח'טיב למנכ"ל עסקי הייעוץ הפיננסי של החברה במזרח התיכון ובצפון אפריקה (MENA), ולמנכ"ל Lazard ערב הסעודית, בכפוף לאישור רגולטורי. ואסים אל-ח'טיב ימוקם במשרדי ריאד, שישמשו כמרכז הבנקאות להשקעות האזורי ב- MENA של Lazard.
למאמר המלא...

סוכנות אכיפת החוק המובילה בסינגפור מעניקה לסלברייט הסכם בסך 14 מיליון דולר לפתרון החילוץ המתקדם של Cellebrite
Cellebrite (נאסד"ק: CLBT), מובילה עולמית בפתרונות מודיעין דיגיטלי (DI) למגזר הציבורי והפרטי, הודיעה היום על הסכם לחמש שנים עם סוכנות משטרה לאומית בסינגפור, שתשתמש בפתרון האיסוף והסקירה של Cellebrite, Premium, כדי לסייע בזירוז חוקי של איסוף ראיות דיגיטליות.
למאמר המלא...

דו"ח מחקר איומים מ-Threat Labs Netskope: מספר יישומי ענן הנגועים בתוכנות זדוניות הוכפל כמעט פי שלושה בשנת 2022
דו"ח מחקר איומים מ-Threat Labs Netskope: מספר יישומי ענן הנגועים בתוכנות זדוניות הוכפל כמעט פי שלושה בשנת 2022 • 401 אפליקציות ענן נמצאו כנגועות בתוכנות זדוניות • Microsoft OneDrive סיפקה 30% מכל ההורדות של תוכנות זדוניות בענן
למאמר המלא...

Legit Security חשפה את MarkdownTime, פגיעות בשירותי Markdown המשפיעה על GitHub, GitLab ושירותים רבים אחרים
Legit Security , חברת אבטחת סייבר עם פלטפורמה ארגונית המגנה על שרשרת אספקת התוכנה של ארגונים מפני התקפה ומבטיחה אספקת יישומים מאובטחת, הודיעה היום כי גילתה פגיעות מסוג מניעת שירות (DoS) שקל לנצל בספריות Markdown המשמשות את GitHub, GitLab ואינספור יישומים אחרים המשתמשים בשירות ה-Markdown הפופולרי Commonmarker.
למאמר המלא...

הייאט מחזקת את מעמדה כמובילה בתחום היוקרה, סגנון החיים והפנאי ב-2023 ומעבר עם Record Global Pipeline
Hyatt Hotels Corporation - תאגיד מלונות הייאט (NYSE: H) שיתף כי Hyatt ממוקמת להמשך תהליך הצמיחה המשנה שלה ב-2023 ומעבר עם שיא של כ-117,000 חדרים מוכנים לשימוש ברחבי העולם, נכון לסוף 2022.
למאמר המלא...

בניין האמפייר סטייט מוציא לדרך את חגיגות ראש השנה הירחית 2023
'הבניין המפורסם ביותר בעולם' חוגג את שנת הארנב עם טקס הדלקת מגדלים, הופעה מוזיקלית, דוכני פופ-אפ לאוכל ותצוגות חגיגיות במצפה ובחלונות לשדרה החמישית
למאמר המלא...

קבוצת הנמל של טיאנג'ין וואווי מכריזות על העמקת שיתוף הפעולה לבניית תאום דיגיטלי של הנמל
קבוצת הנמל של טיאנג'ין (Tianjin Port Group) ו-וואווי (Huawei) הודיעו השבוע ששתי החברות יעמיקו את שיתוף הפעולה כדי לבנות תאום דיגיטלי של הנמל, מה שיהפוך אותו לממוכן וחכם יותר. יאנג ג'ימין, סגן נשיא של קבוצת הנמל של טיאנג'ין, הסביר כי תוכנית זו מורכבת משלושה חלקים: בניית מסופים ממוכנים חדשים, שדרוג מסופים מסורתיים והמרה דיגיטלית מקיפה.
למאמר המלא...

Invest Cyprus מברכת על החלטת Wrike לפתוח משרד חדש בקפריסין
חברת ניהול העבודה השיתופית המובילה מבצעת הצבעת אמון במרכז הטכנולוגי המתפתח באירופה
למאמר המלא...

דו"ח על נוהלי משילות בת קיימא של 30 הבנקים הגלובליים מציע ממצאים מעניינים משמעותיים ביותר
Morrow Sodali ו-Nestor Advisors - חברת בת של Morrow Sodali, שמחים להכריז על פרסום Governance of sustainability in the largest global banks: A study of the top 30 European and North American banks.
למאמר המלא...

תרו תפרסם את תוצאות הרבעון השלישי ב-24 בינואר 2023
תרו תעשיות פרמצבטיקה בע"מ (NYSE:TARO) הודיעה היום שבכוונתה לפרסם את התוצאות הכספיות שלה לרבעון השלישי שהסתיים ביום ב-31 בדצמבר 2022 אחרי סגירת השוק ביום שלישי, ה-24 בינואר 2023.
למאמר המלא...

אינטר מילאן הוכתרה בסופר קאפ האיטלקי לאחר ניצחון 3-0 על היריבה המושבעת מילאן
לעיני קהל של למעלה מ-50,000 צופים באצטדיון הבינלאומי המלך פהד, הביסה מחזיקת הגביע האיטלקי "אינטר מילאנו" את האלופה המכהנת, מילאן, 3-0 והעפילה לגמר הראווה השלישי שישוחק בממלכה.
למאמר המלא...

סימון אינזאגי: "תודה לך ערב הסעודית על אירוח משחק הסופר קאפ האיטלקי"
סטפנו פיולי: "אנחנו חייבים לעבוד טוב יותר כדי להעלות את הרף" במהלך מסיבת עיתונאים לאחר הסופר קאפ האיטלקי
למאמר המלא...

Seraphic מקדמת את צוות הניהול שלה עם הוספת כריסטוף באומגרטנר למנהל הכנסות ראשי
שכירת שירותיו של מנהלי בכיר חדש תומכת בפיתוח העסקי הגלובלי של החברה ומעודדת את השאיפה הארגונית להציג חידושים משני משחק לשוק אבטחת נקודות הקצה
למאמר המלא...

שווי יהלומים – לא קונים בלי לבדוק
על מנת להעריך שווי יהלומים אנו זקוקים לביצוע של כמה שלבים. אך בטרם נתחיל בתהליך, מומלץ ונכון יהיה לבדוק שהיהלום שבידינו איננו מזויף.
למאמר המלא...
1 2 3 4 5 עמוד הבא >
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI