דף הבית אימון אישי אימון זוגי ייעוץ זוגי משפרים את חיי הזוגיות שלכם
ייעוץ זוגי משפרים את חיי הזוגיות שלכם
שגיב 22/11/10 |  צפיות: 2601

פעמים רבות אני נפגשת עם זוגות שרק לפני שנתיים היו לזוג המושלם וקנאת כל חבריהם. (קנאה חיובית כמובן לצד פרגון). כיום הם נמצאים במערבולת רגשות שלא נגמרת, הזוגיות שלהם עשירה בריבים ותסכולים והכי גרוע הם כבר לא מצליחים ליישב את הדברים בעזרת דיבורים, וויתורים ובליבם שוכן כעס ומצד שני בלבול.

מערכת יחסים היא דבר מורכב ואין כלל אחד אותו אפשר להכיל על כל המערכות יחסים וודאי שלא אלו אשר קיימות כבר שנים רבות ולהן היסטוריה בין זוגית, חוויות, עליות ומורדות. אני עוסקת במתן שירותי ייעוץ זוגי לזוגות וגם לבודדים במקרים בהם בן הזוג לא רוצה להגיע אל ייעוץ זוגי כדי להחזיר את הקסם אל הזוגיות במקרה האידיאלי ולפתוח ערוץ תקשורת כדי להתקדם ממנו במקרה ואין ברירה.

טיפול זוגי נתפס אצל רבים כצעד אחרון לפני גירושין אך אין הדבר נכון. עצם העובדה שזוג בוחר לגשת אל ייעוץ זוגי מלמדת רבות על ערכי המשפחה שלהם ועל העובדה כי חשוב לשמור על הקשר בו כנראה יש להם עדיין רגש כלפי הצד השני בין אם זאת אהבה נטו או רצון להחזיר את האהבה.

בכל אינטראקציה מתמשכת בין זוג אנשים ולא משנה אם הם זוג או חברים יש תמיד עליות ומורדות, נקודות של אי הסכמה ושעמום אחד מהשני. אנו יצורים מורכבים שרוצים ריגוש עד שיש לנו אותו ומחפשים את הרוגע כשיש לנו אפילו קצת יותר מידי ריגוש.

כל אדם ואופיו לפעמים צריך הערכה ולפעמים ידרוך על נותן ההערכה ובמשחק הבלתי נגמר של התקשרות עם אדם אחר צריך לזכור את הכלל הקבוע שהוא שהמצב רוח של היום והדרמה של הלילה עשויים להראות לנו טיפשיים וחסרי משקל בעוד מספר ימים.

כאשר ניגשים לטיפול זוגי אנו מתמקדים בבעיה, בגורם לבעיה ואיך לפתור אותה. יוצרים דרך הרגש והסערה הפנימית דרך ברורה לשמוע את הצד השני וגם מתרגלים צורה בריאה של התייחסות לצד השני מתוך מקום של הבנה.

מערכת יחסים משפיעה על ההוויה של כל אחד מאיתנו ומשחקת תפקיד עיקרי! ברמת האושר שלנו ואפילו ברמת הבריאות ואריכות ימים שלנו ולכן זה חשוב לנהל מערכת יחסים בריאה.

אם אתם חשים שטיפול זוגי עשוי לעזור לנישואים או למערכת יחסים שלכם אני ממליצה בחום שלא לחשוש מלנסות. בכל מקרה תרוויחו את עצמכם בחזרה כשתדברו על מה שמפריע לכם וישמעו אתכם.

המון אהבה.
מטפלת זוגית


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 שגיב

שגיב SEO ~ קידום אתרים, פרסום בגוגל, בניית אתרים שמנועי חיפוש אוהבים ועוד! 


מאמרים נוספים מאת שגיב
 
מילוי לשיער דליל – מתאים גם לגברים וגם לנשים
התקרחות היא תופעה נפוצה ביותר אצל גברים, אך לעיתים היא מתרחשת גם אצל נשים. מדובר בתופעה אשר גורמת אי נוחות ואנשים רבים מחפשים פתרון עבורה. מדי פעם אנו שומעים על קמפיין להצמחת שיער, מניעת התקרחות וכדומה. העובדה היא שלא ניתן להלחם בהתקרחות, אך בהחלט ניתן לשפר את מראה השיער באמצעים שונים.

מאלף כלבים מקצועי - חברו של הכלב
09/04/12 | חיות מחמד
כלבים הם חיה מדהימה. הם יודעים להעניק הרבה אהבה וחיבה. כאשר אנחנו מאמצים כלב למשפחה שלנו אנחנו מכניסים רבה שמחה ואור לבית. לפעמים לכלב קשה להסתגל לחיים בתוך הבית והוא משתולל ועושה לנו הרבה בעיות. במקרים שבהם הכלב שלנו מתפרע חשוב שנזכור שהוא צריך מסגרת וסמכות. כאשר קשה לנו להעניק לכלב שלנו את הסמכות הנדרשת מומלץ שנפנה למאלף כלבים.

חברת סיעוד- הבחירה הנכונה עבורכם
אנשים רבים נמצאים במצב בו מישהו מיקיריהם נזקק לטיפול סיעודי. לרוב מדובר בהורים קשישים, אשר תפקודיהם מוגבלים, ובשל כך מתגייסים בני המשפחה לעזרת היקרים להם...

איך לשפר את חיי האהבה שלכם בקלות?
איך להחזיר עטרה ליושנה? איך לחזור להיות אותו הזוג שהיינו פעם? במאמר זה תגלו!

הובלת דירות בתל אביב
11/07/11 | מעבר דירה
רגע אחרי שאני מבין שאני עומד לעבור דירה יוצאת לי באופן אוטומטי אנחה של איזה עצבים... ממש אין לי כוח לעבור דירה ובכול זאת, ממש לא מזמן (3 חודשים) עברתי דירה אל דירה שממש פנטזתי עליה בלב תל אביב ברחוב הפופולארי רוטשילד!

טבעות אירוסין, תכשיטי יוקרה - ואתם!
24/03/11 | נישואין
במאמר זה נדבר על מגוון של נושאים - טבעות אירוסין, תכשיטי יוקרה ועוד

קידום אתרים אורגני מול פרסום ממומן
בעידן המודרני בו קידום אתרי אורגני הוא מילה מורכבת אשר משמעותה יותר ממרדף אחר מילות מפתח והיא הפכה למעשה לפרסום אתרים מודרני באינטרנט ואל מול התחרות הגוברת וגם נוכח העובדה שלא כולם יכולים לככב במילת הפתח הרצויה בעמוד הראשון קיימות שיטות פרסום נוספות

הובלת עסקים
גם בתי עסק זקוקים להובלות, באינטרנט אפשר למצוא חברת הובלות המתמחית בתחום ההובלות העסקיות על ידי הקלקת המילים "הובלת עסקים", שם תמצאו מגוון אתרים העוסקים בתחומי ההובלות של בתי עסק.

טבעות אירוסין- מעגל ההצלחה
אוקיי, החלטת להתחתן, מה נגיד ומה נדבר? מזל טוב! עכשיו רק נותר לבחור את טבער האירוסין וטבעת הנישואין המושלמות. קרא, תחכים ובחר בחוכמה!

ייעוץ זוגי משפרים את חיי הזוגיות שלכם
ייעוץ זוגי יכול לשפר את חיי הזוגיות שלכם ולקחת אותם בחזרה לימים עברו... במאמר זה נשוחח מעט על הנושא
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI