דף הבית בית משפחה וזוגיות חיות מחמד מאלף כלבים מקצועי - חברו של הכלב
מאלף כלבים מקצועי - חברו של הכלב
שגיב 09/04/12 |  צפיות: 2800

כלבים הם חיה מדהימה. הם יודעים להעניקהרבה אהבה וחיבה. כאשר אנחנו מאמצים כלב למשפחה שלנו אנחנו מכניסים רבהשמחה ואור לבית. לפעמים לכלב קשה להסתגל לחיים בתוך הבית והוא משתולל ועושהלנו הרבה בעיות. במקרים שבהם הכלב שלנו מתפרע חשוב שנזכור שהוא צריך מסגרתוסמכות. כאשר קשה לנו להעניק לכלב שלנו את הסמכות הנדרשת מומלץ שנפנהלמאלף כלבים.

מאלף כלבים מקצועי יכוללהיות החבר הכי טוב של הכלב שלנו. מאלף הכלבים מכיר את הפסיכולוגיה של הכלבוהוא יודע מהם הצרכים שלו ואיך לענות עליהם. המאלף יוכל לעזור לנו ולכלבשלנו להסתדר יותר טוב ולחיות ביחד בהרמוניה. חשוב שנקפיד לשמור על ההנחיותשל המאלף בנוגע לגידול של הכלב שלנו.

אם לא נקשיב למאלף אז הכלב שלנו:
  • לא יהיה מאולף!
  • יהיה מבולבל מהמסרים הכפולים שלנו ושל מאלף!
  • ידרדר בהתנהגות שלו!
  • ייכנס לדיכאון!
  • לא יבין מה אנחנו רוצים ממנו!

חשוב להקשיב למאלף כלבים כי כאשר אנחנו והמאלף מתואמים בנוגע לכלב הכלב שלנו יותר מאושר, יותר מזה- כיום ישנם שיטות שונות, אפילו שיטות סירוס כלבים המביאות את הכלב למצב טוב מאוד!

חינוך גורים – החשיבות של המאלף

המאלף חשוב במיוחד בחינוך של גורים צעירים. חינוך גורים הואשלב קריטי בקשר שלנו עם הכלב כי הוא יקבע איזה קשר יהיה לנו עם הכלב שלנו.חינוך גורים כולל אילוף של הגור לא לעשות את הצרכים בבית אלא רק בטיול וגםאילוף של הכלב לא לנשוך וללעוס חפצים שונים בבית. כאשר אנחנו נכשליםבאילוף של הכלב בהיותו גור יהיה לנו קשה מאוד לשנות את ההתנהגות שלו שהואיגדל ויהיה כלב בוגר. המאלף חשוב במיוחד בתהליך של אילוף וחינוך הגור שלנוכי הוא ייתן לו ולנו את הבסיס לקשר מוצלח שבו הכלב יעשה מה שנגיד לו.

אילוף בסיסי

אילוף כלבים למשמעת בסיסית כולל אילוף של הכלב לשבת לפי פקודהוגם אילוף שלו לתת לנו יד. המטרה  העיקרית של אילוף בסיסי היא לגרום לכךשכל מה שנגיד לכלב שלנו לעשות הוא יעשה, כלומר שהכלב יהיה נתון לסמכותשלנו. כאשר הכלב מקשיב לנו אנחנו יכולים להרגיש בטוח יותר לחיות לצדו.אנחנו יכולים להיות בטוחים כמעט לגמרי שהוא לא יתקוף כלבים אחרים או אנשיםושהוא לא יברח לנו.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 שגיב

שגיב SEO ~ קידום אתרים, פרסום בגוגל, בניית אתרים שמנועי חיפוש אוהבים ועוד! 


מאמרים נוספים מאת שגיב
 
מילוי לשיער דליל – מתאים גם לגברים וגם לנשים
התקרחות היא תופעה נפוצה ביותר אצל גברים, אך לעיתים היא מתרחשת גם אצל נשים. מדובר בתופעה אשר גורמת אי נוחות ואנשים רבים מחפשים פתרון עבורה. מדי פעם אנו שומעים על קמפיין להצמחת שיער, מניעת התקרחות וכדומה. העובדה היא שלא ניתן להלחם בהתקרחות, אך בהחלט ניתן לשפר את מראה השיער באמצעים שונים.

מאלף כלבים מקצועי - חברו של הכלב
09/04/12 | חיות מחמד
כלבים הם חיה מדהימה. הם יודעים להעניק הרבה אהבה וחיבה. כאשר אנחנו מאמצים כלב למשפחה שלנו אנחנו מכניסים רבה שמחה ואור לבית. לפעמים לכלב קשה להסתגל לחיים בתוך הבית והוא משתולל ועושה לנו הרבה בעיות. במקרים שבהם הכלב שלנו מתפרע חשוב שנזכור שהוא צריך מסגרת וסמכות. כאשר קשה לנו להעניק לכלב שלנו את הסמכות הנדרשת מומלץ שנפנה למאלף כלבים.

חברת סיעוד- הבחירה הנכונה עבורכם
אנשים רבים נמצאים במצב בו מישהו מיקיריהם נזקק לטיפול סיעודי. לרוב מדובר בהורים קשישים, אשר תפקודיהם מוגבלים, ובשל כך מתגייסים בני המשפחה לעזרת היקרים להם...

איך לשפר את חיי האהבה שלכם בקלות?
איך להחזיר עטרה ליושנה? איך לחזור להיות אותו הזוג שהיינו פעם? במאמר זה תגלו!

הובלת דירות בתל אביב
11/07/11 | מעבר דירה
רגע אחרי שאני מבין שאני עומד לעבור דירה יוצאת לי באופן אוטומטי אנחה של איזה עצבים... ממש אין לי כוח לעבור דירה ובכול זאת, ממש לא מזמן (3 חודשים) עברתי דירה אל דירה שממש פנטזתי עליה בלב תל אביב ברחוב הפופולארי רוטשילד!

טבעות אירוסין, תכשיטי יוקרה - ואתם!
24/03/11 | נישואין
במאמר זה נדבר על מגוון של נושאים - טבעות אירוסין, תכשיטי יוקרה ועוד

קידום אתרים אורגני מול פרסום ממומן
בעידן המודרני בו קידום אתרי אורגני הוא מילה מורכבת אשר משמעותה יותר ממרדף אחר מילות מפתח והיא הפכה למעשה לפרסום אתרים מודרני באינטרנט ואל מול התחרות הגוברת וגם נוכח העובדה שלא כולם יכולים לככב במילת הפתח הרצויה בעמוד הראשון קיימות שיטות פרסום נוספות

הובלת עסקים
גם בתי עסק זקוקים להובלות, באינטרנט אפשר למצוא חברת הובלות המתמחית בתחום ההובלות העסקיות על ידי הקלקת המילים "הובלת עסקים", שם תמצאו מגוון אתרים העוסקים בתחומי ההובלות של בתי עסק.

טבעות אירוסין- מעגל ההצלחה
אוקיי, החלטת להתחתן, מה נגיד ומה נדבר? מזל טוב! עכשיו רק נותר לבחור את טבער האירוסין וטבעת הנישואין המושלמות. קרא, תחכים ובחר בחוכמה!

ייעוץ זוגי משפרים את חיי הזוגיות שלכם
ייעוץ זוגי יכול לשפר את חיי הזוגיות שלכם ולקחת אותם בחזרה לימים עברו... במאמר זה נשוחח מעט על הנושא
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI