דף הבית נשים הריון ולידה ניצול כישוריך למתנה לתינוק
ניצול כישוריך למתנה לתינוק
נדב שור 28/11/10 |  צפיות: 1823

אם אתה מעוניין להכין משהו מעט שונה עבור חבר או קרוב משפחה שנולד לו תינוק, חשוב על הכישורים והתחביבים שלך והשתמש בהם על מנת להעניק מתנה מיוחדת לתינוק, שלא ניתן להשיגה באף חנות תינוקות. לפניכם מספר רעיונות עבור אנשים עם יכולות במגוון תחומים כמו בישול, צילום, עיצוב אתרים, גינון, ציור ועוד. אלו הם רק כמה רעיונות לגירוי היצירתיות שלכם בבואכם להכין מתנות ליולדת או מתנות לתינוקות.

עבור הבשלן

אם אתה נהנה מבישול אין דבר טוב יותר עבור הורים טריים מאשר לקבל ארוחות ביתיות חמות. הכן אוכל שאפשר להקפיא בקלות או הודע למשפחה מראש שאתה מתכוון לתת להם ארוחה שיש לאכול בעודה טרייה. בחודשים הראשונים לחיי תינוק ההורים ממקודים מאוד בצרכיו ולעיתים שוכחים לדאוג לעצמם. כשכן יש להם זמן פנוי, הכנת אוכל ממש לא בראש שלהם. לכן זוהי המתנה המושלמת אם אתה חובב בישול. אתה יכול לבשל את האוכל בעצמך או להזמין אותו מספק קייטרינג מקצועי שיביא אותו למשפחה.

עבור הצלם

אם אתה אוהב וטוב בצילום, הצע לצלם את המשפחה במתכונתה החדשה. קשה להורים לצלם תמונה טובה של שניהם עם התינוק, מכיוון שבד"כ האב או האם הם אלה שמצלמים. היעזרות באדם אחר שייקח תמונות רבות בתפאורות והעמדות שונות יכולה לסייע מאוד בהשגת מספר תמונות באיכות טובה. אתה יכול להדפיס כמה מהתמונות הטובות ביותר ולמסגר אותן או לתת למשפחה את התמונות על דיסק. המשפחה תאהב מאוד את הגרסה שלך של מתנה ליולדת.

עבור מעצב האתרים

הצע לעצב אתר אינטרנט למשפחה שאליו ההורים (או אתה) תוכלו להעלות בקלות תמונות של התינוק בעודו גדל ומשתנה. בזמן שמשפחות רבות פרוסות ברחבי הגלובוס כולו, קיום של אתר עם תמונות מסייע לשמירת הקשר בין חברי המשפחה וחברים.

עבור הגנן

תוכל לבחור עץ מתאים לעונה ולאקלים ולשתול אותו בגינת המשפחה באזור הזמן של הולדת התינוק. בכך תאפשר למשפחה לצפות בעץ גדל יחד עם הילד.

עבור הצייר

תוכל לצייר ציור לתלייה בחדר הילדים, או הצע לצייר ציור קיר בחדר השינה של התינוק, חדר המשחקים או בשטח חיצוני. המשפחה תאהב מתנה מיוחדת זו.

אם יש לך כישורים או תחביבים אחרים, אתה יכול להשתמש בהם ביצירתיות ובאופן דומה ולהכין שלל מתנות לתינוקות שיהיו שימושיות, מוערכות ואהובות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 נדב שור


 


מאמרים נוספים מאת נדב שור
 
הרעיונות הטובים ביותר למתנות ליולדת
לאחר שתינוק נולד, ההורים הטריים מקבלים כל מיני מתנות עבור התינוק. עם זאת, בתקופה הזו ייתכן והם צריכים מעט אהבה ותמיכה בעצמם. סוג מיוחד של מתנות ליולדת יכול להיות כזה שיעביר לה יותר בקלות את הלילות והימים הארוכים של טיפול בזאטוט שלה. כאשר חושבים על מתנות ליולדת, אין להמעיט בערכם של הזמן והכישורים שלך עצמך. מסאג' או טיפול ספא יהיו מתנות שיתקבלו בברכה על ידי האם הטרייה.

המתנות הטובות ביותר לתינוק
בין אם זה משהו שימושי או ראוותני, רוב האמהות זוכרות את המתנות המועדפות שתינוקן קיבל. מתנה זו יכולה להיות פריט לשימוש מידי עם ההגעה הביתה מבית החולים או פריט שמיועד לשימוש מספר חודשים מאוחר יותר.

ניצול כישוריך למתנה לתינוק
אם אתה מעוניין להכין משהו מעט שונה עבור חבר או קרוב משפחה שנולד לו תינוק, חשוב על הכישורים והתחביבים שלך והשתמש בהם על מנת להעניק מתנה מיוחדת לתינוק, שלא ניתן להשיגה באף חנות תינוקות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI