דף הבית נשים הריון ולידה המתנות הטובות ביותר לתינוק
המתנות הטובות ביותר לתינוק
נדב שור 05/12/10 |  צפיות: 2480

בין אם זה משהו שימושי או ראוותני, רוב האמהות זוכרות את המתנות המועדפות שתינוקן קיבל. מתנה זו יכולה להיות פריט לשימוש מידי עם ההגעה הביתה מבית החולים או פריט שמיועד לשימוש מספר חודשים מאוחר יותר. הרבה אמהות לעתיד רושמות את ההעדפות שלהן בתחום מתנות ליולדת בחנויות לתינוקות על מנת להגדיל את הסיכויים שלהן לקבל דברים שהן צריכות ולהימנע מכפילויות. אך מבין אלו שאינן מבצעות רישום זה, רבות מבקשות מקרוב משפחה או מחבר להפיץ לשאר המשפחה ולחברים את ההעדפות שלהן למתנות.

אחת מחברותיה של מיכל כהן ידעה בדיוק מה היא תצטרך עבור בנה, עידו, היום בן שלושה חודשים. מיכל קיבלה ספר על הנקה, כרית, רפידות הנקה ואף שרפרף בעבודת יד. "זו היתה המתנה הטובה ביותר מכיוון שלא ידעתי שאצטרך את הדברים האלה", אמרה מיכל. סיון אפשטיין גם קיבלה פריט שימושי עבור בנה אור שנולד ב 12 בדצמבר – אמבט רחצה לתינוק. אך היה גם זוג נעלי גרב סרוגות ביד שהיא גם אהבה. "זה משהו מיוחד שמישהו הכין זאת בעצמו", אמרה סיון.

חלק מהאמהות מעריכות מתנות לתינוקות שלהן שמעניקות להן מעט זמן פנוי – או לפחות יד פנויה. שרית מאירי, המצפה לבנה השלישי ב 16 בספטמבר, היתה אסירת תודה על הנדנדה לתינוקות שקיבלה. "אתה רק מניח אותם בפנים והם מתנדנדים עד שהם נרדמים. זה כל כך שלו", היא אמרה. היא מעט התפלאה, לעומת זאת, כאשר קיבלה סיר לצרכים בתור מתנה ליולדת. "חשבתי שאקבל משהו שיהיה לו שימוש כבר עכשיו".

למרות שהשתמשה במתנה זו כאשר ילדיה גדלו, אתה צפוי לקבל לא מעט מתנות לתינוקות שילדך לא ישתמש בהם. פשוט תשאל כל אמא טרייה שקיבלה סט כלי חרסינה מהודר לתינוק. נילי שרון קיבלה סט חרסינה יפהפה. "אבל אף פעם לא השתמשתי בו", מספרת אמו של לירן בן 3 ועידו בן 4 חודשים. "ברגע שהם אוכלים לא עם קערות, הם זורקים את האוכל", היא אומרת. "זו מתנה מתחשבת, אך לא פרקטית". היא אהבה משטח פעילות וכרית מוזיקלית שקיבלה עבור בניה. אך כמו אמהות רבות, היא לא דירגה סוודרים עדינים בסריגת יד במקום גבוה ברשימה. הרבה נשים מסתמכות על חברים וקרובים שיעזרו להם לקבל מוצרים שהתינוק באמת צריך. אך עבור אלו הקונות סט בגדי תינוקות לפני הזמן, המתנות שהן מקבלות נוטות להיות גדולות מדי.דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 נדב שור


 


מאמרים נוספים מאת נדב שור
 
הרעיונות הטובים ביותר למתנות ליולדת
לאחר שתינוק נולד, ההורים הטריים מקבלים כל מיני מתנות עבור התינוק. עם זאת, בתקופה הזו ייתכן והם צריכים מעט אהבה ותמיכה בעצמם. סוג מיוחד של מתנות ליולדת יכול להיות כזה שיעביר לה יותר בקלות את הלילות והימים הארוכים של טיפול בזאטוט שלה. כאשר חושבים על מתנות ליולדת, אין להמעיט בערכם של הזמן והכישורים שלך עצמך. מסאג' או טיפול ספא יהיו מתנות שיתקבלו בברכה על ידי האם הטרייה.

המתנות הטובות ביותר לתינוק
בין אם זה משהו שימושי או ראוותני, רוב האמהות זוכרות את המתנות המועדפות שתינוקן קיבל. מתנה זו יכולה להיות פריט לשימוש מידי עם ההגעה הביתה מבית החולים או פריט שמיועד לשימוש מספר חודשים מאוחר יותר.

ניצול כישוריך למתנה לתינוק
אם אתה מעוניין להכין משהו מעט שונה עבור חבר או קרוב משפחה שנולד לו תינוק, חשוב על הכישורים והתחביבים שלך והשתמש בהם על מנת להעניק מתנה מיוחדת לתינוק, שלא ניתן להשיגה באף חנות תינוקות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI