דף הבית חברה, פוליטיקה ומדינה צבא וביטחון אבטחה - חברת אבטחה
אבטחה - חברת אבטחה
אורי 22/12/10 |  צפיות: 2783

אבטחה

כל אחד מאיתנו היה רוצה ליהנות מביטחון אישי ברמה המקסימלית, הן עבור עצמו והן עבור בני משפחתו. כל אחד מאיתנו היה רוצה להרגיש בטוח כשהוא מסתובב בשעות הלילה ביישוב מגוריו, וכל אחד מאיתנו היה רוצה לישון בשקט מבלי לחשוש מפורצים, גנבים או ונדליסטים שיחבלו ברכושו, או לחלופין ממחבלים אשר יקומו לפגע בו. לנוכח האיומים והסכנות הרבות הנשקפות לכל אחד מאיתנו, ובמיוחד לאלו המתגוררים ביישובים קטנים, נדרש לנקוט באמצעים המקצועיים ביותר – שירותי אבטחה ליישובים.

שירותי אבטחה ליישובים – כדי שתוכלו לישון בשקט

בניגוד לערים הגדולות, שם מורגשת נוכחות המשטרה גם בלילות, לא כך הדבר כשמדובר ביישובים קטנים (מושבים, קיבוצים וכדומה). דווקא במקומות שבעבר התגאו באווירה הפסטורלית, בשקט ובשלווה השוררים שם בכל שעות היממה, היתרון הפך לחיסרון. נפקדותה של המשטרה הובילה למציאות הפוכה. מציאות של גניבות, פריצות, ונדליזם ואפילו אירועי פח"ע. לכן, בשנים האחרונות אנו עדים ליותר ויותר ישובים הנעזרים בשירותי אבטחה פרטיים.

שירותי אבטחה פרטיים מאפשרים להגן על הישוב מפני כל צרה ופגע: מפני מסיגי גבול שעלולים להיכנס ליישוב, להרעיש ולהפריע למנוחת התושבים, מפני גנבים ופורצים וגם מפני מחבלים. שירותי אבטחה לישובים מעניקים לתושבי המקום שקט נפשי, הנובע מן הידיעה שיש מי ששומר עליהם, 24 שעות ביממה.

שירותי אבטחה ליישובים – מערך מקיף המותאם לכל ישוב באופן אישי

שירותי אבטחה לישובים כוללים מגוון רחב של אמצעים, כלים ומשימות: התקנת שער חשמלי בכניסה ליישוב לצד עמדת שמירה מאוישת, התקנת מצלמות אבטחה, פטרולים ממונעים עם רכבי סיור, פטרולים רגליים, חיבור למוקד מקומי ועוד.

חשוב לדעת ששירותי אבטחה ליישובים הם אף פעם לא שירותים סטנדרטיים. כל חברת אבטחה מקצועית מתאימה לכל ישוב את שירותי האבטחה המתאימים לצרכיו הייחודיים. כל תהליך עבודה שכזה מתחיל בפגישה עם נציגי היישוב ועם סיורים במקום בשעות שונות של היום. חברת האבטחה לומדת את הסיכונים, הסכנות והאיומים האפשריים ו/או הנפוצים למקום, ובהתאם להם מגבשת אסטרטגיה לאבטחת היישוב.

לאחר מכן חברת האבטחה מכינה תוכנית אבטחה (תיק ביטחון), הכוללת את כל הפרטים וההיבטים הקשורים לאבטחת היישוב, ברמה האופרטיבית לדוגמא: פטרול של רכב סיור סביב היישוב מהשעה 22:00 ועד 6:00 כל שעה עגולה, התקנת מצלמות אבטחה בשער היישוב, במזכירות היישוב וכו', חיבור למוקד מקומי ועוד.

חברת האבטחה מספקת הן את הציוד והן את כוח האדם הדרוש לצורך אבטחת היישוב. כל חברת אבטחה מקצועית ומנוסה מקפידה לערוך מיונים קפדניים למאבטחים שהיא מעסיקה, על מנת לוודא שלקוחותיה יזכו לשירות המקצועי, האמין והאיכותי ביותר. בדרך כלל מאבטחים ושומרים אלו עוברים אימוני כושר מטעם חברת האבטחה, כמו גם מטווחים לשיפור מיומנויות הירי שלהם.

שירותי אבטחה ליישובים – התוצאות מדברות בעד עצמן

ניסיון השנים האחרונות מלמד כי ביישובים רבים שבהם הופעל מערך אבטחה פרטי, אחוז הגניבות, הפריצות והעבירות הפליליות שבוצעו במקום קטן באופן משמעותי. כפועל יוצא, תושביהם של ישובים אלו זוכים לביטחון אישי וקהילתי מקסימלי, כמו גם לשקט נפשי שערכו יקר מפז.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אורי


 


מאמרים נוספים מאת אורי
 
ניתוחים פלסטיים – מה שרואים במראה
אלפי אנשים בישראל עוברים מדי שנה ניתוחים פלסטיים, שלעיתים מערבים היבט קוסמטי בלבד ופעמים אחרות גם פן רפואי

רופאים, מטופלים ומה שביניהם
כאשר אתם מגיעים לבדיקות אצל רופאים ישנם מספר כללים המחייבים את נותן השירות, שכן היחסים שבין רופאים למטופלים מעוגנים בחוקים, כללי אתיקה ופסיקות, אשר נועדו לשמור על מערכת יחסים תקינה ועל זכויותיהם של הפציינטים

לקחת אחריות על בריאות המשפחה
בריאות המשפחה הייתה מאז ומתמיד בראש מעיני האדם, ודבר זה יישאר תמיד נכון. יחד עם זאת, ישנם מספר וחידושים המאפיינים את העידן המודרני, שמכריחים אותנו לקחת יותר אחריות על מעשינו.

ייחודו של טיפול משפחתי
מטבע הדברים, בכל משפחה קיימות תקופות טובות יותר ופחות, אותן אנו עוברים ביחד ובכוחות משותפים. ואולם, לעיתים הבעיות נעשות קשות ותכופות יותר, מעוררות דאגה גדולה, ופוגעות באופן מהותי בתפקוד ובאיכות החיים. במקרים אלו, כדאי לשקול פנייה אל טיפול משפחתי המבוצע על ידי פסיכולוגים, פסיכותרפיסטים ועובדים סוציאליים שעברו הכשרות מיוחדות בתחום.

מצלמות לרכב
19/05/14 | רכב
במאמר זה נסביר הכל על מצלמות לרכב!

כיצד תמצאו חנויות פרחים בנתניה?
אם בעבר, כאשר חיפשתם חנות פרחים בנתניה הייתם מגיעים פיזית אל החנות, על מנת לבחור את הפרחים, לקחת אותם ולשלם עליהם, הרי שהיום המצב הוא שונה לחלוטין לכל הדעות...

בקרת כניסה, שעון נוכחות ועוד...
בקרת כניסה, היא עניין שיש להשקיע בו מחשבה מרובה, במיוחד כאשר מדובר על מקומות עבודה או בנייני מגורים. תוכלו לשים לב, שלא רק מקומות סגורים רבים.....

ISO 9001 וכל מה שצריך לדעת על ISO 13485
17/04/12 | תעשייה
מאמר המסביר על התקנים הדרושים

מידע אודות רישום פטנטים
המאמר הבא מביא הכל על עריכת פטנטים ורישום פטנטים

שכפול מפתחות ע"י מנעולן
26/02/12 | בית חכם
המאמר הבא מביא הכל על שכפול מפתחות
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI