דף הבית קניות וצרכנות ביקורות מוצרים מתלבט איזו אזעקה לעסק לקנות?
מתלבט איזו אזעקה לעסק לקנות?
אתי פרקש 01/12/11 |  צפיות: 2241
חוששים מפני פורצים? ייתכן כי תמצאו עניין בפירוט שנשתף בטקסט זה. גם אם למזלכם טרם נפלתם קורבן, בעתיד תיאלצו לבדוק אזעקה לעסק.

מלא אזעקות..!

גם אלה אשר שוכנים בשטחים מוגנים יותר - צריכים אזעקה; כניסות בכוח לרכבים ללא הגנה ובניינים קורות בכל שעה בכל אזור בארץ. כיום,כל אדם מכיר אישית מישהו שסבל מפריצוֹת באיזשהו שלב בחייו. הודות לטכנולוגיה היומיומית, יש מספיק גילויים ופתרונות מיגון שלא יצריכו מכם יותר מדיי מאמץ פיסית וגם מבחינה כלכלית.

הגן על הבית

נסו לדאוג להגנה לבית, גם בצורות טריוויאליות, כמו דלתות פלדה או קודן, מאחר ואין אפשרות לגלות מבעוד מועד מתי תיפלו קורבן. אתם לא מסוגלים להישאר באוטו או בסביבתו 24 שעות ביממה. אפילו אם אתם באוטו או באיזור, לטובתכם עדיף לא להסתבך עם הגנבים. כדאי לא לעמוד בדרכם ולהתקשר לשירותי הבטחון. יש הרבה מכשירי אזעקה אשר יודיעו למוקד כ"דיפולט".

אלה שמנהלים משרד ייאלצו לשקול לאמץ פתרונות אבטוח לעסק שלהם ואבטוח של המידע הסודי של העסק, דוגמת גלאי וילון פנימי או גלאי תנועה. בידקו באינטרנט גלאי אש וראו בעצמכם את האופציות הקיימות.

הגנה מכל הכיוונים

כל האנשים דואגים למייל, מאבטחים את האייפון, ומוקפים בקודי אבטחה בכל מהלך היום. אנו מאבטחים עצמנו באופן כה טבעי, אף על פי חשיבות האיבטוח. למרות כי ההוצאה גדולה יחסית, ברור שחובה לספק אבטחה עבור הרכב, הבית והעסק, שחשובים הרבה יותר מאשר אוסף הפורנו במחשב. השתמשו במידע שרכשתם מהמאמר הזה ומכל מקור אחר, ושפרו את רמת האבטחה שלכם. כל תכשיט או אדם יקר מצריכים אבטחה ושמירה! אז אחרי שקראתם אתם עוד פה?

דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אתי פרקש


 


מאמרים נוספים מאת אתי פרקש
 
מכוני פסיכומטרי באר שבע
אפילו אם במצב הנוכחי, בגרות היא לא תנאי הכרחי כדי להתקבל לעבודה, ולמרות כי היא לא בהכרח מצביעה על אינטליגנציה, אבל עדיין רצוי שתוציאו אחת, מפני שהדבר מהווה נקודה לזכותכם עבור קו"ח שלכם,

מנעולן חיפה בכל יום ושעה
בנינו, כל אחד מאיתנו מצא עצמו בשלב מסויים בחייו מחוץ לדירתו ללא יכולת להיכנס. במקרה כזה, ניתן להיכנס לפניקה, או לחפש מנעולן חיפה.

למה דווקא לימודי הנדסאי אלקטרוניקה
יש בהם בשביל להעיד על כמה תכונות טובות - כוח רצון להתמיד, ידע טכני קודם והכי טוב - יכולת למידה. בגלל זה, צריך לחשוב קדימה - התחילו ללמוד ברצינות, שכן זה יהיה רק לטובה.

לימודים גרפיקה- עושים סדר
לא חשוב אם אתם משוחררים טריים, או פתאום מצאתם עצמכם בשנות השלושים לחייכם, מייחלים לשינוי, אסור להתבאס ולהרים ידיים.

תנאים לקבלת הלוואות בערבות המדינה
מדובר בהוצאות שגררו אותך, ממש רחוק מהמסגרת הקיימת במקרה היותר גרוע. ב-2 המקרים הכי כדאי לקחת הלוואה שתעזור לכסות את האובר דרפט שאספתם.

מה זה לימודי הנדסת מים
היכולת להתמיד, ידע מקצועי והכי טוב - היכולת להבין דברים חדשים. מסיבה זו, כדאי לחשוב קדימה - לכו ללמוד ברצינות, שכן זה יכול רק להועיל.

תקועים בחוץ? הזמנת פריצת מנעולים
פורץ דלתות עם תעודות צריך להציג בפניכם רישיון אותנטי מהמשטרה. מנגד, תפקידכם יהיה להציג הוכחה שאתם אלו אשר גרים בדירה הנעולה.

הצלחה בבגרות במדעי המחשב
למרות כי בזמנים אלה, בגרות היא אינה מחייבת לקבלה לעבודה טובה, ולמרות כי היא בדרך כלל לא מראה על חוכמה, אבל בכל מקרה כדאי שהציונים שלכם יהיו טובים

חינורך גורי כלבים - כל השיטות
08/01/12 | חיות בית
להביא גזעי או מעורב? כלבים גזעיים אמנם מעניקים לבעלים סמל יוקרה, דווקא מעורבים נוטים כמעט תמיד להיות נבונים בהרבה

איך לשפר סטטיסטיקה פסיכומטרי
גם אם על פי המצב הנוכחי, העלאת ציוני הבגרות היא אינה תנאי בלעדי למציאת עבודה, ולמרות כי אינה ממש מעידה על תבונה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI