דף הבית בית משפחה וזוגיות חיות בית שיטות אילוף כלבים שליליות וחיוביות
שיטות אילוף כלבים שליליות וחיוביות
אתי פרקש 26/12/11 |  צפיות: 1557

מחפשים כלבים? מביאים כלב ועכשיו אתם רוצים לדעת כיצד צריך לטפל בו ולחנכו? הרצון או הבחירה להביא הביתה כלב היא לא כה פשוטה ועדיף שלא תתבסס רק משום אהבה לבעל החיים. מחפשים פרטים על אילוף גורים לצרכים? במאמר זה תקבלו מס' טיפים מעולים מתחום הכלבים:

בדקו שהנכם בשלים להכניס כלב הביתה, הן מבחינת השינוי שזה יגרור לחייכם וביתכם, והן מבחינת ההוצאות. רווחת כלב משמעותה לצאת איתו לטיולים, מזון ושתיה, והשקעת אהבה ותשומת לב.

לא זאת בלבד, כלבים כרוכים במגוון הוצאות, סדירות או ארעיות, על חיסונים, תכשירים, אוכל, ציוד כרצועות ותרופות במקרים של תאונה או בעיית בריאות. במידה ואינכם מוכנים לכך, מומלץ מאוד שתחסכו מבעל החיים את האכזבה ואל תקחו כלב בשלב זה.

תמיד העדיפו כלב מכלביה או עמותה ע"פ כלבים ממגדל כלבים – כלב גזעי ממוכר תמיד ימצא קונים, בעוד הכלביות בארץ מלאות כל רגע בהמון כלבים מקסימים. מכלאות רבות מרדימות בעלי חיים אשר נשארים אצלן אחרי שהות ארוכה, וגם אלו שלא מוכנות לבחור בשיטה זו בד"כ אינן מסוגלות לתת לבעלי החי טיפול איכותי בשל עומס העבודה. כך תוכלו להביא את הכלב המושלם מתוך מבחר רב ונוסף על כך, כלב שהוצאתם מכלבייה יעריף עליכם אהבת אינסוף ולעד יהיה אסיר תודה בשל העובדה שנתתם לו חיים.

גזעי או מעורב? בעת שכלבים גזעיים מציעים לבעלים יוקרה ומעמד חברתי, דווקא מעורבים הם לרוב נבונים יותר, נוטים להיות בעלי אורך חיים רב יותר וסובלים פחות מבעיות בריאותיות.

הבאתם כלב הביתה? לא להזניח את החינוך והאילוף שלו. כלב אשר קיבל אילוף טוב הוא כלב בריא, ובמידה ומצבו הנפשי מאוזן, גם לבעלים שלו נחמד יותר לחלוק סביבת מחייה.

רוצים לדעת עוד על שיטות אילוף כלבים?
בואו ל-, בו תוכלו למצוא מידע על כלבים וסוגיהם, דרכי טיפול בהם, עצות, והמלצות ווטרינרים מומחים, מאלפים, אוכל וצעצועים.

דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אתי פרקש


 


מאמרים נוספים מאת אתי פרקש
 
מכוני פסיכומטרי באר שבע
אפילו אם במצב הנוכחי, בגרות היא לא תנאי הכרחי כדי להתקבל לעבודה, ולמרות כי היא לא בהכרח מצביעה על אינטליגנציה, אבל עדיין רצוי שתוציאו אחת, מפני שהדבר מהווה נקודה לזכותכם עבור קו"ח שלכם,

מנעולן חיפה בכל יום ושעה
בנינו, כל אחד מאיתנו מצא עצמו בשלב מסויים בחייו מחוץ לדירתו ללא יכולת להיכנס. במקרה כזה, ניתן להיכנס לפניקה, או לחפש מנעולן חיפה.

למה דווקא לימודי הנדסאי אלקטרוניקה
יש בהם בשביל להעיד על כמה תכונות טובות - כוח רצון להתמיד, ידע טכני קודם והכי טוב - יכולת למידה. בגלל זה, צריך לחשוב קדימה - התחילו ללמוד ברצינות, שכן זה יהיה רק לטובה.

לימודים גרפיקה- עושים סדר
לא חשוב אם אתם משוחררים טריים, או פתאום מצאתם עצמכם בשנות השלושים לחייכם, מייחלים לשינוי, אסור להתבאס ולהרים ידיים.

תנאים לקבלת הלוואות בערבות המדינה
מדובר בהוצאות שגררו אותך, ממש רחוק מהמסגרת הקיימת במקרה היותר גרוע. ב-2 המקרים הכי כדאי לקחת הלוואה שתעזור לכסות את האובר דרפט שאספתם.

מה זה לימודי הנדסת מים
היכולת להתמיד, ידע מקצועי והכי טוב - היכולת להבין דברים חדשים. מסיבה זו, כדאי לחשוב קדימה - לכו ללמוד ברצינות, שכן זה יכול רק להועיל.

תקועים בחוץ? הזמנת פריצת מנעולים
פורץ דלתות עם תעודות צריך להציג בפניכם רישיון אותנטי מהמשטרה. מנגד, תפקידכם יהיה להציג הוכחה שאתם אלו אשר גרים בדירה הנעולה.

הצלחה בבגרות במדעי המחשב
למרות כי בזמנים אלה, בגרות היא אינה מחייבת לקבלה לעבודה טובה, ולמרות כי היא בדרך כלל לא מראה על חוכמה, אבל בכל מקרה כדאי שהציונים שלכם יהיו טובים

חינורך גורי כלבים - כל השיטות
08/01/12 | חיות בית
להביא גזעי או מעורב? כלבים גזעיים אמנם מעניקים לבעלים סמל יוקרה, דווקא מעורבים נוטים כמעט תמיד להיות נבונים בהרבה

איך לשפר סטטיסטיקה פסיכומטרי
גם אם על פי המצב הנוכחי, העלאת ציוני הבגרות היא אינה תנאי בלעדי למציאת עבודה, ולמרות כי אינה ממש מעידה על תבונה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI