דף הבית רפואה ובריאות רפואה משלימה מחלות ומצבים אשר עבורם יש פתרונות טבעיים
מחלות ומצבים אשר עבורם יש פתרונות טבעיים
אריאל 27/02/12 |  צפיות: 1572


רפואה טבעית כבר מזמן אינה מצרך שנחשב למותרות – כיום, טיפולים טבעיים רבים מכוסים על ידי ביטוחי בריאות וניתן לקבל טיפול רפואי טבעי אפילו דרך קופות החולים הרגילות. שיטות אלו זכו להכרה בתור שיטות טובות יותר מהרפואה הקונבנציונלית במקרים רבים – ולכן רבים נוהרים לתחום. נסקור מספר בעיות נפוצות להן יש פתרון כיום במסגרת רפואה טבעית.

טיפול במחלת הקנדידה – באמצעות תרופות טבעיות

קנדידה היא למעשה פטריה התורמת לפעולת העיכול ונמצאת בכל אדם החל מילדותו. בשגרה הרגילה, מדובר בפטריה חיובית ומסייעת, אך הבעיה נוצרת כשמתרחשים מצבים שבהם הפטריה אינה מבצעת את תפקידה בצורה רגילה אלא פועלת בצורה אגרסיבית יותר, תוך התפשטות מהירה – וזאת כתוצאה מסגנון חיים בלתי מאוזן וחשיפה לחומרים שאינם טבעיים או חומרים מעובדים מדי. נטילת תרופות מסויימות עלול להביא כתופעת לוואי להתפשטות הפטריה במערכות הגוף.
הרפואה הטבעית מציעה פתרונות לטיפול בקנדידה והחזרת האיזון למערכות הגוף, דוגמת חומרים כגון מי כסף. במסגרת הטיפול, המטופל יהנה מטיפול רלוונטי המבוסס על שחזור המערכות בצורה טבעית. בהמשך, תומלץ תזונה מתאימה לכל שלבי הטיפול ותוספי מזון מהטבע.

שיפור המראה באמצעות דיקור קוסמטי

שיטת הדיקור הינה שיטה ידועה לטיפול בכאבים ומחלות – אך ידעתם שדיקור משמש גם לצרכים קוסמטיים? דיקור קוסמטי הוא תהליך האורך מספר חודשים ובמהלכו מבצעים דיקור סיני על ידי מומחים, תוך הדגשת נושא הקוסמטיקה. היתרונות של הדיקור ניכרים מהר מאוד, ומכיוון שמדובר בטיפול מהיר, חסר כאבים ובלתי פולשני – דיקור קוסמטי צובר תאוצה רבה בעולם בכלל ובארץ בפרט. מרפאות רבות מעסיקות מומחים שמבצעים טיפולים כאלה בצורה מקצועית, ורצוי לבחון את כדאיות הטיפול במסגרתן לכל מי שמחפש טיפול קוסמטי.

מענה למחלות מעיים במסגרת רפואה טבעית

סקרים מראים כי רבים באוכלוסיה סובלים מבעיות, מחלות מעיים וקשיים כאלה ואחרים. מחלות מעיים יכולות להיגרם ממגוון סיבות שונות הנעות בין סיבות גנטיות לגורמים סביבתיים. למזלנו הרב, עבור מרבית המחלות קיימים פתרונות במסגרת הרפואה הטבעית – כאלה שמתבססים על חומרים המיטיבים עם גוף האדם ולא פוגעים בו או גורמים לתופעות לוואי שונות. מי שסובל ממחלה במעיו, מוזמן לבחון את הרפואה הטבעית ולראות כיצד הפתרונות מסוגלות לסייע לו.

בסיכומו של דבר, ניתן להמליץ בלב שלם על רפואה טבעית. ברוב המקרים, מדובר בטיפול יעיל יותר ובריא יותר, ולמטופל אין מה להפסיד מלקבל חוות דעת ואלטרנטיבה נוספת.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אריאל


 


מאמרים נוספים מאת אריאל
 
תמונות מצחיקות - כל הצחוקים כל הזמן
מרגישים מעט מדוכדכים או משועממים? בא לכם להרים קצת את מצב הרוח, לחייך או אפילו ליפול מצחוק? לא סתם הפך המשפט "תמונה אחת שווה אלף מילים" כה שגור. לא תאמינו מה תמונה אחת מקורית ומצחיקה יכולה לעשות.

משלוחי פרחים - מתנה נהדרת ליולדת
משלוחי פרחים הם מתנה נהדרת ליולדות, לנשים ביום האישה ולחוגגים ימי הולדת. השירות הנפוץ ביותר הוא שמתקשרים לחנויות שעושות משלוחי פרחים, מבררים לגבי עלויות וגדלים של הזרים, ומזמינים טלפונית.

לימודים אקדמאיים- לא לכל אחד
התואר ראשון מוענק לאלו שסיימו את תקופת הלימודים שלהם בהצלחה (בציון הנדרש), התואר מוענק בדרך כלל במסגרת לימודים שנמשכת לאורך שלוש שנים. יחד עם זאת- ישנם לימודים לתואר ראשון שנמשכים גם ארבע שנים ואף חמש שנים כמו במקרה של לימודי עיצוב ואדריכלות.

תואר שני- כל המידע המעודכן על לימודים מתקדמים
לימודים לתואר שני הם לימודי התמחות והעמקה בכל מיני נושאי לימוד, עליכם להכיר כי לימודי התואר הראשון לא חייבים להיות מקבילים לתואר השני ולמעשה מותר ללמוד תחום התמחות שונה לחלוטין מהלימודים בתואר הראשון.

תואר שני- כל המידע המעודכן על לימודים מתקדמים
לימודים לתואר שני הם לימודי התמחות והעמקה בכל מיני נושאי לימוד, עליכם להכיר כי לימודי התואר הראשון לא חייבים להיות מקבילים לתואר השני ולמעשה מותר ללמוד תחום התמחות שונה לחלוטין מהלימודים בתואר הראשון.

כל מה שרצית לדעת על לימודי שוק ההון
במהלך לימודי שוק ההון התלמידים בקורס זה רוכשים ידע עצום במקצוע הכלכלה, מנה"ע, החוק והמשפט והשיווק. ההתמחות בלימודים מגוונים בתחום הזה מתפקדת כנקודת מפתח לאנשים ששואפים להתקדם בעולם הזה והיות שכך הם מומלצים אף לאלו שכבר עובדים בתחום.

ההרשמה לפסיכומטרי דורשת בדיקה מעמיקה ויעילה
המודעות לציוני פסיכומטרי גבוהה מאוד כיום, משום כך, בכל עיר כמעט יהיה באפשרותכם למצוא כמה בתי ספר ללימוד פסיכומטרי, אך כיצד יש לבחור בניהם? ראשית לבחון את סגל המורים והאם יש להם ניסיון בלימודים מסוג זה.

הסמכה בלימודי משפטים לאקדמאיים
בעלי תואר אקדמי במקצועות שונים שמעניין אותם להגדיל את ידיעותיהם באופן שיהיה בו דברים גם מהעולם החוקי מסוגלים להתעניין במסלול אקדמי זה, שנועד לאנשים שכבר מחזיקים תואר אקדמי.

לעשות שיחות מארה"ב לישראל ולא לשלם בהגזמה
השתדרגות מעניינת וזריזה של התשתית ותחרות בין חברות טובה לצרכן בין הרבה ספקיות אמצעי תקשורת, אין יותר סינדיקט של ספקית סלולר יחידה. בימינו אפשר לעשות שיחות לארץ בכל מקום בעולם כולו, בכל שעה בלי פחד ממחירי ביצוע שיחה רמים באופן קיצוני ואינם הגיוניים.

שירות ענן מחשוב - רלוונטי עבור כל עסק
כדי שהלקוח לא יציב בבית העסק שלו שרת מחשב ממשי, בעל העסק קונה מוצרי שרתים ומשאבים של שרתים, כמו שמזמינים שירות מספקית אחרת, היא למעשה הספקית של מחשוב הענן.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI