דף הבית תיירות ונופש צימרים צימרים בחורף
צימרים בחורף
יואב 19/11/08 |  צפיות: 3513

החורף מעורר אסוציאציות שונות. באופן פרדוכסלי - או לא... -  הוא מעורר בעיקר מחשבות, רגשות, משאלות וכיסופים לדברים חמים: תה. פוך. חיבוק. חורף הוא העונה של ההתכרבלויות. של ההצטנפויות. עונתם של הסוודרים. של הצעיפים.  של כל הדברים העוטפים. יש מקום טבעי, מועדף ומתבקש למצוא את כולם בכפיפה אחת, תחת קורת גג אחת - בצימרים. צימרים בחורף.  יושבים מול הקמין, לוגמים תה או קפה. רואים את טיפות הגשם זולגות על החלון. מחליפים מבטים, נגיעות, נשיקות. אין כחורף עונה מתאימה לחופשה רומנטית בצימר. החורף הוא עונה  צימרית. קחו את הזמן שלכם והאטו אותו. כלום לא בוער, לבד מהאש בתנור. בחוץ רטוב, קר. כאן, בחמימותו של הצימר המוסק, לא צריך ללכת בין הטיפות, אפשר לשבת ולהביט בהן זולגות, כדמעות של אושר, כשרואים אותן במבט של אוהבים, שללא מלים מפיקים - עדינים וסמויים, ללא מלים, מכנים משותפים.

יש צימרים שעשויים לארח לא רק זוגות אלא משפחות.  יש משפחות שמעדיפות דווקא את החורף לבלות בו חופשות בצימר. הן יודעות מדוע. כדאי שגם אתם תדעו. איך תדעו אם לא תנסו? אם לא תתנסו? אם לא תיווכחו גם אתם, שאין כמו צימר מקום להעביר בו קצת מהחורף.

התקווה מניעה אנשים לממש חלומות, להוציאם מהכוח אל הפועל. יש לה טבע משונה, מוזר, לתקווה. היא מבעבעת כמו לבה. היא מתפרצת ממעבה הנשמה בזמנים ובמקומות לא צפויים. דווקא בימים אלה, יש שיגידו כנגד על הסיכויים, הולכים ונבנים בלא-מעט מקומות מתחמי אירוח חדשים ובהם צימרים מאובזרים. השפע מבורך. הוא אינו שמור לרעת בעליו אלא פועל לטובתם. התחרות  על הלקוחות הפוטנציאליים ( כמו גם המאמץ לשמר את הקיימים) מחייבים את כל מי שנמצאים בענף הצימרים - קל וחומר את המצטרפים אליו, אותם שבונים צימרים לקראת החורף - להעשיר ולגוון את תכולתם, לשפר ולשכלל את האביזרים, להרבות בפינוקים, לעשות כל מה שעשוי לחבב אותם אל המתארחים בהם. אתם מוזמנים לגלוש באתר קופונופש ולגלות מתחמי אירוח חדשים. "גם למראה נושן יש רגע של הולדת", כתב בשעתו המשורר. יש עדנה גם לוותיקים בענף אולם החדשים מרעננים אותו. אתם תחושו את ההבדל בין החדשים לבין הוותיקים. לפעמים ההבדל ייראה לכם, אם בכלל,  קטן, שולי, כמעט זניח, אולם לא אחת, דווקא בו ניכרת הקדמה, ניכר השינוי.

הציפיות של הלקוחות, צרכיהם, רצונותיהם - כל אלה מחייבים את בעליהם של הצימרים שנבנו לאחרונה לעמוד לא רק בדרישות הסף אלא להציע ללקוחותיהם גם ערך מוסף, אקסטרה.  יש העושים זאת באמצעות מתן עיתון יומי, נעלי בית המוענקים כשי. יש המאפשרים גלישה באינטרנט אלחוטי. יש ויש.

אל הצימרים מגיעים רבים שחוו את מגוון הפינוקים שמציעים מלונות גדולים. מן הסתם, הם לא מחפשים לעלות-מדרגה ביוקרה ו בפאר, אלא מצפים דווקא לשקט, לפרטיות. חזקה על בעליהם של מתחמי האירוח שאת שני אלה הם יספקו להם בשפע, בנדיבות.

בכל אזור שתבחרו, תוכלו לבלות סופי שבוע נבחרים וגם באמצע שבוע בצימר. בעליהם של צימרים רבים ערוכים לפנק אתכם בפינוקי-חורף ייחודיים. קל ומתבקש להמליץ על  מי מהם שיש בהם סאונה... ויש לא מעט כאלה. אתם מוזמנים להתחיל את חופשתכם בחיפוש אחר מתחם האירוח, שבו ממתין לכם הצימר הנבחר.  שיהיה לכם חורף חם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יואב

שחזור מידע

צימרים

בריכות

הובלות

קידום אתרים 


מאמרים נוספים מאת יואב
 
מאפייני משרד עורכי דין בגדלים שונים
משרד עורכי דין מתחיל ממשרד קטן עם עורך דין אחד, עד למשרדים עם מאות או אלפי עורכי דין. למרות שכל עורך דין מחייב על זמנו למשרד עורכי דין בגדלים שונים יש מאפיינים שונים. בהבנת חלק מהמאפיינים נדע יותר טוב כיצד לקבל שרות אפקטיבי מעורך הדין.

מאפייני משרד עורכי דין בגדלים שונים
משרד עורכי דין מתחיל ממשרד קטן עם עורך דין אחד, עד למשרדים עם מאות או אלפי עורכי דין. למרות שכל עורך דין מחייב על זמנו למשרד עורכי דין בגדלים שונים יש מאפיינים שונים. בהבנת חלק מהמאפיינים נדע יותר טוב כיצד לקבל שרות אפקטיבי מעורך הדין.

מציאת משרד עורכי דין מתאים לעמותה
להלן כמה נקודות לגבי עבודה עם משרד עורכי דין עבור עמותה ללא מטרת רווח. הרבה תלוי כמובן , בנושאים בהם העמותה שלכם עוסקת. אם אתם בתחילת דרככם, תזדקקו לשירות משפטי אחר מאשר מצב בו עובד תובע אתכם על עוול שנגרם לו.

תאונת עבודה –מי אחראי המעסיק הישיר או מזמין העבודה?
השאלה של מי האחריות בתאונת עבודה עולה חדשות לבקרים בבית המשפט, ולא תמיד הגבולות ברורים די צורכם. נהוג לתבוע את כל מי שקשור בביצוע העבודה או הקשור לתאונה, גם אם הקשר הוא עקיף ורחוק.

חובת מעסיק לתת תלושי שכר מפורטים לעובד
מעסיקים רבים אינם טורחים לתת תלושי שכר לעובדיהם, למרות היותם שכירים לכל דבר ועניין. במקרים אחרים בהם כבר מקבל העובד תלוש שכר, קשה לדעת מהתלוש על זכויותיו של העובד. פעמים, נעשה דבר זה במכוון על ידי המעסיק, מתוך ידיעה כי ככל שהדברים יהיו יותר מוצנעים, כך יקשה על העובד לדרוש ולהוכיח את המגיע לו במקרה וירצה לתבוע את מעסיקו

צימרים בחורף
19/11/08 | צימרים
החורף מעורר אסוציאציות שונות. באופן פרדוכסלי – או לא... - הוא מעורר בעיקר מחשבות, רגשות, משאלות וכיסופים לדברים חמים: תה. פוך. חיבוק. חורף הוא העונה של ההתכרבלויות. של ההצטנפויות. עונתם של הסוודרים. של הצעיפים. של כל הדברים העוטפים. יש מקום טבעי, מועדף ומתבקש למצוא את כולם בכפיפה אחת, תחת קורת גג אחת – בצימרים

פיצויים לנפגעי תאונות דרכים
18/11/08 | נזיקין
רוב העבודה של עורכי הדין היום בתחום הנזיקין מגיעה בזכות תביעות בגין תאונות דרכים. נושא זה הוא מין תופעה חברתית שאנו מנסים להתמודד איתה בכל מיני אפיקים. הדרך בה בחר המחוקק להסדיר את נושא הת.ד. הוא באמצעות חוק הפיצויים

משתלה - סקירת עסק
03/11/08 | גינון
משתלה היא מקום בו מרבים ומגדלים צמחים לגדלים סבירים לשימוש. ניתן למצוא כיום משתלות אשר מוכרות פרחים צמחים ועצים לציבור הרחב, משתלות אשר מוכרות בסיטונאות או משתלות אשר מוכרות רק למשתלות אחרות ולגני נוף מסחריים. כיום אף ניתן למצוא משתלות פרטיות אשר מיועדות אך ורק לבעלי נכסים פרטיים. רוב המשתלות מוכרות זרעים, פרחים ושתילים גם דרך הדואר.

הובלת פסנתרים – עבודה למומחים!
02/11/08 | מעבר דירה
הובלות הוא תחום מאד תחרותי, מי מאיתנו לא נזקק לשירותן של חברות הובלות על מנת להעביר את מיטלטלינו למעונינו החדש. המון חברות פועלות היום בשוק וניתן למצוא שלל מובילים במרחק הקלקה. חשוב לעשות שיעורי בית בטרם באים להוביל או לאחסן את רכושכם יקר הערך. במיוחד אם ברשותכם רכוש לא שיגרתי כל כך כמו פסנתר.

אנטי סליפ
מגוון סוגי פעילות דורשים ערכי התנגדות להחלקה TRACKTION)) – אנטי סליפ שונים.
הליכה בקו ישר במקום מוכר היא אחת הפעולות השכיחות בעלות הדרישה הנמוכה ביותר לאנטי סליפ.
פניות, האצת התנועות או עצירות דורשות ערכי אנטי סליפ גבוהות יותר.
הליכה מהירה או ריצה מסוכנות יותר עקב תופעת ההחלקה על משטח רטוב, משומן, מאובק או חולי.

     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI