דף הבית חוק ומשפט חוק ומשפט - אחר מאפייני משרד עורכי דין בגדלים שונים
מאפייני משרד עורכי דין בגדלים שונים
יואב 17/02/09 |  צפיות: 3254

משרד עורכי דין מתחיל ממשרד קטן עם עורך דין אחד, עד למשרדים עם מאות או אלפי עורכי דין.
למרות שכל עורך דין מחייב על זמנו למשרד עורכי דין בגדלים שונים יש מאפיינים שונים. בהבנת חלק מהמאפיינים נדע יותר טוב כיצד לקבל שרות אפקטיבי מעורך הדין.

עורך דין יחיד: ברגע שעורך דין עובר את מבחן לשכת עורכי הדין, לא צריך עוד הרבה כדי שיוכל להתחיל לעבוד, חוץ מאשר לשכור משרד ולתלות שלט. לכן, לא מפתיע שישנם הכי הרבה משרדי עורכי דין עם עורך דין יחיד. עורך דין יחיד יכול להיות מעולה, לכן כדאי לשקול לשכור את שירותיו אם הגעתם למסקנה כי הוא מתאים לתביעה שלכם. למרות שאין שני עורכי דין דומים עדיין היתרונות של שכירת עורך דין יחיד יכולים להיות:

• עבודה אחד-על-אחד עם עורך הדין שלך. המקרה שלך לא יעלם כי עורך הדין העביר את התיק למישהו אחר במשרד.
• עלות נמוכה יותר. לא בכל המקרים, אולם בד"כ לעורך דין יחיד יש פחות הוצאות מחברה גדולה ולכן המחיר שלו יהיה נמוך בהשוואה לאותה עבודה שנעשית ע"י משרד עורכי דין גדול.
• תיקים קטנים יותר. יש סיכוי שעורך דין יחיד ייקח תיקים קטנים יותר שאינם משתלמים למשרדים הגדולים. תהיו שווים בין שאר הלקוחות.
• יחסי עבודה פחות רשמיים. אתם בטח תכירו את כל העובדים במשרד עורכי הדין אם המשרד הוא של עורך דין יחיד. העבודה במשרד היא אחד על אחד ונותנת תחושה נוחה יותר.
• סיכוי קטן יותר לניגוד אינטרסים. כאשר החברה גדולה יש יותר סיכוי שיהיה תיק אחר בחברה שיהווה ניגוד אינטרסים לתיק שלך. במשרד עורכי דין עם עורך דין אחד הסיכוי לכך הרבה קטן יותר.

משרד עורכי דין קטן: משרד עורכי דין עם בין 2 ל - 10 עורכי דין יכול להיקרא משרד עורכי דין קטן. היתרונות של עבודה עם משרד עורכי דין קטן יכול לכלול את חלק מהיתרונות שמנינו למשרד עם עורך דין יחיד, יתרונות נוספים יכללו:
משרד עורכי דין קטן מתמחה בתחומים שונים. כשיש מספר עורכי דין במשרד כל עורך דין יכול להתמחות בתחום אחד מסוים, לא כל עורך דין צריך לדעת הכול על כל נושא. יש משרדים שנקראים משרדי בוטיק כי הם עובדים עם תחום מאוד נישתי.
משרד עורכי דין קטן יכול להתמודד עם מגוון גדול יותר של נושאים משפטיים. יש מקרים שמורכבים מדי בשביל עורך דין יחיד.
משרד עורכי דין קטן נותן כיסוי טוב יותר. אף עורך דין לא יכול להיות זמין כל הזמן, לכם במשרד קטן תמיד יש מישהו שיכול להתפנות אליך.
משרד עורכי דין קטן מתחלק במידע ובניסיון. תמיד יעיל, במקרים מסובכים, שיש אפשרות לדבר עם עורכי דין אחרים ולקבל מהם רעיונות לפי ההתנסות והידע שלהם. משרד עורכי דין קטן הוא המקום עם האווירה המתאימה לעשות זאת.

משרד עורכי דין בינוני: משרד עורכי דין בינוני הוא משרד שבין 10 ל-50 עורכי דין. היתרונות לעבודה עם משרד עורכי דין בינוני כוללים:
• הטוב משני העולמות. למשרד עורכי דין בינוני יש את היתרונות של משרד עורכי דין קטן ובנוסף יש את האפשרות לצאת נגד משרד עורכי דין גדול. האיזון בין השניים יכול להיות בעייתי, אך הרבה משרדים בינוניים מצליחים למצוא את האיזון.
משרד עורכי דין קטן מעניק ייצוג במגוון תחומים. במשרד עורכי דין בינוני יש את האפשרות לייצוג בכל תחום אפשרי. לכן משרד אחד יכול לייצג אותך בכל תחום.
• למשרד עורכי דין בינוני יש מוניטין מוכח. המשרדים הגדולים יותר לא גדלו בין לילה, משרדים אלו כבר נמצאים בשטח זמן רב, דבר שמוכיח על יעילות ושם החברה. לשכור שירותי עורך דין ידוע ובעל שם יכול להיות יתרון ללקוח.
• למשרד עורכי דין בינוני יש קשרים. הקשרים שיש למשרד עורכי דין חשובים לא פחות מהשם של החברה. לא בכל המקרים, אבל בהרבה מהם, ככל שהמשרד גדול יותר, כך יהיו לו יותר קשרים, לא רק בעניינים משפטיים אלא גם בקרב הקהילה.

משרד עורכי דין גדול: משרד עורכי דין שמונה מ50 עורכי דין ומעלה, יוכל לתת את כל השירותים המקצועיים הנ"ל, אולם בד"כ המשרד גדל כל כך עקב האפשרות והניסיון לטפל במקרים מורכבים. יתרונות של חברה גדולה יכולים להיות:
• במשרד עורכי דין גדול ישנם עורכי דין עם ניסיון רב שלמדו בבתי ספר מוכרים ואיכותיים.
• למשרד עורכי דין גדול יש אפשרות לטפל בתיקים של חברות גדולות, משרדי ממשלה וארגונים גדולים אחרים.
משרד עורכי דין גדול מפגין כוח. אתה מאותת ליריב שלך כי אתה יריב ראוי אם יש לצידך משרד גדול.
משרד עורכי דין גדול אינו מוגבל גיאוגראפית. בד"כ לרוב החברות הגדולות יש סניפים בכל מיני ערים גדולות בארץ ובעולם. ככל שחברות הופכות להיות יותר עולמיות, כך ניתן לייצג חברות בכל מקום בעולם ולייצג חברות בינלאומיות.

חשוב כי תבינו ותנתחו את הצרכים המשפטיים שלכם ובהתאם חפשו את המשרד עורכי דין המתאים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יואב

שחזור מידע

צימרים

בריכות

הובלות

קידום אתרים 


מאמרים נוספים מאת יואב
 
מאפייני משרד עורכי דין בגדלים שונים
משרד עורכי דין מתחיל ממשרד קטן עם עורך דין אחד, עד למשרדים עם מאות או אלפי עורכי דין. למרות שכל עורך דין מחייב על זמנו למשרד עורכי דין בגדלים שונים יש מאפיינים שונים. בהבנת חלק מהמאפיינים נדע יותר טוב כיצד לקבל שרות אפקטיבי מעורך הדין.

מאפייני משרד עורכי דין בגדלים שונים
משרד עורכי דין מתחיל ממשרד קטן עם עורך דין אחד, עד למשרדים עם מאות או אלפי עורכי דין. למרות שכל עורך דין מחייב על זמנו למשרד עורכי דין בגדלים שונים יש מאפיינים שונים. בהבנת חלק מהמאפיינים נדע יותר טוב כיצד לקבל שרות אפקטיבי מעורך הדין.

מציאת משרד עורכי דין מתאים לעמותה
להלן כמה נקודות לגבי עבודה עם משרד עורכי דין עבור עמותה ללא מטרת רווח. הרבה תלוי כמובן , בנושאים בהם העמותה שלכם עוסקת. אם אתם בתחילת דרככם, תזדקקו לשירות משפטי אחר מאשר מצב בו עובד תובע אתכם על עוול שנגרם לו.

תאונת עבודה –מי אחראי המעסיק הישיר או מזמין העבודה?
השאלה של מי האחריות בתאונת עבודה עולה חדשות לבקרים בבית המשפט, ולא תמיד הגבולות ברורים די צורכם. נהוג לתבוע את כל מי שקשור בביצוע העבודה או הקשור לתאונה, גם אם הקשר הוא עקיף ורחוק.

חובת מעסיק לתת תלושי שכר מפורטים לעובד
מעסיקים רבים אינם טורחים לתת תלושי שכר לעובדיהם, למרות היותם שכירים לכל דבר ועניין. במקרים אחרים בהם כבר מקבל העובד תלוש שכר, קשה לדעת מהתלוש על זכויותיו של העובד. פעמים, נעשה דבר זה במכוון על ידי המעסיק, מתוך ידיעה כי ככל שהדברים יהיו יותר מוצנעים, כך יקשה על העובד לדרוש ולהוכיח את המגיע לו במקרה וירצה לתבוע את מעסיקו

צימרים בחורף
19/11/08 | צימרים
החורף מעורר אסוציאציות שונות. באופן פרדוכסלי – או לא... - הוא מעורר בעיקר מחשבות, רגשות, משאלות וכיסופים לדברים חמים: תה. פוך. חיבוק. חורף הוא העונה של ההתכרבלויות. של ההצטנפויות. עונתם של הסוודרים. של הצעיפים. של כל הדברים העוטפים. יש מקום טבעי, מועדף ומתבקש למצוא את כולם בכפיפה אחת, תחת קורת גג אחת – בצימרים

פיצויים לנפגעי תאונות דרכים
18/11/08 | נזיקין
רוב העבודה של עורכי הדין היום בתחום הנזיקין מגיעה בזכות תביעות בגין תאונות דרכים. נושא זה הוא מין תופעה חברתית שאנו מנסים להתמודד איתה בכל מיני אפיקים. הדרך בה בחר המחוקק להסדיר את נושא הת.ד. הוא באמצעות חוק הפיצויים

משתלה - סקירת עסק
03/11/08 | גינון
משתלה היא מקום בו מרבים ומגדלים צמחים לגדלים סבירים לשימוש. ניתן למצוא כיום משתלות אשר מוכרות פרחים צמחים ועצים לציבור הרחב, משתלות אשר מוכרות בסיטונאות או משתלות אשר מוכרות רק למשתלות אחרות ולגני נוף מסחריים. כיום אף ניתן למצוא משתלות פרטיות אשר מיועדות אך ורק לבעלי נכסים פרטיים. רוב המשתלות מוכרות זרעים, פרחים ושתילים גם דרך הדואר.

הובלת פסנתרים – עבודה למומחים!
02/11/08 | מעבר דירה
הובלות הוא תחום מאד תחרותי, מי מאיתנו לא נזקק לשירותן של חברות הובלות על מנת להעביר את מיטלטלינו למעונינו החדש. המון חברות פועלות היום בשוק וניתן למצוא שלל מובילים במרחק הקלקה. חשוב לעשות שיעורי בית בטרם באים להוביל או לאחסן את רכושכם יקר הערך. במיוחד אם ברשותכם רכוש לא שיגרתי כל כך כמו פסנתר.

אנטי סליפ
מגוון סוגי פעילות דורשים ערכי התנגדות להחלקה TRACKTION)) – אנטי סליפ שונים.
הליכה בקו ישר במקום מוכר היא אחת הפעולות השכיחות בעלות הדרישה הנמוכה ביותר לאנטי סליפ.
פניות, האצת התנועות או עצירות דורשות ערכי אנטי סליפ גבוהות יותר.
הליכה מהירה או ריצה מסוכנות יותר עקב תופעת ההחלקה על משטח רטוב, משומן, מאובק או חולי.

     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI