דף הבית פיננסים וכספים מט"ח איך למצוא את ברוקרי המט"ח הטובים ביותר?
איך למצוא את ברוקרי המט"ח הטובים ביותר?
מיכאל רומנסקי 24/04/12 |  צפיות: 1979

אינספור אנשים אשר מעוניינים לסחור בשוק המט"ח שואלים את עצמם את השאלה איך למצוא את ברוקרי המט"ח הטובים ביותר? שאלה זו נובעת באופן ישיר מן העובדה שכל סוג של מסחר בפורקס חייב לבוא לידי ביטוי באמצעות הקמה של חשבון פורקס באמצעות ובשיתוף פעולה עם פורקס ברוקר מקצועי ומנוסה. במילים אחרות, לפני כל מסחר בשוק הפורקס, יש להקים חשבון פורקס. עם מי ירצה סוחר בפורקס עתידי להקים ולנהל חשבון נכבד ומהותי שכזה אם לא עם ברוקר המט"ח הטוב ביותר?

במאמר זה נסקור כמה חוקי וכללי יסוד אשר יאפשרו לכל סוחרי המט"ח באשר הם למצוא את ברוקרי המט"ח הטובים ביותר.

המדריך המלא למציאת ברוקרי המט"ח הטובים ביותר!

ראשית כל, ברוקרי המט"ח הטובים ביותר הם הברוקרים אשר הפעילות שלהם מפוקחת, בין אם באמצעות איגוד מקצועי ובין אם באמצעות רגולציה. לפיכך, יש לעבוד ולפתוח חשבון פורקס אך ורק עם ברוקרי מט"ח כאלו, שכן פעילות רוב הברוקרים כלל לא מפוקחת או מבוקרת. כפועל יוצא, פורקס ברוקר אשר מקפיד כי הפעילות שלהם תהיה בהתאם לחוקים ותקנות של איגודים ורגולציות הינו ברוקר אמין, מקצועי וטוב ביותר.

משתנה נוסף אשר מצביע ומעיד על רמה מקצועית גבוהה של ברוקר מט"ח הינו המשתנה של רמת שירות הלקוחות. כידוע, משתנה זה חשוב ומהותי ביותר בכל תחומי הצרכנות השונים. מן הסתם, הוא חשוב ומשמעותי ביותר גם במסגרת שוק המט"ח הדינמי, הווירטואלי והארטילאי משהו. לפיכך, ברוקרי המט"ח הטובים ביותר הם ברוקרי מט"ח אשר מעניקים שירות לקוחות של 24 שעות ביממה. לרוב, שירות לקוחות ממושך, רצוף ואינטנסיבי שכזה בא לידי ביטוי בפלטפורמות האלקטרוניות הבאות: טלפון קווי, טלפון סלולרי, אי - מייל, צ'אטים און ליין ועוד. בנוסף, יש לבחון את רמת השירות ולא רק את זמינות השירות. רמת שירות באה לידי ביטוי באמצעות מתן עזרה מקצועית, ייעוץ והכוונה בפעולות מסחר, ניתוח טכני ועוד.

שימוש מלא ומוחלט בפלטפורמות מסחר במט"ח מתקדמות הינו אלמנט אשר חייב להיות חלק בלתי נפרד מעבודתו של כל ברוקר מט"ח. באופן בלתי נמנע, גם מן עבודתם של ברוקרי המט"ח הטובים ביותר. במילים אחרות, ברוקרי מט"ח טובים ומקצועיים חייבים לעשות שימוש בפלטפורמות מסחר כמו תוכנות Meta Trader על גלגוליהן וגרסאותיהן הרבים, G - Pro ועוד. שימוש בפלטפורמות אלו לא רק מעידות על רמה מקצועית גבוהה ביותר, אלא גם מאפשרות תוצאות מסחר ורווחים גדולים ומרשימים ביותר.

בנוסף לכל האלמנטים המדוברים, ישנם עוד כמה אלמנטים שיש 'להתחשב' בהם בעת חיפוש ברוקרי המט"ח הטובים ביותר. ביניהם נמצאים הבאים: מחיר 'כניסה' לא גבוה לעולם המסחר במט"ח ובעת פתיחת חשבון מט"ח; היצע של לפחות 7 מטבעות חוץ דומיננטיים שבהם סוחר ברוקר המט"ח; קביעת מרווחים נמוכים של הברוקר (ככל שהם יותר נמוכים, הרווח יותר גבוה בעבור הסוחרים עצמם) ועוד.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מיכאל רומנסקי


 


מאמרים נוספים מאת מיכאל רומנסקי
 
קווים לדמותו של מיצובישי אאוטלנדר phev
30/06/14 | רכב
כשמדברים על רכב חשמלי היברידי, מתכוונים לכזה המבוסס על שילוב מנועים. דגם האאוטלנדר phev מציע זאת בדיוק: פועלים בו, זה לצד זה, שני מנועים חשמליים, כל אחד מהם בנפח 82 כוח סוס, והם אחראיים על הנעת הגלגלים. את המשוואה משלים מנוע בעירה חשמלית (מנוע בנזין) בנפח של 2.0 ליטר (121 כ''ס), אשר מקבל על עצמו, מעבר להנעת הגלגלים, גם תפקיד של מחולל חשמלי לטעינת הסוללה.

מיצובישי אאוטלנדר phev - ליהנות ממכונית נפלאה
29/06/14 | רכב
מיצובישי, הנחשבת לאחת מחברות הרכבים הבולטות כיום, מציעה לנו בכל תקופה רכבים חדשניים ואיכותיים מאד. הפעם היא מביאה לנו, בעזרת חברת כמוביל, את האאוטלנדר phev, שהיא ללא ספק אחת המכוניות פורצות הדרך שניתן למצוא כיום.

ביטוח רכב - למה לשים לב
29/06/14 | ביטוח רכב
כמו כל מוצר ביטוחי אחר, גם ביטוח רכב נחשב למומלץ מאד והוא מוצע על ידי חברות הביטוח השונות בארץ. ביטוח רכב מציע למבוטחים כיסויים ביטוחיים חשובים ביותר, בין אם עבור הרכב עצמו ובין אם עבור הנהג שבו או נוסעיו. אם אתם מעוניינים לרכוש ביטוח חובה, ביטוח מקיף לרכב או ביטוח צד ג', כדאי לכם לקרוא את המאמר הבא.

בנק ירושלים משיק שירות קבלת הלוואות און ליין, ללקוחות כל הבנקים
29/06/14 | הלוואות
בשנים האחרונות, עלו הוצאות המחיה של הישראלי הממוצע באופן משמעותי. הדבר לא רק מקשה על ההתנהלות, אלא גם מצריך מחשבה מחוץ לקופסה ופניה לאי אילו פתרונות מימון ואשראי.

יונדאי i10 מול יונדאי i20
29/06/14 | רכב
לא פשוט למצוא את המכונית המתאימה. השפע הכל כך רב של דגמי המכוניות המוצעים לנו כיום, הפיתוחים הרבים בתחום וגם הצרכים שמשתנים עם הזמן, הופכים את משימת מציאת המכונית המושלמת ללא פשוטה.

יונדאי i10 מול יונדאי i20 - ההשוואה המלאה
27/06/14 | רכב
יונדאי, ענקית הרכב הדרום קוריאנית, אחראית לכמה מהדגמים הפופולאריים ביותר בישראל. מקום מרכזי, מהבחינה הזו, תופסים שני דגמים עיקריים: הראשון הוא דגם המיני i10, והשני דגם הסופר מיני i20. אז מה עומד בבסיס הדגמים המובילים האלה? ומה היתרונות של כל אחד מהם?

ביטוח דירה - כיצד ליהנות מהמענה הטוב ביותר
לא משנה כמה עלתה לכם הדירה, שבה אתם מתגוררים היום, או כמה רכוש יש לכם, סביר שהם חשובים לכם לא מעט וגם עולים לא מעט כסף. במיוחד בשביל זה מוצע לכם ביטוח דירה, המציע כיסוי במקרים שבהם נגרם נזק הן לתכולה שבבית והן למבנה עצמו.

פתרונות אשראי חוץ בנקאי של Cal: כל האפשרויות
27/06/14 | הלוואות
המציאות הכלכלית של שנת 2014 מאלצת רבים מאיתנו לשנות את חוקי המשחק. כאשר הוצאות המחיה עולות, וכאשר המצב בחשבון הבנק הופך לנזיל יותר ויותר, עולה לא פעם הצורך להתבסס על פתרונות אשראי. בהקשר הזה, על רקע הקשיים שמערימים הבנקים, נראה כי האשראי החוץ בנקאי מקבל עדיפות בעיני לא מעט אנשים, ומסיבות ברורות.

כל מה שחשוב וכדאי לדעת על ביטוח תאונות אישיות
רוצים לרכוש ביטוח תאונות אישיות ומתלבטים? סוכן הביטוח שלכם הציע לכם לרכוש את הביטוח הזה, אולם אתם לא בטוחים שהבנתם בדיוק מה הוא מציע, ובכלל - עד כמה הוא כדאי? אם כן, ובעיקר כדי לעשות לכם קצת סדר בבלאגן, ריכזנו עבורכם את כל המידע שחשוב וכדאי לדעת רגע לפני שרוכשים את הביטוח הזה. אז, קדימה, קחו נייר ועט ורשמו את ההערות הבאות.

רכישת רכב יד שניה מיבואן מורשה - על היתרונות שברכישה כזו
27/06/14 | רכב
לא בכדי בוחרים רבים באפשרות של רכישת רכב יד שניה מיבואן מורשה. אמנם אפשר גם לבחור ברכישה דרך אדם פרטי או מגרש למכירת רכבים מכל הסוגים ומכל המינים, ובכל זאת, רכישה כזו מציעה לנו לא מעט יתרונות, שלא תמיד מוצאים ברכישות אחרות. מדוע כדאי לרכוש רכב באופן זה ומהם יתרונותיה של רכישה שכזו? התשובה, לפניכם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI