דף הבית בניין ואחזקה בית חכם בחירת מערכת לגילוי אש - דברים שכדאי לדעת
בחירת מערכת לגילוי אש - דברים שכדאי לדעת
כיבוי אש 29/10/12 |  צפיות: 3211

הסיכון של התפתחות שריפה בכל מבנה שהוא יכול להדגיש עד כמה יש להצטייד בציוד המתאים. כך אפשר להיות רגועים יותר שברגע האמת ניתן יהיה לעכב את התפתחות האש ולאפשר הגעה מסודרת יותר של צוותי כיבוי מקצועיים. בלא מעט ארגונים אפשר לראות כיצד מתלבטים לגבי רכישת ציוד כיבוי אש מאחר ולרבים אין ידע רב בתחום חשוב זה.

התקנת מערכות של גילוי אש ושילוב משאבות ואלמנטים אחרים שיכולים להתמודד כמעט עם כל שריפה יכולים לעשות את ההבדל בין חיים למוות ובין נזק משני לרכוש לבין נזק בלתי הפיך. לכן חשוב להבין עד כמה חברה שמתמחה בתחום זה יכולה להציג לכל סוג של לקוח את המערכות ואת הפריטים השונים שיכולים לעזור לו ברגע הנכון ולהקטין בצורה משמעותית את הסיכונים השונים.

בין ציוד איכותי לשירות מקצועי

מכירת אביזרים שונים של גילוי אש אינה מסתכמת רק בהצגת גלאי עשן כלשהו או הסבר כללי על מערכת כיבוי מסוימת. זאת מאחר ויש לא מעט פרטים חשובים לדעת על ציוד כיבוי אש מסוים בטרם ארגון כלשהו מוציא המון כסף ברכישתו או בטרם אדם פרטי משלם ממיטב כספו על פריטים שונים. לכן חשוב מאוד למצוא את מי שמתמחה בתחום זה ולראות כיצד הוא יכול להתאים כל פריט בצורה רלוונטית.

בזכות התאמת ציוד כיבוי אש על ידי חברה מקצועית אפשר לראות כיצד משווקים מערכות לשחרור עשן, מערכות מתזים (ספרינקלרים), גלאי עשן מיוחדים ואף רכזות מתוחכמות בצורה ייעודית עבור כל דורש. שילוב איכותי בין ציוד מתקדם וחדיש ובין ייעוץ מקצועי, התקנות מדויקות ותודעת שירות גבוהה תורמים רבות לכל אדם פרטי או ארגון שמעוניינים בציוד המתאים.

הטכנולוגיה יכולה להציע לא מעט אפשרויות

מרתק מאוד לראות כיצד לטכנולוגיה יש חלק משמעותי מאוד בכל מהלך של יצירת הגנה והתרעה מפני אש. כך ניתן לראות כיצד כיום משווקות רכזות ברמות שונות שיכולות להפתיע כל אחד בצורת הפעילות המיוחדת שלהן. כיום בין מערכות שונות של גילוי אש ניתן לרכוש רכזות שמשווקת בצורה ייעודית עבור לקוחות שונים על ידי חברה בעלת ניסיון רב בתחום.

רכזות אנלוגיות שמתאימות למתקנים קטנים יחסית, טלפון כבאים שמאותת ומציג תקשורת דו כיוונית, רכזות אזוריות שמתאימות לגילוי של אש במספר מקומות ועוד אלמנטים אחרים מציגים כיצד ציוד כיבוי אש בימינו הוא משהו ברמה אחרת לגמרי ממה שהכרנו בעבר. בזכות שירות מקצועי של אנשי מקצוע מיומנים אפשר לראות כיצד ניתן להתאים כל מערכת לכל מבנה בצורה מושלמת.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 כיבוי אש

אמין הנדסת אש | כיבוי אש וגילוי אש

אספקה והרכבת מערכות טלוויזיה במעגל סגור, כל סוגי המצלמות, גלויות, סמויות, קבועות וממונעות, מערכות לצפייה והקלטה דיגיטליות ע"ג מחשב או מערכות עצמאיות (DVR) ללקוחות פרטיים, עיסקיים ומוסדות.  הכל באמצעות יחס אדיב ושירות ללא תחרות.

למעבר לאתר שלנו לחצו על הקישור הבא:
http://www.aminfire.com

או בטלפון:
1700-70-12-10 


מאמרים נוספים מאת כיבוי אש
 
גלאי כיבוי אש עצמאי – חשוב וכדאי לדעת עליו
19/05/13 | בית חכם
מבין מגוון רחב מאד של פתרונות, המשמשים כחלק מציוד לכיבוי אש, אפשר למצוא כיום את גלאי העשן, המוצעים בכמה סוגים. גלאי עשן עצמאי הוא אחד הסוגים הנמכרים כיום, ואף גם בין המבוקשים ביותר. על מנת להבטיח את בטיחותו של המקום ובעיקר את ההגנה המתאימה וההתרעה הנכונה, מומלץ להתקין גלאי עשן, בין אם מדובר בבית הפרטי או בכל מקום אחר, לרבות מקומות ציבוריים.

כיבוי אש - כללי החובה
פעמים רבות דיירי בניין חייבים לוודא כי הבניין בו הם גרים אכן ממוגן וכולל ציוד גילוי אש ועשן במקרה של דליקה. הבעיה היא כי במקרים אלו רבים אינם יודעים מהו אותו ציוד כיבוי אש אשר חייב להיות בכל בניין מגורים.

תקני כיבוי אש בבניית בית
27/01/13 | בית חכם
לא מעט ישראלים נהנים לבנות את בית חלומותיהם ולהגשים את הרעיון של מגורים בבית יפה המציע איכות חיים גבוהה. אך בדרך אל השלמת הבנייה ואל הכניסה למגורים בכל מבנה יש לעבור דרך קבלת אישורים מתאימים מהרשויות ומהגופים הרלוונטיים.

כיצד לבחור בין ציוד כיבוי אש
16/12/12 | בית חכם
הטכנולוגיה המתקדמת של ימינו מאפשרת לאנשים רבים להפסיק לחפש מים או חול במקרה שיש שריפה, אלא להשתמש במטפים שיהיו יעילים יותר ברגע האמת. כמו כן, פעמים רבות היא גם מסייעת לעצור את השריפה עוד לפני שהיא מתלקחת, במידה ויש גלאי עשן שמתריע בזמן או אפילו ספרינקלרים שמכבים את האש באופן אוטומטי.

חשיבות הימצאות ציוד כיבוי אש בעסק שלך
26/11/12 | בית חכם
להרבה מאוד אנשים היה חלום, במשך שנים ארוכות, לפתוח עסק, לחלק מהם גם התמזל המזל והם עשו את זה. אם גם לך יש עסק, סביר להניח שאתה תעשה כל מה שאתה יכול על מנת לגרום לעסק הזה לעבוד כמו שצריך, וסביר להניח שאתה תעשה כל מה שאתה יכול כדי לשמור עליו.

בחירת מערכת לגילוי אש - דברים שכדאי לדעת
29/10/12 | בית חכם
הסיכון של התפתחות שריפה בכל מבנה שהוא יכול להדגיש עד כמה יש להצטייד בציוד המתאים. כך אפשר להיות רגועים יותר שברגע האמת ניתן יהיה לעכב את התפתחות האש ולאפשר הגעה מסודרת יותר של צוותי כיבוי מקצועיים. בלא מעט ארגונים אפשר לראות כיצד מתלבטים לגבי רכישת ציוד כיבוי אש מאחר ולרבים אין ידע רב בתחום חשוב זה.

3 משאבות כיבוי אש המובילות בישראל
29/10/12 | בית חכם
נראה כי אין מבנה שבו לא צריך לשים לב לנושא החשוב של כיבוי אש. מאחר ואף אחד לא יכול להבטיח לנו מתי תפרוץ שריפה, ובמיוחד כשיש מקומות שבהם הסיכוי להתפרצות שריפה בגלל גץ שעף ממכונה מסוימת הוא גדול, הרי שציוד כיבוי הוא בעל חשיבות רבה. כך אנו רואים כיצד הן אנשים פרטיים, הן מוסדות שונים והן גופים גדולים כמו מפעלים וכד' רוכשים ציוד ייעודי המתאים לאופי המקום והפעילות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI