דף הבית בידור ופנאי הפקת אירועים הפקת חתונה גדולה ומיוחדת
הפקת חתונה גדולה ומיוחדת
מה רוצה 26/11/12 |  צפיות: 1974

כמה פעמים בשנה מישהו שאני מכיר מחליט בריתה ודורש שהעולם יעצור את התכניות עבורו, ופתאום גם מקום העבודה מחליט פתאום לעשות מפגש גיבוש. נכון, אם אוזמן לאירוע שנראה מושקע אני אלך בכיף, אבל בלי קשר - הארנק מצטמצם, יומני מתמלא ולא בטוח אם האירוע יהיה שווה. ועדיין יהיו פעמים שהוא אכן מוצלח.

עכשיו, כולי תקווה שכול מאורע בו אהיה, יהיה כמו אז, מבדר וייחודי, שלא נתבאס על ההוצאות, מהערב בחוץ וכל הנלווה לכך - לנהוג בלילה וכדומה. הצחיקה אותי העובדה שאישיות אפורה כמו בן דודי ארגן לעצמו אירוע כה מיוחד, יישר כוח, יצאתי מרוצה.

הפקת חתונה

כמובן, כשיש גב כלכלי - האפשרויות בלתי מוגבלות, אך כנגד זה, כשחשבון הבנק מסודר אבל היצירתיות נמוכה - יהיה ארוע גרוע. גם ארוע ברית - לא חייב שיהיה יוקרתי, אך רצוי שיהיה בילוי מושקע וזורם. איך התרגלנו לבלות במקום נידח בסוף העולם, כשמגישים לכם מיצים זולים ושמים במערכת אוסף מלפני עשור שלא עוצר לשנייה לאורך כל הארוע?

אף המרכיבים הזניחים יכולים להפוך לגדולים, במידה ונשקיע בהם מספיק. לדוגמה, ביום האירוע הנדון, המלצרים היו מחופשים ויצרו את הרושם שהם באמת נהנו מהתפקיד. פקטור חדשני נוסף היוה המזון, שהתאפיין בטוויסט מיוחד לערב הזה; כל המנות נקראו ע''שחוויות עבר של חתן השמחה, מבדר ומקורי במיוחד.

ומה לגבי מיקום המסיבה?

למיקום המסיבה יש משקל גדול, לא בהכרח מבחינת נגישות, כי אם גם למוטיב עצמו. לדוגמה, כנס בחורשה - מראש יהיה יותר מרשים, גם כשהמוסיקה זוועה. בשנייה שתשקיעו אף באלמנטים הקריטיים, רוב האורחים יוותרו על הגורמים הבסיסים, כגון איכות האוכל.

באופן אישי, ערב לא מוצלח לא חייב להיות כזה נורא, אבל יותר מדיי כאלה יגרמו לי לפעמים לייחל לאסון. לפחות בעשור האחרון יותר אנשים הבינו שנושא האירועים במדינה שלנו מדשדש במקום מזה שנים רבות ואפשר להתוודע להמצאות חדשות בארועים מסויימים. פשוט צריך לחשוב מחוץ לקופסא - באופן זה, נצליח לעשות ארוע שונה. צריכים לעיין בטיפים? פרטים נוספים ב-הפקת חתונה בטבע, קדימה לדרך!


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מה רוצה


 


מאמרים נוספים מאת מה רוצה
 
לימוד קורס דיג'יי חיפה
הרצון במשכורת רצינית התחיל לקונן בי והגעתי למסקנה כי אם אני מבקש באמת להצליח בעולם המוסיקה

הכל על עיצוב חתונות מטורפות
פקת אירוע זה ענף מסובך המצריך התעמקות בגורמים שונים כגון חיפוש אולם ורב. עם זה, אפילו שרבים חשים שלקיחת מפיק תייקר את העניין, זו לא המציאות

מתנפחים לבריכה ענקית
אם בעבר נאלצנו לסגת ולסגור עם מתחם שונה, הודות למתכנן השמחות באמת שאין סיבה להתאכזב. בעצם, הגיוני מאוד שאם המתכנן ידבר עם הנציגים, הם יעניקו לו הצעה הגיונית יותר

שירותי השכרת ציוד לאירועים לא סוגרים עם כל אחד
הפקת ארוע זה תפקיד מסורבל אשר דורש השקעה רצינית בהרבה דברים לדוגמה שכירת גן ורב. אך למרות זאת, למרות שאנשים רבים נוטים לחשוב שלקיחת מפיק תייקר את העלויות, נהפוך הוא.

הפקת חתונה גדולה ומיוחדת
כולי תקווה שכול מאורע בו אהיה, יהיה כמו אז, מבדר וייחודי, שלא נתבאס על ההוצאות, מהערב בחוץ וכל הנלווה לכך - לנהוג בלילה וכדומה. הצחיקה אותי העובדה שאישיות אפורה כמו בן דודי ארגן לעצמו אירוע כה מיוחד

סנדביצ'ים לכל מאורע
במידה ואתם מעוניינים במענה שיהיה אלגנטי, לדוגמא לאירוע עסקי, כדאי לשקול את האפשרות לשכור שירות קייטרינג אסאדו או סלסלת פירות.

הדברת פשפשים בשרון
איך וכיצד מרחיקים אותם? הפתרון לסוגיה הזו מסובך. הנושא תלוי בזן של המזיק ועומק המטרד. אך הדבר העיקרי שהכי חשוב לקחת בחשבון הוא פשוט, כדאי עוד בהתחלה לשמור ולהימנע ממטרד זה.

מקרן להשכרה לאירוע
גם ענף האירועים השתנה מאד ובעידננו, המון אנשים מעוניינים לשכור אטרקציות לאירוע. בגלל זה שוכרים גימיקים ולדוג' רקדנים, זיקוקים וכיו''ב.

עיצוב הזמנה לבר מצווה
לטיב הנייר וההדפסה יש השפעה גדולה על התוצאות הסופיות כך למעשה - הזמנות לחתונה שעיצבו אותם באותו העיצוב בדיוק, אולם נוצרו ע"י נותני שירות אחרים ומפאת זאת יוצרו באיכויות אחרות כך שכל מוצר יותיר אפקט אחר לחלוטין.

מתנפחים לאירועים של ילדים
שולחנות המשחק - יש אטרקציות משחק כגון מתקנים מתנפחים, משטחי ריקוד וכיוצא בזה. בעצם, כולם יצליחו למצוא את שהם אוהבים מתוך כול הברירות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI