דף הבית חינוך ולימודים קורסים וסדנאות לימוד קורס דיג'יי חיפה
לימוד קורס דיג'יי חיפה
מה רוצה 16/01/13 |  צפיות: 2257
מאז שהייתי ילד רציתי להשתלב באמנות המוסיקה. לכן, כשהייתי בגיל שמונה, התחננתי להורים לתת לי ללמוד קורס גיטרה. חיכיתי לחוג וחלמתי להקים עם שותפים הרכב מדליק ולנגן בכל הארץ.

יתרה מזאת ככל שהזמן עבר, הרצון במשכורת רצינית התחיל לקונן בי והגעתי למסקנה כי אם אני מבקש באמת להצליח בעולם המוסיקה, אני מוכרח לרכוש ידע מוסיקאלי אמיתי ולחפש תחום מוזיקאלי שללא ספק יהווה לי הזדמנות להרוויח סכום כסף כמו שצריך.

קורס די ג'י

נכון כנכון היום, יש המון מקצוענים אשר יודעים לנגן בוירטואוזיות ומנגנים בלהקה מפורסמת. אבל בכ"ז, במידה ותרצו להצליח בתחום זה ואפילו לנסוק לפסגות חדשות, כדאי קודם כל להבין כהלכה את הכלי שבו רוצים להתמחות. ולכן, צריך להכיר בצורה מעמיקה את רזי הנגינה והן את הזווית המדעית המתלווה לעניין. הרי בתכל'ס, אם תרצו ליצור צליל חדש ולנסוק למעלה חשוב שתצליחו לא רק לעבד פזמונים של מישהו אחר, כי אם גם לקלוט כיצד ליצור צלילי איכותי.

בתכל'ס, אותם הנגנים שפורצים לשוק ומצליחים גם בארץ שלהם וגם בחו"ל לדוג' The Cure, הם נגנים שבראו סאונד מקורי, ייחודי, סוחף ומרגש. אמת, פה ושם ישנם סיפורי הצלחה שהפכו לסנסציה ללא מאמץ, אך בכל זאת האםהאמנים הללו יהיו רלבנטיים גם בהמשך דרכם? האם האלבום השלישי, ההרכב החדש וההופעה שלהם יהיו מוצלחים?

ללמוד לנגן בבית ספר למוזיקה

עם כול הכבוד למוסיקאי המקצועי שלימד אותי איך לנגן לאורך זמן רב, ראיתי כי אם ארצה להקל על עצמי להפוך אהבה זו לקריירה, עליי להירשם אל בי"ס למוזיקה שיכווין אותי כהוגן. ועל כן, חיפשתי בנרות בי"ס למוזיקה שנותן לסטודנטים הן ידיעות פרקטיות וגם ידע תאורטי. כך, אצליח גם להיות חלק מהרכב וגם ליצור שם במקצוע המוזיקה ומי יודע אולי אף להיהפך נגן אולפן שמלווה את הענקים.

קורסים מקצועיים

למען האמת, על מנת להצליח בעולם המוסיקה מומלץ בהחלט להתמקצע בתוכנות ייעודיות וגם את מקצוע ההפקה. ולכן הבנתי שעליי להירשם לקורס Cubase ובאופן זה להרחיב את הכשרתי המקצועית בענף הסאונד והיצירה.

להרוויח כסף ממוסיקה

למרות מה שחושבים, שכביכול מדובר בעיסוק שמורכב מנגנים רעבים, זה בכלל לא ככה. בפועל, לצד האפשרות לפרוץ קדימה כמוסיקאי מופיע, ישנן אופציות רבות נוספות גם לנגנים טובים והן למפיקים. כך לדוגמה נגן מוכשר יכול בהחלט להרוויח הן כנגן אולפנים וגם כמורה מקצועי. אולם, ע"מ לעשות זאת כהלכה, צריך להכיר את הפרקטיקה וגם את ההיסטוריה.

מעבר לכך, יש עוד מגוון מקצועות בתחום מהם אפשר להתפרנס, כמו לדוגמא כתיבת שירים לאמנים אחרים. אך יתרה מכך, במידה ותחפצו להתקדם בתחום, הכרחי להשקיע בלמידת הענף ביסודיות רבה וכך להיחשב למוסיקאי שללא ספק יכול להעלות לפסגה אמנים אחרים.

רוצים גם ליצור מהאמנות מקצוע רווחי? רוצים מאוד לדעת מה הדרך הנכונה להצליח בגדול? קראו ב-קורס דיג'יי חיפה וזכו למענה מהיר.

דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מה רוצה


 


מאמרים נוספים מאת מה רוצה
 
לימוד קורס דיג'יי חיפה
הרצון במשכורת רצינית התחיל לקונן בי והגעתי למסקנה כי אם אני מבקש באמת להצליח בעולם המוסיקה

הכל על עיצוב חתונות מטורפות
פקת אירוע זה ענף מסובך המצריך התעמקות בגורמים שונים כגון חיפוש אולם ורב. עם זה, אפילו שרבים חשים שלקיחת מפיק תייקר את העניין, זו לא המציאות

מתנפחים לבריכה ענקית
אם בעבר נאלצנו לסגת ולסגור עם מתחם שונה, הודות למתכנן השמחות באמת שאין סיבה להתאכזב. בעצם, הגיוני מאוד שאם המתכנן ידבר עם הנציגים, הם יעניקו לו הצעה הגיונית יותר

שירותי השכרת ציוד לאירועים לא סוגרים עם כל אחד
הפקת ארוע זה תפקיד מסורבל אשר דורש השקעה רצינית בהרבה דברים לדוגמה שכירת גן ורב. אך למרות זאת, למרות שאנשים רבים נוטים לחשוב שלקיחת מפיק תייקר את העלויות, נהפוך הוא.

הפקת חתונה גדולה ומיוחדת
כולי תקווה שכול מאורע בו אהיה, יהיה כמו אז, מבדר וייחודי, שלא נתבאס על ההוצאות, מהערב בחוץ וכל הנלווה לכך - לנהוג בלילה וכדומה. הצחיקה אותי העובדה שאישיות אפורה כמו בן דודי ארגן לעצמו אירוע כה מיוחד

סנדביצ'ים לכל מאורע
במידה ואתם מעוניינים במענה שיהיה אלגנטי, לדוגמא לאירוע עסקי, כדאי לשקול את האפשרות לשכור שירות קייטרינג אסאדו או סלסלת פירות.

הדברת פשפשים בשרון
איך וכיצד מרחיקים אותם? הפתרון לסוגיה הזו מסובך. הנושא תלוי בזן של המזיק ועומק המטרד. אך הדבר העיקרי שהכי חשוב לקחת בחשבון הוא פשוט, כדאי עוד בהתחלה לשמור ולהימנע ממטרד זה.

מקרן להשכרה לאירוע
גם ענף האירועים השתנה מאד ובעידננו, המון אנשים מעוניינים לשכור אטרקציות לאירוע. בגלל זה שוכרים גימיקים ולדוג' רקדנים, זיקוקים וכיו''ב.

עיצוב הזמנה לבר מצווה
לטיב הנייר וההדפסה יש השפעה גדולה על התוצאות הסופיות כך למעשה - הזמנות לחתונה שעיצבו אותם באותו העיצוב בדיוק, אולם נוצרו ע"י נותני שירות אחרים ומפאת זאת יוצרו באיכויות אחרות כך שכל מוצר יותיר אפקט אחר לחלוטין.

מתנפחים לאירועים של ילדים
שולחנות המשחק - יש אטרקציות משחק כגון מתקנים מתנפחים, משטחי ריקוד וכיוצא בזה. בעצם, כולם יצליחו למצוא את שהם אוהבים מתוך כול הברירות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI