דף הבית בית משפחה וזוגיות אירועים וחתונות הכל על עיצוב חתונות מטורפות
הכל על עיצוב חתונות מטורפות
מה רוצה 29/11/12 |  צפיות: 2071

מאז ומעולם רציתי לקיים ליל כלולות מרהיב ומקורי. חלמתי ללבוש שמלת כלולות רומנטית וחלמתי על פארק טבעי ומוריק. ודאי שמאותו יום חלומותיי החליפו צבעים פעם או פעמיים, אבל תמיד ידעתי שיום נישואי עומד להיות מהמם! נכון, יש הרבה זוגות נרגשים שמתכננים לקיים ארוע מופלא וקסום שילהיב את החוגגים, אבל איךעושים זאת? התשובה פשוטה - פונים אל מקצוען שיודע כיצד להעניק איכות.

עיצוב חתונות

נכון, הפקת אירוע זה ענף מסובך המצריך התעמקות בגורמים שונים כגון חיפוש אולם ורב. עם זה, אפילו שרבים חשים שלקיחת מפיק תייקר את העניין, זו לא המציאות. למען הסר ספק, איש המקצוע מצמצם חלק מהעלויות מכיוון שיש לו חיבור לבעלי העסקים הטובים ביותר והודות לכך יכול לבקש מחירים מוזלים.

לדוג' כשמתדיינים עםמתחם חגיגות בתקווה לערוך במתחם את החגיגה, לא פעם נאלץ להבין שהסכום שהם מבקשים הינו גדול עלינו. ואע"פ זאת, אפילו שעד עתה נאלצנו לוותר ולסגור עם גן שונה, הודות להתערבותו של מתכנן השמחות בהחלט אין סיבה להתבאס. אליבא דאמת, קרוב לוודאי שבמקרה שהמפיק ישוחח עם הנציגים, הם יתפשרו יציעו הצעה לעלות משתלמת וגמישה, וזאת בזכות הניסיון והידע שלו.

אודות עבודתו של המפיק

תכנון האירועים כוללאת המשימות השונות בתכנון האירוע החלומי והמושלם, החל ממציאת גן ועד המוזיקה. המפיק המקצועי פועל בהתאם לדרישותיהם של הזוגות ומעבר לכך נוהג בהתאם לידע שצבר. בדרך זו מתאפשר לו להפיק את הערב אולטימטיבי.

איך לברור את מתכנן החתונות?

בימים אלה, אפשר בהחלט למצוא אין ספור מעצבים של ארועים. עדיין הקושי הוא לשכור מפיקים שיכולים להפיק נכון. ובעקבות כך, לפני שקובעים עם מקצוען ספציפי, מומלץ לשקול מס' היבטים:

ותק - בעוד שישנם בעלי מקצוע שהינם בעלי ניסיון רב שנים בארגון קונספקטים רבים לדוגמא אירועי חוץ, חתונות גדולות ואירועים יוקרתיים, יש עסקים ברי ידע בתכנון קונספט ספציפי. ובגלל עובדה זו בטרם בוחרים מארגן כלשהוא, כדאי לבדוק את היכולת שלו ליצור מגוון אירועים אחרים.

כלל נוסף הוא מקצועיות - על מנת ליהנות מתוצר לא פחות ממושלם, יש לבחור עסק הפקה ראוי מכיוון שכך, מומלץ לראות חוו"ד מקליינטים שונים.

מעוניינים להשיג וודינג פלנר? רוצים מאוד לדעת כיצד למצוא את המפיק הנכון? עיצוב חתונותוקבלו מענה ראוי.

זכרו היטב!

תכנון ועיצוב אירוע זה תחום עיסוק השמור לספציאליסטים, שאכן יכולים לתת לציבור הלקוחות שירות עילאי. אמת ויציב, פזורים בארץ מלא מעצבי ומנהלי ארועים, אולם מומלץ שלא לשכור בעל מקצוע טרם בודקים חוות דעת וטרם בודקים תיק עבודות של כל מיני מאורעות מיוחדים. בדרך זו תוכלו לדעת בבטחה ששכרתם מפיק שמחות איכותי שמעל כל ספק יעניק ללקוחות עולם ומלואו.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מה רוצה


 


מאמרים נוספים מאת מה רוצה
 
לימוד קורס דיג'יי חיפה
הרצון במשכורת רצינית התחיל לקונן בי והגעתי למסקנה כי אם אני מבקש באמת להצליח בעולם המוסיקה

הכל על עיצוב חתונות מטורפות
פקת אירוע זה ענף מסובך המצריך התעמקות בגורמים שונים כגון חיפוש אולם ורב. עם זה, אפילו שרבים חשים שלקיחת מפיק תייקר את העניין, זו לא המציאות

מתנפחים לבריכה ענקית
אם בעבר נאלצנו לסגת ולסגור עם מתחם שונה, הודות למתכנן השמחות באמת שאין סיבה להתאכזב. בעצם, הגיוני מאוד שאם המתכנן ידבר עם הנציגים, הם יעניקו לו הצעה הגיונית יותר

שירותי השכרת ציוד לאירועים לא סוגרים עם כל אחד
הפקת ארוע זה תפקיד מסורבל אשר דורש השקעה רצינית בהרבה דברים לדוגמה שכירת גן ורב. אך למרות זאת, למרות שאנשים רבים נוטים לחשוב שלקיחת מפיק תייקר את העלויות, נהפוך הוא.

הפקת חתונה גדולה ומיוחדת
כולי תקווה שכול מאורע בו אהיה, יהיה כמו אז, מבדר וייחודי, שלא נתבאס על ההוצאות, מהערב בחוץ וכל הנלווה לכך - לנהוג בלילה וכדומה. הצחיקה אותי העובדה שאישיות אפורה כמו בן דודי ארגן לעצמו אירוע כה מיוחד

סנדביצ'ים לכל מאורע
במידה ואתם מעוניינים במענה שיהיה אלגנטי, לדוגמא לאירוע עסקי, כדאי לשקול את האפשרות לשכור שירות קייטרינג אסאדו או סלסלת פירות.

הדברת פשפשים בשרון
איך וכיצד מרחיקים אותם? הפתרון לסוגיה הזו מסובך. הנושא תלוי בזן של המזיק ועומק המטרד. אך הדבר העיקרי שהכי חשוב לקחת בחשבון הוא פשוט, כדאי עוד בהתחלה לשמור ולהימנע ממטרד זה.

מקרן להשכרה לאירוע
גם ענף האירועים השתנה מאד ובעידננו, המון אנשים מעוניינים לשכור אטרקציות לאירוע. בגלל זה שוכרים גימיקים ולדוג' רקדנים, זיקוקים וכיו''ב.

עיצוב הזמנה לבר מצווה
לטיב הנייר וההדפסה יש השפעה גדולה על התוצאות הסופיות כך למעשה - הזמנות לחתונה שעיצבו אותם באותו העיצוב בדיוק, אולם נוצרו ע"י נותני שירות אחרים ומפאת זאת יוצרו באיכויות אחרות כך שכל מוצר יותיר אפקט אחר לחלוטין.

מתנפחים לאירועים של ילדים
שולחנות המשחק - יש אטרקציות משחק כגון מתקנים מתנפחים, משטחי ריקוד וכיוצא בזה. בעצם, כולם יצליחו למצוא את שהם אוהבים מתוך כול הברירות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI