דף הבית פיננסים וכספים שוק ההון לימודי בורסה- יש לי דרך חדשה
לימודי בורסה- יש לי דרך חדשה
דודו רוז 28/05/13 |  צפיות: 2405

ערב אחד הוזמן נטי להרצאה של מכר. ההרצאה עסקה בנושא לקיחת סיכונים בחיים. בתחילה נטי לא רצה ללכת- הרי מה לו וללקיחת סיכונים- כבר אין לו איך להסתכן, הרי הכל אבד לו, אך המכר שכנע אותו להגיע ואמר לו שאם ישתעמם יוכל לעזוב את החדר במהרה.

בשעה שבע בערב הגיע נטי אל האולם הקטן אשר הושכר לצורך ההרצאה. באולם ישבו כשלושים איש והם נראו שמחים למדי. ברגע בו פתח המכר בהרצאה השתנתה תחושתו של נטי והוא החל לגלות עניין. ההרצאה עסקה בנושא - לימודי בורסה.

לימודי בורסה- פתיחת הדלת אל עולם המסחר

המכר של נטי דיבר על לימודי מסחר ועל התועלת שלהם. הוא סיפר לקהל השומעים שכל אחד יכול לעסוק במסחר, גם אם מעולם לא סחר לפני כן. כמו כן, דיבר המכר על הקורסים המגוונים אשר ניתן ללמוד במכללה. הוא סיפר כי הקורסים נלמדים ברמות שונות וכך יכול כל אחד להשתלב במסגרתם. המכר המשיך לספר על סגנונות המסחר המגוונים, דיבר על מסחר יומי,מסחר עצמאי, על האפשרויות אשר גלומות במסחר במסגרת בורסה אמריקאית, בורסה ישראלית ועל חדר מסחר אשר מאפשר לתלמידים במכללה להפוך למקצוענים. "במכללה שלנו אתם תבצעו מסחר בזמן אמת, תעברו חפיפה מקצועית עד שתגיעו לתוצאות, תלמדו מהמחשב הביתי שלכם און ליין ותוכלו לחזור על השיעורים ללא כל הגבלה.

לאחר מכן סיפר המכר על האפשרות לבצע פתיחת חשבון מסחר ועל התועלת שבדבר. הוא סיפר כי בעזרת מערכת המסחרGT , יוכלו הסוחרים לעבוד יחד עם גרפים וסורקי מניות בזמן אמת מבלי לשלם, למנף את כספם, לשלם עמלות רק עבור פקודות שביצעו, להפקיד כספים בשקלים או דולרים בזמן קצר וליהנות משירות בשפה העברית ללא כל תשלום.

לאחר ההרצאה, ניגש נטי אל המכר ושאל אותו מספר שאלות ולאחר שבוע הוא נרשם אל לימודי שוק ההון למתחילים. נטי גילה עולם חדש, מלא במושגים, אסטרטגיות חשיבה, סגנונות מסחר, כלים פיננסיים ועוד. הלימודים הכניסו אור לחייו, הם ריתקו ועניינו אותו.

אם גם אתם מעוניינים לעסוק במסחר תוכלו להירשם אל לימודי בורסה. במידה ואתם זקוקים למידע נוסף או במידה ויש לכם שאלות נוספות, תוכלו לצור קשר באמצעות הטלפון. נוסף על כך, תוכלו למלא את הפרטים שלכם בטופס יצירת הקשר ונציג מטעם במכללה יחזור אליכם בהקדם האפשרי ויענה על השאלות שלכם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דודו רוז


 


מאמרים נוספים מאת דודו רוז
 
לימודי בורסה – ללמוד, להבין ולהתחיל להשקיע בבורסה כמו שצריך
22/09/13 | שוק ההון
לימודי בורסה – רוצים להיות מקצוענים ? אם כן, בואו אל המכללה !

לימודי שוק ההון – מציאות, חלומות ודולרים – מה באמת מתרחש מאחורי הקלעים ?
22/09/13 | בורסת ת"א
לימודי שוק ההון – כל מה שאתם צריכים לדעת נמצא במקום אחד

פתיחת חשבון מסחר - תמיד יש לאן לשאוף
13/08/13 | שוק ההון
פתיחת חשבון מסחר – מהשלמת הכנסה למקצוע

לימוד שוק ההון – ונתחיל מבראשית (כך מתחילים תמיד)
05/08/13 | שוק ההון
לימוד שוק ההון – כי כל דבר טוב נעשה בשלבים

לימוד שוק ההון – ונתחיל מבראשית (כך מתחילים תמיד)
05/08/13 | שוק ההון
לימוד שוק ההון – כי כל דבר טוב נעשה בשלבים

לימודי שוק ההון –מה המטרה שלכם ?
23/07/13 | שוק ההון
לימודי שוק ההון – להרוויח ולהתקדם

בורסה אמריקאית – זירת מסחר בעלת אפשרויות נרחבות
21/07/13 | שוק ההון
בורסה אמריקאית – להשקיע בצורה נכונה ולהרוויח

לימודי בורסה- יש לי דרך חדשה
28/05/13 | שוק ההון
לימודי בורסה- המחר אינו ידוע לנטי הייתה חברה גדולה לציוד משרדי. החברה תפקדה נהדר במשך לא מעט שנים אך לצערו של נטי, בשנת 2012 הגיע זמנו לפרוש. נטי פשט את הרגל, העובדים פוטרו והוא נכנס לדיכאון עמוק. החברה הייתה מרכז חייו, העובדים היו כמו משפחתו והוא הרגיש שמעכשיו לא יידע מה לעשות עם עצמו.

לימודי שוק ההון - תלמד כמו שצריך
16/05/13 | שוק ההון
לימודי שוק ההון - עובדים ומרוויחים לא ניתן להשוות בין אדם אשר עוסק במסחר ללא ידע מוקדם ובין אדם אשר רכש השכלה בתחום.

לימודי שוק ההון- מיטיבים עם עולמך
26/12/12 | שוק ההון
לימודי שוק ההון - בואו תלמדו איך להרוויח לימודי שוק ההון יאפשרו לכם לרכוש כלים וידע רב. כלים אלו עשויים לעזור לכם להרוויח כספים רבים ושנות את כל רמת חייכם מהקצה אל הקצה. כמו כן, תוכלו בעזרת הלימודים לאפשר לעצמכם לרכוש מקצוע מכובד, מאתגר ורווי שינויים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI