דף הבית בית משפחה וזוגיות בית משפחה וזוגיות - אחר ליקוי בנייה- ראו הוזהרתם
ליקוי בנייה- ראו הוזהרתם
impanel2013 27/11/13 |  צפיות: 3007

מהו ליקוי בנייה? כיצד נוצר ליקוי בנייה? מי מוסמך לאתר ליקוי בנייה ואיך מתמודדים עם ליקוי בנייה? כל זאת ועוד במאמר הבא המיועד לאנשים הנמצאת לקראת או תוך כדי תהליך רכישת בית או לחילופין בניית בית - שימו לב לנושא של ליקוי בנייה!

מהו ליקוי בנייה?

ליקוי בניה הוא בעצם "פאק" התנליך העבודה של הבית, הכולל הפרה של חוק או תקנה של משדר הבינוי והשיכון או אי עמידה בתקנים כפי שנקבעו על ידי מכון התקנים הישראלי. ליקוי בניה הוא טעות אנוש, רשלנות או עבודה עם חומרים לאנכונה, מינון לא נכון או תקלה בעת הביצוע, כאשר אותו ליקוי מוביל למצב של סדקים בקירות, בעיות באיטום, רטיבות ועוד. ליקוי בנייה הוא מצבחמור שכן האדם הרגיל, גם אנשים אסתניסיטם ביותר, אינם מיומים לראות ליקוי בנייה ולכן בעיות ופגמים יכולים להצטבר ולאכול את המבנה מבפנים עד שכבר בלתי ניתן להתעלם מהליקוי (כאשר מתחילות לצוף בעיות של נזילות, הצפות, ריח טחב, סדקים חיצוניים בקיר וכלל מפולת של קירות והתמוטטות תקרה במצבים חמורים). ליקוי בניה הוא אינדיקטור לבעיות חמורות לעתיד הרחוק כמו גם לעתיד הקצר באם הליקוי לא יתוקן / יוסדר בהקדם האפשרי.

איך מאתרים לקיוי בנייה?

ישנן חברות הנדסיות המתמחות בהנדסת בניין (שירותי יעוץ, שירותי בדק בית או ביקורת מבנים) והם הגוף המוסמך ומסוכם על כל הצדדים לאתראו לשלול את האפשרות לקיום ליקויי בניה במבנה. בין אם מדובר על מבנה חדש ומרהיב בלב העיר או בית פרטי בפריפריה, בין אם מדובר על דירה מתוך פרוייקט רחב או על עיצוב לדלת בלגית בית פרטי שתוכנן על ידי אדריכל מפורסם, בכל מבנה ומבנה יתכן ליקוי בנייה שכן מספיק שאתם אחד, בשרשרת העבודה, יפשל ולא במעט במינון או בביצוע תהליך האיטום בכדי לפגוע במערכת האיטום בבניין ולאפשר קיום ליקוי בנייה.

כיצד מתמודדים עם ליקוי בנייה?

מתקנים ומתקנים במהירות! ליקויי בניה הם פצצת זמן מתקתקת ובעיקר כאשר מדובר על בניין שהוא כבר מאוכלס או בשלבי איכלוס. ליקוי בנייה קטן יכול להפוך לסכנה של ממש אם הוא לא מטופל במיידית ואנשים המתגוררים או עובדים בבניין ממשיכים להשתמש בו כרגיל. העומסים על המערכות, כאשר קיימים ליקויים, יוצרים עומס בלתי ניתן לנשיאה על המערכת ולכן מדובר על אפשרות לקריסה כגון: התמוטטות קיר או תקרה, הצפה, נזילות, רטיבות ועוד.

בכדי להזמין עוד היום גורם מקצועי מוסמך לבחון את הנכס, ניתן להתקשר לחברות הנדסיות באזור המגורים שלכם (אשר רובן מפרסמות את הפרטים שלהן בדפי זהב) וכן ניתן להעזר באינטרנט. פשוט ניתן להקליד את הצירוף "ליקוי בנייה" או "בדק בית". הגלישה באתרים הרלוונטיים תיתן לכם פרספקטיבה רחבה יותר בנושא של ליקוי בנייה וכן הפניה לגורמים הרלוונטיים לטיפול בליקויים כולל מחירון ואף השוואות מירים און-ליין. אז אל תמתינו עם זה. ככל שתפעלו מהר יותר כך תצמצמו את ההסתברות שהבניין שאותו אתם עומדים לרכוש או לרכוש בו דירה מכיל ליקוי בנייה ובאם כן, תוכלו לטפל בנושא בהקדם האפשרי ובכך למנוע הדרדרות עתידית. מעוניינים בעיצוב לדלת בלגית? הקליקו על הקישור להתרשמות

 


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 impanel2013


 


מאמרים נוספים מאת impanel2013
 
ליקוי בנייה- ראו הוזהרתם
מהו ליקוי בנייה? כיצד נוצר ליקוי בנייה? מי מוסמך לאתר ליקוי בנייה ואיך מתמודדים עם ליקוי בנייה? כל זאת ועוד במאמר הבא המיועד לאנשים הנמצאת לקראת או תוך כדי תהליך רכישת בית או לחילופין בניית בית - שימו לב לנושא של ליקוי בנייה!

בדיקת ליקויי בניה
בידקת ליקויי בניה כשמה כן היא, היא בדיקה יסודית ומקצועית אשר נועדה לבדוק האם ישנם ליקויים בעת הבניה או השיפוץ של מבנים.

שיפוץ משרדים
03/10/13 | שיפוצים
עולם השיפוצים הוא גדול, יש קבלני שיפוצים המתמחים יותר בשיפוץ דירות ובתים ויש כאלה שמומחים יותר עם שיפוץ משרדים. המהות של שיפוץ משרדים היא שונה לגמרי משיפוץ דירות ובתים. אנו חייבים לתכנן מרחב עסקי שייתן לנו את התחושה כמו הבית השני שלנו. כולנו מבלים המון שעות במשרד. שיפוץ המשרד, יכול לנבוע מהמון סיבות, אם נכנסנו למשרד חדש ואנו מעוניינים לשפץ אותו לפי צרכינו שיהיה נעים , נוח וייצוגי יותר, או אם המשרד הקיים מתחיל להתיישן ולהיראות מוזנח.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI