דף הבית בניין ואחזקה בתים משותפים אלו שירותים מספקת חברת ניהול ואחזקת מבנים
אלו שירותים מספקת חברת ניהול ואחזקת מבנים
פורטל בתים 26/12/13 |  צפיות: 3334


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 פורטל בתים

המאמר נכתב ע"י פורטל בתים, המרכז מאמרים ואנשי מקצוע בתחום ניהול בתים משותפים 


מאמרים נוספים מאת פורטל בתים
 
שכרתם חברת ניהול? אלו 3 דברים שהיא צריכה לעשות לפני הכל
30/11/20 | נדל"ן
בין אם שכרתם חברת ניהול בתים משותפים בת"א ובין אם חברת אחזקת בתים ברמת השרון, הדרישות לניהול יעיל של המבנה טבעיות ומשותפות לכולם. החל ממתן שירות מעולה ועד לשמירה על המבנה כולו במצב אופטימלי, אחריותה של חברת הניהול גדולה ומגוונת, ודורשת כישורים רבים. היכולת לגשת לעבודה כבר מהרגע הראשון, היא זו שמעידה על כך שמדובר בחברת אחזקת בתים משותפים מקצועית. לכן אם רק לפני רגע ממש שכרתם חברת ניהול מקצועית, הנה 3 דברים שעליה לעשות כבר בימי העבודה הראשונים.

ניהול בתים משותפים: איך לבחור חברת ניהול בתים
תחום ניהול בתים עבר בשנים האחרונות שינויים משמעותיים ביותר. מה שהיה בעבר בתור מהלך קבוע שנעשה באמצעות דיירים שבחרו בועד בית פנימי לכל אורך השנה. כזה שהורכב בדרך כלל מדייר אחד או משפחה אחת, הפך להיות מהלך נפוץ של העדפת התקשרות עם חברו המתמחות בתחום ניהול במאמר זה נבחן את השלבים בבחירת חברת ניהול בתים

אלו שירותים מספקת חברת ניהול ואחזקת מבנים
חברת ניהול ואחזקת בתים היא כיום חזיון נפוץ בבנייני מגורים רבים בישראל. בכל רחבי הארץ מרבית הבניינים החדשים מנהלים את ענייני הבניין שלא באמצעות ועד בית פנימי אלא אך ורק באמצעות חברת ניהול חיצונית. מהם השירותים שמציעות חברות ניהול ואחזקת מבנים? מה היתרון הגדול בניהול מבנים חיצוני?

פתרונות חימום אפשריים להפקת אירועים בחורף
איך מפיקים אירועים בטבע בחורף? איך ניתן לספק תנאי נוחות, מיגון מגשם רוחות וקור ועדיין ליצור אווירה של אירוע בטבע? כל הפרטים על הפקת אירועים בטבע בחורף כאן.

ניקוי שמנים וקרקע מזוהמת
28/04/13 | תעשייה
בשנים האחרונות גדלה מאוד המודעות בקרב מפעלי תעשיה, חברות ציבוריות, ונותני שירותים שונים בתחום המסחר לנושאים הקשורים לשמירה והגנה על סביבת הייצור והשירות שלהם. הגורמים לכך הם בין השאר ריבוי התוצרת התעשייתית שיש בה חומרים מכילי דלק סולר ושמן או כאלה העלולים לזהם את הקרקע. לכן ניקוי שמנים וקרקע הוא הכרח בלתי נמנע כיום מבחינתם של עסקים רבים.

איך מטפלים בסרבן תשלום של ועד בית
התופעה ידועה במקומות רבים, ישנם דיירים ומשפחות שאינם משלמים מיסי ועד בית והם מתחמקים מכך באופן תמידי. השאלה איך מטפלים בסרבן תשלום של ועד בית היא שאלה משמעותית בפרט לנוכח העובדה שבניין משותף צריך כסף על מנת להיות מנוהל ולתפקד באופן הכי יעיל שניתן.

אולם שמחות ואירועים
אולם שמחות הוא בהגדרתו גם אולם אירועים. בתור שכזה הוא צריך להיות מותאם לכל הסוגים האפשריים של השמחות החל מברית מילה צנועה וכלה בחתונה מהודרת או באירוע חברתי רב משתתפים.

אירוע? למה לא באוהל?
אוהלים גדולים המוצעים למכירה מזכירים לרובנו את האוהלים המרופטים מתקופת שירותינו הצבאי אולם לא כך היא. כיום ישנם מגוון של אוהלים מפוארים המיועדים לאירועים ושמחות ומוצעים להשכרה או מכירה

מאפיינים של סטייליסט אמיתי
03/08/11 | אופנה
יש אנשים שתמיד ניתן לזהות מהם בדיוק. הרי כל אחד שונה ומיוחד בדרך שלו אך ישנם אנשים שבולטים במיוחד בהתנהגות שלהם, בהופעה שלהם וכיוצא בזה. כך אנו יכולים לזהות מיהו סטייליסט אמיתי. סטיילינג אישי הוא לא רק מילה גדולה של קריירה אלא מדובר על סטיילינג אישי כעל דרך חיים שאנשים בוחרים בה.

מרכיביה של פיצה איכותית
01/06/11 | צרכנות
וודאי יצא לכם לטעום פיצות מעולות ומשובחות לצד פיצות פחות איכותיות בטעמן.ההבדלים בין פיצה טעימה ומצלחת לבין פיצה שאינה כזו תלויה בראש ובראשונה במרכיבי הפיצה הזהים אך הטריות היא שעושה את ההבדל הטעים והגדול.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI