דף הבית פורטל בתים

פורטל בתים

 מאמרים אחרונים של הכותב
חברה:
אתר אינטרנט:  
טלפון:
צור קשר עם הכותב: צור קשר
אודות הכותב:
מאמרים נוספים מאת פורטל בתים
 
שכרתם חברת ניהול? אלו 3 דברים שהיא צריכה לעשות לפני הכל
30/11/20 | נדל"ן
בין אם שכרתם חברת ניהול בתים משותפים בת"א ובין אם חברת אחזקת בתים ברמת השרון, הדרישות לניהול יעיל של המבנה טבעיות ומשותפות לכולם. החל ממתן שירות מעולה ועד לשמירה על המבנה כולו במצב אופטימלי, אחריותה של חברת הניהול גדולה ומגוונת, ודורשת כישורים רבים. היכולת לגשת לעבודה כבר מהרגע הראשון, היא זו שמעידה על כך שמדובר בחברת אחזקת בתים משותפים מקצועית. לכן אם רק לפני רגע ממש שכרתם חברת ניהול מקצועית, הנה 3 דברים שעליה לעשות כבר בימי העבודה הראשונים.
למאמר המלא...

ניהול בתים משותפים: איך לבחור חברת ניהול בתים
02/04/14 | בתים משותפים
תחום ניהול בתים עבר בשנים האחרונות שינויים משמעותיים ביותר. מה שהיה בעבר בתור מהלך קבוע שנעשה באמצעות דיירים שבחרו בועד בית פנימי לכל אורך השנה. כזה שהורכב בדרך כלל מדייר אחד או משפחה אחת, הפך להיות מהלך נפוץ של העדפת התקשרות עם חברו המתמחות בתחום ניהול במאמר זה נבחן את השלבים בבחירת חברת ניהול בתים
למאמר המלא...

אלו שירותים מספקת חברת ניהול ואחזקת מבנים
26/12/13 | בתים משותפים
חברת ניהול ואחזקת בתים היא כיום חזיון נפוץ בבנייני מגורים רבים בישראל. בכל רחבי הארץ מרבית הבניינים החדשים מנהלים את ענייני הבניין שלא באמצעות ועד בית פנימי אלא אך ורק באמצעות חברת ניהול חיצונית. מהם השירותים שמציעות חברות ניהול ואחזקת מבנים? מה היתרון הגדול בניהול מבנים חיצוני?
למאמר המלא...

פתרונות חימום אפשריים להפקת אירועים בחורף
24/11/13 | הפקת אירועים
איך מפיקים אירועים בטבע בחורף? איך ניתן לספק תנאי נוחות, מיגון מגשם רוחות וקור ועדיין ליצור אווירה של אירוע בטבע? כל הפרטים על הפקת אירועים בטבע בחורף כאן.
למאמר המלא...

ניקוי שמנים וקרקע מזוהמת
28/04/13 | תעשייה
בשנים האחרונות גדלה מאוד המודעות בקרב מפעלי תעשיה, חברות ציבוריות, ונותני שירותים שונים בתחום המסחר לנושאים הקשורים לשמירה והגנה על סביבת הייצור והשירות שלהם. הגורמים לכך הם בין השאר ריבוי התוצרת התעשייתית שיש בה חומרים מכילי דלק סולר ושמן או כאלה העלולים לזהם את הקרקע. לכן ניקוי שמנים וקרקע הוא הכרח בלתי נמנע כיום מבחינתם של עסקים רבים.
למאמר המלא...

איך מטפלים בסרבן תשלום של ועד בית
24/04/13 | בתים משותפים
התופעה ידועה במקומות רבים, ישנם דיירים ומשפחות שאינם משלמים מיסי ועד בית והם מתחמקים מכך באופן תמידי. השאלה איך מטפלים בסרבן תשלום של ועד בית היא שאלה משמעותית בפרט לנוכח העובדה שבניין משותף צריך כסף על מנת להיות מנוהל ולתפקד באופן הכי יעיל שניתן.
למאמר המלא...

אולם שמחות ואירועים
24/04/13 | הפקת אירועים
אולם שמחות הוא בהגדרתו גם אולם אירועים. בתור שכזה הוא צריך להיות מותאם לכל הסוגים האפשריים של השמחות החל מברית מילה צנועה וכלה בחתונה מהודרת או באירוע חברתי רב משתתפים.
למאמר המלא...

אירוע? למה לא באוהל?
24/04/13 | עסקים - אחר
אוהלים גדולים המוצעים למכירה מזכירים לרובנו את האוהלים המרופטים מתקופת שירותינו הצבאי אולם לא כך היא. כיום ישנם מגוון של אוהלים מפוארים המיועדים לאירועים ושמחות ומוצעים להשכרה או מכירה
למאמר המלא...

מאפיינים של סטייליסט אמיתי
03/08/11 | אופנה
יש אנשים שתמיד ניתן לזהות מהם בדיוק. הרי כל אחד שונה ומיוחד בדרך שלו אך ישנם אנשים שבולטים במיוחד בהתנהגות שלהם, בהופעה שלהם וכיוצא בזה. כך אנו יכולים לזהות מיהו סטייליסט אמיתי. סטיילינג אישי הוא לא רק מילה גדולה של קריירה אלא מדובר על סטיילינג אישי כעל דרך חיים שאנשים בוחרים בה.
למאמר המלא...

מרכיביה של פיצה איכותית
01/06/11 | צרכנות
וודאי יצא לכם לטעום פיצות מעולות ומשובחות לצד פיצות פחות איכותיות בטעמן.ההבדלים בין פיצה טעימה ומצלחת לבין פיצה שאינה כזו תלויה בראש ובראשונה במרכיבי הפיצה הזהים אך הטריות היא שעושה את ההבדל הטעים והגדול.
למאמר המלא...
    
שיווק באינטרנט על ידי WSI