דף הבית בניין ואחזקה נדל"ן שכרתם חברת ניהול? אלו 3 דברים שהיא צריכה לעשות לפני הכל
שכרתם חברת ניהול? אלו 3 דברים שהיא צריכה לעשות לפני הכל
פורטל בתים 30/11/20 |  צפיות: 1731

בין אם שכרתם חברת ניהול בתים משותפים בת"א ובין אם חברת אחזקת בתים ברמת השרון, הדרישות לניהול יעיל של המבנה טבעיות ומשותפות לכולם. החל ממתן שירות מעולה ועד לשמירה על המבנה כולו במצב אופטימלי, אחריותה של חברת הניהול גדולה ומגוונת, ודורשת כישורים רבים. היכולת לגשת לעבודה כבר מהרגע הראשון, היא זו שמעידה על כך שמדובר בחברת אחזקת בתים משותפים מקצועית. לכן אם רק לפני רגע ממש שכרתם חברת ניהול מקצועית, הנה 3 דברים שעליה לעשות כבר בימי העבודה הראשונים.

הבנה של דרישות החוזה

ללא קשר לגודל הבניין על חברת הניהול לבחון לעומק את ההסכם ההתקשרות מולכם, את חוזי ההתקשרות מול הספקים ונותני השירותים, להכיר את רמת השירות הנדרשת לניהול מתקנים, לשים לב היטב להיקף השירותים להם מחויבת במסגרת החוזה, ולדעת מראש מה יקרה במקרה של אי ביצוע או הפרות של החוזה. כך תוכל להבין טוב יותר את הציפיות של דיירי הבניין ממנה בנושאים של זמן תגובה, זמינות וכדומה, ולכוון את השירות שמספקת בהתאם.

הערכת מצב של הבניין

במהלך השבועות הראשונים על החברה להגיע לבדוק מהו המצב הנוכחי של המבנה ואיך כל המערכות שבו מתפקדות. הערכת מצב בשלבים ראשוניים מאפשרת לקבל נתונים מקיפים על כל המערכות במבנה ואופן השימוש בהן. היערכות כזו היא הבסיס לכל מאמצי התכנון, השיפור והתחזוקה של המבנה, בזכותה ניתן לזהות מפגעי בטיחות, איומים סביבתיים, מצבן של מערכות מכניות ועוד.

בניית תכנית ניהול ויישומה

לחברת אחזקת בתים משותפים בעלת ניסיון יש את כל הידע הנדרש כדי לתעדף את פעולות התחזוקה והתיקון של כל הנכסים, בהתבסס על המידע שנאסף. כעת כשיש לה את כל הנתונים היא יכולה לבנות תכנית תחזוקה יזומה אשר תעזור לה לחסוך כסף בטווח הארוך, בהשוואה להוצאת כספים עבור תיקונים במקרי חירום. כיום כאשר יש טכנולוגיה מתקדמת בתחום, שילוב טכנולוגיה בתהליכי ניהול הוא בלתי נמנע, מה שמאפשר לתכנן ולנהל תחזוקה מונעת, לעקוב אחר הזמנות שירות מרחוק, להפיק דוחות ולקבל תובנות על יעילות ואופן הניהול.דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 פורטל בתים

המאמר נכתב ע"י פורטל בתים, המרכז מאמרים ואנשי מקצוע בתחום ניהול בתים משותפים 


מאמרים נוספים מאת פורטל בתים
 
שכרתם חברת ניהול? אלו 3 דברים שהיא צריכה לעשות לפני הכל
30/11/20 | נדל"ן
בין אם שכרתם חברת ניהול בתים משותפים בת"א ובין אם חברת אחזקת בתים ברמת השרון, הדרישות לניהול יעיל של המבנה טבעיות ומשותפות לכולם. החל ממתן שירות מעולה ועד לשמירה על המבנה כולו במצב אופטימלי, אחריותה של חברת הניהול גדולה ומגוונת, ודורשת כישורים רבים. היכולת לגשת לעבודה כבר מהרגע הראשון, היא זו שמעידה על כך שמדובר בחברת אחזקת בתים משותפים מקצועית. לכן אם רק לפני רגע ממש שכרתם חברת ניהול מקצועית, הנה 3 דברים שעליה לעשות כבר בימי העבודה הראשונים.

ניהול בתים משותפים: איך לבחור חברת ניהול בתים
תחום ניהול בתים עבר בשנים האחרונות שינויים משמעותיים ביותר. מה שהיה בעבר בתור מהלך קבוע שנעשה באמצעות דיירים שבחרו בועד בית פנימי לכל אורך השנה. כזה שהורכב בדרך כלל מדייר אחד או משפחה אחת, הפך להיות מהלך נפוץ של העדפת התקשרות עם חברו המתמחות בתחום ניהול במאמר זה נבחן את השלבים בבחירת חברת ניהול בתים

אלו שירותים מספקת חברת ניהול ואחזקת מבנים
חברת ניהול ואחזקת בתים היא כיום חזיון נפוץ בבנייני מגורים רבים בישראל. בכל רחבי הארץ מרבית הבניינים החדשים מנהלים את ענייני הבניין שלא באמצעות ועד בית פנימי אלא אך ורק באמצעות חברת ניהול חיצונית. מהם השירותים שמציעות חברות ניהול ואחזקת מבנים? מה היתרון הגדול בניהול מבנים חיצוני?

פתרונות חימום אפשריים להפקת אירועים בחורף
איך מפיקים אירועים בטבע בחורף? איך ניתן לספק תנאי נוחות, מיגון מגשם רוחות וקור ועדיין ליצור אווירה של אירוע בטבע? כל הפרטים על הפקת אירועים בטבע בחורף כאן.

ניקוי שמנים וקרקע מזוהמת
28/04/13 | תעשייה
בשנים האחרונות גדלה מאוד המודעות בקרב מפעלי תעשיה, חברות ציבוריות, ונותני שירותים שונים בתחום המסחר לנושאים הקשורים לשמירה והגנה על סביבת הייצור והשירות שלהם. הגורמים לכך הם בין השאר ריבוי התוצרת התעשייתית שיש בה חומרים מכילי דלק סולר ושמן או כאלה העלולים לזהם את הקרקע. לכן ניקוי שמנים וקרקע הוא הכרח בלתי נמנע כיום מבחינתם של עסקים רבים.

איך מטפלים בסרבן תשלום של ועד בית
התופעה ידועה במקומות רבים, ישנם דיירים ומשפחות שאינם משלמים מיסי ועד בית והם מתחמקים מכך באופן תמידי. השאלה איך מטפלים בסרבן תשלום של ועד בית היא שאלה משמעותית בפרט לנוכח העובדה שבניין משותף צריך כסף על מנת להיות מנוהל ולתפקד באופן הכי יעיל שניתן.

אולם שמחות ואירועים
אולם שמחות הוא בהגדרתו גם אולם אירועים. בתור שכזה הוא צריך להיות מותאם לכל הסוגים האפשריים של השמחות החל מברית מילה צנועה וכלה בחתונה מהודרת או באירוע חברתי רב משתתפים.

אירוע? למה לא באוהל?
אוהלים גדולים המוצעים למכירה מזכירים לרובנו את האוהלים המרופטים מתקופת שירותינו הצבאי אולם לא כך היא. כיום ישנם מגוון של אוהלים מפוארים המיועדים לאירועים ושמחות ומוצעים להשכרה או מכירה

מאפיינים של סטייליסט אמיתי
03/08/11 | אופנה
יש אנשים שתמיד ניתן לזהות מהם בדיוק. הרי כל אחד שונה ומיוחד בדרך שלו אך ישנם אנשים שבולטים במיוחד בהתנהגות שלהם, בהופעה שלהם וכיוצא בזה. כך אנו יכולים לזהות מיהו סטייליסט אמיתי. סטיילינג אישי הוא לא רק מילה גדולה של קריירה אלא מדובר על סטיילינג אישי כעל דרך חיים שאנשים בוחרים בה.

מרכיביה של פיצה איכותית
01/06/11 | צרכנות
וודאי יצא לכם לטעום פיצות מעולות ומשובחות לצד פיצות פחות איכותיות בטעמן.ההבדלים בין פיצה טעימה ומצלחת לבין פיצה שאינה כזו תלויה בראש ובראשונה במרכיבי הפיצה הזהים אך הטריות היא שעושה את ההבדל הטעים והגדול.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI