דף הבית עיצוב ואדריכלות אדריכלות רהיטים מעור
רהיטים מעור
merkazrihutl. 26/01/14 |  צפיות: 2817

יש הרבה סוגים של מערכות ישיבהוריהוט כמו כורסאות או כיסאות של פינות אוכל, אך הרבה אנשים מעדיפים דווקא רהיטים מעור הם הרבה יותר נוחים לשימוש ואינם מתלכלכים, ואף מחזיקים מעמד למשך הרבה שנים,גיגי סליפ אם יודעים כיצד לטפל בהם נכון. האמת היא שרוב רהיטים מעור הם יקרים אך אנשים מסוימים מעדיפים להשקיע הוצאה גדולה פעם אחת וליהנות במשך הרבה שנים מריהוט זה. היום יש מגוון רב של רהיטים מעור הכוללים: מערכות ישיבה, כיסאות, כורסאות ופינות מתנה עבור משרדים וקליניקות של רופאים. רהיטי עור משדרים יוקרה וניתן להציב אותם בסלון ואפילו פינות אוכל היום עשויות מעור. מי שיש לו ילדים קטנים ויודע כי הם עשויים ללכלך, יעדיף דווקא ריהוט העשוי מעור כי הוא אינונוטה להתלכלך או לספוג כתמים.

הנוחות בישיבה של רהיטים מעור

ללא ספק נוח מאוד לשבת על מערכות ישיבה או כיסאות וכורסאות העשויים מעור. ניתן לראות גם ריהוט לגינה העשוי מעור בשילוב של במבוק או עץ. רהיטים מעור אינם רגישים לתנאי מזג האוויר, ולכן ניתן להציבם גם מחוץ לבית כמו בגינה.אורעד גם בחדרי העבודה ובמשרדים יוקרתיים , הדבר הראשון שיבלוט הוא הריהוט מעור שנראה תמיד מכובד ויוקרתי. מערכות ישיבה מעור למשל, נועדו למלא חללים גדולים בבית, במיוחד אם מדובר על מערכת ישיבה פינתית העשויה מעור. גם כורסאות הטלוויזיה וכורסאות העיסוי המפנקות עשויות מעור כי העור הוא נוח רך ומפנק.ניתן היום לראות חדרי שינה יוקרתיים כשגב המיטה עשוי מעור, אלה הם חדרי שינה מפנקים ונוחים שנראים יוקרתיים.

שולחנות סלוניים מעור

העיצובים היום הם שונים ומגוונים וניתן אף לראות שולחנות סלוניים שלרוב יהיו עגולים העשויים מעור עם דוגמת קפיטונג'. רהיטים אלה הפכו להיות הטרנד החדש היום בסלונים וניתן לראות דוגמאות של שולחנות כאלה בהרבה חנויות רהיטים המוכרות ריהוט העשוי מעור. מי שאין לו את התקציב לרכישת ריהוט מעור, יוכל למצוא מבצעים כמו חנויות המעוניינות להחליף את התצוגה שלהם מדי שנה או באתרי האינטרנט בהם ניתן למצוא מבצעים של ריהוט מעור.

.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 merkazrihutl.


 


מאמרים נוספים מאת merkazrihutl.
 
רהיטים מעור
26/01/14 | אדריכלות
יש הרבה סוגים של מערכות ישיבה וריהוט כמו כורסאות או כיסאות של פינות אוכל, אך הרבה אנשים מעדיפים דווקא רהיטים מעור הם הרבה יותר נוחים לשימוש ואינם מתלכלכים,

ארונות מטבח
05/01/14 | ריהוט
מעוניין בארונות מטבח אטרקטיביים במיוחד ובעלי מראה כפרי ? במאמר זה תוכל להיוודע לארונות אלה ביעילות ובקלות ולרכוש אותם במחיר אטרקטיבי במיוחד.

שולחנות
05/01/14 | רהיטים
מעוניינים לדעת הכל אודות שולחנות ? מאמר זה יעסוק בשולחנות שונים לצרכים מגוונים. המאמר ינוסח באמצעות שאלות ותשובות אשר נשאלו על ידי טובי הלקוחות אשר ראו אחר סוגים שונים של שולחנות.

חדרי שינה
05/01/14 | רהיטים
מעוניינים במידע על חדרי שינה ? במאמר זה נספק לכם את כל המידע הדרוש לכם על חדרים אלה. חדרי שינה תלויים בראש ובראשונה בגודל של החדר שהצבתם לעצמכם בתור חדר שינה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI